ks. Dolindo Ruotolo: Myśli na każdy dzień roku (18 października)

Zacznij wspierać ten kanał, a dostaniesz te bonusy:
https://www.youtube.com/channel/UCL0WiIwugwTXU5YBFvatbNg/join

Szczęść Boże,
Ksiądz Dolindo Ruotolo urodził się szóstego października 1882 w Neapolu. Zmarł w 1970 roku. Włoski ksiądz i tercjarz franciszkański został ogłoszony Sługą Bożym przez Kościół Katolicki.

"Myśli na każdy dzień" to wygodne i poręczne wydanie myśli Ks. Dolindo Ruotolo. Starannie wybrane refleksje zostały zaczerpnięte z jego pism. Zapoznaj się koniecznie z myślami, które powstały dzięki twórcy modlitwy "Jezu,Ty się tym zajmij!".

► Informacja dla PATRONÓW (współproducentów treści):
Jeśli chcesz aby te lub podobne treści były kontynuowane rozważ proszę wsparcie kanału/jego twórcy (linki do wsparcia znajdują się na głównej stronie kanału oraz w opisie poniżej) oraz polecaj te filmy gdzie możesz:

==============WSPARCIE KU BOGU================
☑ WSPÓŁTWÓRCA - https://kubogu.com.pl/subskrypcja-premium/
☑ PATRONITE - https://patronite.pl/Ku_Bogu
☑ PAYPAL - https://www.paypal.me/KuBoguPL
☑ SKLEP KU BOGU - https://kubogu.com.pl/sklep/
☑ TRADYCYJNY PRZELEW
Fundacja "ku Bogu"
Idzikowice 23K
46-113 Wilków
NIP: 7521459851
REGON: 383925907
► w Złotówkach (PLN); PL26 1050 1504 1000 0090 8066 0716,
► w Euro (EUR); IBAN: PL04 1050 1504 1000 0090 8066 0724;
► SWIFT/BIC – INGBPLPW (dla przelewów zagranicznych)


==============SOCIAL MEDIA================
☑ CENTRUM DOWODZENIA - https://kubogu.com.pl
☑ FEJS - https://www.facebook.com/KuBoguYT/
☑ MODLIMY SIĘ - https://www.facebook.com/groups/zegarMekiPanskiej/
☑ RADIO - https://play.google.com/store/apps/details?id=pl.radiokubogu.radiointernetowekubogu
☑ INSTAGRAM - https://www.instagram.com/kuboguyt/
☑ TWITTER - https://twitter.com/KuBoguyt
☑ MSZE ŚWIĘTE - https://kubogu.com.pl/msze-swiete-zrzutki/

Z Panem Bogiem
Cały zespół 'ku Bogu' życzy Państwu wspaniałych owoców duchowych z tych codziennych i prostych prawd mających swój początek i koniec zawsze w Ewangelii.
Szczęść Boże! Zacznij wspierać ten kanał, a dostaniesz te bonusy:
https://www.youtube.com/channel/UCL0WiIwugwTXU5YBFvatbNg/join

40 komentarze:

Jolanta Łyp
Jolanta Łyp:
Kocham Ciebie Maryjo wyproś potrzebne łaski dla Gabi jej mamy bliźniaków męźa mojego i dla mnie Amen Amen.
Urszula Sosna
Urszula Sosna:
Bóg zapłać ❤🌷
Łucja Pietrzak
Łucja Pietrzak:
Przepiękna myśl ks. Dolindo.
Bóg zapłać braciszku Igorze za przekaz🙏📖

Różaniec Święty jest drogą do ❤️ Maryi, w którym mieszka cała miłość BOGA.🌹🙏❤️
Błogosławionego Dnia Pańskiego życzę wszystkim.🙏
Piotr Wierzchowski
Piotr Wierzchowski:
8.10.2020, ORĘDZIE OD HELENY DLA POLSKI

