Kulesza: Góralski, brazylijski szlif! Co z Zielińskim? Grosicki,Cionek i Pazdan po szkole Białego!

„Prawda Futbolu” z Soczi - prezes Jagielloni Białystok, Cezary Kulesza i Roman Kołtoń analizują Biało-Czerwonych! Pytam także, co z Jagą przed Rio Ave!

43 komentarze:

Grobelek87
Grobelek87:
Panie Romanie, proszę w spokoju obejrzeć ten film. https://www.youtube.com/watch?v=UT_LkXl5aQY
tu są wycinki Zielińskiego w meczu z Senegalem, moim zdaniem zagrał dobry mecz, wiele dobrych otwierających podań, to inni niestety marnowali jego zagrania....
Arkadiusz Wróbel
Arkadiusz Wróbel:
Wreszcie głos ok :)
Lucky stacker
Lucky stacker:
Proponuję zawsze 1 min poczekać z rozmową po rozpoczęciu live żeby widzowie zdązyli wejść w transmisję i oglądać od początku :)
Paweł Mergalski
Paweł Mergalski:
A może Linetty Krychowiak jako def pomocnicy i Bereszynski Kownacki na prawą stronę Zielu za Robertem i Pazdan Bednarek na stoperze i Rybus z Grosikiem na lewą bramka obojętnie ale pewnie Szczęsny. Kto jest za?
TonnyJamesGitar
TonnyJamesGitar:
Legia moze pozazdroscic takiego prezesa
Tomek S
Tomek S:
Bardzo przyjemnie ogląda się te materiały :) dla pasjonatów sportu od pasjonata :)
Robert Kulczycki
Robert Kulczycki:
Nie którzy pana goście krytykują bardzo Piotrka Zielińskiego. Polecam im obejrzeć kompilacje zagrań Zielińskiego. Podaję tu: https://www.youtube.com/watch?time_continue=146&v=UT_LkXl5aQY Po obejrzeniu tego może Ci "eksperci" zmienią zdanie. Moim zdaniem jeśli chodzi o atak to był najlepszym zawodnikiem. On w przeciwieństwie do innych przynajmniej próbował
Matt Bike
Matt Bike:
Panie Romanie, dlaczego w lustrzanym odbiciu? Już myślałem, że sobie lewą rękę podaliście ;)
Daniel Bas
Daniel Bas:
A może ten a może tamten ..... Prawdziwy pożar w naszej reprezentacji. Pospolite ruszenie
Robert Janik
Robert Janik:
Czemu lustrzane odbicie
Maciek O
Maciek O:
Panie Romanie, co pijemy ?
rurabura
rurabura:
P. Redaktorze- dzisiaj, nie dzisiej.
loteriapl
loteriapl:
Dokładnie wygrywasz mecze gdy masz ławkę rezerwowych. Przypominam kogo my mamy na ławce PESZKE.
Mi Gu
Mi Gu:
Panie Romanie, piszę to również do większości komentatorów z Polsatu, nie mówi się TRENERZE, PREZESIE tylko PANIE TRENERZE, PANIE PREZESIE. Tego wymaga kultura. Per WY mówiło się za komuny. Bardzo proszę o tym pamiętać. Pozdrawiam serdecznie i gratuluję pomysłu na taki kanał.
Radek Liptak
Radek Liptak:
Gdyby trener miał rozpracowanego każdego zawodnika, nie wyszlibyśmy tym składem na Senegal :p
Chris Zubkowski
Chris Zubkowski:
Właśnie widzieliśmy ostatnio jak Adaś ma wszystko rozpracowane. 😂😂😂
Sędzia Laguna
Sędzia Laguna:
Zielu ma takie papiery na gre...
Moze psychologa mu potrzeba ?
Misiek MLC
Misiek MLC:
Świetne te lajwy tylko w większości przypadków jestem w pracy i się mijamy :(
DARO ,
DARO ,:
Górlaski musi zagrać. Nwm dlaczego on nie grał nawet z Kolumbia trochę mi go brakowało..
