Karolina ledwo zmieściła się w sukienkę na castingu! [Top Model]

#TVN #TopModel #TvnFashion Oglądaj "Top Model" w środę o 21:30 w TVN oraz w Playerze: https://player.pl/playerplus/programy-online/top-model-odcinki,132/odcinek-11,S09E11,184858
Subskrybuj kanał TVN Fashion:
https://www.youtube.com/channel/UCabS1gYG4BOhdFm4HnybdHw
To już ostatnia prosta przed finałem. Uczestnicy jadą do Grecji. Przed rozpoczęciem rywalizacji chwila oddechu i zwiedzanie Akropolu.

Czasu na odpoczynek będzie jednak niewiele. Podczas pierwszego zadania, inspirowanego filmem „Mamma Mia”, uczestnicy wybiorą się na do różnych części miasta, by tam samodzielnie wykonać zdjęcia przypominające ujęcia z filmu.


W trakcie greckiego fashion weeku nie zabraknie castingów. Komu uda się wziąć udział w największej ilości pokazów? Na koniec sesja w dość nietypowej lokalizacji. Zdjęcia wykonywane będą na łodzi przez znanego fotografa, jurora greckiej edycji Top Model – Dimitrisa Skoulosa.

Powiązane wiadomości:

11 komentarze:

TVN Fashion
TVN Fashion:
Oglądaj "Top Model" w środę o 21:30 w TVN oraz w Playerze: https://player.pl/programy-online/top-model-odcinki,132/odcinek-11,S09E11,184858
Ann Green
Ann Green:
Nienormalne.. dlaczego tak szczupła kobieta nie mogła się dopiąć w ich sukienkę? To na kogo oni szyją? Na rozmiar XXXXS czy anoreksja-size?
Katarzyna Nowicka
Katarzyna Nowicka:
Faktycznie wybierając taki zawód,po co się tak ograniczać przez ten tatuaż. Tym bardziej,że ona faktycznie ma predyspozycje do bycia modelką. Szkoda,że jej nikt nie poradził aby tego nie robiła.
Katarzyna Korytkowska
Katarzyna Korytkowska:
Tak bym chciała żeby Patrycja wygrała jest fajna
Marzena konkol
Marzena konkol:
Maja mi strasznie przypomina Magde dostała się do top 5 teraz na półfinale pewnie odpadnie i na ostatniej sesji będzie jakaś wkurzona
Jagoda Malinowska
Jagoda Malinowska:
Ahahhah Mikołalina kocham
Zosia Dobczyk
Zosia Dobczyk:
Ja uwielbiam Karolinę. Jest w energia i humor to coś cudownego. To samo Mikołaj ❤️😚
Majcia
Majcia:
Supeeeeeer!🧡
paweł szczepanik
paweł szczepanik:
bo w zyciu nie ma co sie uzalać nad sobą
Blabla ble
Blabla ble:
Masakra
Piotrek 93
Piotrek 93:
Drugi