Kacper Kozłowski - piłkarski diament z Koszalina | KOPALNIA TALENTÓW

Kacper Kozłowski od najmłodszych lat był zafiksowany na punkcie piłki nożnej. Gdy rozpoczął swoją przygodę z treningami, od razu cechowała go umiejętność bycia liderem zespołu. Jest urodzonym zwycięzcą, który od zawsze robi wszystko z myślą o drużynie. Stopniowo stawał się coraz lepszym zawodnikiem. Jednak w pewnym momencie uczynił tak wielki progres, że Bałtyk Koszalin stał się dla niego za ciasny. Potem wszystko już potoczyło się w błyskawicznym tempie.

Powiązane wiadomości:

8 komentarze:

Krzysztof Swiderski
Krzysztof Swiderski:
Bóg wybacza, gwardzisci z koszalina nigdy haha
Szymon
Szymon:
Przyjemnie się go ogląda w akcji. Czysty talent. Mam nadzieję, że nie ogląda tych filmów o sobie, żeby nie popadł w samozachwyt:)
To Jo
To Jo:
👍
TOja
TOja:
Oby kontuzje go omijały szerokim łukiem, ten chłopak to jest diament który trzeba szlifować.
Vanilia Soft
Vanilia Soft:
Bardzo fajny zawodniki potrafi przejsc przeciwnika i bardzo dobry movement ...Jak poprawi strzały to bedzie klasa światowa
Isil dur
Isil dur:
Pozdro z Koszalina, oby Kacper zrobił wielką karierę. Mi się nie udało a tez zaczynałem swoją przygodę z pilka w Bałtyku 😉
Alki Biades
Alki Biades:
Ów turniej Rewalandia miał miejsce 13 grudnia 2015 roku. Kacper Kozłowski zdobył podczas tego turnieju 12 bramek - pierwsze miejsce zajął Bałtyk Koszalin, drugie zajęła Lechia Gdańsk, a trzecie Akademia Piłkarska Kotwica Kołobrzeg.
Łukasz Góralski
Łukasz Góralski:
CO TO ZA lech NA KOŃCU!?!?!?