Konferencja prasowa Mariana Banasia

Zapraszamy na transmisję z konferencji prasowej, w której udział weźmie prezes Najwyższej Izby Kontroli Marian Banaś. Konferencja będzie poświęcona ustaleniom kontroli NIK w sprawie przygotowania wyborów prezydenckich w maju ub. r. Początek transmisji o godz. 15:30 na stronie głównej Onetu.

Powiązane wiadomości:

24 komentarze:

Aldona Marasek
Aldona Marasek:
Zbrodniarzy: Morawieckiego, Szumowskiego i Niedzielskiego, oraz ich "doradców' i "ekspertów" jak Simon, Gut, Sutkowski, Grzesiowski, Dzieciątkowski i wielu innych oszustów związanych z medycyną, oraz promujących szczepienia dziennikarzy - na S Z U B I E N I C Ę.
Piotr Petroll
Piotr Petroll:
No teraz kościół ogłosi ,, trzeba wziąć w obronę , naszych kochanych darczyńców ,, i owieczki z krzyzykkami zaczną wrzaski o ataku na wiernych i kościół... I tak to się skończy . Kolejne przestępstwa rządu zostaną zamienione pod dywan... GRATULUJĘ wyborcom PiSu ,,celnej,,, choć plugawej decyzji.
Inger Rusin
Inger Rusin:
Wreszcie , bo wszyscy widzimy ,ze **RZĄDÓWKA** robi co chce z pieniędzmi Skarbu Państwa,a to nie sa pieniądze *RZĄ dówki* tylko z podatków obywateli !
Do tego dziennikarze dorzucili dziś wieści z ksiag wieczystych dot. posiadanych nieruchomości przez Żonę Morawieckiego, a dla zmyłki podawano ludziom ,że ta pani jest
*niepracujaća*=a to bujda,skoro zajmuję się nieruchomościami...
Skiba GNO
Skiba GNO:
I tak nie będzie podstaw do wszczęcia postępowania sprawę uważam za umorzoną 🤣
KIUPIK
KIUPIK:
Da Pan radę!
Marcin Herliczka
Marcin Herliczka:
Ups robi się ciekawie 👌👍🇵🇱💪
Tomek Lucek
Tomek Lucek:
U nas w Polsce nagminnie łamane jest prawo i Konstytucja RP oraz prawa
człowieka ! Łupią , prześladują i nękają ludzi ! Naganiają też
bezczelnie to zakazanych eksperymentów medycznych na ludziach a swoimi
decyzjami administracyjnymi wymordowali już z premedytacją ponad 100 tys
ludzi i nie poprzestają na tym ! Cały rząd pod sąd ! Na czele z Dudą !
Mateusz Pawlik
Mateusz Pawlik:
1:01:03 ... START
Paweł Zieliński
Paweł Zieliński:
W Polsce będzie dobrze wtedy, gdy ten mądry facet będzie jednocześnie premierem, prezydentem i świeckim prymasem: https://www.youtube.com/watch?v=WupRNV-XvB0
Emma 6
Emma 6:
Jednak Polska to ciekawy kraj.
jerry45j
jerry45j:
Wszyscy dokladnie wiecie, ze kazde rzady nas okradaja w bialych rekawiczkach ale mimo to glosujecie na lewice, po czy pis. Te partie rozni tylko to, kto dojdzie do wladzy i kto bedzie kradl
Sylwunia P
Sylwunia P:
Hihi👍
Ryszard K
Ryszard K:
Ja były już 20 lat temu wam pisałem że ludzka szumowina z III zbrodniczej rp nie przestanie pluć na Polskę i na uczciwych Polaków dopóty dopóki nie zdechnie (już nie piszę .... będzie żyła)
Artemides
Artemides:
Najlepszy rząd dla uczciwych Polaków. Innego mogą chcieć zbajerowani lub chciwe, sprzedajne kreatury wrogo nastawione do Polski. Tak sądzę.
analizafilmu
analizafilmu:
Brawo!
Jola M.
Jola M.:
To Pinokio i spółka do więzienia.
vlodek-193
vlodek-193:
"Pancerny Marian Kontratakuje" 😅
Daniel M
Daniel M:
Do puchu z nimi zdrajcami Polaków..
Ludobojcy i bandyci!
Jarek Wiśniewski
Jarek Wiśniewski:
Niech żyje pancerny Marian!
Elżbieta Pieniążek
Elżbieta Pieniążek:
Naibardziej uczciwy rzad ,najbardziej oddani spoleczenstwu politycy ,wiarygodni i do szpiku kosci uczciwi we wszystkim co mowia i czynia.Chcialoby sie choralnie krzyknac " Chwala bohaterom ".Tak , na szczescie na tak trudne czasy , dzieki madrosci narodu ,dokonalismy jedynego slusznego wyboru.Zycze duzo ,zdrowia i odwagi, wsxystkim ,ktorym lezy na sercu dobro nas wszystkich.Rzadowi zas dziekujemy za heroizm ,strategie i wspaniale otulisko ,jakie stworzyli naszemu spoleczenstwu.Za determinacje ,za ta trudna walke ,doceniamy,szanujemy ,jestescie wspaniali !!! Kto tego nie widzi i nie szanuje ,nie jest godny nazywac sie Polakiem !
Hanna T
Hanna T:
Rozgrywek mafijnych ciąg dalszy.Czekam na finał.
A tak na marginesie co trzeba mieć we łbie by na pisich szubrawców głosować
ŁUKASZ Fantini
ŁUKASZ Fantini:
piSSlam do ciupy!!!
Andrzej Bugaj
Andrzej Bugaj:
Byliśmy "zieloną wyspą".PKB rosło a wpływy z VAT malały (około 2,6 bln zł).Co na to NIK!
Eko Pacyna
Eko Pacyna:
Polecam każdemu poczytać o tej pacynce globalistów zwanym hołownią. Wystarczy wpisać w Google „ holownia-agenda2030”. To jest najgorsze co mogłoby spotkać polski naród . 😷💉☠️