Żuninio Pałliszta
Żuninio Pałliszta:
Panie Romanie... mamy wspólne zdjęcie z meczu Polska-Senegal. Pozdrawiam :)
aja jaj
aja jaj:
Panie romku moze warto sie ukapac przed nagraniem? Wez sie pan za siebie bo wygladasz jak menel:)
Marek Wojciechowski
Marek Wojciechowski:
Panie Romanie świetny kanał! - ale czy mógłby Pan coś zrobić z tym "lustrzanym" odbiciem?
Dominik Olszewski
Dominik Olszewski:
Roman jak ja Ciebie szanuje kocham twój luz dobrze się to ogląda 👍
Kacper Osiecki
Kacper Osiecki:
Panie Romku, wszystko super tylko proszę coś zrobić z lustrzanym obrazem... 😀 Pozdrawiam
B3 ᴘʀᴏᴅᴜᴄᴛɪᴏɴ
B3 ᴘʀᴏᴅᴜᴄᴛɪᴏɴ:
Absolwent Technikum Mechanicznego w Płocku, z lekką Siwuchą na głowie ale z Wyborowym talentem - poprowadził naszych do boju w Staropolskim stylu jak Jan III Sobieski.
Komponując grę niczym Chopen i nie marnując żadnej Setki, nie dał Absolutnie żadnych szans rywalom, którzy musieli obejść się smakiem i zadowolić Samogonem..
Kolumbia v Polska 0.7
S.I. N.
S.I. N.:
jedyny mądry prezes piłkarskiego klubu w Polsce.
Maciej
Maciej:
prezesie Kulesza, kiedy Lewandowski w Jagielloni?
w kontekście ostatnich wydarzeń najlepszym kandydatem na następcę Nawałki byłby Zenek Martyniuk :-)
Andrzej JeDobrze
Andrzej JeDobrze:
100 lat Panie Prezesie. Pozdrowienia z Białegostoku 😀
M&R
M&R:
ZNOWU CICHO I LUSTRZANY OBRAZ ...:/
Przemyslaw Rusinek
Przemyslaw Rusinek:
Witam wszystkich serdecznie. Panie Romku, zawsze jest to samo. Ja bym postawił na młodych, a bynajmniej takich którzy się nie boją grac. Jeżeli szanowny trener nie pójdzie po rozum do głowy przed Kolumbią, to dla mnie nie trener. Miałem do niego szaczunek i uznanie, do starej gwardii z EURO 2016 też. Ale to co było z Senegalem to gorzej niż horror. Cześc panów na emeryturę, w młodych siła i wiara. Mogą zagrac wszyscy debiutanci i nawet jak przegrają, to nie będzie mi żal. BYnajmniej chętniej popatrzę niż na stare wozy z węglem
Maciej Pietrucik
Maciej Pietrucik:
Panie Romanie... czekam po nocach na kolejne analisy, tematy, ciekawych gości a dzisiaj cisza... wysłałem widomość na FaceB;)
janus gate
janus gate:
Dzięki takim jak Wy, Polska pilka jest tam gdzie jest.
Niósł ślepy kulawego.
Zero pojęcia o piłce
.. i wasz problem jest taki ze w tych końskich głowach śmiejecie sie z opinii jak ta. Partyjni Experci - a jest Was niestety duża większość - jak Rak na polskiej piłce. Cała Wasza kabala znachorow - do wymiany!
Marcin K
Marcin K:
Świetna robota p. Kołtoń ! Super materiały, pozdrawiam
FuFu
FuFu:
Mam jedno podstawowe pytanie - Co robi prezes klubu z Ekstraklasy przy kadrze reprezentacji Polski?
