Krystyna Zachwatowicz - co jest podstawą w pracy scenografa?

Sprawdźcie, co Wybitną Artystkę inspirowało w młodości, na kim się wzorowała i czym powinien odznaczać się prawdziwy scenograf.

Spotkanie z cyklu „Kod Mistrzów” z wybitną scenograf, autorką kostiumów i aktorką - Krystyną Zachwatowicz.


Znajdź nas na:

Strona internetowa: http://bit.ly/2xUxQxb
Facebook: http://bit.ly/2xUxQxb
Twitter: @teatrgroteska
Google+: http://bit.ly/2yo85rX

5 komentarze:

Ania
Ania:
W czasach jakiegoś takiego kiczu, plastiku, cudownie jest posłuchać kogoś mądrego, kto tak wspaniale opowiada o swoim życiu, pracy zawodowej. Bardzo lubię panią Krystynę, cenię ją jako aktorkę, uważam, że jest świetna! Rola Kazi w "Panny z Wilka" prima sort! Na temat scenografii teatralnych nie mogę się wypowiadać, bo niestety nie wdziaam na żywo żadnego ze spektakli, do których pani Krysia projektowała dekoracje. Natomiast jako "pierwsza naiwna", czyli wykonanie piosenki "Taka głupia to ja już nie jestem", po prostu cudowne! Pani Krystyno życzę Pani dużo siły, tak teraz Pani potrzebnej i zdrowia. Mąż Pani był dla mnie wielkim, wybitnym reżyserem, patriotą, Polakiem. Smutno wielcy odchodzą... Moje ogromne wyrazy współczucia, niech się Pani trzyma♥ Pozdrawiam. Ania
Ania
Ania:
A gdzie można obejrzeć, albo kupić film o pani Krystynie?
Tadeusz Spychalski
Tadeusz Spychalski:
Ta prowadząca krzyczy do mikrofonu...A p. Zachwatowicz mówi spokojnie. Technika nagrywania spowodowała, że tego nie da się słuchać na jednym poziomie odbioru.
Szkoda!
Ania
Ania:
https://www.youtube.com/watch?v=6zOl78D7RP0
cekalova c
cekalova c:
Pani Krystyna wspaniała! Niestety Pani prowadząca, powiedziawszy delikatnie - irytująca...