ZIEMIA ZOSTANIE WSTRZĄŚNIĘTA A NIEBO ZWINIE SIĘ JAK ZWÓJ KSIĘGI.
MOJE DZIECKO! PRAGNĘ DO MOICH DZIECI BOŻYCH PRZEKAZAĆ JESZCZE,ZANIM PRZYJDĘ W WIELKIEJ CHWALE KILKA WSKAZÓWEK NA TE CZASY UCISKU, KTÓRE TERAZ PRZEŻYWACIE.
MOJE DROGIE KOCHANE BOŻE DZIECI!,KTÓRE WCIĄŻ BRONICIE PRAWDY OBJAWIONEJ W PIŚMIE ŚWIĘTYM, WIEM,ŻE JEST WAM TERAZ BARDZO CIĘŻKO I NASTAŁY DLA WAS DNI SMUTKU. NIC JUŻ NIE WRÓCI DO WASZEJ NORMALNOŚCI A JA BĘDĘ NIE DŁUGO UKRZYŻOWANY I TO NIE UCZYNIĄ LUDZIE SPOZA KOŚCIOŁA LECZ MOJE SERCE PRZEBIJE MIECZ Z SAMEGO ŚRODKA KOŚCIOŁA. SAMI OBSERWUJECIE JAK MOI KAPŁANI NIE SZANUJĄ MNIE JUŻ W NAJŚWIĘTSZEJ EUCHARYSTII I MOJE CIAŁO BEZCZESZCZĄ W PRAWIE KAŻDEJ MOJEJ ŚWIĄTYNI. JEDNYM Z NICH WYDAJE IM SIĘ, ŻE SĄ POKORNI BO SŁUCHAJĄ PRZEŁOŻONYCH LECZ TYCH JEST NAJMNIEJ ŚLEPO IDĄCYCH ALE WIĘKSZOŚĆ ROBI TO Z ZUPEŁNĄ ŚWIADOMOŚCIĄ MNIE PONIŻANIA.
MOJE UKOCHANE MALEŃSTWA RESZTY KOŚCIOŁA PROSZĘ WAS ABYŚCIE JESZCZE NIE WYCHODZILI ZE SWOICH ŚWIĄTYŃ LECZ POUCZALI SWOICH KAPŁANÓW. DZISIAJ DAJĘ WAM KU TEMU PRZYZWOLENIE,MÓWCIE IM WPROST ŻE MNIE OBRAŻAJĄ UDZIELAJĄC KOMUNII ŚW. „NA RĘKĘ”.
JEŻELI MACIE TEGO ŚWIADOMOŚĆ, ŻE WASI KAPŁANI NIE SZANUJĄ MNIE W NAJŚWIĘTSZEJ HOSTII TO WYBIERAJCIE ZAWSZE KAPŁANA, KTÓRY UDZIELA MNIE TYLKO DO UST I W POSTAWIE KLĘCZĄCEJ A TYCH DRUGICH POUCZAJCIE PODCZAS SPOWIEDZI ŚWIĘTEJ.
TRAKTUJCIE ICH JAK SWOICH BRACI W CHRYSTUSIE PANU WASZYM BO MACIE TAKI OBOWIĄZEK I PRZYZWOLENIE ODE MNIE. GDY NIE POSŁUCHAJĄ WAS STRZEPCIE POPIÓŁ ZE SWOICH STÓP I SZUKAJCIE KOŚCIOŁÓW GDZIE JEST JESZCZE SZANOWANA MOJA NAJŚWIĘTSZA OFIARA. WIEM,ŻE JEST ICH CORAZ MNIEJ ALE JA WAS DO NICH POPROWADZĘ.
WASZE IMIONA SĄ JUŻ ZAPISANE W KSIĘDZE ŻYWOTA I SZCZEGÓLNIE WAS MIŁUJĘ.WYSYŁAM DO WAS ANIOŁÓW ABY WAM POMAGALI I OCHRANIALI W TYM CZASIE.WYSYŁAM TAKŻE WAM DO POMOCY MATKĘ BOŻĄ ABY WAM WSKAZYWAŁA DROGĘ DO ZBAWIENIA.
TOBIE DROGIE DZIECKO! DO POMOCY WYSŁAŁEM RAZ ARCHANIOŁA GABRIELA 24 MARCA 2015 ROKU ABY PRZEKAZAŁ CI TĘ TAJEMNICĘ CUDU EUCHARYSTYCZNEGO. WIELE RAZY WYSYŁAŁEM DO CIEBIE ARCHANIOŁA RAFAŁA KIEDY BYŁAŚ W ZAGROŻENIU ŻYCIA. PAMIĘTASZ TE CHWILE BLISKIEJ TWOJEJ ŚMIERCI A ON ZA KAŻDYM RAZEM CI POMAGAŁ.
