KONTROWERSJE w Sanatorium Miłości 3 PODZIELIŁY widzów! Kogo najbardziej NIENAWIDZĄ widzowie?

Hej tu Whistleblower!

Link do tajnej grupy na fejsbuniu:
https://www.facebook.com/groups/647641602805712

Jeśli macie jakieś informacje, którymi chcielibyście się podzielić zapraszam do kontaktu na [email protected]


Nasz instagram: whistleblowertv

--
Przedmiotem filmu jest autorski komentarz do odcinków programów telewizyjnych oraz losowych wydarzeń. Autor kanału nie rości sobie żadnych praw do zdjęć/grafik zawartych w tym filmie. Materiały wykorzystane w ramach dozwolonego użytku, w celu umożliwienia widzom lepszego zrozumienia przedstawianych informacji. W sprawach dot. praw autorskich proszę o kontakt pod adresem: [email protected]

Muzyka w tle:
(biblioteka YouTube)

--

Powiązane wiadomości:

33 komentarze:

Marzena
Marzena:
Najlepsza była drama na linii Manowska - Janinka. Manowska zaskoczona sytuacją (bez rozpisanego dialogu rozmowy) była oziębła i unikała kontaktu wzrokowego, przytulania i pozytywnego wzmacniania. No jak nie ona :)
Edyta Tarnowiecka
Edyta Tarnowiecka:
Najlepiej jest krytykować, czy 60 lat czy 30 nie ma znaczenia, peruka bombowa, mnie się podoba.
Ela
Ela:
Krysia też postąpiła źle chciała się odegrać że dostała kosza od 1 pana z randki.
Ela
Ela:
Zbyszek dwuulicowy pasuje do Janinki trafiła kosa na kamień Ania bądź honorowa nie wchodz w ten ,związek jesteś wartościową osobą.
Krystyna Pytkowka
Krystyna Pytkowka:
A odnośnie Wiesława to powinien mieć 16 i była wysportowana A on ma 67lat z czym do ludzi
Lucyna Bujas
Lucyna Bujas:
Świetne podsumowanie
Heir of Isengard
Heir of Isengard:
Musiałem przewinąć rozmowę Wieśka z Martą w ostatnim odcinku, bo nie dało się tego oglądać
Lee
Lee:
Szkoda ze nie mogę tego oglądać 😕😕😕 u mnie tego programu nie nadają.
Agnieszka Roszkulec
Agnieszka Roszkulec:
No i wyszło jak zawsze - przyjechali po miłość w teorii, a nie praktyce
Danuta Marciniak
Danuta Marciniak:
Lubię Halinkę
Jerzy Wilk
Jerzy Wilk:
Absolutnie nie można mówić o nienawiści!! , kogos się polubiło a drugiego nie, poprostu, nienawiść nigdy!!
Renata Miłosz
Renata Miłosz:
Jedno napiszę. Nie chciałabym się kłócić z Janiną. I to nie dlatego, że ją lubię. Bałabym się. Nie ufam jej. Po tej scenie jak poleciała do Manowskiej i Ani nie dała dojść do słowa widać, że jest sprytna. Ja zrezygnowałam ze znajomości z tego typu osobą, gdy podczas spotkania wyczułam, że nie daje mi słowa powiedzieć, żebym coś niepotrzebnie nie chlapnęła. Nie lubię takich ludzi. Poza tym niech fryzurę zmieni. W tej trwałej wygląda jak skunks.
marlena l
marlena l:
Ja uwielbiam Halinke to kobieta z klasą
Teresa Zawadzka
Teresa Zawadzka:
Pan Wiesiek jest przystojnym facetem taktycznie może nie szukał partnerki ale pieniądze nie wszystko
Barbara Skoczek
Barbara Skoczek:
JANINA NIE DO KOŃCA ............
Anna N.
Anna N.:
Brakuje mi opcji ban, żeby nie musieć czytać niektórych komentarzy. Nie mam dużej orientacji na YT, gdyby jednak była możliwość, żeby sobie odpuścić w ten sposób choćby rzucanie okiem na pewne wypowiedzi, niech mi jakaś dobra dusza napisze, jak to zrobić. :) Z góry thx. :D
Magiczna Dama
Magiczna Dama:
Janina jak widać gołym okiem idzie na facetów bezwstydnie, jest nachalna, kiedy wyczuje że któreś pani podoba się jakiś facet to odbija go na siłę. Fakt że jest najbrzytsza więc pewnie zdaje sobie z tego sprawę że ma małe szanse.
Ewa Talaga
Ewa Talaga:
Najfajniesza jest Halinka, super kobieta która napewno znajdzie swoją miłość, życzę jej z całego serca, Halinko nie zmieniaj się,trzymam kciuki.
Anna Domalewska
Anna Domalewska:
Baj, baj na koniec i już myślę -będzie zdjęcie Marka... i nic🙈 Jestem rozczarowana.
Kto ze mną? 😂
Barbara Krynska
Barbara Krynska:
Ta Anna beznadziejna placzka
Agnieszka Roszkulec
Agnieszka Roszkulec:
A jeśli chodzi o perukę to kojarzy mi się osobiście z tanią prostytutką, więc jeśli to produkcja wymyśliła to słabo...
Grażyna Dąbrowska
Grażyna Dąbrowska:
Ten Zbyszek to jakieś cieple kluchy, bardzo zajęty swoją osobą, a tak szczerze beznadzieja, a i intelektem nie świeci. Wiatr zawieje a on już kalesonami trzęsie :). Trudny typ zadufany w sobie, bardziej by potrzebował przedszkolanki :))))
Helena S
Helena S:
Najfajniejsza jest Halinka i Jadzia. Takie sympatyczne przyjazne i dobre dla siebie jako koleżanki i wspolokatorki. Tak powinno być. Bardzo je lubię. Ta przyjaźń na pewno przetrwa to widać. Janina no cóż. Jest nieobliczalna w swoich zachowaniach. Najpierw się rzucała Zbyszkowi w tańcu na szyję gdzie wiedziała że jemu podoba się Tereska bo to mówił. A jak Ania zaczęła kręcić ze Zbyszkiem to rzuciła się na niego. Tłumaczenie że chce porozmawiac że wszystkimi jest conajmniej dziwne bo mogła to robić w grupie a nie sam na sam i to w objeciach w pół. Słabe to i żenujące.
Danuta Iciek
Danuta Iciek:
Starsi ludzie a zachowują się jak młodzież nastoletnia po prostu żenada
Kosmetyczne Perełki
Kosmetyczne Perełki:
Edek to jest dopiero szaleniec 😂 śmieszek taki, wcale się nie przejął że dostał kosza, nawet z Wieskiem woli chodzić na zabiegi. 😂 także jest śmiesznie niby takie ma zgryźliwe teksty to suma Sumarum wyszło śmiesznie
Marius P
Marius P:
Jestem kobieta w wieku 60 lat, ale bedac w Sanatorium Milosci na niego nie zwrocilabym nawet uwagi... Jest beznadziejny
Teresa Miszkurka
Teresa Miszkurka:
Podsumowując - winę za niektóre sytuacje komentarze ,opinie ponosi produkcja ,której zależy na malutkich aferach wśród uczestników. Również wyciąganie życiowych tragedii uczestników też jest troche nie na miejscu .Czy produkcji zależy na zwiększeniu oglądalności wywlekając traumy ludzi.
Wg .mnie to sanatorium miłości powinno pokazywać radość życia seniora,Jak może jeszcze przeżyć super przygodę z różnymi atrakcjami.
A nie neguję że może komuś mocniej zabić serducho.
Proszę pokazywać radość życia a nie tragedie,intrygi coś trzeba traktować z humorem.
Jacek K
Jacek K:
Nie trzeba być wielkim psychologiem, żeby odkryć prawdę o peruce Halinki... Na pewno nie wzięła jej z domu i raczej nie wpadła sama na pomysł jej założenia pomimo, że widać, iż się dobrze bawi w tym sanatorium. To samo oczywiście w temacie lizaków. My tego nie ogarniamy, ale zakładam, że taka randka ma swoje "wymagania czasowe" od producentów, żeby zebrać materiał do nagrania, więc może ktoś się obawiał, że nie będzie czego pokazać, więc wymyślił perukę i lizaki, no bo tak szczerze, to o czym mieli oni rozmawiać (pomijając przepisy kuchenne)?
Tak już całkowicie abstrahując od tych dram, to weźcie sobie pod uwagę, że to są starzy ludzie (akurat w tej edycji wyjątkowo ogarnięci) rzuceni na głęboką wodę, czyli kamery, tv, nagrania, potężną ilość emocji, a to są w zdecydowanej większości wdowcy/rozwodnicy od wielu lat sami i mają swoje przyzwyczajenia.
Ja już wam teraz mogę powiedzieć, że parcie Janiny na Zbyszka, nawet jeśli przetrwa sanatorium, to po pierwszym spotkaniu u Zbyszka w domu się skończy natychmiast. Widać po stylówce, że babka nie pasuje do niego.
Kosmetyczne Perełki
Kosmetyczne Perełki:
Halinka jest najlepsza!! Wyluzowana i Wiesiek z milionami wyczuł w niej prawdę i przyjacielska duszę to się z nią umówił. Wiesiek to inteligentny gość mi zaimponowal tym, że wybrał Halinke i ze z nią chce spędzać czas, nie śmieje się z jej szalonych pomysłów, docenił jej spontaniczność i to jest fajne.
Genowefa Przybyła
Genowefa Przybyła:
Tego programu nie powinno być w Telewizji to jest nie porozumienie.
Marius P
Marius P:
Najbardziej nie odpowiednia ooba w tym programie to Wieslaw. Nic soba zupelnie nie reprezentuje... Gruby zarozumialy bufon.,na ktorego nie da sie patrzec ani go sluchac.
Maria Marysia
Maria Marysia:
Witajcie! Mam odmienne zdanie jeżeli o wszystkich kuraciuszy (Senatorum Miłości).Jedno chcę Wam powiedzieć samo zachowanie !!! niejedno z Was coś tam w życiu przeżyło wiadomo ...Ale samo zachowanie między sobą (zazdrośc ! nienawiśc )w tych latach ! Przepraszm jak uraziłam kogoś !!! Maria
Ryszard wróbel
Ryszard wróbel:
Ciekawe co za hołota na to patrzy i kto to finansuje. Ludzie czy ten głupek prezes dalej za nasze piniądze będzie Polaków ogłupiał.