Krupińska o swoim związku: "Inna kobieta nie byłaby w stanie tego udźwignąć" [Agata się kręci]

Oglądaj program Agaty Młynarskiej w Playerze: https://player.pl/playerplus/programy-online/eks-tra-zmiana-odcinki,14640
Subskrybuj kanał TVN Style: http://www.youtube.com/channel/UCJ_qq-91XTS_0ryOUCm3VoA?sub_confirmation=1
Paulina Krupińska w szczerej rozmowie z Agatą Młynarską opowiedziała o swoim małżeństwie z Sebastianem Karpiel-Bułecką, rodzinie, pracy i świątecznych planach. Gdzie spędzają święta? Jak planują swój wolny czas? Zapraszamy do obejrzenia fantastycznej rozmowy w domowym zaciszu!

Powiązane wiadomości:

15 komentarze:

TVN Style
TVN Style:
Oglądaj program Agaty Młynarskiej w Playerze: https://player.pl/playerplus/programy-online/eks-tra-zmiana-odcinki,14640
Stylish Interiors Southwest Ltd
Stylish Interiors Southwest Ltd:
Piękne kobiety i piękna rozmowa.
Milena Oleksińska
Milena Oleksińska:
Miło było gościć Panią Pauline ponownie ponieważ nosi w sobie taką mądrości oraz ciepło.😊 Fascynująco było posłuchać jej tradycje rodzinne w okresie świątecznym oraz o tym jakim mężem jest znany nam wszystkim Pan Sebastian z tej małżeńskiej oraz rodzicielskiej strony. Dostaliśmy również dwke dojrzałych myśli i słów o tym żeby nie obwiniać nikogo za swoje błędy kiedy podejmujemy własne decyzję a także o tym że każdy z nas jest ważny. I tak piękni w swojej różnorodność. Pamiętajmy o tym.😊
Johnny Appleseed
Johnny Appleseed:
Dobre!
Ewelina Bielarczyk Viola
Ewelina Bielarczyk Viola:
Bardzo fajny wywiad. Bravo pani Paulino!
Agnieszka Kołodziejska
Agnieszka Kołodziejska:
Paulia piękna i bardzo mądra , fajna kobieta, też mam takie podejście do życia, warto czas poświęcać rodzinie i dzieciom, teraz to doceniam mając wspaniałego syna😉🤗
Aa cc
Aa cc:
Pani Paulinko jest Pani śliczna kobieta. Pamiętam jak brała Pani udział w wyborach. Od razu panią obstawiłam. Ale też te piękno ma Pani w sobie, mądrość. Życzę Pani wszystkiego najlepszego i dziękuję za Pani postawę.
Ola Jur
Ola Jur:
Pani Agata fantastyczna z uwagą słucha swojego gościa, nie przerywa, brawo 👏
Johnny Appleseed
Johnny Appleseed:
Ty yestes wadne!
migi rulez
migi rulez:
Pani Agatka fajna, szkoda że tvpis zdjęło jej program „Świat się kręci” , byłam fanką tego programu. Pani Paulino wszystkiego dobrego dla Pani i Sebastiana, super para.
Bozena Adamska
Bozena Adamska:
Da
Beata Chorazy
Beata Chorazy:
Nie chodzi o rasizm! Chodzi o obronę wartości imoralnych i prawa do życia! Niechciane dziecko zawsze można oddaćl
hearbeat13
hearbeat13:
Bardzo lubię Paulinę Krupińską ale słuchanie tych bredni, pokraczności i banałów jakie wypowiadają obie Panie w tym filmie to autentyczna przykrość. Byłbym zażenowany, że dwie dorosłe kobiety tak koszmarnie bredzą - zażenowany i znudzony ale jedno mnie przed tym broni. To, że wyczuwam, iż w Paulinie kryje się jednak jakaś chociaż cząstka rozsądku. Dlaczego tak jest? Dlatego, że Paulina jest jeszcze młoda i pełna życia, pełna przyzwoitości i Ona autentycznie stara się wierzyć w te