Kontrowersyjny skecz Limo w Komentarzach Radia Gdańsk

Czy satyrykowi można więcej? Na to pytanie, w kontekście papieskiego skeczu kabaretu Limo, próbowali odpowiedzieć goście Komentarzy w Radiu Gdańsk: Ryszarda Wojciechowska z Dziennika Bałtyckiego, Piotr Jacoń z TVN24, Tomasz Sieliwończyk z TVP Gdańsk oraz w roli prowadzącego Mariusz Nowaczyński z Radia Gdańsk.

25 komentarze:

newpolishman
newpolishman:
a czy sam kabaret do obejrzenia ktoś gdzieś posiada i by udostępnił?
Bartek Litwin
Bartek Litwin:
Buahaha Abelard-król Trollingu :> Teraz ludzie będą rozwijać swoje żałosne teorie. .
aleksander1900
aleksander1900:
Baba gadała przez 2 minuty i nic tak naprawdę nie powiedziała, idealny materiał na polityka.
Vertis
Vertis:
Ktoś ma super poczucie humoru :-D co za feministka
Wukong
Wukong:
Ludzie to przecież jest Stand Up. O to chodzi że tam nie ma ograniczeń, kurde jak byście zobaczyli jak po bandzie lecą amerykanie to byście się za głowę złapali :)
Zabadak Piwowar
Zabadak Piwowar:
12 apostołów a Judasz pośrodku !!! MOCNE !!! Ha, ha. ha. Uwielbiam ten kabaret.
ZBENEX IN TRAVEL
ZBENEX IN TRAVEL:
A ta Pani to chyba trochę czasu przespała skoro uważa LIMO za NISZOWY KABARET
st44001
st44001:
Ten farbowany rudzielec to reprezentantka niszowych moherów ?
pitqm2
pitqm2:
....nie wytrzymam....po jakiej bandzie????? Rysia chyba najwyższy czas spojrzeć na świat szerzej otwartymi oczyma!!
1adder
1adder:
kabaret kabaretem, ale chamstwo jest dla prostactwa..
nie lubię kościoła bo same jestem ateistą, ale obrażanie innych ludzi to żałosne zagranie..
Tomasz Dąbrowicz
Tomasz Dąbrowicz:
Skecz mnie rozbawił. Nie pokładałem się ze śmiechu, ale było zabawnie. Uroczy bł fragment gdy Papież z okna nawołuje do tłumu jak gwiazda rocka - a tłum mu odpowiada. Jestem pewien, że doczekamy takiego Papy :)
Mikijo
Mikijo:
Mają problem że wchodzi na naszą religię ale że tak samo wypowiada się o swojej to już nic. To miał być tylko skecz monolog ukazujący jak bycie fanatykiem ( stereotyp mówi że moherowe rządzą w kościele ) potrafi wywołać oburzenie. Szanujmy się nawzajem.
MAMY SZCZĘŚCIE ŻE NIE MAMY DŻIHAD-U :P
kimus1
kimus1:
Dajcie spokój to kabareciarz
Luis Żeglarz
Luis Żeglarz:
Pani ruda chyba ma jakiś problem z długimi piersiami dlatego się tak oburza :)))
newpolishman
newpolishman:
użyty żart był nawiązaniem do "zwykłości" papieża. słowa i porównania użyte w skeczu mogą być kontrowersyjne, ale według mnie Giza nie przegiął. popatrzcie jak niesmaczne żarty dopiero mają amerykanie. p.s. dziwne, że ta czerwona pani ze studia zbulwersowała się tymi obwisłymi cyckami..
TheKoniu1986
TheKoniu1986:
co to za baba i trzej muszkieterów piepszą że to nie bawi i obraża ale co sie dziwic w koncu zyjemy w polsce niby 90% katolików z czego połowa to zakłamani dewoci robiący wszystko na pokaz .
ja przyznaje ze Abelard był zajebisty a i do wszystkich papież JEST TYLKO CZLOWIEKIEM
SUCHY SP
