Klaudia Jachira podarła Konstytucję w Sejmie! Posiedzenie z 27 Listopada

Bądź na bieżąco:
👉Subskrybuj: https://bit.ly/2ZkNRxn

► Wsparcie kanału
Konto bankowe:
26 1160 2202 0000 0002 8550 8972

SWIFT / BIC: BIGBPLPW

https://www.paypal.me/sondAWtv

Źródłem materiału video i miniaturki jest System Informacyjny Sejmu:
www.sejm.gov.pl / licencja: CC BY 2.0

#Jachira #Konstytucja #Sejm

12 komentarze:

AWtv
AWtv:
Nie przegap kolejnych materiałów z Sejmu:
👉Subskrybuj: https://bit.ly/2ZkNRxn
Cinek400
Cinek400:
PiS wali w dupę konstytucję - aha
Ktoś wyrywa kartki z konstytucji - ŚWIATA KUNIEC, DO ŁAGRU!
Jar
Jar:
Juz wyobrazam sobie co byłoby jakby na fotelu marszałka siedział Terlecki
LongandWeirdName
LongandWeirdName:
Jest tu jakiś prawnik? Czy to co ona zrobiła jest w ogóle jakimkolwiek wykroczeniem? Bo jeśli tak, to czas zmienić prawo.

A przenosząc to w świat wirtualny... Gdybym ściągnął pdf-a z treścią Konstytucji, skasował, opróżnił kosz, przywrócił programem do przywracania danych, oraz skasował jeszcze raz, tym razem programem uniemożliwiajacym przywracanie danych, czyli tak zwaną "niszczarką"(Wielokrotnie nadpisuje tę część dysku, gdzie były zapisane dane. Dosłownie jakby ktoś wziął kartkę i kilka razy wytarł na niej zabłocone buty. Nic nie da się przeczytać.), powinienem za to odpowiadać karnie?
Ewa Marcinkowska
Ewa Marcinkowska:
Koniec cenzury? Szefowie Facebooka i Twittera przez Senacką Komisją Prawną https://youtu.be/-ApCkP5lRvE
dymnystan
dymnystan:
Czy to nie jest przypadkiem symbol państwowy ? A za znieważanie ich nie jest przestępstwem ?
eloelo
eloelo:
Skąd taki bulwers u was? Jeśli kupiła za zarobione przez siebie pieniądze, potargała i posprzątała po sobie, to jej sprawa. Dla mnie mogłaby sobie targać co tylko chce, konstytucję, biblię, kartę wędkarską, świadectwa ze szkoły, reklamy świeżaków, czy cokolwiek innego. Co ciekawe, powiedziała o rzeczach ważnych. To się u pani Jachiry nie zdarzało zbyt często. Do tej pory robiła głównie tanie show bez większego przesłania. Teraz jest tanie show z przesłaniem. Pewnie w TV też to pokażą. Chcecie mieć ważny temat? Wlatuje prawie 2miliardy dla tvp i radia zwanego polskim w przyszłym roku. Rzekomo stoimy w obliczu kryzysu i braku pieniędzy na służbę zdrowia.
HasersPL
HasersPL:
Ciekawe czemu nie powiedziała nic o obowiązkowych testach i szczepieniach jako niezgodnych z Konstytucją? Skoro tak walczy o Konstytucje to niech o tym też powie...
Hato
Hato:
Tak teraz bronią konstytucji, a kilka dni temu wychodzili na ulice, bo nie podobał im się wyrok TK. Hipokryzja na pełnej widzę.
edek kredek
edek kredek:
To są skutki braku dekomunizacji w Polsce - gdyby u nas wzorem rumunii i tego jak postąpili z caucesku - zrobiono podobną dekomunizację przynajmniej tych najwyżej postawionych to takie 5 kolumny jak jachira nie miałyby racji bytu.
John Wayne
John Wayne:
Ona jest nienormalna a do tego głupia i kiepska aktorka. Kto na tą chodzącą głupotę głodował ? To cud że to coś nie zapomina oddychać
Geralt [Sabatiel]
Geralt [Sabatiel]:
Kościół katolicki usunął drugie przykazanie a czwarte zmienił, a żeby liczba przykazań się zgadzała ostatnie podzielił na dwa, drugie przykazanie zakazuje kłaniać się obrazom i figurom, a czwarte mówi o tym że dniem świętym jest Sabat (Sobota) czyli siódmy dzień tygodnia, nie niedziela (sunday, dzień słońca, dies solis, Sol Invictus -25 grudnia, ). Potwierdzeniem że sobota jest siódmym dniem tyg. jest numeracja dni w amerykańskim kalendarzu, albo słowa księdza w kościele tzn. ,,pierwszy dzień tyg.'' w odniesieniu do niedzieli. Sabat(Sobota) to dzień Pański, a Jezus w ewangelii Marka roz.2 wers 28 powiedział o sobie że jest ,,Panem Sabatu''. Sabat(Sobota) jest pamiątką stworzenia świata...