TERAZ OSTATNIO BYŁAŚ W OBECNOŚCI POTĘŻNEGO MICHAŁA ARCHANIOŁA CO OSŁANIAŁ CIĘ PODCZAS PODRÓŻY I POMÓGŁ WYKONAĆ ZLECONĄ CI MISJĘ.
JA DROGIE DZIECKO! NIE MÓWIŁEM CI DOKŁADNIE PO CO TAM JEDZIESZ BO ZNAM TWOJE OBAWY I NIE PRAGNĄŁEM TWOJEGO NIEPOTRZEBNEGO LĘKU PODCZAS TEJ WYPRAWY. SIŁY ZŁA CHCĄ W MIEJSCACH ŚWIĘTYCH ZNISZCZYĆ POZOSTAŁOŚCI WIARY I W TYCH MIEJSCACH ZROBIĆ SIEDLISKO DLA ANTYCHRYSTA. SPIESZĄ SIĘ BARDZO BO CZASU ZOSTAŁO IM BARDZO MAŁO, ALE PAMIĘTAJCIE O TYM ŻE BRAMY PIEKIELNE NIE PRZEMOGĄ KOŚCIOŁA RESZTY MOICH WIERNYCH DZIECI.
DZIECI POLSKIE! WAS MOGŁA OMINĄĆ TA STRASZNA, WYOLBRZYMIONA EPIDEMIA KORONAWIRUSA ALE NIESTETY INTRONIZACJA NIE ODBYŁA SIĘ PRAWIDŁOWO A JA OBIECAŁEM OCHRONĘ ALE WARUNKOWĄ.
BĄDŹCIE JEDNAK PRZY NADZIEI ,ŻE NIEBO I TAK WAS OSŁANIA BO JEDNAK U WAS NAJWIĘCEJ JEST MOICH DZIECI BOŻYCH,KTÓRE MODLĄ SIĘ NIEUSTANNIE DO MATKI BOŻEJ-KRÓLOWEJ POLSKI ,WSPÓŁCZUJĄ MNIE JEZUSOWI PONIEWIERANEMU TERAZ,BRONIĄ MNIE I ADORUJĄ MNIE W NAJŚWIĘTSZYM SAKRAMENCIE TAM GDZIE JESTEM JESZCZE WYSTAWIANY. PRZYCHODŹCIE DO MNIE DZIECI DO OSTATNIEJ CHWILI BO BARDZO MNIE POCIESZACIE W MOJEJ AGONII KIEDY MOJE NAJŚWIĘTSZE CIAŁO I KREW JEST TAK PONIEWIERANE I NIEJEDNOKROTNIE DEPTANE W ŚWIĄTYNIACH.
KOCHAM WAS MOJE DZIECI MIŁOŚCIĄ WSZECHPOTĘŻNĄ I GDY BĘDZIEMY JUŻ RAZEM W ODNOWIONEJ ZIEMI I NIEBIE DUŻO SOBIE O TYM POWSPOMINAMY A DLA KAŻDEGO Z WAS ZNAJDĘ ODRĘBNY CZAS NA TO WSPÓLNE MIŁOWANIE.
PAMIĘTAJCIE GDY BĘDZIE WAM CIĘŻKO TERAZ BO PRZYJDĄ WASZE CHWILE WYBORU TO PRZYPOMNIJCIE SOBIE CO WAM WŁAŚNIE POWIEDZIAŁEM.
DROGIE DZIECKO 13 WRZEŚNIA TEGO ROKU POKAZAŁEM CI PO EUCHARYSTII NAJPIERW MOJĄ KREW W KAWAŁKU HOSTII ŚWIĘTEJ A ZA CHWILĘ KAWAŁEK ŻÓŁTEGO OKRUCHA TO ZNACZY MOJEGO CIAŁA PAŃSKIEGO. JESZCZE RAZ W DNIU ROCZNICY OBJAWIENIA W FATIMIE PRZYPOMNIAŁEM ,ŻE TO W HOSTII ŚWIĘTEJ JESTEM CAŁY Z CIAŁEM I Z KRWIĄ ŚWIĘTĄ, KTÓRĄ ZA WAS WYLAŁEM NA KRZYŻU.
