Kamila Kamińska opowiedziała o relacji Sylwii i Jacka [Zakochani po uszy]

Oglądaj serial "Zakochani po uszy" od 1 września w Siódemce oraz w Playerze: https://player.pl/playerplus/seriale-online/zakochani-po-uszy-odcinki,16367
Subskrybuj kanał TVN7: http://www.youtube.com/channel/UCFqLPDskfT2tdIfaQdted9A?sub_confirmation=1
Czwarty sezon „Zakochanych po uszy” to kontynuacja miłosnych perypetii i życiowych zawirowań znanych z poprzednich serii bohaterów. W życiu Asi i Piotra szykuje się wiele zmian. Wszystko wskazuje na to, że do ich domu w końcu zawita szczęście i harmonia. Czy uda im się uniknąć problemów? A może nad ich związkiem znowu zawisną czarne chmury?
Wiele wydarzy się również w życiu Sylwii, która jak zwykle zaskoczy wszystkich swoimi decyzjami. Można powiedzieć, że na własne życzenie wywróci swój świat do góry nogami i będzie bardzo zaskoczona, jak bardzo ją to zmieni.
Widzowie zobaczą również jak potoczą się losy Sonii, Tymona i Bartka, dla których poprzedni sezon zakończył się tragicznie. Sonia będzie musiała stanąć przed trudnym wyborem, który zaważy na losach wielu osób. Jak się zachowa i jakie to będzie miało konsekwencje dla jej najbliższych?
#TVN7 #Siódemka #ZakochaniPoUszy

8 komentarze:

TVN7
TVN7:
Oglądaj serial "Zakochani po uszy" od 1 września w Siódemce oraz w Playerze: https://player.pl/playerplus/seriale-online/zakochani-po-uszy-odcinki,16367
angelel
angelel:
Kamila Kamińska jest cudowna. Piękna, inteligentna i świetna aktorka!
Anna Żebracka
Anna Żebracka:
💕💕💕💕
Edyta Piątek
Edyta Piątek:
Cudowny tembr glosu..i naturalna piekna kobieta. Do tego dobra aktorka. Zyczymy samych sukcesow i duzo ciekawych ról 😍
Offline
Offline:
Zakochani po uszy
C_elina
C_elina:
Ciekawe czy Kamila w realu jest w ciąży ❤️😂
save your tears
save your tears:
Na górze róże
Na dole pieszy
Mam do gdzieś
Kto to pierwszy
Agnieszka Bibula
Agnieszka Bibula:
PIERWSZA