Polecam bar Sabat obok galerii Słonecznej z szóstką w logo w której pełno galerianek, podobieństwo do nieroztropnych panien z przypowieści, Kościoły i obrazy katolickie są naszpikowane symboliką słońca (aureole, monstrancje), katolicyzm to tak naprawdę zakamuflowany kult słońca(solarny) czyli krótko pisząc to jedna wielka Galeria Słoneczna z obrazami, ale obrazów jest tam mniej niż galerianek w galerii Słonecznej z szóstką w logo ;)).

Gdy łamiemy przykazania zdradzamy Boga tzn. cudzołożymy(grzeszymy) w sensie duchowym, ciekawostką jest to że niewiasta(oblubienica, nierządnica) w Biblii symbolizuje Izrael, lud Boży, a Bóg albo Jezus symbolizuje małżonka, oblubieńca. Pytanie za 100 punktów, co powinno spotkać sekretarkę która zmieni korespondencje szefa bez jego zgody? Zapraszam na mój kanał(ten z którego piszę) w zakładkę dyskusje tam jest pełny tekst.

A poniżej linki do bardzo ważnych grafik z opisami.
https://zapodaj.net/97aab7ab6f5e3.jpg.html
https://zapodaj.net/78391720fbecd.jpg.html
https://zapodaj.net/59526783904cd.png.html

Poniżej zamieszczam obrazek z pełną wersją 10 przykazań z księgi Wyjścia, które znacząco się różnią od okrojonej(wykastrowanej) katechizmowej wersji którą zna większość katolików.
https://zapodaj.net/4daac9a193bd9.jpg.html

Na poniższych obrazkach poruszam temat tzw. państwa Izrael bardzo często pomijanego przez tzw. poszukiwaczy prawdy i ludzi ze środowiska protestanckiego, w ostatnim linku z tego paragrafu omawiam przemysł farmaceutyczny w kontekście Biblii.
https://zapodaj.net/fe554573b6966.jpg.html
https://zapodaj.net/d0d3b5329534c.png.html
https://zapodaj.net/381dde036559e.jpg.html
https://zapodaj.net/15982c9185bc3.jpg.html

Ostatnio coraz więcej ludzi zaczyna się interesować tematyką tzw. znamienia Besti 666, poniżej pod linkiem obrazek z moją analizą w oparciu o Apokalipsę Jana i księgę Daniela.
https://zapodaj.net/a14ed972df1bd.jpg.html
https://zapodaj.net/13e0690bc9611.png.html

Poniżej zamieszczam obrazki z analizą katolickiego kultu Maryjnego w oparciu o Biblie.
https://zapodaj.net/3e08198365cbc.jpg.html
https://zapodaj.net/d895624d97d9c.png.html
https://zapodaj.net/c193ee8b62601.png.html
Poniżej analiza modlitwy różańcowej i wątek jak poprawnie się modlić i do kogo.
https://zapodaj.net/5e068968730dc.jpg.html

Ludzie często argumentują że Sabat nie obowiązuje tylko niedziela ponieważ np. w Dziejach Apostolskich 20;7 czytamy ,,W pierwszym dniu po sabacie, kiedy zebraliśmy się na łamanie chleba(łamanie chleba to nie łamanie Jezusa, albo eucharystii)..Problem w tym że ten wers powinien być z greki przetłumaczony tak ,,Podczas jednego Sabatu ...jak ktoś nie wierzy poniżej wklejam link do obrazka z analizą tego wersetu z greki, jeden z polskich przekładów z 16 wieku bardzo podobnie tłumaczy ten wers, widocznie Stare tłumaczenia Biblii nie są tak przekłamane jak nowe.
https://zapodaj.net/5b643eac1d852.jpg.html

Na poniższych obrazkach analizuje tzw. Eucharystie i to czy słowa Jezusa ,,to jest moje ciało'' z Biblijnego punktu widzenia należy rozumieć literalnie czy symbolicznie, na poniższych obrazkach badam dogłębnie kwestię, co Jest Tym pokarmem który daje życie wieczne, jak również symbolikę krwi i ciała w Starym Testamencie jak i Nowym.
https://zapodaj.net/99834c90fb4e6.jpg.html
https://zapodaj.net/80edceb27ac4e.png.html

Pod poniższymi linkami moja analiza jednego z najbardziej kontrowersyjnego wątku jakim są trzy kwestie tzn. zbawienie z łaski, poprawne pojęcie miłości i PRAWO Boga(10 przykazań) niedzielni protestanci i świadkowie Jehowy twierdzą że zbawienie z łaski i nowotestamentowa miłość znoszą Starotestamentowe przykazania z góry Synaj, postaram się udowodnić że te trzy kwestie nie wykluczają się nawzajem, tylko zazębiają się i uzupełniają.
https://zapodaj.net/cbdd8edae481d.jpg.html
https://zapodaj.net/3d34e928dd485.jpg.html