13 WRZEŚNIA 1935 ROKU ŚW FAUSTYNIE PODYKTOWAŁEM TEŻ TREŚĆ KORONKI DO MIŁOSIERDZIA BOŻEGO.PODCZAS TEJ KORONKI W JEJ TREŚCI OFIARUJECIE MOJE CIAŁO I KREW DO BOGA OJCA.
TERAZ WIESZ MOJE DZIECKO DLACZEGO CI TO JESZCZE RAZ UKAZAŁEM,WŁAŚNIE TEGO DNIA,ABY ŻADEN Z MOICH KAPŁANÓW NIE PODWAŻAŁ TEGO, ŻE PODCZAS KONSEKRACJI JESTEM OBECNY NA OŁTARZU Z PRAWDZIWĄ KRWIĄ I CIAŁEM SWOIM.
MOI UMIŁOWANI SŁUDZY BOŻY-KAPŁANI, KTÓRZY W TO WIERZYCIE,W TĄ MOJĄ PRAWDZIWĄ OBECNOŚĆ W EUCHARYSTII,WYTRWAJCIE DO KOŃCA BO OBIECUJĘ WAM ZA TO NAGRODĘ W NIEBIE.CZĘSTO BĘDZIECIE SKAZANI NA MĘCZEŃSTWO ALE LICZBA MĘCZENNIKÓW MUSI SIĘ DOPEŁNIĆ ABYŚMY WSTRZĄSNĘLI ZIEMIĄ I ZWINĘLI CAŁE NIEBO W RULON JAK KSIĘGĘ ŻYWOTA. TY DZIECKO CZĘSTO WIDZIAŁAŚ JAK Z POBŁOGOSŁAWIONEJ ŚWIECY SPŁYWAŁ WOSK JAK PERGAMIN NA KTÓRYM ZAPISANO PIERWOTNE SŁOWO BOŻE!
CZĘSTO TEN PERGAMIN ZWIJAŁ CI SIĘ W ZWÓJ JAK RULON A TY NIE WIEDZIAŁAŚ DLACZEGO CI TO POKAZUJĘ. POKAŻ TO MOIM DZIECIOM ,BO CHCĘ WAM POWIEDZIEĆ ,ŻE WKRÓTCE TO NASTĄPI A WSZYSTKO PRZECIEŻ MUSI SIĘ WYPEŁNIĆ CO ZAPISANE JEST W PIŚMIE ŚWIĘTYM.
WSZYSCY JESTEŚCIE BRAĆMI ALE NIE WSZYSCY W CHRYSTUSIE PANU WASZYM.JA DO WSZYSTKICH WYCIĄGAM DŁONIE LECZ CZĘSTO NIE MA REAKCJI LUB WPROST JESTEM ODRZUCONY A CZĘSTO JESZCZE CELOWO PONIŻONY I LEKCEWAŻONY.
DZIEĆMI BOŻYMI A WIĘC BRAĆMI I SIOSTRAMI SĄ CI CO WYZNAJĄ MOJE UKRZYŻOWANIE I ZMARTWYCHWSTANIE-JAKO JEDYNEGO MESJASZA SYNA BOŻEGO ORAZ ZA MATKĘ SWOJĄ UZNAJĄ MOJĄ MATKĘ,KTÓRĄ ZOSTAWIŁEM WAM POD KRZYŻEM.
CI KTÓRZY TEGO NIE UZNAJĄ NIE SĄ WASZYMI BRAĆMI I NIE ZADAWAJCIE SIĘ Z NIMI BO WAS ZDRADZĄ I WYDADZĄ MOŻNYM TEGO ŚWIATA.
DZIECI! TERAZ BĄDŹCIE OSTROŻNE W TYM W CZYM SIĘ PUBLICZNIE WYPOWIADACIE ODNOŚNIE PRAW, KTÓRE RZĄDY KAŻĄ WAM PRZESTRZEGAĆ, OCZYWIŚCIE ZAWSZE GŁOŚCIE PRAWDĘ OBJAWIONĄ W PIŚMIE ŚWIĘTYM BO ONA JEST NIEZMIENNA.
MÓDLCIE SIĘ DO MOJEJ MAMY,DO JEJ NIEPOKALANEGO SERCA I DO ARCHANIOŁÓW I ANIOŁÓW A ONI WAS POPROWADZĄ, OSŁONIĄ I POMOGĄ.
JEZUS CHRYSTUS -NAJWYŻSZY WASZ PASTERZ CO DBA O SWOJĄ OWCZARNIĘ.

