Jerzy Pietraszko

Podczas nagrania żadnemu zwierzęciu nie stała się krzywda.

16 komentarze:

Damian
Damian:
RIP [*]
Sergiusz Warga
Sergiusz Warga:
Jakie były zasady gry?
Kacper Chmielewski
Kacper Chmielewski:
kto z mathpostingu?
paciuk
paciuk:
[*]
Władysław Sahaidak
Władysław Sahaidak:
RIP
wychowaj sobie gnoja
wychowaj sobie gnoja:
kurwa w co oni grają?
Ununquadium 289
Ununquadium 289:
[*]
Dawid Galik
Dawid Galik:
[*]
Diego Gonzales
Diego Gonzales:
[*]
Janusz Janesz
Janusz Janesz:
[*]
Kacper Wojno
Kacper Wojno:
[*]
Kacper Chmielewski
Kacper Chmielewski:
ale urwał!!!
Abdulini
Abdulini:
jebać viquna
invasion8318
invasion8318:
fajna blondi
Brzeczyszczykiewicz Trzetrzopszczulski
Brzeczyszczykiewicz Trzetrzopszczulski:
Pedro !Ty bolszewiku ! Może coś powiesz o wspaniałym rozwoju Polski pod okupacja bandytów z PiSu. 20 marca 2018
Brzeczyszczykiewicz Trzetrzopszczulski
Brzeczyszczykiewicz Trzetrzopszczulski:
9 kwietnia 2019r.
Kornel Morawiecki -złodziej i oszust, olciec obecnego premiera Mateusza Morawieckiego. Jaki ojciec taki syn. Zami złodzieje i oszuści w tym PiS
Janusz Kulesza, właściciel firmy, która przeprowadziła remont siedziby Wolnych i Solidarnych, złożył w prokuraturze zawiadomienie o możliwości popełnienia przestępstwa przez posła Kornela Morawieckiego. Dowodzi w nim, że partia od początku nie miała zamiaru zapłacić mu za jego pracę. Opisuje także spotkanie z dyrektorem z PKO BP, który miał mu zasugerować spłatę należności z własnych pieniędzy z pominięciem faktur.


Kornel Morawiecki, reprezentując swoje ugrupowanie, wielokrotnie obiecywał Januszowi Kuleszy spłatę należności. Był mu winien 146 tys. zł. Zwlekał z oddaniem długu, aż sprawa trafiła do sądu. Gdy partyjne konto zajął komornik, okazało się, że jest na nim niewiele ponad 50 zł. Pieniędzy przedsiębiorca nie otrzymał do dziś.


Ustaliliśmy również, że w rozmowach dotyczących zapłaty za remont, które toczyły się pomiędzy Morawieckim i jego współpracownikami a Januszem Kuleszą, brali udział także prezes Jastrzębskiej Spółki Węglowej Daniel Ozon oraz dyrektor Pionu Sieci i Operacji PKO BP Maciej Wyszoczarski, niegdyś współpracownik Mateusza Morawieckiego w banku BZ WBK. Ten drugi – zdaniem Kuleszy – zaproponował mu spłatę należności w ratach 18-20 tys. zł, sugerując, że transakcja odbędzie się z pominięciem faktur, bez opłacania VAT-u. Miał także w taki sposób – w imieniu partii – rozliczać się z inną firmą budowlaną biorącą udział w remoncie warszawskiej siedziby Wolnych i Solidarnych.


Ale co to ma współnego z Jerzym Pietraszko? ? Ma wspólnego z Jerzym Pietraszko - Pedro. Pietraszko całym sercem i swym działaniem popiera i promuje tych złodieji i kryminalistów, wraz z Faraonem Kaczyńskim. Popiera bo uważa że ci złodzieje i kryminaliści są kryształo uczciwi, i jako tacy mają mieć nieograniczoną władze i poparcie wszystkich Polaków. Jeśli Jerzy Pietraszko ma tak duży deficyt inteligencji, że złodzieji i kryminalistów z PiS uważa za uczciwych włodarzy Polski, to jak można traktowac poważnie jego rewelacje matematyczne ?????