Konferencja prasowa ministra zdrowia

W poniedziałek, 29 listopada o godz. 14.00 odbędzie się konferencja prasowa z udziałem ministra zdrowia Adama Niedzielskiego. Transmisja na stronie głównej Onetu.

Powiązane wiadomości:

35 komentarze:

Rafal G
Rafal G:
Nie żeby coś ale dopiero co Minister Zdrowia opowiadał na lewo i prawo, że jakiekolwiek obostrzenia dopiero od połowy grudnia ale to i tak wówczas gdyby obecne przyrosty nie wyhamowały.
Na koniec zeszłego tygodnia słyszało się, że jesteśmy już wręcz za szczytem przyrostów bo wzrosty z 20-30% spadły do 10-15%.
Przychodzi poniedziałek i ni z gruchy ni z pietruchy idzie komunikat o zmniejszeniu limitu z 75% osób niezaszczepionych do 50% jeśli chodzi o Instytucje Kultury.
Co ma zrobić organizator wydarzenia jeśli na 2 grudnia ma zaplanowane wydarzenie i dopilnował obowiązującego limitu 75%? Czy Wy w ogóle macie pojęcie jak wygląda organizacja takiego przedsięwzięcia?
Niekiedy robi się to z rocznym wyprzedzeniem. Wynajem sali, sprzedaż biletów, reklama. To nie są wydarzenia na 50 osób do których łatwo dotrzeć bo przecież byłoby to kompletnie nieopłacalne. Biletuje się sale minimum 300 osobowe a przeważnie 500+ (o ironio).
Co mam teraz zrobić? Wysyłać prośbę do bileterii o numery telefonów do osób, które kupiły bilety i pytać o to czy są zaszczepione? Przecież jak w czwartek okaże się, że na widowni jest 40% osób zaszczepionych to grozi mi kilkutysięczna grzywna.
Słyszeliście kiedyś takie stwierdzenie, że prawo nie działa wstecz i nie zmienia się reguł gry w trakcie gry?
Spektakl sprzedany, na widowni komplet, sala 500 osobowa, 125 osób zaszczepionych potwierdzonych i mimo dopilnowania wszystkich regulacji mam teraz dwa dni na magiczne dotarcie do pozostałych 375 osób i upewnienie się, że wśród nich kolejne 125 jest zaszczepionych.
Mariusz Odzioba
Mariusz Odzioba:
Z,, ostatniej prostej,, zrobiło sie rondo z 1 zjazdem-szczepimy sie,, kolejnymi dawkami,, 😂
lunaticatiga
lunaticatiga:
Szkoda mi czasu na wymiane wszystkich bzdur. Ale ja, przecietny czlowiek widze, ze brak sensu i logiki w tylu aspektach, ze nic dziwnego, ze nikt juz tych bzdur nie slucha.
k
k:
Połowa ludzi w Polsce po kilku dawkach a zachorowania rzędu 30.000 w grudniu? To więcej jak rok temu i dwa lata temu no no komuś tu kolejny nos rosnie
Ewa Minkus
Ewa Minkus:
Oo minister od nagłej śmierci ma znów kłamać
Alex Bert
Alex Bert:
Oni doskonale wiedzą, że zaszczepieni tak samo zarażają i chorują, tylko rżną głupa.
Hirudo M.
Hirudo M.:
Widowiska cyrkowe czyli Sejm ;-)
Sławomir Dębski
Sławomir Dębski:
ARTYKUŁ 35 DEKLARACJI PRAW CZŁOWIEKA I OBYWATELA STANOWI: "KIEDY RZĄD NARUSZA PRAWA LUDU, POWSTANIE JEST DLA LUDU I DLA KAŻDEJ CZĘŚCI LUDU NAJŚWIĘTSZYM Z PRAW I NAJBARDZIEJ NIEODZOWNYM OBOWIĄZKIEM".
Damian
Damian:
Apropo kuracji preparatem mRNA... Już kiedyś przeprowadzono masowe eksperymenty na ludziach, a skończyło się to trybunałem w Norymberdze
PIOTR Viatorus
PIOTR Viatorus:
ostatnia prosta szczepień, a potem rondo i znowu ostatnia prosta szczepień i potem znowu rondo i tak do końca życia zaszczepionych
Olga D