Uwaga: zachęca się do rozpowszechniania powyższych Przesłań łącznie z tą uwagą oraz źródłem pochodzenia, jednak z zastrzeżeniem do dokonywania samowolnych, jakichkolwiek zmian w treści oraz usuwania fragmentów treści Przesłania. Niech Trójca Święta błogosławi, a Matka Boża strzeże każdej osoby, która z wiarą tego dokona!

Szczęść Boże.
Joanna Kot
Joanna Kot:
Bóg zapłać
W takt muzyki,módlmy się na różańcu, pięknie.
Janus Piekny
Janus Piekny:
Deo gratias.
Emilia Wìszowska
Emilia Wìszowska:
🙏💕💕🙏Bóg zapłać 🙏💕💕🙏
Lucy Kot
Lucy Kot:
Bóg Zapłać. 💖 📿💖🎼
Mariola Puzdrowska
Mariola Puzdrowska:
Bóg zapłać ❤️❤️
Mariolusia m
Mariolusia m:
Jezusie Synu Dawida ulituj się nad Wojtusiem💗
sabina szpilska
sabina szpilska:
Szczęść Boże Bóg zapłać
Kocham Cię Matko Boza
Błogosławionej Niedzieli
Janosch Jarmolinski
Janosch Jarmolinski:
Amen
Barbara Porcek
Barbara Porcek:
Bóg zapłać 🙏🏻🙏🏻🙏🏻❤️
Stanisława Janowska
Stanisława Janowska:
Bóg zapłać 🙏 ♥️
mamucha iwona
mamucha iwona:
,,Poprzez Tajemnice Różańca Świętego poznajemy życie Pana Jezusa''
Bóg zapłać Bracie🙂🙏
Szczęść Boże❤
miecia wawrzonkiewicz
miecia wawrzonkiewicz:
Szczęść Boże Pięknej Błogosławionej niedzieli Życzę
Helena Studzinska
Helena Studzinska:
Serdeczne Bóg zapłać ❤
joanna laska
joanna laska:
Jezu Ty sie tym zajmij...Jezu ufam Tobie ❤️❤️❤️
Stanisława Adach
Stanisława Adach:
Za dusze w czyśćcu cierpiące aby jak najszybciej dostąpiły łaski nieba 😇. Jezu Miłosierny przyjmij do Swojej Chwały wszystkie dusze w czyśćcu cierpiące, Maryjo Matko Miłosierdzia módl się za konającymi i duszami cierpiącymi w czyśćcu. Amen 🙏🙏🙏🙏🙏💓💓💓💓💓🔥🔥🔥🔥🔥
niewiasta Izabela
niewiasta Izabela:
I czy to nie są emocje?!
joanna laska
joanna laska:
Piekne ❤️❤️❤️🙏🙏🙏
Roman Zygmunt
Roman Zygmunt:
Bóg zapłać...
Ewa
Ewa:
🌹
Ewa Mnich
Ewa Mnich:
Gosia W
Gosia W:
🌹
Genowefa Czarnecka
Genowefa Czarnecka:
Bóg zapłać 🙏😇
Maria Kmieć
Maria Kmieć:
Pięknie dziękuję to prawda..
Marius
Marius:
Szczęść Boże 🙏✝️💒🛐😇💙🕊🌫👍
mamucha iwona
mamucha iwona:
Ewangelia
https://youtu.be/Hj8R6GOjgYU
Bogusia1232 121
Bogusia1232 121:
Bóg zapłać
Ewa Rutka
Ewa Rutka:
Piękne rozważania. Jezu, Ty się tym zajmij. W intencji Panu Bogu wiadomej. Chwała Panu. Królowo Różańca Świętego módl się za nami. Boże przymnóż nam wiary.
Piotr Wierzchowski
Piotr Wierzchowski:
SŁOWA P.JEZUSA;❤Moje biedne dzieci,wiecie przecież,że moim największym pragnieniem jest,żebyście trwali przy Mnie:wtedy jesteście bezpieczni.Proszę was,trwajcie przy Mnie:wtedy jesteście bezpieczni..Proszę was,trwajcie przy Mnie przez ten okres,pamiętajcie o Mnie,skupcie się przy Moim Krzyżu i czerpcie z mojej Krwi.Wszystkie łaski potrzebne dam wam.Zanurzajcie w niej wszystkie bóle i grzechy świata.Kierujcie ją na głowy tych,których zbawienia pragniecie-wszak wiecie,że Moja Krew zmywa wszelkie zło.Korzystajcie z łask miłości i przebaczenia,jakie zawarte są w mojej Ofierze. ❤Chciałbym,żebyście byli hojnie względem siebie i całego świata-to okres Mojego Miłosierdzia.Otwieram wam Moje Serce po to,abyście brali z niego to,co jest wam potrzebne,czego potrzebujecie. W miłosierdziu moim zanurzajcie cały wasz naród ,bo potrzebujecie oczyszczenia.Mówcie to każdemu ,komu możecie.Proście za wszystkich,których grzechy i winy was bolą-za wszystkie sprawy,sytuację,a nawet za wszystkie urzędy. Proście abym naprawił to ,co zostało zdeformowane,wynaturzone,,odwrócone".Korzystajcie z mocy Mojej Krwi,bo to jest Krew Boga,oddaję wam ją do dyspozycji. 🙏🙏🙏 Proście za wasze rodziny,osiedla,dzielnice ,parafie za wasze instytucje.Proscie też za tych,którzy wami rządzą,ponieważ wzięli na siebie ciężar przekraczający ich siły-i bez mojego błogosławieństwa zniszczą wasz kraj i siebie:a Ja pragnę ratować wszystkich. Zanoście do Mnie wasze pragnienia,skupiajcie się na mojej Ofierze,ale zobaczcie,co Wam dała moją Ofiarą. 😭😭😭Boleję nad tym,że tak mało pragniecie,że tak nieśmiało proście,a przecież Krew Moją otworzyła wam skarbiec Bożego Miłosierdzia.Badzcie śmiali,proście odważnie.Nie jesteście żebrakami-JESTEŚCIE MOIMI DZIECMI😇(fragment książki,,Boże Wychowanie-)
Janina Trębacz
Janina Trębacz:
Ks Dolindo Ruotólo módl się za nami i upros nam łaski miłosierdzia wiary nadziei i miłości nieustającej
Iwona Nowakowska
Iwona Nowakowska:
🙏🏻🕊🙏🏻
Dawid Łuźniak
Dawid Łuźniak:
✝️➕🐟🕊️💒⛪🕯️📖🛐🙏📿👼😇
Karolina Jarosz
Karolina Jarosz:
Piękne porównanie harfy do RÓŻAŃCA. Jednak dwie rzeczy są inne... Niech każdy modli się jak umie, Pan Bóg zechce to zrozumie ( to z kalendarza Lichenskiego)
Robert J
Robert J:
Szczęść Boże. Myśli na każdy dzień roku ks. Dolindo Ruotolo, są bardzo głębokie i umacniają mają wiarę i kontemplacje w Bogu. Bóg zapłać. Z Bogiem i Maryją
smax 69
smax 69:
Wyznania szatana z egzorcyzmów:

"Maryja Kocha tę modlitwę,
i ten kto się modli wraz z rodziną
ma przed tym specjalną ochronę,
Nie mogę wejść do tego domu,
nie otrzymałem pozwolenia,
ponieważ moc różańca świętego w rodzinie mnie przygniata.
I w tych rodzinach nawet jeśli tylko jedna osoba się modli,
może uratować resztę rodziny.
Jej ulubione tajemnice to Męka Chrystusa
Ponieważ w nie istnieje całe zbawienie ludzkości .....
Ale kto odmawia różaniec przychodzę mu przeszkadzać.
- w jaki sposób? (ks. E)
- Myślami, rozrywkami,
ale Dziewica jest równie wdzięczna.

Należy również modlić się z dziećmi,
Naucz ich tej modlitwy zanim się zejdą na złą drogę.
Ponieważ później ukradnę ich czystość.
Rodzice powinni odmawiać różaniec za swoje dzieci.
ponieważ chcę zniszczyć dzieci i młodzież.
Ten kto odmawia różaniec dostaje wiele łask.
Tak wielu. Tak wielu...
I nie mogę tego znieść.

Nowenny również rozsadzają mi mózg. (tłum. translator)
Nie znoszę ich.
Przede wszystkim Dziewica rozwiązuje węzły.
- Co byś powiedział o litanii? (ks. E)
- Miażdżą mnie.
- Dlaczego? (ks. E)
- "me fastidiam" (tłum. przeszkadzają mi)
Ponieważ są to ciągłe pochwały, pochwały, pochwały.
Ale Ona na to zasługuje.
Dla Was wszystkich.....
A co z litaniami? co jeszcze?
Ponieważ nie wszyscy je mówią kiedy kończą różaniec. (ks. E)
- Wiem, wiem.
Ci, którzy się tak nie modlą są w błędzie.

Chwalimy Cię Maryjo.
Salve Regina.

(tłumaczenie z translatora)
Szczęść Boże.
Elżbieta Tarach
Elżbieta Tarach:
Niech Tony Różańca brzmią w każdej polskiej Rodzinie , a Łaski Matki Radosnej i Bolesnej rozniecają Chwalebne iskry wiary oraz głębokiej miłości w naszych ogniskach domowych . BŁOGOSŁAWIONEGO DNIA PAŃSKIEGO 🕊💒🕊
Mateusz Poż-a
Mateusz Poż-a:
Jezu w modlitwie sercem codziennej Eucharysti i wierności Jezusowi i żonie i córce Ufam Tobie . Jezu kocham swoją żonę i córeczkę . Panie z serca w pokorze i wierności Tobie Panie proszę pomóż naszej Rodzinie. Zdrowaś Mario Łaskiś pełna 🙏♥️🙏