Kasia Babis MUSI przestać.

Kasia Babis i JA(Juliusz Aleksander), młody neoliberałek który lubi kiedy twierdzenia na temat rzeczywistości są oparte o coś więcej niż "tak mi się wydaje". W szczególności że no, twierdzenia wymagają dowodów, a nadzwyczajne twierdzenia wymagają nadzwyczajnych dowodów. Myślę że kompletne zezłomowanie systemu gospodarczego jaki panuje na tej planecie to jest takie mocne stwierdzenie.

Nazywam się Juliusz Aleksander Szatkowski. Wege, cyklista, student prawa, nie trenuję crossfitu. Ideologią jaką popieram jest klasyczny liberalizm. Oceniam świat i zjawiska z tejże perspektywy.

https://www.instagram.com/jaszatkovsky/

Powiązane wiadomości:

100+ komentarze:

jaszatkovsky
jaszatkovsky:
Jeneralnie ogłoszenie, wideo oryginalnie miało być dwukrotnie dłuższe, ale że Babis jest teraz modnym tematem, to wywaliłem połowę XD. I serdecznie dziękuję osobie znanej jako Poeta za pomoc w tworzeniu powyższego materiału!
PFM3000 PFM
PFM3000 PFM:
"Ja tam nie lubię firm odzieżowych, bo niszczą klimat. Dlatego podejmuje z nimi współpracę komercyjną, ponieważ będą wydawać na mnie dużo pieniędzy i przez to stracą płynność finansową."
Kasia Babis, 2k21
Szymon Kowalski
Szymon Kowalski:
Z lewicowych kanałów ja zaś polecę Mistycyzm Popkulturowy- kanał dokonujący interpretacji różnych dzieł kultury
Justa Langusta
Justa Langusta:
Twój kanał to jakiś tajemniczy promyczek na YT. Dzięki Kasi w sumie SUB.
Magda Dom
Magda Dom:
Hej, również uwielbiam kanał ContraPoints! :) Przy okazji bardzo szanuję za to, że wrzuciłeś do filmu polecajki totalnie nie z Twojego podwórka, bo z tego co zrozumiałam, to raczej bardziej z "prawicowymi" poglądami się utożsamiasz :)

Co do Kasi Babis trzeba przyznać, że jest bardzo charyzmatyczna, i jej materiały oglądało mi się świetnie... Twój film to aktualnie jednak tylko kamyczek do skalniaczka w jej ogromnym kryzysie wizerunkowym... Trochę mnie dziwi, że taka osoba jak Kasia, która wyjątkowo szybko zabłysnęła na YouTube, świetnie odnajdując się w tym świecie influenserstwa i zdawałoby się, że doskonale ogarniająca, jak się gra w te klocki, aż tak była w stanie swoją własną karierę internetową zepsuć...
Szczur Błotny
Szczur Błotny:
1:00 A tak nie jest ze wszystkim? Tak ma każdy z nas.(tak mi się wydaje) Emocję to motor napędowy większości ludzi, najpierw coś czujemy , a dopiero potem to argumentujemy. Rzadko człowiek jest w stanie oprzeć się naturalnym wypieranie argumentów . Chyba, że ma świadomość, że tak może nastąpić, wtedy emocje mogą mieć na niego mniejszy wpływ. Jednakże tak chyba postępuje bardzo mały procent społeczeństwa. Więc mimo tego, że popieram kapitalizm to tutaj jest to zwykłe przyklejanie łatki.
Adam Kowalski
Adam Kowalski:
Ciekawy materiał. Swoją drogą chciałem się zapytać czy jesteś może studentem ekonomii?
死Paroksyzm
死Paroksyzm:
Dobry film.
Kasię lubię za recenzje, choć czasy czytania fantasy raczej u mnie minęły, a także za humor w luźniejszych treściach, tiktokach. Natomiast w sferze polityczno-gospodarczej podzielam w zupełności poglądy przedstawione w tym materiale. Mimo że pewnie dziewczyna ma dość luźne podejście do wygłaszanych opinii, powyższy materiał jest dobry dla ludzi, którzy je przyjmują bez większej analizy i traktują Kasię w jakimkolwiek stopniu jako autorytet w temacie.
