Kazimierz Marcinkiewicz gotowy na wielki pojedynek! "Dlatego się na to zgodziłem"

#Marcinkiewicz#Bracia Collins#Robert Złotkowski
2 czerwca Kazimierz Marcinkiewicz będzie walczył w walce bokserskiej z Rafałem Collinsem podczas charytatywnej gali sportów walki. - Boks to jest szlachetny sport, dlatego się na to zgodziłem - mówi były premier.

☆ SUBKSRYBUJ ► http://bit.ly/SportplSUB

✔ Newsy: http://www.sport.pl/

17 komentarze:

Materia pozakosmiczna
Materia pozakosmiczna:
Czekam już tylko na walkę Pudziana ze Shrekiem!
Krystyna Borowy
Krystyna Borowy:
Boks jest tak szlachetny jak sam bohater🥺
Andrzej Brewiarz
Andrzej Brewiarz:
Nawet podobny z twarzy do Najmana. 😀😉
Robert
Robert:
A już miałem nadzieje, ze Izabella go pokona...ponownie 😂
Łukasz
Łukasz:
Pieniążki się kończą, koryto daleko więc trzeba się szmacić jpr
Marianna Studzińska
Marianna Studzińska:
Żenada
znajomy jenniferlopez
znajomy jenniferlopez:
BOŻE
CO ZA ŚMIEĆ
what
what:
Ten Marcinkiewicz ma coś z głową ? Zero techniki widać że kompletnie nie ma nic wspólnego z tym sportem . Co on sobie uroił ?
Maciej Zatorski
Maciej Zatorski:
Nie wierzę....chociarz wiecie co przynajmniej nie są chamami jak ci z FAME MMA. I robią to na cel charytatywny.Więc wolę zapłacić im niż tym wieśniakom i prostakomi
Zbigniew Lachowicz
Zbigniew Lachowicz:
Musimy walczyć, żeby zebrać środki.... Nie musicie walczyć żeby zebrać środki, to wymówka.....
To dorabianie ideologii do chęci pokazania się.
Musicie obijać sobie mordki by jeden pomógł drugiemu, do tego doszliśmy ?
Panie Kazimierzu to żenujące co Pan mówi.
Wieczny Turysta
Wieczny Turysta:
Pudziana kiedyś pokonał pewien "stary dziadek", zresztą sami zobaczcie: https://www.youtube.com/watch?v=8-UUyrjERns&t=10s tyle tylko że trzeba powiedzieć iż w tej sytuacji Marcinkiewicz, nie obrażając go, nie jest prawdziwym sportowcem
Dominik Cichocki
Dominik Cichocki:
Jeszcze tylko Kaczyński VS Tusk .
MultiKriss1
MultiKriss1:
Przecież to szkoda czasu, pan Marcinkiewicz nie przetrwa tej walki.
A szkoda bo lubię pana Kzimierza.
Zbigniew Lachowicz
Zbigniew Lachowicz:
Ostatnie podrygi samca schodzącego z placu boju, odchodzącego w cień życia. Jeszcze w zielone gramy, jeszcze nie umieramy, jeszcze któregoś rana odbijemy się od ściany....... Pozdrawiam.
https://www.youtube.com/watch?v=iM0vzbS7klg lub:
https://www.youtube.com/watch?v=TniEe4ay_0Y
Ps. Dobrze Trzyma się Pan, Panie Kazimierzu, oby tak dalej.
patryczek0808
patryczek0808:
Yes,yes, yes
covido realista
covido realista:
Co to za gówno?
Michael [Sabatiel]
Michael [Sabatiel]:
Kościół katolicki usunął drugie przykazanie a czwarte zmienił, a żeby liczba przykazań się zgadzała ostatnie podzielił na dwa, drugie przykazanie zakazuje kłaniać się obrazom i figurom, a czwarte mówi o tym że dniem świętym jest Sobota (Sabat, Szabat, Szabas) czyli siódmy dzień tygodnia, nie niedziela (sunday, dzień słońca, dies solis, sonntag ). Potwierdzeniem że Sobota jest siódmym dniem tyg. jest numeracja dni w amerykańskim kalendarzu, albo słowa księdza w kościele tzn. ,,pierwszy dzień tyg.'' w odniesieniu do niedzieli. Sabat(Sobota) to dzień Pański, a Jezus w ewangelii Marka roz.2 wers 28 powiedział ,,Zatem Syn(po aramejsku ,,bar'') Człowieczy jest Panem i Sabatu (dosł. ,,Pan(władca) odpoczynku)'')''. Sabat(Sobota) jest pamiątką stworzenia świata...Ciekawostką jest że afrykańscy chrześcijanie z Etiopii (np. Etiopski Kościół Ortodoksyjny) do dzisiaj za dzień święty uważają Sabat(Sobotę) izolacja od ,,odstępczego kościoła katolickiego'' wyszła im na dobre ;)

Polecam bar Sabat obok galerii Słonecznej z szóstką w logo w której pełno galerianek ;) bar spełnia swoją rolę choć nie jest tak popularny i bogaty jak np. kościół katolicki albo bar Lux z serialu Lucyfer [z łac. – niosący światło; lucem biernik od Lux (Światło(np. słoneczne;)) + ferre (nieść)].

