Kto płaci Ordo Iuris? Klementyna Suchanow tłumaczy

- Ordo Iuris twierdzi, że utrzymuje się z prywatnych datków. Po atakach hakerskich na analogiczne organizacje w innych krajach, okazało się, że to nieprawda. Są tam też pieniądze z Rosji oraz wielkich korporacji - mówiła Klementyna Suchanow w programie "Onet Opinie". - Mamy do czynienia z organizacją, która jest bardzo mocno wspierana przez jakieś ciała obce. Finanse tej organizacji nie są jasne - dodała.

Rozmowa dotyczyła także wpływu Rosji na polityczną sytuację w Polsce. - Polska jest polem dla eksperymentów. Nie posiadamy kontrwywiadu. Został on zlikwidowany przez Antoniego Macierewicza i jego wspólników - mówiła Klementyna Suchanow w programie "Onet Opinie". - To kontrwywiad powinien ostrzegać instytucje i polityków, że coś się dzieje. Siedzę w domu i odwalam za nich robotę. Korzystam z informacji publicznie dostępnych bądź takich, które zostały dostarczone powszechnie przez hakerów - powiedziała Suchanow.

#OrdoIuris #Macierewicz #Rosja

Subskrybuj kanał:
https://www.youtube.com/user/onetnews?sub_confirmation=1

Facebook Onet Wiadomości: https://www.facebook.com/OnetWiadomosci/

Aby śledzić więcej informacji, zapraszamy: www.onet.pl

100+ komentarze:

Andrzej Kik
Andrzej Kik:
Przeszkodzić może Margot znany przebijacz opon
Marcin P
Marcin P:
Prowadząca twierdzi, że spiski nie istnieją, ciekawe...
Wiktor Pawłowski
Wiktor Pawłowski:
O
LESZEK wojak
LESZEK wojak:
Nigdy nie miałem wątpliwości , że za likwidację kontr wywiadu Macierewicz powinien odpowiedzieć przed sądem , nie sądem "zwyczajnym" lecz sądem woskowym. To było jak zdrada ,to było świadome działanie na szkodę i państwa i społeczeństwa , a na korzyść sił nam wrogich lub co najmniej nieprzychylnych . Kto najbardziej na tym skorzystał ? , oczywiście Rosja ,a my zostaliśmy jak "harcerz bez finki ". Człowiek ten ( Macierewicz) pozostaje wciąż nierozliczony i wciąż bezkarny , dlaczego ? , dlatego że chroni go PiS , że dla pisu ta oczywista zdrada Polskiego interesu , zdradą nie jest lecz "patriotyzmem". W pisie jak to w pisie , czarne musi być białe.I to wszystko dzieje się w społeczeństwie które uważa się za "mądre" w ogóle i "mądre doświadczeniami". Sam jestem "z krwi i kości" Polakiem , ale w tym względzie zdanie mam niestety inne." ORDO IURIS " ?? , sfanatyzowana sekta religijnych fundamentalistów , a religijny fundamentalizm z niczym właściwie dobrym się nie kojarzy , bardziej z czymś zupełnie odwrotnym. Przykład , Iran , gdzie z pobudek czysto religijnych potrafią bezkarnie mordować ludzi. Tak było kiedyś i w Polsce , ale nie sądzę , żeby współcześni Polacy chcieli takiej "powtórki z rozrywki " i mam nadzieję że czegoś takiego nie chce nikt cywilizowany w Europie.
hexxon77
hexxon77:
Macierenko charoszyj szpion.
Marcin .Marcinek
Marcin .Marcinek:
👍😎🤓👍🤘
Jan Walko
Jan Walko:
Aktywistka -u Lenina i Stalina tez dzialaly aktywistki.