Filip Skrzypczak
Filip Skrzypczak:
Akurat pan Richard Wolff z całym moim szacunkiem nie jest za dobrym przykładem dobrego lewicowego filozofa, głównie dlatego, że odlatuje w chwyty erystyczne i nieco w semantykę zamiast faktycznych merytorycznych argumentów.
Jan Uchwat
Jan Uchwat:
Rynkowy system cen to przecież najwyższa forma miłości <3
Anna J
Anna J:
Oglądałam filmik Śpiewaka o Babis i algorytm podsunął mi twój film, pamiętaj o mnie jak będziesz sławny ✨ pozdrawiam cieplutko
Ciąg Bolunga
Ciąg Bolunga:
Czytasz tylko Ayn Rand? xD Bo tak to zabrzmiało...
Super materiał. Będe miał co podrzucać znajomym, gdy temat zejdzie na Kasie Babis, zawsze to oszczędzenie sobie własnych strun głosowych. Trafiłem tu niechcący i sub z dzwoneczkiem wlatuje momentalnie.
Igorc_original
Igorc_original:
Jestem w połowie, kurła jaki to jest piękny film. :DDD
Kuba Karas
Kuba Karas:
Po tonach gówna które trzeba było przerzucić w odmętach YouTube'a, całkowitym przypadkiem trafiłem tutaj. Świetnie się ciebie słucha.
Gelfof
Gelfof:
Świetny materiał.
ZbutwiałyPiernik
ZbutwiałyPiernik:
Film się mi bardzo podoba, lekko zwięźle i przyjemnie. Bez problemu powinien trafić do szerszej grupy, bo nie ma 30 minutowego "nudzenia się". Specjalne wziąłem wyrażenie w cudzysłowie, bo przeciętny widz nie zobaczyłby 30-minutowego filmiku z suchymi faktami, bez żadnego montażu czy żartu. Widać po jej filmikach, że są krótsze na tematy na które się nie zna. Recenzję bywają zdecydowanie dłuższe, nawet godzina i czterdzieści minut, gadania o panie Kleksie. Bo ile memów można wkleić do jednego filmiku! Sam na poważnej literaturze poetyckiej się nie znam, wręcz za nią nie przepadam, więc się nie wypowiem. Sam personalnie uważam że film o problemach na rynku mieszkaniowym, który ma 25 minut jest zdecydowanie za krótki, raczej nie poruszy dużej części problemów, które na niego wypływają (oprócz ogólników).

Wyczytałem w komentarzu niżej że wytykają Ci "ukrywanie poglądów", które są wypisane opisie lub znajdują się w samym filmie, jak ktoś nie zauważył prześmiewczego "neoliberałka". Nie rozumiem sensu tej przyczepki (znaczy rozumiem, bo nie ma do czego innego się przyczepić), bo film jest bardzo dobry meteorycznie, głównie ze względów edukacyjnych dla laików, wytykanie błędów logicznych i nazywanie ich po imieniu, których jest tam pełno oraz innych tematów psychologicznych jak efekt aureoli. Orać zbytnio nie trzeba, bo nie ma czego, opieranie całego rynku mieszkaniowego na podstawie mema czy screena czegokolwiek co jej wpadło pod rękę i zgadzało się z "tezą". Mimo wszystko, znalazł się obrońca, który pominął te całe rzeczy, które skreślają ją metorykę i odwołał się do jej poglądów oraz aksjomatów. Nie wiem w jaki bardziej przystępny sposób musiałbyś osobom zindoktrynowanym przedstawić te grzeszki, żeby przymknęli się i nie ośmieszali dalej.

