John Abraham Godson - wystąpienie z 24 stycznia 2013 r.

John Abraham Godson - wystąpienie z 24 stycznia 2013 r.
Pierwsze czytania poselskich projektów ustaw o związkach partnerskich

Interesujesz się polityką? Szukasz wystąpienia Twojego posła? Wejdź na http://videosejm.pl -- tylko w naszym serwisie aktualne wystąpienia poselskie wraz ze stenogramami!

55 komentarze:

ivan A
ivan A:
Keep up, from Croatia...Niech was Bóg błogosławi.. :)
Magdalena. B.
Magdalena. B.:
LUBIĘ GO!
Uduak Charles
Uduak Charles:
This is beautiful
Danielgst
Danielgst:
Respekt!
kazik lazik
kazik lazik:
brawo
Carrey191
Carrey191:
O kurna Wesley Snipes !
Daniel Sikora
Daniel Sikora:
Przykład jednopłciowej miłości między Jonatanme a Dawidem
Tak bardzo byłeś mi drogi!
Więcej ceniłem twą miłość
niżeli miłość kobiet.
(Druga Księga Samuela 1, 26)
Mirek Torowy
Mirek Torowy:
Wyjęte z kontekstu - tu chodzi o walecznego Jonatana , którego lojalność i wierność cenił król Dawid.
Enter
Enter:
Chciałbym, aby przynajmniej połowa posłów była na tym poziomie intelektualnej mądrości i roztropności, co jest John Abraham Godson...
Filip Albert
Filip Albert:
Godson spoko jest!
Tylko prawda jest ciekawa
Tylko prawda jest ciekawa:
Panie Godson, jak słucham pana, to aż nie wierzę, że mówi to ktoś, kto zasiada w sejmie. Black Power.
MrKamil007agent
MrKamil007agent:
Wielki szacunek, ciesze sie, ze są jeszcze ludzie, ktorzy nie uginają sie modzie i bronią podstawowych norm społecznych, dzięki takim ludziom jak pan Godson mam jeszcze resztki nadziei, że nie zepsujemy sie w sferze moralności jak kraje zachodnie.
Antek Rapka
Antek Rapka:
Szacun
gaki majster
gaki majster:
Brawo panie pośle. Brawo!!!
Rapdziad
Rapdziad:
Ale przecież on to na początku powiedział...
Gogol
Gogol:
jak chcesz trollować to zmień avka na logo ruchu palikota
podlasie2012
podlasie2012:
Godson na prezydenta!
nhosterrr
nhosterrr:
Skąd u ciebie taka miłość do Hitlera?
1234sdg131
1234sdg131:
Pan Godson jest ostatnią nadzieją tego kraju.
fraa Astat
fraa Astat:
To znieść ten podatek! Tam szukać rozwiązania, a nie w legalizowaniu patologii.
Pablo Corriso
Pablo Corriso:
Poziom nie wart polemiki z mojej strony. Pozdr
hubarlodz
hubarlodz:
Postawa akurat tego posła jest dla mnie jednym z największych rozczarowań. Człowiek, który ze względu na swój kolor skóry powinien doskonale zrozumieć problem z nietolerancją, próbą ograniczania praw, wytykania i innych zachowań nie mających nic wspólnego z nowoczesnością, jednocześnie podnosi rękę za odrzuceniem wszystkich projektów Ustaw o związkach partnerskich.
Skarb Narodowy
Skarb Narodowy:
Jadę do USA ..... CHCĘ I BĘDĘ TAM SENATOREM !!!
A co ??? .........to już pustych jak b-ęben tam nie przyjmują ?
Mirek Torowy
Mirek Torowy:
Po pierwsze ,, ... nie pchaj się na afisz '' A co do ciebie - trochę kultury ziom...
Jonatan Buchalik
Jonatan Buchalik:
Skoro pan tak dobrze zna Biblie to pewnie wie pan, że Dawid i Jonatan byli przyjaciółmi. Chodzi tu o miłość przyjacielską.
ddmedia001
ddmedia001:
No i ma rację. Wygrała większość jak to bywa w demokracji.
Vladimir Sadov
Vladimir Sadov:
BRAWO! Panie Godson właśnie zyskał Pan mój szacunek i uznanie, za to, że wykazał się Pan logicznym i zdrowym myśleniem, które posłowie stracili przez wpływ lewackiej mody z zachodu, który już gnije. Brawo! Zaprosiłbym Pana na polskie piwo! :-)
podlasie2012
podlasie2012:
Ciekawe jak byś ty się ćwoku wysławiał,gdyby ci przyszło mieszkać w obcym kraju.
bicznaciemnote
bicznaciemnote:
Panie pośle. Wyrazy szacunku za spójne i logiczne wystąpienie. Skoro chodzi o rzekome szczęście ludzi to po co im wciskać papierek do ręki skoro go nie chcą w USC czy kościele? Po drugie czemu nie usankcjonować prawnie związków poligamicznych? Dlaczego dobro osoby homoseksualnej ma być nadrzędne wobec osób o potrzebach poligamicznych? Pozdrawiam i życzę pomyślności w służbie dla Polski.
Małgorzata F.
Małgorzata F.:
niczego nie da się prawnie rozwiązać, jak on mówi. Jest coś takiego jak podatek od spadku, który nie obowiązuje najbliższej rodziny! sami sobie wytłumaczcie o co mi chodzi...
Kammar90
Kammar90:
Abstrahując od debaty nad słusznością związków partnerskich: nie da się rozwiązać prawnie? Ja jako minarchista po prostu zasugerowałbym całkowite zniesienie podatku od spadku. Dość proste rozwiązanie, ale jak mawiał Kisielewski: socjalizm to ustrój, który bohatersko pokonuje problemy, których nie ma w innych systemach.
folkatka
folkatka:
Przypominam, że sola scriptura to domena protestantów a nie katolików.
Mirek Torowy
Mirek Torowy:
,,Wysokie sejmie '' - jak dla mnie - pełna dyskwalifikacja. Co z tego obywatelstwa skoro nigdy nie będzie ten poseł Polakiem...
Pablo Corriso
Pablo Corriso:
Jakiego Polaka przepraszam ? -przecież to Nigieryjczyk a nie Polak - wypraszam sobie !
UKey Kozi
UKey Kozi:
Decydujesz się na małżeństwo-bierzesz odpowiedzialność za kogoś bo go kochasz i "zamykasz" sobie furtkę na ciupcianie na lewo i prawo-masz prawo.
Masz związek partnerski-nie masz praw-proste.
Przyrost naturalny leci na łeb na szyje, emerytury będą głodowe a normalni ludzie będą dokładać do takich związków i jeszcze płacić całe życie na wychowanie swoich dzieci, na które potem spadnie obowiązek płacenia na emerytury ludzi którzy bali się odpowiedzialności.
hubarlodz
hubarlodz:
A ja uwielbiam, jak jakaś Lipka kompletnie mnie nie znająca, wyzywa mnie od lewactwa.
Wyjdź człowieku z tego szufladkowania ludzi.
Jonatan Buchalik
Jonatan Buchalik:
Ja jestem człowiekiem należącym do Boga. Biblia jasno mówi o tych sprawach: I rzekł: Dlatego opuści człowiek ojca i matkę i złączy się ze swoją żoną, i będą oboje jednym ciałem. Mt. 19 rozdz. werset 5. W liście św. Pawła do Kolosan jest wzorzec tradycyjnej rodziny. rozdz.3 wesety 18-21
podlasie2012
podlasie2012:
Oczywiście!Ten tekst nie mówi nic o czynnym homoseksualiżmie.Św Paweł rozstrzyga tę kwestię jednoznacznie: "Mężczyżni współżyjący ze sobą nie wejdą do Królestwa Bożego."
Rafał Wróbel
Rafał Wróbel:
A od kiedy to nie polak może zasiadać w sejmie? Przyjechał skąd? Czy on do naszego sejmu się dostał i tam walczy o jakieś prawa jak to nazwałeś "swojego" kraju? A tak walczy o prawa Polski bo to jest teraz jego kraj.

