Kim naprawdę jest Aleksiej Nawalny, rosyjski więzień numer 1?

Na ile zasadne są głosy mówiące o tym, że dla Polski lepsza jest Rosja pod rządami słabego Putina niż Rosja pod rządami silnego Nawalnego? Jaką strategię ma najsilniejszy obecnie rosyjski opozycjonista, który własnie trafił do łagru? Analizuje Agnieszka Lichnerowicz, dziennikarka TOK FM.


Wypróbuj tok fm premium w aplikacji tok fm: https://audycje.tokfm.pl/premium?utm_source=youtube&utm_medium=SM&utm_campaign=youtube

Powiązane wiadomości:

10 komentarze:

Stanisław Kałuziak
Stanisław Kałuziak:
Naczelni Agory też tak by chcieli żyć.
Ja aka Sztukmistrzzwarszawy
Ja aka Sztukmistrzzwarszawy:
Dziękuję! Świetny i konkretny materiał!
Punkt Widzenia Rosji
Punkt Widzenia Rosji:
Co robił Nawalny w Niemczech ? https://www.youtube.com/watch?v=qVWM1K7uVkw&t=24s
Ivan Smirnov
Ivan Smirnov:
Co robił Nawalny w Niemczech ? https://www.youtube.com/watch?v=qVWM1K7uVkw&t=24s
ميططرون SuperStraight
ميططرون SuperStraight:
Ruski Kijowski, czy jak się tam zwał ten nasz alimenciarz "rewolucjonista". Akurat dobry czas na revoluszyn to się spopularyzował. Unijne plecy ma jak nasz rodzynek. Tylko że nasz się nie wstrzelił z programem w dobry czas. Ale Lemparciątko dzielnie zajmuje pozycję. Może to czas?
Theodor the Cat
Theodor the Cat:
Kim?.

Przyszłym pensjonariuszem koloni karnej za Uralem 😎

Bojko Bucysow powinien ogladac film na RT ktore pokazuje Vladimira Ashurkova prawa reke nawalnego z brytyjskim szpiegiem ktorzy rozmawaiaja o okradaniu Rosjan i Rosji.

Rubelki nie śmierdzą. Tulił je jak pluszowego misia. Czyli czego się nie dowiemy z reżimowych mediów w Polin pod kontrolą USA:

"Podstawą aresztowania opozycjonisty i blogera było uchylanie się od wyroku w sprawie „Yves Rocher”. Tego samego dnia Nawalny został umieszczony w moskiewskim areszcie tymczasowym „Matrosskaja tiszina”.
Jak twierdzi zakład karny, Nawalny został zatrzymany za złamanie warunków wyroku w zawieszeniu, 29 grudnia wystawiono za nim list gończy.

Nawalny ma dwa wyroki w zawieszeniu. Pierwszy – w sprawie „Kirowlesa” związanej z defraudacją ponad 16 mln rubli, drugi – w sprawie „Yves Rocher”, za kradzież ponad 30 mln rubli'.
Tomek Lucek
Tomek Lucek:
Wszystkie zakazy i nakazy są bezprawne i niezgodne z Konstytucją RP ! Dalsze dyskusje na ten temat są niezasadne ! W systemie prawnym nie ma też odpowiedzialności zbiorowej ! Gł media i rząd pod sąd ! Zatajanie , podawanie nieprawdy , sianie niepokoi społecznych , namawianie i naganianie do tzw szczepień - EKSPERYMENTÓW MEDYCZNYCH nie informując o tym nieświadomych ludzi , to przestępstwo i zbrodnia ! Wszyscy co to robią trafią prędzej czy póżniej do więzienia !!!!!!!!!!!!!!!!
Żółte Zło
Żółte Zło:
,💉☠️Polecam film o holowni na Cda. Wystarczy wpisać . Hołownia-Agenda 2030 i dowiecie się dlaczego tak namawia do szczepienia 💉☠️
biku1993
biku1993:
zamiast przybliżyć życie tego polityka pieprzy dlaczego wrócił bo walczy o władze to jest oczywiste niczego ciekawego się nie dowiedziałem żadnych faktów tylko lanie wody tok srfm
Theodor the Cat
Theodor the Cat:
Brawo. Wszech Rosja wywala na zbity pyszczek 🇪🇺 agenturę. Dość-mowią.👍

🇺🇸 trup już ledwo dycha i Narcyz u władzy:

"USA: 50 mln bezrobotnych 47 mln głodujących i wegetujących dzięki talonom żywnościowym za 180 dolców, 15 mln bezdomnych, 19 mln mieszka barakowozach, 9 mln mieszka w kontenerach, 33 mln nie posiada żadnych oszczędności ale za to ma po 3-4 kredyty. Pełny raj.

W 2018 roku ukazał się artykuł uderzający w Trumpa, w którym anonimowy autor zapewniał, że urzędnicy wysokiego szczebla działają przeciwko prezydentowi. Artykuł stał się sensacją, większość ministrów i urzędników wysokiego szczebla publicznie odcięło się od niego.


Melania Trump: Donald to wojownik, kocha ten kraj i walczy o was każdego dnia
Miles Taylor odszedł z Departamentu Bezpieczeństwa Krajowego w 2019 roku. Od tego czasu pojawił się w reklamie Republikańskich Wyborców Przeciw Trumpowi i został komentatorem CNN.
W książce anonimowego autora pojawia się obraz Trumpa jako osoby pozbawionej ludzkiego współczucia, nieuważnej w szczegółach, niezwykle impulsywnej, podejmującej samodzielnie decyzje. Podkreślono również, że Trump chciał zrównać nielegalnych migrantów z przeciwnikami wojskowymi i przetrzymywać ich w bazie Guantanamo."