Konferencja prasowa po meczu Cracovia Kraków - Raków Częstochowa

Powiązane wiadomości:

19 komentarze:

Marcin Wielicki
Marcin Wielicki:
W mojej ocenie Pan trener Papszun, gdy mówił o przemęczeniu niektórych piłkarzy (podając przykład Arsenica, który rozegrał już 14 mecz), to "pił" do właściciela i zarządu, że potrzeba dodatkowych wzmocnień, żeby utrzymać grę na wysokim poziomie cały sezon. Co do meczu, to rozumiem, że to Cracovia, z którą zawsze Medalikom trudno się grało, ale dostać 3-0, to powinno Panu trenerowi Papszunowi dać do myślenia. I kwestia ostatnia: wydaje mi się, że piłkarze Rakowa mają problem z mentalem, z odbudowaniem się po stracie bramki. Z Górnikiem, gdy stracili gola nie potrafili nic konstruktywanego zrobić, to samo z Jagą - gdy stracili gola na 2-1, to później też było jak było i skończyło się stratą 2 punktów w teoretycznie wygranym meczu. To samo ze Slavią w rewanżu: gol na 1-0 dla Slavii i Raków przestał istnieć w ataku. Nie potrafił przeprowadzić akcji, która chociaż w znaczący sposób zagroziłaby bramce Pepików. Dzisiaj niby była ta poprzeczka po uderzeniu Kuna, ale później jakichś klarownych sytuacji nie było. Porównuję teraz Raków z Legią. I co przemawia za tym, że to jednak Legia zdobędzie tytuł MP, a nie Raków? Legia potrafi "wymęczyć" to 1-0. W bólach, w okropnym stylu, ale ma ten dar, że potrafi strzelić "z niczego", gdy nie idzie. Raków tego nie ma. Między innymi dlatego uważam, że dopóty dopóki Raków nie kupi solidnego, naprawdę dobrego napadziora, który potrafi "wyrzeźbić" gola "z niczego", gdy drużynie nie idzie, to Medaliki jednak mistrza nie zdobędą. Bo Raków to taka drużyna, że jak idzie to idzie i zgniata rywala, ale jeśli chociaż trochę jest pod górkę, trzeba odrabiać straty z 0-1 czy 0-2, to wtedy po Rakowie. Przynajmniej tak to wygląda z mojej perspektywy obserwując grę Medalików w sezonie 2022/2023.
RB 95
RB 95:
Ciężki mecz dzisiaj, a dobrze zaczęliśmy. Brakuje Petraska i Niewulisa, Ledermana. Dzisiaj wyjątkowo można było to odczuć. Trzeba się zresetować i w niedzielę pyknąć Legię.🔴🔵
Szymon
Szymon:
Tylko, żeby późnej nie brakło punktów na finiszu jak w zeszłym sezonie po tak kompletnie oddanych meczach.
Piotr.glowing
Piotr.glowing:
Myslalem ze tylko dla reprezentacji robi sie filmy, gdzie z 50 minut nawet nie ma 15 minut tresci. A tu prosze 30 minut i nawet nie ma 10 minut tresci🤣🤣🤣
Zizu H
Zizu H:
Raków gra bardzo nerwowo jak na jakiś prochach.Presing owszem super ale po odbiorze piłki następne podanie do kolegi to jakaś masakra .Piłka ich pali ... ..starają się grać szybko ale nie mają jakości .Gutkovskis mistrz zmarnowanych okazji i ten jego jęzor po zmarnowanej akcji .
Tomasz Nowak
Tomasz Nowak:
Nie mamy zawodników żeby bić sie pewnie o mistrza, z takim składem lepiej żebyśmy nie zdobyli mistrza przypadkiem i nue gralu w ligze mistrzów.
Adam Koziarski
Adam Koziarski:
Ludzka rzecz zmęczenie. Organizmu się nie oszuka. Ilość rozegranych meczów i tylko 3 porażki w tak krótkim czasie to bardzo dobry wynik. Teraz tydzień przerwy na naładowanie baterii. I tak gracie najładniejsza i najciekawszą piłkę w Polsce. Porażki też budują 💪 Cracovia wygrała, a następne dwa przegra i tak gra większość klubów w Polsce. Raków przynajmniej ma powtarzalność.
albert sosnowski
albert sosnowski:
Troche alibi wyszlo panie Marku z tej wypowiedzi.
Tomasz Kupiński
Tomasz Kupiński:
Jak można napisać Cracovia Kraków, masakra przecież to nawet nie brzmi sensownie, Polska Poland 🤪🤐
Agnieszka
Agnieszka:
Porażki jak widać zdarzają się najlepszym.
Mateusz Nowak:
Panie trenerze, ale to jak my chcieliśmy do grupy pucharów awansować, jak nie jesteśmy przy tak szerokiej kadrze co te 3 dni grać?
Wiktor Sroka
Wiktor Sroka:
Tak to jest jak nie ma Petraska i Niewulisa... Arsenić wiecznie w świetnej formie nie będzie.
Patryk Gorny
Patryk Gorny:
Hej.. Hej.. cracovia. ***** konfidentów z rakowa.
Robert Nocuń
Robert Nocuń:
Żydzi mieli covida i pozarażali wszystkich w koło. Wydało sie
Trener Rakowa nie ma za grosz klasy.Cracovia ich zgniotła a on nie może wydukać słowa pochwały w stronę gospodarzy . Proszę też zwrócić uwagę na fakt że Raków powinien grać w dziesięciu.Arsenic powinien wylecieć w trymiga
Zawisza Czarny
Zawisza Czarny:
Trenerze. Jeśli jesteście przemęczeni to zrezygnujcie z gry w pucharach nawet jak do nich awansujecie. Po co przynosić wstyd? Trzeba było nie jechać do Krakowa w ogóle. Był by walkower i wynik taki sam, a wstyd mniejszy. Po takim meczu tu się powinny gromy sypać. Gloryfikujemy Raków nawet po porażkach, to jest chore. Zoran powinien zejść w przerwie. Powinien z czerwoną opuścić boisko jeszcze przed przerwą, na marginesie. Dno, wstyd i hańba. Te 3 słowa powinny paść z Pańskich ust trenerze po tym meczu, to powinniśmy usłyszeć na konferencji. Tak jak chwale Was pod niebiosa po dobrych meczach tak teraz należy Wam się piekło po takim blamażu.
KrzysztofJarzynaZeSzczecina
KrzysztofJarzynaZeSzczecina:
A tak Papszun gadasz głupoty ....możliwe że przemęczeni bo faktycznie jakoś bez sił ...a Cracovia napierdalała nieźle, agresywni byli szybcy jak pocisk ....i zdecydowani, jak szli na piłkę to na 120 procent ..akcje Crwcovi były konkretne szybkie bach bach precyzka.ostro.do przodu ....wygrywali większość piłek zabierali piłki w pojedynkach .....Raków wolniejszy i bardzo się mylili dziś ...dotego gdy juz przegrywali to powinno zmienić taktykę pykania po obwodzie aż się zrobi dziura ...przy dwa zero w plecy to już wogóle nie ma co pykać po obwodzie ......pressing odbieramy piłkę podanie do dryblerów jest tam Ivi Wdowiak Koczergin biorś piłkę i jazda szybko w pole karne ...albo przejde podam lub strzele albo mnie faulują ..i mam rzut wolny strzał na bramkę ...i tak bez przerwy szybki pressing zabieram pilkę do dryblerów i wjazd w pole karne na strzał lub faul ......a tam 2 w plecy nic dalej pykanie po obwodzie ...3 w plecy zryw 5 minut i znowu pykanie po obwodzie..,.to pykanie i szukanie dziury to jest dobre orzy 0:0 lub prowadzeniu ....Panie Papszun