Chciałbym żeby Kasia została przy książkach, sam powiedziałeś że tego nie będziesz poruszać bo się nie znasz. Ona powinna rozstać się z polityką oraz ekonomią, ewentualnie nazwać swoje filmy opiniami, które może mieć (Co z tego jeżeli są błędne, ma do tego prawo).
wyshynsky
wyshynsky:
8:31 a tak przy okazji to ten plac zabaw jest wybudowany przez gminę XD i znajduje się przy szkole podstawowej.
Ancarion
Ancarion:
Film cudowny. Z miejsca masz suba
Julian Garbacz
Julian Garbacz:
Jak chcesz wysokiego poziomu argumentacji bez quasi-religijnych dogmatów w polemice z systemem wolnorynkowym to spróbuj skrytykować materiały autora Pro Publico Bono. Chyba, że to właśnie na niskim poziomie ci zależy.
Tymnus98
Tymnus98:
Damm bro ten film i tytuł zestarzały sie swietnie XD
Bezprawie
Bezprawie:
Jeżeli memy są złym źródłem wiedzy, to ja nie chce być dobrze poinformowany!
Armand Ryfyfiński
Armand Ryfyfiński:
piękny, mądry chłopak xoxo
brednypacyfik
brednypacyfik:
Jak się cieszę, że młode pokolenie czyta książki Rothbatda czy Hayeka
Czarna Woda
Czarna Woda:
Wow. Nie spodziewałam się tego po miniaturce. No sub i łapka.
Agnieszka Płonka
Agnieszka Płonka:
Mam nadzieję, że to o koledze, który wylądował na terapii, to tylko taki sardoniczny żart...
Maciej Urban
Maciej Urban:
Pokażesz jakiś dowod oprócz okładki?
Julian M0jngzkn
Julian M0jngzkn:
Już ktoś napisał coś podobnego, ale po prostu podbijam fakt, że wziąłeś w materiale na zbyt poważnie treści typowo rozrywkowe. Niewykluczone, że mają one trafiać do określonego grona odbiorców, natomiast nawet oni biorą na to poprawkę i nie traktują az tak serio tematów, które porusza czasami Kasia. Zresztą materiały o pewnych patologicznych zjawiskach są na swój sposób ważne w debacie na dany temat i pomagaja odsłonić jakąś dodatkową perspektywę - nie negowałbym tego w taki sposób, w jaki to zrobiłeś.
Navisave
Navisave:
Idol wrocil widzowie
Dam1an
Dam1an:
+1 za wyjaśnienie Kasi szuris, ale z tym "Myśląc" Głębiej to się już tak nie rozpędzaj. Oni również wygadują pełno antynaukowych bzdur, szczególnie w temacie ekonomii np. negowali istnienie praw popytu i podazy
Jan Uchwat
Jan Uchwat:
Myśleć głębiej to też jest srogie gówno. W sensie przedstawiają jakiekolwiek merytoryczne rzeczy, do których da się odnieść, ale nie robią tego obiektywnie. Jakby trąbili że głoszą rzeczy z socjalistycznej perspektywy to byliby spoko. Np. w odcinku o podziałach politycznych w ogóle nie poruszają kwestii libertarian (czy liberałów którzy chcą obniżki podatków), zakładając że liberałowie to ci zadowoleni z obecnej sytuacji. Plus z dupy odrzucają idee kompasów politycznych (nie że krytykują zbytnie wykorzystywanie kompasu).
Mateusz Bylewski
Mateusz Bylewski:
👏
Kiannara
Kiannara:
Ja mam jeden zasadniczy problem z twoim materiałem. Mianowicie założenie, że działalność Kasi jest edukacyjna i ponosi ona pewnego rodzaju odpowiedzialność za kreowanie światopoglądu jak to nazwałeś "gawiedzi". Ja uważam że niektóre elementy naciągasz żeby pasowały do twojej narracji bardziej, ponieważ zabawa formą m.in. używając sarkazmu i skrótów myślowych jest normalnym zabiegiem i średnio rozgarnięty człowiek traktuje to jako formę rozrywki i patrzy na to przez przysłowiowe palce.
krztusiec
krztusiec:
świetny materiał, oby tak dalej!