Olga D:
Cyrk pojechał, Klauna zostawili 😂
Krzysztof Ostrowski
Krzysztof Ostrowski:
Ludzie kto jeszcze w to wierzy!?Omikron był taki film.
Wioleta Żółty
Wioleta Żółty:
Wszyscy powinniśmy wysc na ulice
Sebastian Jóźwiak
Sebastian Jóźwiak:
#ostatniaprosta do kolejnego wariantu covida i szczypawek :D
Krysia Mamczynska
Krysia Mamczynska:
Kłamca, kłamca fe.
Papi
Papi:
On jeszcze chodzi trup ?
iloop cip
iloop cip:
Pionek
Adam W.
Adam W.:
PiS właśnie definitywnie stracił mój głos wyborczy!
AnnaK
AnnaK:
no no spektakl trwa... https://youtu.be/CeFnwec3uAs
Rumun Ek
Rumun Ek:
Pytanie bardziej techniczne, bo tych nielegalnych bredni i tak nie zamierzam słuchać, dlaczego widać tylko liczbę łapek w górę a tych w dół już nie ???
Grzegorz
Grzegorz:
Pomyśl czlowieku jak poprawić sytuację w UPOŚLEDZONEJ SŁUŻBIE ZDROWIA..a nie pieprz... farmazony ciągle o szczepieniu
KJ
KJ:
Teatr dla goji
Krzysztof Przyczyński
Krzysztof Przyczyński:
Pan napady robisz w tej masce czy byłeś pan kredyt wyłudzić muszę jakąś kwarantannę sobie załatwić robić mi się nie chce zimno jakoś się robi
Mariusz England
Mariusz England:
Omikron? To już liter w alfabecie greckim im zabrakło? Przecież oni nam już nie odpuszczą. Proponuję z góry ustalić ogólnoświatowy konkurs na nazwę kolejnej mutacji/wariantu. Śmieszne jest mówienie o tzw. szczepieniach, kiedy nie wiemy, czy preparat w ogóle będzie cokolwiek dawał przeciwko nowej mutacji, tym bardziej, że przy starej tylko preparowane odpowiednio dane statystyczne wykazują, że działa. Niedzielski - cóż za autorytet w temacie wirusów! Ciekawe, czy na wewnętrznych spotkaniach też funkcjonują panowie w szmatkach na ustach. Idę o zakład, że tam już nie robią z siebie idiotów. Choć z drugiej strony... Chyba jednak w maseczkach wyglądają lepiej niż bez. Ciekawe, czy zrobili statystyki dotyczące tego ile starszych osób odeszło z tego świata, bo zabronił im normalnie oddychać jakiś ekonomista? A jak wystąpią u nich jakieś problemy to przecież zawsze mają teleporady. Przecież to jest jawny sabotaż. Ekonomista i informatyk mówią jak postępować w obliczu problemów zdrowotnych. Jak ma być dobrze? Kiedy się zbuntujemy przeciwko tym ludziom i ich idiotycznemu postępowaniu?
Ania Pawlak
Ania Pawlak:
Jaki jest sens kwarantanny niezaszczepionych , skoro szczepieni też się zarażają I zarażają innych.
Mateusz Mateusz
Mateusz Mateusz:
Niedzielski ty kreaturo !
sentry
sentry:
Minister smierci nadaje.
pigu
pigu:
Wszyscy umrzemy 😂
Janusz Tarnowski
Janusz Tarnowski:
szukam jednego sprawiedliwego który jest sprawiedliwy przed Bogiem ?https://www.youtube.com/watch?v=5PMvkZgVGE8
Adrian Trzebiatowski
Adrian Trzebiatowski:
Będziecie wszyscy pierdziec w pasiaki !! Oby tylko jak najszybciej!!
ala
ala:
patominister
Krzysztof Wasowski
Krzysztof Wasowski:
Znowu dane z sufitu czyli z dupy.Kreatury zaszczepione sola.
jakub paw
jakub paw:
BRAWO Panie Ministrze! Jazda z nieszczepami
Piotrek
Piotrek:
Poziom dziennikarzy tvn24 zobaczysz 40 minute. Masakra
Ciocia Ćpun
Ciocia Ćpun:
Dajcie zdalne chociaż na grudzień ja mam g͟o͟r͟s͟z͟a͟ psychikę na stacjonarnych