Monika T
Monika T:
Mogoby to brzmieć jak kolejna teoria spiskowa, ale wygląda to na fakt. Polityka Rosji jest znana. Popiera ona skrajne strony ewentualnych sporów i podsyca wszelkie konflikty. Dr Rafał Brzeski z NAI Warszawa dokładnie wyjaśnia ten mechanizm. Zwróćcie też uwagę na ilość dziwnych komentarzy pod tym filmem. Większość pochodzi od trolli z Rosji lub boty. (poszukajcie NAI Warszawa na Youtubie)
Franciszek
Franciszek:
Rozum Holowni
TheLksfan
TheLksfan:
Kurde Hitler chciał aborcji w PL, a Putin nie chce. Który jest zły?
Marek Benbenek
Marek Benbenek:
To masoni dali się wypchnąć?
Andrzej M
Andrzej M:
Obce wpływy, realizacja założonego programu, metody przetestowane gdzie indziej... Wow, doczekaliśmy się Michalkiewicza a rebours!
Andrew Cannon
Andrew Cannon:
BRUTALNOSC POLICJI WEDLUG SWIADKOW ZEZNAJACYCH W SENACIE
https://www.youtube.com/watch?v=F_OdE3mP6QI&list=PLp9Mbb_GTOIE5i72h82xGfH9arfKcIQAv&index=21
LCP
LCP:
Niesamowite, progresywiści w końcu odkryli, że podziały służą innym państwom w celu realizacji swoich polityk. Jeszcze trochę i odkryją może, że często ingerencję są w podziały już zastane w danym państwie. Ciekawie, kiedy odkryją też, że to oni są stroną atakującą, czyli de facto swoimi działaniami prowadzą do tych rozłamów? Ciekawe, kiedy też dotrą do ideologii, która stoi za nimi? Dzisiaj jesteś po stronie progresywnej ale w pewnym momencie będziesz po stronie konserwatywnej. Pisał o tym jeden z głównych ideologów postępowej lewicy Herbert Marcuse, chociażby w eseju "Tolerancja represywna". Jak dla mnie pozycja obowiązkowa, jeżeli ktoś jest zainteresowany tego typu tematami. Jak ktoś będzie chciał skomentować proszę o wstrzymanie się do momentu przeczytania tego nie za długiego referatu.
Andrew Cannon
Andrew Cannon:
Poswiecam swoj czas zeby OSTRZEC i uratowac jak najwiecej mlodych Polakow przed lamaniem prawa i mozliwymi konsekwencjami na cale zycie. Musza zrozumiec ze PiS nie zapewni im BEZKARNOSCI!
Pelna weryfikacja policjantow nastapi po upadku rzadow PiS .POLICJANCI - BANDYCI ktorzy lamali prawo, bili i torturowali ludzi, wydawali rozkazy wbrew prawu itp zostana oskarzeni i jestem pewny ze przy dzisiejszej technologii nagran audio i video bedzie wiele godzin niezbitych dowodow.
Teraz policjanci nagrywaja sie potajemnie zeby sie zabezpieczyc.
BEZROBOTNY WYRZUCONY POLICJANT Z RUBRYKA KARANY NIE ZNAJDZIE LATWO DOBREJ PRACY NAWET ZA GRANICA!
Ja i jak mysle wiekszosc Polakow chcemy dobrze oplacanej NIEZALEZNEJ, PROFESJONALNEJ POLICJI uczciwej i transparentnej kontrolowanej przez spoleczenstwo.

PRZESTROGA DLA NIEREAGUJACYCH NA NAGANNE ZACHOWANIA KOLEGOW!
Przed Sądem w Ostródzie 26/11/20 rozpoczął się proces 17 funkcjonariuszy, którzy podczas przesłuchań mieli m.in. bić zatrzymanych czy używać wobec nich paralizatora, gazu i pałki.