Też jestem przeciwnikiem by każdy kto zdobędzie polskie obywatelstwo śmiał zaraz nazywać się polakiem i decydować o losach Polaków z dziada pradziada. Ale obecnie mamy takie chore prawo.
Uważam, że bardzo nieodpowiedzialnym jest prawo pozwalające byle komu zasiadać w sejmie.
Małgorzata F.
Małgorzata F.:
w biblii nie było czarnoskórych ludzi :) jestem chrześcijanką i nie popieram czegoś, o czym biblia nawet nie wspomina :) [ironia]
Szymon Zagórowicz
Szymon Zagórowicz:
Pajac
HagathTheTemptress
HagathTheTemptress:
Choć się z Godsonem do końca nie zgadzam, to brawa należą mu się za próbę wymyślenia jakichś logicznych argumentów wspierających jego zdanie. W swojej wypowiedzi ani razu nie powołał się na religię, ani też nikogo nie potępiał. PiS mógłby się od niego czegoś nauczyć.
TheSzyszus
TheSzyszus:
Księża katoliccy zawsze mają opóźniony zapłon. Poza tym - jeśli to nie domena katolików, to jestem coraz bardziej skłaniać się do poglądu, że instytucja KK to chory twór stworzony, aby niektórzy panowie w sutannach mogli sobie poużywać życia niskim kosztem. Bo ostatnio nie słyszałem, że Bóg, Jezus itp. pojawili się na Ziemi i dali jakieś nowe wytyczne, a nauka Kościoła mimo wszystko się zmienia na przestrzeni wieków. A, jeśli ktoś uzna, że go napełniła łaska, to ja mogę uznać, że mnie też.
Rafał Wróbel
Rafał Wróbel:
Kompromitujesz się tym cytatem podobnie jak biedroń mówiący, ze homoseksualizm u zwierząt jest naturalny.

Większość zwierząt zagryza swoje młode, najczęściej zagryzają je osobniki męskie które prawdopodobnie w ten sposób pozbywają się przyszłego potencjalnego konkurenta. Czy to też ma zostać uznane za naturalne u ludzi?
nhosterrr
nhosterrr:
Mi się marzy Polska gdzie pederaści, debile, osamotnieni, słabi, inni, biedni, bogaci, wyznawcy Rydzyka, zwolennicy Tuska - wszyscy jako dzieci tego samego Boga będą szanowani.
Ubolewam, że zamiast słuchac slów Jezusa, słuchasz słów Godsona (oz ironio, to jego nazwisko)
kevinwabes
kevinwabes:
naprawdę straciłem do pana szacunek, panie Godson. nie myślałem, że jest pan tak prawicowy i nietolerancyjny. kto jak kto, ale w szczególności pan powinien głębiej rozumieć problem nietolerancji i nieakceptacji inności w Polsce. WSTYD.
vomitronic
vomitronic:
Tylko sprobuj jeszcze udowodnic, ze tu chodzilo o milosc cielesna, czyli przejaw typowego homoseksualizmu? Bo co do samej istoty zagadnienia Biblia wyraznie mowi: "Ktokolwiek obcuje cieleśnie z mężczyzną, tak jak się obcuje z kobietą, popełnia obrzydliwość. Obaj będą ukarani śmiercią, sami tę śmierć na siebie ściągnęli. " (Lev.20,13) Księga Kapłańska.
Pablo Corriso
Pablo Corriso:
Panie Godson, strzeliłeś pan sobie w kolano. Jak można być tolerancyjnym dla czarnoskórych nie będąc tolerancyjnym dla homoseksualistów ?. Powinien pan być wdzięczny, że Polska i Polacy pana przyjęli inaczej być może tak jak ktoś w rasistowskim geście określił - dalej zbierałby pan bawełnę na garnitury dla polityków. A tak na marginesie chyba pan niedługo pożegna się z PO. Łączę pozdrowienia
jkmfan40
jkmfan40:
A pieprzy głupoty.
Jedynym słusznym argumentem przeciwko małżeństwom homoseksualnym jest to, że przez te małżeństwa wzrośnie biurokracja. W Urzędzie Stanu Cywilnego czekać trzeba będzie dłużej w kolejkach, lub zatrudnić więcej urzędników (wtedy podniosą podatki by ich opłacić!!)
Poza tym, skoro dwóch facetów lub dwie kobiety chcą dziedziczenia, wspólnych umów, wizyt w szpitalu itd to wystarczy pójść do istniejącej już instytucji - DO NOTARIUSZA! Po co tworzyć coś dodatkowo - skoro już istnieje?
nhosterrr
nhosterrr:
Trzeba powiedzieć "STOP!" promocji homofobii i pobłażaniu retoryce nienawiści. To za komuny było, że prawa jednostki były deptane. Dziś konstytucja gwarantuje, że żadna większość nie ma prawa deptać praw jednostki. Równość każdego z osobna obywatela wobec prawa gwarantuje konstytucja. Zaś postanowieniom konstytucji nie staje się zadość, bo homofoby blokują wprowadzenie przepisów szczegółowych, które by urzeczywistniały ową równość. Panie Godson, nie rozumiesz demokracji,zajmij się więc rodziną.
Rafał Wróbel
Rafał Wróbel:
A kto ci bzdur naopowiadał, ze Jezus i Św. Paweł byli kawalerami do śmierci? Albo inaczej gdzie to w Biblii jest napisane? To, że "niewygodne" księgi nie zostały ujęte w obowiązującym kanonie nie wyczerpuje opisów ich życia.
Abraham, Jakub, Dawid, Salomon, Jozue w związkach poligamicznych??????? trzymajcie mnie. To, że ktoś ożenił się po raz wtóry bo owdowiał to nie poligamia. Nałożnice to też nie to samo co żona.