Tekst z poniższego linku postanowiłem tutaj umieścić z powodu bardzo dziwnych zbiegów okoliczności które miałem z jego powodu, chodzi o to że Facebook zablokował mi możliwość komentowania na czas nieokreślony po wpisaniu tekstu z obrazka w komentarz, z kolei na You Tube komentarz z tym tekstem nie wyświetla się(znika po chwili), najdziwniejsze jest to że za pierwszym razem kiedy pisałem tekst pod poniższy link za oknem momentalnie zerwał się wiatr, który spowodował chwilową przerwę w dostawie prądu, przez co straciłem pisany tekst w komputerze, ale to pewnie tylko przypadek ;)
https://zapodaj.net/922e2d19b44d6.jpg.html

Na poniższym obrazku analizuje, czy aby na pewno zgodnie z oryginalnym greckim językiem imię Piotr znaczy słowo skała, czy może jednak kamyk albo odłamek skały, i czy wg. greckich manuskryptów Jezus powiedział (czyli skała) w odniesieniu do Piotra.
https://zapodaj.net/563cbf9e13574.jpg.html

Poniżej link do obrazka z zaleceniami związanymi z dietą Biblijną.
https://zapodaj.net/e0fa90804a246.jpg.html

Na poniższym obrazku opisuje wątek chrztu i to czy z Biblijnego punktu widzenia powinno się chrzcić noworodki, jak również to jakie są warunku przyjęcia chrztu.
https://zapodaj.net/b31cd71bfcbc0.jpg.html

Poniżej link do grafiki omawiającej czy z Biblijnego punktu widzenia, powinniśmy klękać przed papieżem albo księdzem w konfesjonale.
https://zapodaj.net/b954922b58536.jpg.html

Na poniższym obrazku opisuje wątek śmierci, tzn. czy wg. Biblii po śmierci jesteśmy nieświadomi(śpimy), czy może tak jak naucza katolicyzm że od razu po śmierci lądujemy np. w niebie albo w czyśćcu, poniżej analizuje również wątek czy powinniśmy modlić się do zmarłych(świętych)
https://zapodaj.net/383b855b5e6ec.jpg.html

Poniżej link do grafiki z wypowiedzią Jezusa, polecam zapoznać się z nim osobą które twierdzą że cuda, uzdrowienia zawsze są dowodem że dana osoba bądź religia podoba się Bogu.
https://zapodaj.net/5a178150cf34b.jpg.html
A tutaj parę słów o duchu kundalini(wąż), który też może uzdrawiać.
https://zapodaj.net/ed9c75380c278.png.html

Na poniższych obrazkach omawiam temat związany z naturą Jezusa tzn. czy Jezus jest Bogiem Najwyższym(Trójca) czy może tak jak twierdzą świadkowie Jehowy że Jezus jest stworzeniem, czy może jednak natura Jezusa leży między tym co głosi katolicyzm, a tym co głoszą świadkowie Jehowy. Ciekawostką jest że Świadkowie Jehowy nauczają że Jezus stał się Chrystusem(Namaszczonym) dopiero w momencie chrztu, a przecież czytamy że Jezus został poczęty z Ducha Bożego, a gdyby tak nie było, miałby skażoną grzechem genetykę(po Adamie) i nie mógłby mieć bezgrzesznej natury, by złożyć siebie w ofierze za grzechy ludzi. Poniższe wersy polecam świadkom Jehowy, jak i Sabat ;) Łk 2:11 ,,Gdyż dziś narodził się wam Zbawiciel, którym jest Chrystus Pan, w mieście Dawidowym.'' i ten wers 2 List Jana 1:7 ,,Bo wyszło na świat wielu ZWODZICIELI, którzy nie chcą uznać, że Jezus Chrystus przyszedł w ciele. Taki jest ZWODZICIELEM i antychrystem.''
https://zapodaj.net/bd08a8b3ecfe4.jpg.html
https://zapodaj.net/2685ab75323df.jpg.html
Polecam też przeczytać opracowanie mojego brata w wierze, czyli admina Na Sam Szabat, którego grafiki wykorzystuje do swoich opisów z pod linków.
https://drive.google.com/drive/folders/1W1n3Lyj0Dv-I8USKkWJ9KQOKZkPehpVQ?fbclid=IwAR15hDG_wlrdmC25HDW16c30B5P0vlOewsskqsBOxJW67w1vRa-vcsE4MWw

Poniżej analizuje zagadnienie czym jest Imię Boże i czy forma Jehowa jest poprawna, polecam przeczytać szczególnie Świadkom Jehowy.
https://zapodaj.net/cb959f68dc9f3.png.html
https://zapodaj.net/0cd0acf23a64f.png.html

A poniżej pozostałe.
https://zapodaj.net/319607145b2bb.jpg.html
https://zapodaj.net/e69d875511e7e.jpg.html
https://zapodaj.net/fa4373baf4bba.png.html
https://zapodaj.net/d642896d80012.jpg.html
https://zapodaj.net/55a2fbfaeee10.png.html