Lord Papkin
Lord Papkin:
Piękne
Igorc_original
Igorc_original:
Zasięg podbijam i oglądam dalej.
Gongu26
Gongu26:
No i przestała. A materiał bardzo ciekawy 😉
Sajmon semen
Sajmon semen:
Czekam na analizę Ziemkiwicza i Karonia. Dobry kanał.
Prawdziwy Rosjanin
Prawdziwy Rosjanin:
Ja uważasz że tu już widzisz sekciarstwo to zobacz jej discord i napisz coś nie socjalnego XD.
Jan Uchwat
Jan Uchwat:
Lewicowe filozoficzne ciekawe to np. Everyday Hero.
Andrzej Kubis
Andrzej Kubis:
A będzie może filmik o współpracy Babis z Zalando w kontekście jej poglądów antykapitalistycznych? xD
Jakub Banasiak
Jakub Banasiak:
Wydaje mi się, że popełnił Pan ten sam błąd, który popełniła Babis recenzując Pilipiuka. Poza tym nawet gdyby była ona doktorem ekonomii i głosiła tezy rażąco sprzeczne z wynikami misesowskiego programu badawczego, byłaby "ideologiem" i jej ewentualne badania byłyby "pseudonaukowe", tak jak ideologami są wszyscy, którzy dają metkę "pseudonauki" pracom barona von Mises i jego uczniów.
black horse
black horse:
28? Taka stara i nadal ma dziecięco nasrane w głowie? Srogo
Kanał Domyślny
Kanał Domyślny:
Na YT jeszcze trzyma fason. Ale to co wychodzi z tej babki na twitterze przechodzi wszystko. Najbardziej mi się podobało jak dostała z miesiąc temu jakiegoś szału nad wizją związku 19 latki i 30 latka, sugerując skłonności pedofilskie w stosunku do każdego komu się podobają młodsze PEŁNOLETNIE laski - czyli z jakieś 95% męskie hetero populacji xD Wiecie, dwoje dorosłych homo spoko, ale dwoje pełnoletnich hetero z wyraźną przewagą wieku... no to już niemoralne i tutaj już państwo musi wejść xD
Pola Julia 19 l.🔵🔴
Pola Julia 19 l.🔵🔴:
Ma pani śmieszną fryzurę , dobrze że użyłaś adekwatnego podkładu
A J
A J:
Taka ciekawostka UNB nagrał film z Babis
obikonik
obikonik:
kapitalny, zabawny, merytoryczny - a jeszcze nawet nie odpaliłem filmiku !
Aa Aaa
Aa Aaa:
Hehe, Jaki z ciebie Intel koleszzzzko hehehe. Powodzenia hehe
Tomasz Mobilny
Tomasz Mobilny:
No i przestała, przynajmniej na razie.
Quazon X
Quazon X:
Umiesz otworzyć normalnie oczy czy wiecznie taka mina jakbyś był zaspany albo przedawkował benzo?
Dariusz Nowak
Dariusz Nowak:
Kaśka ok , po za gospodarką .
paraliż senny
paraliż senny:
Ciekawe
23wojtekk
23wojtekk:
Richard Wolff xd
Wiktoria Bukowska
Wiktoria Bukowska:
to powtarzanie katarzyna monika babis jest super irytujace i przeszkadza w ogladaniu
pradnica
pradnica:
z jakiejs grupki cie kojarze
Hektor Varvarus
Hektor Varvarus:
Fajne, podbijam
Allterka
Allterka:
Masz potencjał. Trzymam kciuki za Ciebie :)
Wannie Joker
Wannie Joker:
Większość fanbase'u Babis to spermiage i rozstrojone emocjonalnie alternatywki
Joihn Brown
Joihn Brown:
XD
Jan Uchwat
Jan Uchwat:
A i transgrysy są dobrej jakości
Maria Ziemkiewicz
Maria Ziemkiewicz:
no i przestala ❤️
milmilo
milmilo:
Ale lenin był grzybam
Jeżozwierz
Jeżozwierz:
Dobra jakość, czyżby przyszłość dla polskiego internetowego centrum?
