John Godson w ogniu pytań słuchaczy RMF FM

"Nie nazwałbym tego, co widzę w Polsce, rasizmem. To niskie kompetencje międzykulturowe wynikające z faktu, że powojenna Polska była jednorodna, monolityczna. Jednak odkąd weszła do Unii Europejskiej jest więcej i coraz więcej otwartości" - stwierdził John Godson w rozmowie z Konradem Piaseckim. Gość Kontrwywiadu RMF FM tradycyjnie odpowiedział na pytania słuchaczy RMF FM w dogrywce do Kontrwywiadu RMF FM.

8 komentarze:

rafbraw
rafbraw:
Godson na prezydenta ! ! !
Marek Nowicki
Marek Nowicki:
Godson na prezydenta!
wasiax
wasiax:
Więcej takich ludzi w parlamencie! Bardzo mądry i wartościowy człowiek, z jasno sprecyzowanymi poglądami. Prawie w każdej kwestii się z nim zgadzam.
Jednym słowem, Mój Człowiek!
Damian Kowalczyk
Damian Kowalczyk:
Bardzo mądry człowiek, szkoda że mamy ich tak niewielu
w sejmie.
kubaklyszek
kubaklyszek:
Dobrze gada, polać mu.
Mark Kucia
Mark Kucia:
Godson powinien być prezydentem miasta Łodzi.Później pewno zostanie prezydentem Polski.Na pewno lepszym byłby od Komorowskiego prezydentem RP.
Zullus1
Zullus1:
Jasne bardzo mądry człowiek... Więcej ich w Polsce. Ten facet gada same śmieci aby dostac się do władzy. Jedyne co zmieni to sprowadzi tu więcej jemu podobnych a wtedy będziecie płakac. Jako biali ludzie we własnym kraju staniecie się ofiarami rasizmu. Powodzenia i z tolerancją zapraszam was do ich krajów albo już przez nich zdominowanych. Wyjaśnią wam szczegółowo pojęcie tego słowa.
beny kowalski
beny kowalski:
Dlaczego decyzji o aborcji nie powinno się pozostawiać ludziom, którzy ją dokonują?
Bo aborcja to zabójstwo istoty ludzkiej, a przecież "każdy ma prawo do życia".
Człowiek od poczęcia brany jest pod uwagę nawet przez "cywilne" prawo jeśli chodzi o tzw. zdolność prawną, którą posiada nawet dziecko poczęte, które może być podmiotem praw i obowiązków, oczywiście pod warunkiem, że urodzi się żywe i nikt je wcześniej nie zabije.
Zob. np. Kodeks cywilny - art. 927 § 2 ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 r.