Sprawa nadużywania uprawnień lub niedopełnienia obowiązków przez funkcjonariuszy z Olsztyna wyszła na jaw w 2015 r. Wówczas aresztowano cztery osoby, które w trakcie przesłuchań miały bić zatrzymanych, a także używać wobec nich paralizatora i gazu. Łącznie oskarżono 17 policjantów, którym postawiono 72 zarzuty dotyczące stosowania tortur lub NIEREAGOWANIA na naganne zachowania kolegów
W zależności od zarzutów policjantom grozi trzy lub 10 lat więzienia. Część z nich wciąż pracuje w policji, a ich szefowie czekają na prawomocny wyrok w tej sprawie
Andrzej Kik
Andrzej Kik:
Fundamentalista zapewne jest Kaczyński który jest singlem i ma w domu kota Robicie co chcecie i narzekacie ...to b. głupie.
nezon 3
nezon 3:
aktywista macierewicz siedzi pod stolikiem u karła, uśmiecha się jak dama z łasiczką, bo ma olbrzymi udział w podstępne niszczenie naszego społeczeństwa i instytucji ważnych dla bezpieczeństwa kraju, a sporo ludzi tego nie widzi (najgorsze, że nie jest w tym sam)
Mrs Kybele
Mrs Kybele:
Rosyjski aparat ucisku i inwigilacji być może działa sprawnie i ma ogromne tradycje, ale Ochrana na pewno nie działała na terenach obecnej zachodniej i południowej Polski. Ciągle przypominam, że istnieją takie regiony Polski, które mają inne tradycje i doświadczenia w tym względzie.
Mrs Kybele
Mrs Kybele:
Przed takimi działaniami Rosji ostrzegał nieodżałowany Jacek Kuroń - a były to lata 90. XX w. - przy okazji włączenia się służb specjalnych ówczesnej Rosji do obalenie rządu RP, gł. ówczesnego premiera Józefa Oleksego. Pamiętam, jak Kuroń nawoływał z mównicy sejmowej żeby nie pozwolić na to, aby obce państwo, czyli Rosja, obalało polski rząd i premiera.
Darek Łucyszyn
Darek Łucyszyn:
To jest najgorsze co mogłaś zrobić ...jakaż reklama :))) ciężko 5 minut słuchać a co dopiero czytać i kasę wydawać
Slawek Slawek
Slawek Slawek:
TRAFIENIE W 10 NALEŻY DODAĆ IŻ PRZEZ 80 LAT RZĄDÓW BOLSZEWIA PRZEGRYZLA NIE TAKIE MURY JAK WATYKAN I RZADY I NASADZILA SWOICH LUDZI KTÓRZY MAJĄ NISZCZYĆ KOMPROMITOWAĆ
Andreas Poltorak
Andreas Poltorak:
żyłem przez pewien czas w Polsce, aż do wprowadzenia stanu wojennego. Ale nie spostrzegłem by kobiety były poniżane, o ile się same nie poniżyły, wykonywały takie same zawody jak męszczyżni, były kierowcami, pilotami, mogły zostać kapitanami statków, były tokarzami (albo żeby nie obrażać tokarkami), obsługiwały frezarki, były nie tylko żonami kierowników, do których zwracano się "pani kierownikowa/ówny" ale były takie do który zwracano się pani Kierownik, pani Doktor czy pani Kierowco. I tu nie można mówić że to jest dyskryminacja ponieważ były to zawody od początku uprawiane przez mężczyzn (prawdziwych). A poza tym kto w średniowieczu występował przeciwko Kościołowi jak ten nauczał dzieci czy młodzież płci obojga?
Mops 3
Mops 3:
Polski wirusolog demaskuje pandemie https://www.polishclub.org/2020/09/02/odwazny-glos-rozsadku-uczciwego-lekarza/
Andrzej Lew
Andrzej Lew:
Nie mam wątpliwości i nigdy nie miałem, że działania pis-u są pośrednio i bezpośrednio podsycane przez putina. Wywiad rosyjski dostaje piękny prezent w postaci dzielenia Polaków i dezawuowania oblicza UE oraz naszej obecności w Unii.