Jarosław Gorgoń-Polak
Jarosław Gorgoń-Polak:
Nie no, ale z tym atrakcyjnym wyglądem to przegiąłeś :P.
Mroczna Kapibara
Mroczna Kapibara:
Czemu nikt nie ora takich filmików jak ten :(

https://m.youtube.com/watch?v=I16oiWXcDio
Hehos T
Hehos T:
Myśleć głębiej to akurat beznadziejny kanał.
Pan Towarzysz
Pan Towarzysz:
Nowy Gargamel rośnie :) Oby tak dalej! Ładna koszula :)
BigBartt
BigBartt:
Jaka kurwa lewica? Kołczasta?
Krzysztof
Krzysztof:
2:46 jej filmy mają charakter rozrywkowy, luźny. Nie są materiałami ultrapoważnymi.
Wojciech Bernatowicz
Wojciech Bernatowicz:
Coś ci się skopało w montażu. Połowa zdań się urywa
Rino Jonsi
Rino Jonsi:
pierwsze 4 min to argumentum ad persona
Pantofelek ma wykrócone ciało o charakterystycznym kształcie, osiąga długość od 50 μm do 350 μm.
Pantofelek ma wykrócone ciało o charakterystycznym kształcie, osiąga długość od 50 μm do 350 μm.:
kom dla zasięgów, ej a zaorałbyś śpiewaka?
Wielki Tarpan
Wielki Tarpan:
czy to jest jakaś autoironia
Karol Pawela
Karol Pawela:
o kurcze dobre
Adrian 123
Adrian 123:
Myśleć głębiej? Proszę powiedz, że baitujesz. To jest emocjonalny ściek.
Golem
Golem:
Kasia Babis nie jest głupia. Jest złą osobą, jest manipulatorką i hipokrytką, ale nie jest głupia.
Marcin Banach
Marcin Banach:
Kasia kto?
Łucja Hanna Szymerska
Łucja Hanna Szymerska:
Niby liberał a zaorać lewaczkę potrafi. Poglądami gardzę twoimi, ale ty w przeciwieństwie do niej jesteś konsekwentny
Igorozaurus Kiel
Igorozaurus Kiel:
Niby się jej pewnie należy, ale jesteś strasznie płomienny
Vincent
Vincent:
Rynek bez regulacji naprawi wszystko, bo ludzie są dobrzy i bezinteresowni. xDDDDDD
Kamil Zygmunt
Kamil Zygmunt:
💩=autorytet tej babis
A z atrakcyjnym wyglądem to pojechałeś😂😂😂
PS.Lublin pszeprasza
Diego Lopez – Sztuka Argumentacji
Diego Lopez – Sztuka Argumentacji:
No i przestała.
Alojz Amaro
Alojz Amaro:
OPIS: Młody neoliberałek który lubi kiedy twierdzenia na temat rzeczywistości są oparte o coś więcej niż "tak mi się wydaje
Tymczasem: Austriacka szkoła bajek
Master Mind
Master Mind:
Problem jest w tym, że jej twórczość ma być w pewnym sensie prześmiewcza i memiczna. Każdy sobie może nagrywać filmiki do internetu i wylewać swoje żale, nie trzeba do tego dyplomu z ekonomii i nawet nie trzeba mieć racji, bo znakomita większość widzów youtube szuka rozrywki, a Kasia tą rozrywkę daje. Traktowanie jej twórczości jako śmiertelnie poważnych rozważań na tematy polityczno-ekonomiczne samo w sobie wydaje mi się zabawne, bo ona nie stawia się w roli eksperta, a raczej omawia absurdy, z którymi spotyka się na co dzień wielu ludzi - w końcu nie ona pierwsza je zauważa i komentuje. Może nie zawsze trafnie, może nie zawsze z dostateczną precyzją, ale wciąż podnosi tematy, które są problematyczne i z którymi wiele osób się utożsamia.
