Krychowiak: Szczęsny nie będzie mi kończył kariery! O Rosji, Arabii, Mundialu w Katarze!

Prawda Futbolu, Prawda Kadry Orlen - Roman Kołtoń rozmawia z Grzegorzem Krychowiakiem. Zaczął rok w Krasnodarze. Później Rosja zaatakowała Ukrainę. "Musiałem podjąć decyzję, kierując się spotkaniem o Mundial - ze Szwecją" - opowiada 32-letni pomocnik. Wiosnę spędził w AEK Ateny, a latem zdecydował się na Al-Shabab w Arabii Saudyjskiej. "Nigdy nie bałem się zmian" - zaznacza 91-krotny reprezentant Polski. "Te zmiany, które jednak teraz są, to zmiany wymuszone. Mam kontrakt w Krasnodarze do 2024 roku. Gdyby nie przepisy FIFA, musiałbym tę umowę wypełnić. FIFA umożliwiła najpierw wypożyczenia wiosną, a później także latem - na sezon 2022/23".

Powiązane wiadomości:

29 komentarze:

Piter J
Piter J:
Bardzo lubię Krychowiaka. Pozytywny z niego człowiek. Ma swój styl i charakrer. Tym bardziej jest szkoda, że raczej lata świetności jako zawodnik ma za sobą. Oczywiście to tylko moja opinia. Chciał bym się mylić i życzę życiowej formy na MŚ.
Wenancjusz Wolter
Wenancjusz Wolter:
Fajna rozmawia! Pozdrawiam serdecznie 😁
Mariusz Szczepanczyk
Mariusz Szczepanczyk:
Powodzenia na mundialu 🍻
john polt
john polt:
W kazdym zawodzie jezeli zainwestujesz w siebie masz szanse na lepsza prace i lepsze wynagrodzenie.
hubert olejniczak
hubert olejniczak:
Super wywiad :)
Tomasz Waldemarski
Tomasz Waldemarski:
Z tymi Szwedami o sile naszej reprezentacji nie przesadzałbym - to była końcówka spotkania - Szwedzi dostali gola po karnym, mieli w nogach ciężki poprzedni mecz, grali na wyjeździe...Jak repr obróci jakieś 1:0 na wyjeździe z wypoczętym rywalem w formie to wtedy można mówić o jakiejś sile...
Cichecki Mikołaj
Cichecki Mikołaj:
Super rozmowa z Krychowiakiem,dla mnie ten piłkarz jest za często krytykowany przez kibiców,w tym sensie że to wszystko jest przesadzone o 20%,ale w sumie u nas zawsze tych starszych zawodników krytykowany, pamietam czasy Świerczewskiego,Hajty itd też po 30 kibice chcieli ich usnąć z reprezentacji jak teraz Kryche
Krzysiek Oczeretko
Krzysiek Oczeretko:
Krycha już się skończył... szacunek za lata oddania zdrowia dla kadry... powodzenia
Stefan Batory
Stefan Batory:
Jak Grzechu bedzie mial forme to jest naprawde wartosciowy grajek, ja tam trzymam kciuki.
hybryda
hybryda:
W rzeczywistości nie powinno być przepisywanych pozycji.
tmdj tmdj
tmdj tmdj:
Dlaczego on sie cofnął z mówieniem po polsku do poziom psiedśkolaka?
Ola Roki
Ola Roki:
Ten wywiad sprawił, że patrzę na pana Krychowiaka z większym uznaniem. Życzę udanego udziału w Mundialu. Liczę na korzystny udział w drużynie.
PIOTR BIEDROŃ
PIOTR BIEDROŃ:
KRYCHOWIAK KOŃCZY CI KTOŚ KARIERĘ ,SWOJĄ GRĄ JAK GRASZ TO CIEBIE OCENIAJĄ ,BOLI KRYTYKA.
Wojciech Pisz
Wojciech Pisz:
Krycha dawaj do Legii Liga będzie ciekawsza 😁
pak
pak:
To po co wyjechales z Rosji
Radosław
Radosław:
Roko Koko Euro Spoko
Zigi72
Zigi72:
Bardzo interesująca rozmowa.Krychowiak zawsze był dla mnie ważnym ogniwem naszej kadry .Cieszę się że dostanie szansę gry na mundialu .