Nieznany Użytkownik
Nieznany Użytkownik:
Rosyjskie inspiracje na prawicy zostały wcześniej zidentyfikowane i pani Suchanow to potwierdza. Znając rosyjskie modus operandi to jest prawie pewne, że oni dolewają do ognia wspierając ekstremistów po przeciwnej stronie. Ta część rosyjskiej ingerencji ciągle czeka na swoją panią Suchanow, która rzuci na to światło.
Maria Sterkowicz
Maria Sterkowicz:
te komentarze "prawdziwych" Polaków i "znawców" tematu..........ręce opadają....
Pozdrowienia dla obu Pań❤
Jan m Ixi
Jan m Ixi:
Ooo dwie lewaczki ... wyskrobane mózgi
Paweł Nowak
Paweł Nowak:
Moskwa wykorzystuje kogo się da. Waszyngton, Berlin i Bruksela nikogo. Naprawdę uśmiałem się srodze...
Katarzyna Król
Katarzyna Król:
1. Kto płaci Ordo Iuris? 1. Nie wiemy, bo nie jest to publikowane, ALE w analogicznych organizacjach w innych krajach.... Co za poziom argumentacji? Na podstawie tego jest formowany atak na tę fundację i powstają książki? -
Na razie to ta Pani podsyca konflikty wśród Polaków i jakby w ogóle nie bierze pod uwagę możliwości, że ich istnienie wiąże się z rzeczywistą potrzebą wyrażoną przez rzesze Polaków, którzy wyznają katolickie wartości oraz, naturalnie, mocno się ich trzymają. Niekoniecznie zatem stworzylii swoją rzeszę odbiorców, a zagospodarowali przestrzeń, grupę, która oczekuje reprezentacji w tym szalonym świecie... :)
KapitaLis
KapitaLis:
dlaczego akrat kobiety miałyby być narzędziami do osiągania celów takich jak zniszczenie NATO, jak ona bredzi xD
Wieslawa Derlatka
Wieslawa Derlatka:
Szacunek do prawdziwych men zyczliwych potepianych przez sochanow I inne femin
Jacek Jackowski
Jacek Jackowski:
HA HA HA co ona gada skąd ona to wie nich poda jakieś dowody i zródła
WAWRZYNIEC KOWALSKI
WAWRZYNIEC KOWALSKI:
Sam gość programu jest narzędziem. Po aborcji mózgu tak się mówi.
Anna Marczak
Anna Marczak:
Serdecznie panie pozdrawiam, doceniam omawiany temat.
Maria Polak
Maria Polak:
Pytanie kto finansuje strajk kobiet ⁉️⁉️⁉️⁉️Może uchyli pani rabka tajemnicy 🤣🤣🤣
Wieslawa Derlatka
Wieslawa Derlatka:
Feminist to babuny atakuja ce
Wieslawa Derlatka
Wieslawa Derlatka:
Take feminist jak sochanow to zlo
Anna Antoszewska
Anna Antoszewska:
HIPOKRYZJA! HIPOKRYZJA !
Marcin M.
Marcin M.:
A wam Soros placi i nikt problemu nie robi
studio media-art Tomasz Zborek
studio media-art Tomasz Zborek:
Oj, biedne wy i...stotki ;)
Agata Tylska
Agata Tylska:
a za wami kto stoi?
Elo Melo
Elo Melo:
W końcu ktoś to powiedział. Jak dalej myślicie że to co ta Pani mówi to są bzdury to zobaczcie na komentarze. 15 min filmu o Ordo Iuris a oni piszą bzdury o LGBT, i fundacji Batorego zupełnie jakby nie oglądali filmu.
Nergal 20
Nergal 20:
Pani Eliza zawsze wielki szacunek
Zenon Zajkowski
Zenon Zajkowski:
ORDO LURIS, Brawo i!
Wieslawa Derlatka
Wieslawa Derlatka:
Suchanow nie rozumie ze dzieci tez ma prawo do zyciu I ze do seksu trzeba 2 kobietki I kochaja ego mezczyzny ale suchanow nigdy one miala Mena widac to Bo gada banialuki
Lidia Cerndt
Lidia Cerndt:
Super rozmowa i ciekawy temat dziękuję pani Elizo👍
tehacjusz79 selfmade
tehacjusz79 selfmade:
to na serio???