Tak w ogóle to ty z kociarzy jesteś, ze tak manipulujesz Biblią?
Daniel Sikora
Daniel Sikora:
Pani Zosia1244 czy dla Pani i Pana Godsona ja ateista nie jestem człowiekiem należącym do Boga-to po pierwsze. Po drugie wiemy, że większość wielkich postaci jak Abraham, Jakub, Dawid, Salomon, Jozue – żyła w związkach poligamicznych. W ogóle w Biblii próżno szukać jakichś wzorców dla „tradycyjnej rodziny” w rozumieniu religijnych konserwatystów. Jezus i św. Paweł byli kawalerami. Monogamia stała się normą dopiero w VI wieku. Mimo to przedstawia się ją jako „uświęconą biblijną tradycją”.
TheSzyszus
TheSzyszus:
Pani Zofio, Jezus nigdzie nie potępiał homoseksualizmu. Ba, sam zadawał się w większości z facetami, szczególnie z pewną dwunastką. Za to Biblia popiera niewolnictwo, zakazuje spożywania owoców morza i noszenia ubrań uszytych w dwóch rodzajów tkanin. Spełnia Pani te nakazy, bo "Chrześcijanin nie ugina się przed nienormalnością i niemoralnością!!!" ? Przecież Pani, jako chrześcijanka nie może podważać Biblii, ja tam bym na Pani miejscu wprowadził niewolnictwo od zaraz.
Sofia Miriam Pentecoste
Sofia Miriam Pentecoste:
Panie Kevin! {Pan Godson nie może popierać inność. Jest chrześcijaninem, i pastorem, więc jako człowiek należący do Boga - nie może mu się sprzeciwiać. Ja także jestem chrześcijanką i pan poseł nie jest dla mnie "innością" .Biblia, księga chrześcijan, potępia wszelkie dewiacje, więc pan Godson nie może jej podważać. Wierność Bogu zobowiązuje! Chrześcijanin nie ugina się przed nienormalnością i niemoralnością!!!
Bлaдимиp Пyтин
Bлaдимиp Пyтин:
Małżeństwa mieszane rasowo też kiedyś były zabronione, choćby w USA. I argumentem przeciwko też była biblia. Rucha białą kobietę, robi dzieci mieszańce dzięki tolerancyjnym ludziom, szkoda że sam sie do nich nie zalicza, bo gdyby nie oni, to by zbierał bawełnę.