Co do wypowiedzi trenera Michniewicza to pozostawię bez komentarza.Dla mnie to człowiek o mentalności pana Miecia z giełdy samochodowej .Oby z kadrą mu się udało jak najwięcej 👍
Kriss666
Kriss666:
Pan Grześ to jest prawdziwy Grześ!!
Marcin24
Marcin24:
Krycha to już fus
Leszek Black
Leszek Black:
No to mamy swojego człowieka w lidze rywala grupowego. Oko na Maroko... tzn. na Arabię S:)
Krzysztof Sobecki
Krzysztof Sobecki:
bardzo lubię ten kanał, Pana Romana uważam za pozytywnego piłkarskiego świra, ale to baaardzo słaby wywiad.
Slawek
Slawek:
Grzechu ostatnio nawet dobrej lagi nie jest wstanie dać do Roberta.
Strzały Znikąd
Strzały Znikąd:
RoKo. Tym materiałem udowodniłeś, jak bardzo jesteś niekonsekwentny w stawianiu jednoznacznych tez i ich obronie. Liga Arabii Saudyjskiej nie prezentuje poziomu sportowego który predysponowałby do gry w reprezentacji. Ktoś dobrze napisał. Zmarnowałeś okazję do postawienia tezy, że czas na zmianę pokoleniową. Wolałeś miłą gadkę o modzie i wakacjach.
Fan Widoku na Stadion
Fan Widoku na Stadion:
Lewandowski nie gra już w Bayernie, ale widzę niektórzy mają nadal problem z Bayernem heh jakiś dziwny BOL.
BIAŁYWYKOP
BIAŁYWYKOP:
Osobiście nigdy go nie lubiłem, ale z ruskimi pokazał cohones i za to szacun.Jak zrobi formę to niech gra chociaż lubi podostrzyc za bardzo. W życiu sobie poradzi po nieuchwaleniu 5 dla zwierząt przemysł futrzarski ma się dobrze. Zdrowia Grześ i formy...
Frank Smootha
Frank Smootha:
Krychowiak z Sevilli to był gracz. Ówczesny trener tej drużyny wyniósł go na najwyższy możliwy dla Krychowiak poziom. Określał go "płucami drużyny". No i to był jeden z niewielu atutów Krychowiaka, ten najważniejszy. Innymi była zadziorność, gra w defensywie, odbiór. Niestety wiek już nie ten, kolejne kluby to był zjazd w dół a wraz ze spadkiem wydolności, co jest naturalne w tym wieku zanikły również poza stałe atuty tego DMFa. No ale co ja tam mogę wiedzieć. Zostało już tylko nazwisko. Dziś kluby typu Sevilla nawet nie biorą pod uwagę tego zawodnika. Poziom ligi Arabskiej to nasz poziom reprezentacyjny? No to ja nie mam pytań.
AkellaES [SFEU]-TEAM
AkellaES [SFEU]-TEAM:
Jeżeli Krycha wystąpi w meczu z Meksykiem, to mamy 100% czerwoną kartkę. Ale jeżeli Krycha kondycyjnie podbił formę do swojego najlepszego sezonu w karierze, to wtedy nadąży za Meksykanami, ale trudno w to uwierzyć. Krycha i następny mundial, naprawdę zejdźcie na ziemię, może trzeba spytać Bońka czy nie chce wrócić xd. Na miejscu Krychy to był się bardziej przejmował tym żeby zejść ze sceny niepokonanym.
Krzysztof Wisniewski
Krzysztof Wisniewski:
Skoro bylo tak bardzo dobrze, to gdzie jest wielki problem Rosji i rosjan tak brutalna wojna, tak nisko cenienie sobie zycia innego czlowie lub na podstawie klamstwa, usprawiedlic planowany mord. Co jest zlamaniem Bozego przykazania "nie zabijaj" a w orginale ono inaczej brzmi" nie planuj zabijania". Kluczem jes swiadome planowanie odebrania zycia drugiemu czlowiekowi. Dla mnie w Rosji nie wszystko jest dobrze.
Daniel
Daniel :
Krycha to jest oderwany od pługa. Żadnej świeżości do reprezentacji nie wnosi, wręcz przeciwnie granie do tyłu, spowalnianie gry, wieczne spóźnienie w konsekwencji faule .