Darek Łucyszyn
Darek Łucyszyn:
Homoseksualiści handlują dziećmi to jest niewolnictwo https://www.menhavingbabies.org/
Piotr Sobczak
Piotr Sobczak:
Ordo juris sponsorowane przez Kreml. SZACUN!!!! No powiem że ta teoria zaimponowała mi. Myślę że tylko Bolek Wałęsa mógł by postarać się o lepsza teorie.
korczak621
korczak621:
Kto płaci w onecie..?
Lorbas 61
Lorbas 61:
Rosja celowo popiera organizacje ultrakatolickie w Polsce, takie jak Ordo Iuris lub Pro Life , bo chce skłócić Polskę z Unią Europejską, która jest niechętna zacofanemu i nietolerancyjnemu ultrakatolicyzmowi. W finale polscy ultrakatolicy mają wyprowadzić Polskę z Unii Europejskiej i Moskwa bardzo z tego się ucieszy. Będzie to pierwszy krok do ubezwłasnowolnienia Polski przez Rosję.
Wieslawa Derlatka
Wieslawa Derlatka:
Suchanow co ty palisz Widze duszki dzieci zamordoeane dookola twojej osóby wolaja co ty MI zrobilas
art. 75
art. 75:
Nie da się tego słuchać .
Amelia Sadowska
Amelia Sadowska:
Obecny feminizm nie zajmuje się walką o prawa kobiet, lecz walką o supremację kobiet. Ot cały wielki spisek. Najlepsze, że ludzie łykają jak pelikany odwracanie kota ogonem.

Poza tym ta pani jest mało wiarygodna - udając przeciwniczkę przemocy sama jest jej sprawcą. I to właśnie przemocy domowej, do tego skierowanej przeciw osobie LGBT+. Więcej w linku.

https://www.facebook.com/notes/ma%C5%82gorzata-szutowicz/to-nadal-jest-callout-klementyna-suchanow-reprint-z-okazji-walki-o-konwencj%C4%99-ant/1189224091434429/
Filippides
Filippides:
Typowa polska uroda, te oczy
KapitaLis
KapitaLis:
zobaczcie, że ona mówi o tym, że Rosja chce destabilizacji w Polsce, że temat aborcji może zostać tutaj użyty, a teraz sama jest organizatorką strajku, który prowadzi do rozruchów, dewastacji, chcą obalić rząd itd.
Wieslawa Derlatka
Wieslawa Derlatka:
Suchanow a kto ci placi?soros
Konrad P
Konrad P:
Suchanow. Bardzo ladne nazwisko.
Ziòtek Nowak
Ziòtek Nowak:
Znamienne, że fundamentalistki oskarżają innych o fundamentalizm, to taki stalinowski trick..robić ze wszystkich faszystòw.
Tom Frost
Tom Frost:
Jakich trzeba hołubców umysłowych żeby Ordo Iuris powiązać z Putinem bożesz . A świadkowie kościoła GBT to nie nie jest obca ideologia ??? Przecież to biali homo bi i trans mężczyźni którzy mówią menstrrułantkom lub (słowo kobieta jest mową nienawiści wobec trans kobiet ) kto i na jakich prawach może być (kobietą)-mowa nienawiści ) lub według gbt osobą z macicą. 60 lat rewolucji seksualnej żeby z niewolnic hetero patriarchatu stać się darmowym podnóżkiem homo patriarchatu :)
Ewa Leski
Ewa Leski:
KONFEDERACJA BOSAK SEKTA ORDO IURIS
jarosław bielski
jarosław bielski:
Mądra niewiasta buduje swój dom, nierozumna burzy go własnymi rękami.