Assasyn Abd Karaf
Assasyn Abd Karaf:
czesc
Patryk
Patryk:
zrobiłeś pareanalize pełną jakiś dziwnych zabiegów typu argumentum ad absurdum żeby udowodnić że prześmiewczy filmik na kanale satyrycznym nie jest naukowy?
Radziłbym wyjść z domu bo tu jest jakiś problem z oceną rzeczywistością
Ale ciekawi mnie czy „autor” ma jakieś kompetencji do wypowiadania się?
patryk peja
patryk peja:
będzie oranie lewaka Koroluka u Ciebie na kanale?
KdMa
KdMa:
W pierwszej minucie filmu, autor musiał przyjąć wymyślone przez siebie dogmaty, aby cała narracja miała sens, a następnie wymyśla nieznane metodologii badań narzędzia, aby przy ich pomocy móc obalić stworzone w ten sposób antynomie. Wielki minus.
Wiktor Warchalowski
Wiktor Warchalowski:
Ojej. Przedziwna sprawa, że osoba, która wprost deklaruje się jako marksistka, jest zwolenniczką teorii wartości opartej na pracy, przez co sam fakt posiadania mieszkania nie ma dla niej wartości. Dziwne, że w świetle swoich poglądów nie jest zwolenniczką autriackiej teorii cykli koniunkturalnych. Cykl, jak sama nazwa wskazuje, zakłada stopniowy powrót do ożywienia i dalszego wzrostu. Absolutnie nie zbija to argumentu, że kapitalizm na ogół nie jest przygotowany na kryzys i zanim nastąpi poprawa ludzie często zmuszeni są żyć w nędzy. Tego, że z czasem dochodzi do poprawy absolutnie nikt nie neguje Zarzucasz Kasi brak merytoryczności, a sam jako fakt przedstawiasz jedną, dosyć obecnie niszową szkołę ekonomiczną.

Przechodząc do zarzutów o hipokryzję. Mogę wskazać ci multum wypowiedzi Kasi, gdzie wprost przyznaje się do twoich poglądów. Kasia jest wyoutowaną lewaczką i nie ukrywa tego pod płaszczykiem bezstronności, czego nagminnie dopuszcza się Stanowski w swoich wywiadach i niestety ty.
Pattie Harley
Pattie Harley:
dla mnie to trochę takie nabzdyczenie intelektualne - nie trzeba być specem od ekonomii żeby zauważyć że na rynku mieszkaniowym dochodzi do patologii. I skoro Kasia Babis to zauważa i robi sakrastyczny materiał na YT to przyjmowanie tego jako film edukacyjny jest nieporozumieniem. To jest rozrywka, można się pośmiać, trochę pożalić, coś skomentować i nie trzeba mieć od razu doktoratu.
Aemeth
Aemeth:
Hmm liczyłem na jakąś sensowną krytykę (bo jest za co), ale już w pierwszym zdaniu filmu pada tak głupi chochoł, że nie wiem czy jest sens to oglądać. Ktoś kto obejrzał całość może dać znać, czy film jest merytoryczny, czy to typowe "hehe oranie lewakuf"?
Andrzejki
Andrzejki:
Noo gościu, jest jeden zasadniczy problem. Materiały Babis, nawet jeśli dotyczą spraw "poważnych", są po prostu luźne i robione jako kontent rozrywkowy. Zarzut, że nie mają standardu wystąpienia na konferencji naukowej, jest z dupy. Napisz Mleczce, że jego rysunki są pozbawione argumentów. No są i co z tego, skoro nie pretendują do roli, którą to Ty im przypisujesz.