SUCHY SP:
stara kobieto śmieje się z ciebie
Asterofon
Asterofon:
co za kłapanie dziobem,po co to komentuja? gosciu robi zajebiste skecze i czego sie do niego przypierdalają? szukaja jakiegos drugiego dna,szczególnie ten pierwszy pan...Jechanie po bandzie to tez mnie rozbawiło ta pani chyba nie wie co znaczy jechac po bandzie : X
Yaroooo
Yaroooo:
Słuchałem tego skeczu,a potem jeszcze trzy razy bo nie mogłem załapac o co te całe darcie ryja.Po pięciokrotnym przesłuchaniu nadal nie wiem.
Bo się facet ponabijał z moherów?
Bo była tam mowa o Tusku(w jednym zdaniu).
Bo sobie pożartował z papieża??
I to jeszcze były przyjazne żarty.
Nawet trochę za słabe.
Papież drący się z okna albo rzucajacy się z niego w ramiona fanów(cytat ze skeczu:("Łapcie mnie!!).
Z tego skeczu wręcz trochę wiało nudą,szczerze mówiąc.
Nie wiem o co te wielkie halo.
Devox74
Devox74:
papież jest takim samym człowiekiem jak wy niczym się nie różni. A klechom jak coś nie pasuje to mogą się spakować i pierwszym samolotem do Rzymu chętnie ich się pozbędziemy nie będą molestować naszych dzieci i wpiep..ać się tam gdzie ich nie trzeba.
ZBENEX IN TRAVEL
ZBENEX IN TRAVEL:
A mnie to śmieszy, to co mam się wyprowadzić z tego kraju bo ich to nie śmieszy?
Każdy ma prawo do swojego poczucia humoru.....chyba. Mnie nie śmieszy ranczo a innych tak, i nie mam z tym problemów.
mereSS
mereSS:
Ten rudy babochłop, i Ci kolesie to mogą buty czyścić Limo, oni są niszą Kabaret Limo zna każdy kto się chociaż interesuje choć trochę. A Ci dziennikarze to jest nisza na tle poczucia humoru. Jednak rude wredne!
pitqm2
pitqm2:
..pamiętacie Ahmeda- The Dead Terrorist Jeffa Dunhama? On by nie zastrzelił księży katolickich...tylko rzuciłby pomiędzy nich małego chłopca i patrzył jak się o niego zabijają.....i co ? nie ma racji?? Jakoś za ten żart nikt go nie napastuje. Może prawda w oczy kole.
pitqm2
pitqm2:
Rysia, tak jak red.Śliwa powiedział, opis kobiety z płaszczem i wózeczkiem to nie opis 1 osoby tylko całej grupy społecznej.Nie śmieszy to Rysi?No i prawidłowo bo to co mohery wyprawiają to nie jest śmieszne, ale można pożartować.Co do podarcia biblii przez Nergala to umknęło wam że zrobił to dla ludzi którzy sami by to chętnie zrobili i tylko dla nich, na zamkniętej imprezie.Przede wszystkim wbijcie sobie do głów że kościół i wiara to dwie różne rzeczy.Kościół to ludzie,a ci wiadomo jacy są..
newpolishman
newpolishman:
co do meritum .. nie rozumiem zupełnie tej kobiety w czerwonych włosach. państwo licytujecie się kogo co/kto śmieszy. niepotrzebnie dyskutujecie o tym, bo to jest rzecz indywidualna. tak jak gusta są różne tak i poczucie humoru. jeden będzie miał nastroszone czerwone włosy, drugi przylizane naturalne. tak samo z humorem. a czy faktycznie we wspomnianym skeczu ktoś został urażony? jakaś konkretna osoba? no chyba tylko papież mógłby się podirytować, że kogoś obchodzą jego gatki. z resztą użyty