Tomek Voo
Tomek Voo:
Czyli co? Lgbt i antifę sponsoruje Putin?
ktostam n
ktostam n:
To z tą suchanow sypiał margot
PifPaf
PifPaf:
O M G ta Pani nie wie oczym mówi.
joanna ludwig
joanna ludwig:
O czym ty kobieto mowisz?
Czy to nienawiść do katolickich, chrześcijańskich kobiet przez Ciebie przemawia.? Jsk twoja działalności pomaga kobietom
Ips MA
Ips MA:
Proszę nie obrażać normalnych kobiet, feministki to nie kobiety, to babony!!!!
M Majewski
M Majewski:
co ta baba bredzi,o tych kobietach
Piotr Mioduszewski
Piotr Mioduszewski:
Kiedy narkotniki wejda za mocno. Moze jakas ksiazke Sci fi albo scenariusz na film, gre. Chociaz z drugiej strony watek o tym, ze pani jest kontrwywiadem przywodzi na mysl film piekny umysl I schizofrenie. Moze warto isc do psychiatry zanim pani zrobi komus lub sobie krzywde.
Andrew Cannon
Andrew Cannon:
PiS probuje usprawiedliwiac i bronic "policjantow" wyslanych ze smiercionosna bronia (metalowe palki teleskopowe z latwoscia lamiace kosci w tym kosci CZASZKI) na POKOJOWY PROTEST KOBIET, MLODZIEZY I INNYCH PRZYZWOITYCH POLAKOW. Ataki na spokojnie protestujących ludzi oraz dziennikarzy staną się na zawsze obrazami związanymi z POLSKA i Jarosławem Kaczyńskim. Ta władza nie ma już w Polsce żadnej przyszłości.
Charlieband
Charlieband:
Czy to Molesterka margota? Biedna samotna kobieta, chciała faceta który ją szanuje a wybrała queera. Niedorosła z niedorosłym, biedne dzieci, chciała czegoś wyniosłego a dostała rozczarowanie.
pink bubbles go ape
pink bubbles go ape:
"Prawa kobiet" a co z prawami chomików? Czemu nikt nie pamięta o biednych chomikach...
... może chomiki też chcą zabijać swoje dzieci, tylko nie są świadome, że mogą.

Ehh...
Agnieszka_zio
Agnieszka_zio:
Zgadza się. Jesteścir narzędziem w rękach lewicowej propagandy antykultury.
Wojciech Macioch
Wojciech Macioch:
A Klementyna Suchanow nie czuje, że jest wykorzystywana w toczącej się wojnie ideologicznej? "Łapać złodzieja!" - krzyczy złodziej i wskazuje na inną osobę :) Żałosne tezy.
Kasia Balu
Kasia Balu:
Suchanow uchadi w piz.u.
Jan Radecki
Jan Radecki:
Po zapłodnieniu dochodzi do powstania nowego organizmu. Generuje się nowe DNA po którym można stwierdzić, że jest ono spokrewnione z matką ale nie jest identyczne. Jeżeli podjęłaś pewne kroki w związku z którymi doszło do zapłodnienia to bierz ich konsekwencje. Właśnie dla tego aborcja ciąży w wyniku gwałtu jest dostępna a nie na widzimisię pani porównującej się do narzędzia.
Świadomy Obywatel
Świadomy Obywatel:
Ja płacę! Co miesiąc. Ustawiłem stałe zlecenie na koncie.
Bożena Drążkiewicz
Bożena Drążkiewicz:
Suchanow to typowo rosyjskie nazwisko... a i niechęć do Polski i Polaków też typowa. Może czas powrócić do macierzy, towarzyszko Suchanow.
Lu Lu
Lu Lu:
Klementynka klementynka.... na drzewo.
Marcin Chojecki
Marcin Chojecki:
A Marks się cieszy...i patrzy z piekła
Tomek adamczuk
Tomek adamczuk:
Ale Bzdury !!
