Krzysztof Czeczot: Podróż do źródła dźwięku

🎤 Od ponad dziesięciu lat realizuję produkcje radiowe: słuchowiska, reklamy, audiobooki. Przez cały ten czas szukałem czegoś nowego, świeżego, czegoś, co będzie odróżniało moje produkcje od hałasu codzienności. 👇

Subskrybuj kanał Outriders: https://go.outride.rs/subskrybuj/

- Jak wygląda praca przy słuchowiskach? Jaką rolę pełni wyobraźnia w tworzeniu słuchowisk? Czy da się zrobić słuchowisko z udziałem nieżyjącego aktora?
- Krzysztof opowiada nam o źródle dźwięku.


Kim jest Krzysztof Czeczot?

Krzysztof Czeczot, założyciel firmy OSORNO. Czeczot do tej pory zrealizował takie audiobooki jak Krzyżacy, Jan Karski, Karaluchy, Filip, Blade Runner, Ojciec Chrzestny czy nagrodzona Złotą Kaczką 2012 – Gra o Tron. Krzysztof Czeczot to także aktor, dramaturg i reżyser. W 2002 ukończył Wydział Aktorski PWSFTviT w Łodzi, na którym obronił doktorat i tam też obecnie wykłada. Wystąpił w kilkudziesięciu filmach fabularnych oraz serialach telewizyjnych. Autor kilku dramatów, słuchowisk radiowych, libretta operetki „Piękna Helena”. Nagradzany na festiwalach filmowych oraz teatralnych. Na festiwalu Prix Europa w Berlinie otrzymał prestiżową nagrodę Best European Radio Drama of the Year 2013 za słuchowisko „Andy”, pierwsze takie wyróżnienie w historii Polskiego Radia. W grudniu 2014 roku Czeczot zadebiutował jako reżyser w Teatrze Telewizji inscenizując „Miss HIV” Macieja Kowalewskiego. Dom producencki OSORNO prowadzi od 2013 roku.

------

👨‍👩‍👧‍👧 Dołącz do klubu i wspieraj naszą pracę:
https://go.outride.rs/world/

------
Outride.rs to serwis z dziennikarstwem międzynarodowym. Szukamy odpowiedzi na społeczne problemy, obawy i potrzeby. Tłumaczymy to, co dzieje się daleko a ma wpływ na to, co dzieje się wokół Ciebie. Więcej o nas tutaj: https://go.outride.rs/onas/

------
🐬 Śledź nas, żeby dowiadywać się więcej o świecie.
Instagram: https://go.outride.rs/instagram/
Twitter: https://go.outride.rs/twitter/
FB: https://go.outride.rs/facebook/

------

😈 Co jeszcze dla Was przygotowujemy?

📩 Magazyn Outriders Brief
Dołącz do kilkudziesięciu tysięcy czytelników, a w każdy piątek o godz. 8 znajdziesz w swojej skrzynce e-mailowej podsumowanie minionego tygodnia. W magazynie informujemy o ważnych wydarzenia społecznych, politycznych, gospodarczych i naukowych z całego świata.
https://go.outride.rs/brief/

------

🌓 Outriders Interaktywnie
Wykorzystujemy wideo, animacje, dane, fotografie, dźwięk, by tworzyć multimedialne i interaktywne opowieści o świecie.
Zobacz najnowszą produkcję: https://go.outride.rs/InteractiveNew

------

👩‍👩‍👦‍👦 Outriders Festiwal
To unikalne wydarzenie, które opowiada o świecie. Najlepsi storytellerzy z całego świata specjalnie dla Ciebie tworzą i opowiadają historie.
https://go.outride.rs/festiwal/

------

🙌Wiele osób nie czyta opisów do końca. Jeśli dotarłeś aż tutaj, pewnie jesteś bardzo ciekaw wydarzeń ze świata. Zostaw nam ślad w komentarzu o treści 👉 “Czytam do końca”.