Unconditionally Guaranteed
Unconditionally Guaranteed:
A ja właśnie nic nie czytałem Ayn Rand. Warto?
cybernetyka
cybernetyka:
Ten odcinek powinien się nazywać „Baby polskiej polityki”
bastylia
bastylia:
wydmuchaj nos
Doubleg
Doubleg:
Imo problem leży w tym, że ty dorabiasz niestniejący kwantyfikator "wszystkie" landlordy złe. Kasia w swoich filmach punktuje występujące patologie a nie proponuje wprowadzenie nie-rynkowego systemu bez cen i mówi, że cała branża tak wygląda, tylko podkreśla, że takie rzeczy się dzieją. Walczysz w tym filmie z chochołem xD
ka_ge
ka_ge:
Akurat w filmach Babis na tematy spoleczno-ekonomiczne padaja konkretne argumenty i trafnie opisuje pewne zjawiska. Twierdzenie, że nie i posługiwanie się pasującymi wycinkami to przekłamanie. A jeżeli się z nią nie zgadzasz i jak twierdzisz cenisz fakty i nie pasuje Ci odwoływanie to emocji, zastanawiam się dlaczego nie w chodzisz w polemikę, tylko skupiasz się na szyderstwie obrananego przez nią stylu i parafrazaując Twoje slowa"udawaniu obiektywizmu stosując manipulację". Rzucona wzmianka o cyklach konikturalnych i roli regulacji państw jest słaba i bardzo pobiezna, pomija zupełnie społeczne koszty krzyżów gospodarczych. Po za tym no cóż są kryzysy gospodarze, które wywołał właśnie brak zaangażowania państw w pewne dziedziny. Nie ukrywam, że rozmieszylo mnie punktowanie u Babis odwoływania się do emocji i ironizowanie, gdy robisz dokładnie to samo. Podobnie z dogmatyzmem (książki do których się odwołujesz, pomimo, że akademickie to jednak budują dogmat neoliberalny dominujący na uczelniach ekonomicznych i kierunkach finansowych). Nie trzeba mieć też wykształcenia kierunkowego, aby mieć opinie, szczególnie na tematy, które bezpośrednio wpływają na nasze zycie. Upowszechnianie wiedzy i wynoszenie dyskusji o ekonomi dla powszechnych zjadaczy chleba było i jest bardzo ważne, szczególnie jeżeli decyzje polityczne i ekonomiczne są podejmowane przez dogmatyków neoliberalnych. Jedyna wartość jaką wynioslam to odwołanie się do innych kanałów na koniec filmu, za co dziękuję . Na koniec dodam, że nie jestem fanką Babis, ale z zupełnie innych powodów. Trochę ostatnio wpada w samouwielbienie i oczywiście akcja z Zolando, gdzie rzeczywiście zdisowala sama siebie niestety. Szkoda, bo moim zdaniem wcześniej robiła dobra robotę.
Spirit Narrative
Spirit Narrative:
tylko bezbek może mieć tak siarczysty ból dupy jako reakcja na materiały humorystyczne
Grafzero
Grafzero:
Ja się znam na literaturze i.... Nie... Recenzje Kasi Babis nie są: trafne, profesjonalne i zabawne. Prawdę mówiąc to nie są nawet recenzje.
ChlejBrowary
ChlejBrowary:
Ona nie recenzuje książek tylko hejtuje pisarzy fantasy za to że są mężczyznami i że nie są lewakami. Próbuje się w ten sposób wybić bo podłącza się w ten sposób pod zasięgi znanych pisarzy. Ból dupy zaczął się po tym jak w jakimś opowiadaniu FANTASY (czyli o świecie którego nie ma) przedstawiono gejów w niekorzystnym świetle
Modrzewio
Modrzewio:
Widzę, że proces wyparcia działa mocno w tym przypadku. Ciężko się odnosić do całego materiału - w skrócie gratuluję poważnej analizy materiałów które z założenia są prześmiewcze, nie powinny być brane do końca na poważnie, trochę jakby analizować kabaret, stąd uważam, że materiał jest po prostu nietrafiony
. + 7:30 nie wiem jakim ignorantem trzeba być i jak mocno trzeba wypierać swoje otoczenie, żeby uważać tego typu zdjęcia za wyjątek, polecam pierwszą lepszą grupę z wynajmem mieszkań.