Kościoły i obrazy katolickie są naszpikowane symboliką słońca (aureole, monstrancje), katolicyzm to tak naprawdę zakamuflowany kult słońca(solarny) czyli krótko pisząc to jedna Wielka Galeria Słoneczna z obrazami, ale obrazów jest tam mniej niż galerianek w galerii Słonecznej z szóstką w logo ;)(analogia do głupich panien z przypowieści). Gdy łamiemy przykazania zdradzamy Boga tzn. cudzołożymy(grzeszymy) w sensie duchowym, ciekawostką jest to że niewiasta(oblubienica, nierządnica) w Biblii symbolizuje Izrael, lud Boży, a Bóg albo Jezus symbolizuje małżonka, oblubieńca. Pytanie za 100 punktów, co powinno spotkać sekretarkę która zmieni korespondencje szefa bez jego zgody?

Zaznaczam że nie należę do żadnej denominacji(bezpartyjny) więc proszę mnie nie szufladkować jako np. świadka Jehowy z którymi nie zgadzam się głównie co do natury Jezusa i w kwestii obchodzenia Sabatu(soboty) świadkowie Jehowy twierdzą że 4 przykazanie o sabacie nie obowiązuje a ja twierdze że obowiązuje. Zapraszam na mój kanał(ten z którego piszę) w zakładkę ,,dyskusje'' tam pełniejsze opisy jak również linki do memów o tematyce którą tu poruszam.

A ty którą znasz wersje dziesięciu przykazań, wykastrowaną katolicką czy pełną Biblijną? Jak umiesz czytać ze zrozumieniem i jesteś wystarczająco bystry(a), znajdź różnice między obiema wersjami.

Poniżej pełny Biblijny Dekalog z księgi Wyjścia(EXODUS) rozdział 20
1. Nie będziesz miał cudzych bogów obok Mnie!
2. Nie będziesz czynił żadnej rzeźby ani żadnego obrazu tego, co jest na niebie wysoko, ani tego, co jest na ziemi nisko, ani tego, co jest w wodach pod ziemią! Nie będziesz oddawał im pokłonu i nie będziesz im służył, ponieważ Ja Pan, twój Bóg, jestem Bogiem zazdrosnym, który karze występek ojców na synach do trzeciego i czwartego pokolenia względem tych, którzy Mnie nienawidzą. Okazuję zaś łaskę aż do tysiącznego pokolenia tym, którzy Mnie miłują i przestrzegają moich przykazań.
3 Nie będziesz wzywał imienia Pana, Boga twego, do czczych rzeczy, gdyż Pan nie pozostawi bezkarnie tego, który wzywa Jego imienia do czczych rzeczy.
4. Pamiętaj o dniu sabatu, aby go uświęcić. Sześć dni będziesz pracować i wykonywać wszystkie twe zajęcia. Dzień zaś siódmy jest sabatem ku czci Pana, Boga twego. Nie możesz w tym dniu wykonywać żadnej pracy ani ty sam, ani syn twój, ani twoja córka, ani twój sługa, ani twoja służebnica, ani twoje bydło, ani cudzoziemiec, który mieszka pośród twych bram. W sześciu dniach bowiem uczynił Pan niebo, ziemię, morze oraz wszystko, co jest w nich, w siódmym zaś dniu odpoczął. Dlatego pobłogosławił Pan dzień sabatu i uznał go za święty.
5. Czcij ojca twego i matkę twoją, abyś długo żył na ziemi, którą Pan, Bóg twój, da tobie.
6. Nie będziesz mordował.
7. Nie będziesz cudzołożył.
8. Nie będziesz kradł.
9. Nie będziesz mówił przeciw bliźniemu twemu kłamstwa jako świadek.
10. Nie będziesz pożądał domu bliźniego twego. Nie będziesz pożądał żony bliźniego twego, ani jego sługi, ani jego służebnicy, ani jego wołu, ani jego osła, ani żadnej rzeczy, która należy do bliźniego twego».

Poniżej katolicka wersja, powszechnie znana i nauczana wśród katolików.
1. Nie będziesz miał bogów cudzych przede Mną.
2. Nie będziesz brał imienia Pana Boga swego na daremno.
3. Pamiętaj , abyś dzień święty święcił.
4. Czcij ojca swego i matkę swoją.
5. Nie zabijaj.
6. Nie cudzołóż.
7. Nie kradnij.
8. Nie mów fałszywego świadectwa przeciw bliźniemu swemu.
9. Nie pożądaj żony bliźniego swego.
10. Ani żadnej rzeczy , która jego jest.
Pytanie za 100 punktów. Jak przestrzegać dziesiąte przykazanie według podziału katolickiego które brzmi ,,Ani żadnej rzeczy , która jego jest. ''? Gdy pomieszamy kolejność przykazań, np. wstawiając dziesiąte jako pierwsze? Bądź czytając przykazania od ostatniego, czyli od dziesiątego do pierwszego?
..,