bzdury, którymi wypełnili jej głowę przeróżni Bułeckowie i ich kumple. Autentycznie wkłada szczery wysiłek w to by brać te idiotyzmy za dobrą monetę. Dlatego nie mdli mnie nawet gdy słyszę jak mówi, że - rzekomo - "nikt nie jest idealny" i - rzekomo - "nie ma dwóch całkowicie pasujących do siebie osób", jak chwali to, że jej mąż często ostentacyjnie pokazuje, że ma ją gdzieś tłumacząc to tym, że on - rzekomo - "jest artystą" i "ma swój własny świat", jak chwali jego rzekomą "męskość" i "stanowczość" gdy mu odbija i ma ataki szału i napady chamstwa i grubiaństwa (co częste jest wśród Górali). To wszystko brednie ale nie mdli mnie gdy Paulina Krupińska je wypowiada. MAŁO TEGO. Nie mdli mnie nawet gdy atakuje kobiety protestujące przeciw nakazowi rodzenia potworków - atakuje je bez wątpienia dlatego, że jej mąż-katolicki gbur wytresował ją tak by te kobiety atakowała, wytresował ją tak jak to góralscy domowi sadyści i oprawcy mają w zwyczaju. Nawet wtedy mnie nie mdli choć gdyby ktoś inny atakował kobiety protestujące przeciw zamianie Polski w Salwador - to określił bym go słowami na "k", "ch", "p" i "g". Nie mdli mnie bo wiem, że to nieszczęśliwa kobieta, która z prawdziwą gracją robi dobrą minę do złej, paskudnej gry.
Dziś jest 3 maja i oglądałem właśnie jak Karpiel-Bułecka śpiewa na koncercie na Jasnej Górze piosenki dla "bozi". I zmroziło mnie to. Pomyślałem, że facet, który występuje na koncertach po kościołach musi robić w domu piekło swojej żonie (bo to właśnie nakazuje gorliwym katolikom, a zwłaszcza Góralom ich "wiara": nakazuje im robić piekło swoim kobietom). I wszystko się potwierdziło w tym wywiadzie. Najczarniejsze moje obawy się potwierdziły. Gdyby w otoczeniu Pauliny była choć jedna osoba, na którą ona mogłaby liczyć. Może i ktoś taki jest. Ale nawet jak jest to na pewno obawia się powiedzieć Jej jak wygląda prawda jeśli chodzi o życie, które ona prowadzi. Bo jak na teraz Paulina Krupińska zmierza na samo dno piekła. Taki jest los milionów kobiet w Polsce - tym chorym obleśnym kraju. Im są starsze tym stare dziady, stare babsztyle i przeróżni ich kamerdynerzy, lokaje i szpicle, od których w tym kraju się roi - wszyscy oni coraz mocniej naciskają na takie młode dziewczyny by wyrzekły się same siebie, swoich poglądów i swojej dumy oraz godności i aby zamieniły się w bezmyślną rozmodloną hołotę wypełniającą kościoły.
Jak bym zobaczył Paulinę Krupińską za parę lat na klęczkach mamroczącą różaniec z głupio tępym wyrazem twarzy to chyba wziąłbym kamień młyński zawiesił sobie na szyi i skoczył do Wisły. Bardziej ohydnego widoku sobie nie wyobrażam. Mam nadzieję, że do tego nie dojdzie i że nawet żyjąc wśród Górali-kretynów ta dziewczyna pozostanie człowiekiem i kobietą. Na pewno nie będzie Jej łatwo. Górale już o to "zadbają". Każdy sukces Pauliny Krupińskiej i każda porażka Górali będzie dla mnie radością.
Beata Chorazy
Beata Chorazy:
Jak można o swoim mężu tak publicznie opowiadać???
Monika C.
Monika C.:
Bóg dał piękne ciało ale rozum odebrał.