Jolanta Ogar | TRZY RADY MISTRZA

W dzisiejszej odsłonie cyklu TRZY RADY MISTRZA, swoje porady daje nam Mistrzyni Świata, Olimpijka z Londynu i Rio, jednocześnie zakwalifikowana na igrzyska w Tokio w klasie 470 Jolanta Ogar.

Jola żegluje w załodze z Agnieszką Skrzypulec, która otworzyła ten cykl.

Znani, utytułowani i doświadczeni żeglarze przekazują tu swoje porady, kierowane do młodych, ambitnych zawodników, jak osiągnąć sukces w regatowym żeglarstwie.

3 komentarze:

Celtic Frost
Celtic Frost:
Brawo
Just My Imagination
Just My Imagination:
Jolanta Ogar-Hill. Od 2018. Po żonie. To jakbyście pisali Janusz Korwin.
Dobrawa ciekawostki dla ciekawych
Dobrawa ciekawostki dla ciekawych:
Sportmenka Jolanta Ogar-Hill lat 39 jest w 6 miesiącu ciąży z dziewczynka z anonimowym mężczyzna. Jest także w związku lesbijskim. Statystyki dotyczace lesbijek nie są najlepsze. 55% ich córek także zostaje lesbijkami przez naśladownictwo. 25% małżeństw lesbijkich kończy się rozwodem. Jest wyższy odsetek już małżeństw heteroseksualnych. Pary lesbijkie z dzieckiem działają na zasadzie kobiety alfa i służącej. Alfa bywa w ciąży, ma dziecko, faceta i prawa do dziecka. Służące czyli kobiety beta obsługuja cudze dziecko obcej rodziny nic z tego nie mając. Pary lesbijskie mają niską obronność, możliwości finansowe a nawet remontowe w stosunku do par hetero.