Marcin K
Marcin K:
Płacę też na ordo
Wieslawa Derlatka
Wieslawa Derlatka:
Sochanow idz do apteki I kup sobie troche szarych komurek
Piotr M
Piotr M:
A kto płaci Klementynie Suchanow? No tak, pytanie retoryczne.
Aleksander Moskal
Aleksander Moskal:
Pani Klementyno. Super kabaret!
Hubert
Hubert:
Eliza Michalik coraz szersza w barach
Agnieszka_zio
Agnieszka_zio:
Niech Pani się zastanowi kto stoi za Panià i kogo pani wspiera i jaką rolę Pani odgrywa, bo nie jest Pani tego świadoma zdaje się...
Jadwiga krzetowska
Jadwiga krzetowska:
"Kobiety są narzędziem " Nie czułam się nigdy narzędziem i nie widzę by inne kobiety były narzędziem,edziem.Obie Panie są pelne kompleksow i za swoje niespełnienie.w życiu obarcza innych.Trzeba szukać pozytywów w swoim życiu i samorealizacji a nie będzie rozczarowan.
Żywia Cieślak
Żywia Cieślak:
Julka i Oskarek spędzą razem święta,
Julka o protestach nawet nie pamięta.
Ładnie kolęduje na stole opłatki,
Nawet z błyskawicą nie zakłada maski.
Oskarek prezentów pod choinką szuka,
Dziadki przyjechali by odwiedzić wnuka.
Musi przecież dziadkom pokazać się godnie,
Rzucą na telefon albo nowe spodnie.
Julka pokazuje jakie ma oceny,
Dwie piątki z polskiego i jedną z matemy,
Dziadki będą dumni będą ją wychwalać,
A wczoraj krzyczała dziadkom wypier.alać.
Oskarek się cieszy bo smartfona dostał,
Chociaż nie tkną karpia bo weganem został.
Z smartfona badziewia pousuwał wszystkie,
By mieć więcej miejsca i nagrać policję.
Julka jako studia plastyczne wybrała,
Nawet już praktykę na kościołach miała.
Dziadkowie jej dali prezent w tym kierunku,
Bo takiej artystce to trzeba szacunku.
Nawet i z dziadkami poszli na pasterkę,
Dziadkowie są starsi, trzymają pod rękę.
Będą się radować jak ta gwiazda świeci,
A po świętach protest by zabijać dzieci.
Skończyły się święta, rola odegrana,
Tak ze swoich dziadków zrobili barana.
Może i na święta atmosfera miła,
Teraz na ulicę - Tam szopka prawdziwa...
Dominik Chutorański
Dominik Chutorański:
Panie są lepsze od kabaretu ...polecam
Okrutny Szyderca
Okrutny Szyderca:
Łapać radykałów.. krzyczy kobieta radykał
k. sosna
k. sosna:
Klementyna to nie kobieta to stan umysłu
Segida Ovens
Segida Ovens:
Ordo Jutris to bandyctwo. Ta sekta powinna znikąc z Polski !!!
Andrzej Kik
Andrzej Kik:
Fundacja Batorego. St.Batory przewraca się w grobie ,wręcz wiruje..
gregor Paciorek
gregor Paciorek:
To ta pani, która molestowała Margot?
B B
B B:
Stop aborcji.
goniafrancuz
goniafrancuz:
Panowie konfederaci bardzo cierpią, że kobieta ma mózg i myśli, naprawdę wam współczuję!
dh dh
dh dh:
Ja na przykład płacę. Wpłacam regularnie. Szary obywatel. Wy też przecież płacicie. Bo za kłamstwa się płaci o czym zapomnieliście. Pozwy pozwy pozwy. Niech kłamcy lewaccy płacą.
dh dh
dh dh:
Miałem już w tym tygodniu nie wpłacać na Ordo Iuris, ale ile razy słyszę takie kłamstwa, czuję się przynaglony.
Klementyna Dobijasz
Klementyna Dobijasz:
Pani Suchanow ma zaskakującą wiedzę na temat legislacji rosyjskiej. A może jej nazwisko to nie przypadek :D