prosto147
prosto147:
Panie Romanie pomysł z kanałem prawda... trafiony W 100%. W filmie Mówicie ,, Trzeba zapomnieć o Senegalu . O senenegalu zapomnimy dopiero po wyjściu z grupy lub przy grupowych meczach na euro ... to nie był mecz ligowy ... nie ma czasu na takie błędy które początek mają od trzech ostatnich meczów fazy grupowej A teraz ładnie owocują . Już w tedy był czas na piłkarskie zmiany personalne . większość elokwentych kibiców spodziewała się w pierwszym składzie zobaczyć górala kownasia Teodora bednarka .... Wszystkich boli brak powołań takich panów jak piątek itd .... gdybyśmy sprawdzili tych piłkarzy nawet przy przegranym meczu byłby spokój sumienia . A tak mamy nie dosyt i znak zapytania co by było gdy selekcjoner miał więcej odwagi ? I co to za absurdalny pomysł nie korzystać zwłaszcza teraz z młodych dobrze zapowiadających się pilkarzy ? A kto zagra w grupowych meczach na euro i być może w przyszlym euro jak nie oni ? płyniemy tym samym nurtem starych nazwisk od Janasa engela po nawałke. Nie piłkarze porażki winni a bez barwny selekcjoner. Niczego nikomu nie odbierać starym nie odbierać zasług i zaszczytów Ale oni już swoje zrobili czas żeby młodzi dorabiali się zaszczytów . A jeżeli tak się dużo mówi o szkoleniu piłkarzy przez kluby zagraniczne bo to przynosi największy z efektów to może i nasz sztab szkoleniowy powinien zaczerpnąć troszkę wiedzy prowadzenia kadry selekcji przez lasy państw zachodnich .... najlepszy selekcjoner ostatnich lat to ten który zasilił kadrę młodymi piłkarzami miał pomysł i jaja i na imię miał leo i miał konflikt z panem lato najmniej odpowiednim człowiekiem do piastowania tytułu prezesa pzpn. Wniosek sztab szkoleniowy trzeba doszkolić ....
Hochwander
Hochwander:
W d.. mam Jagielonie.
Paul Sevenitz
Paul Sevenitz:
Nie musimy wygrac.. remis tez starczy
Deadric
Deadric:
Dlaczego piłkarze naszej reprezentacji przegrywają te mistrzostwa i pierwszy mecz w głowie? Nie wierzą w siebie samych i tą drużynę, nastawiają się na cel minimum i typują inne drużyny Islandia, Meksyk, Chorwacja a Polska to co gorsza jest czy jak? Zamiast wierzyć w siebie i walczyć o to aby grać tu jak najdłużej!! Oni sami w podświadomości mają to że są ciency i chuja tam zagrają, nawet pod uwagę nie biorą świetnego występu, już myślą o wakacjach co to ma być? Zero wiary, walki, serca i zaangażowania a wiele słabszych drużyn już pokazało, że wystarczy chcieć i mieć odpowiednie podejście. Może w kadrze potrzebny jest psycholog? Przyjechali sobie na wakacje, reklamy porobić ze sponsorami. To ma być reprezentacja, kogo oni reprezentują? Samych siebie? czy prawie 40 milionowy naród? Dopóki nie będzie zaangażowania i walki do samego końca to grać powinni przy pustych stadionach a koszty ponosić z własnych kieszeni. A jak nie podoba się to wypad z kadry. Koszulka z orłem do czegoś zobowiązuje. To jest wasza praca i będziecie z niej rozliczani. Tyle wstydu co przynieśliście narodowi to dramat. A naiwni ludzie i tak będą kibicować i śpiewać "Polacy nic się nie stało, już za 4 lata Polska będzie mistrzem świata'.".... No przecież oni doskonale wiedzą że nic się nie stało, mają to w dupie. To jest karygodne, inne słabsze drużyny walczą i wierzą a nasi co robią?
TonnyJamesGitar
TonnyJamesGitar:
milion lat prezesie !!!!
Radek Oryszczyszyn
Radek Oryszczyszyn:
Roman Kołtoń z filmu na film coraz bardziej narąbany.
MrPawcio203
MrPawcio203:
Wkurza mnie u p. Kołtonia to, że ciągle gapi się w kamerę (telefon). Czy jest w Cafe Futbol czy sam coś prowadzi to ciągle spogląda w obiektyw. Nie wygląda to profesjonalnie.
przemask1987
przemask1987:
Linetty powinien zagrać, nie Góralski
Marcin Głodziński
Marcin Głodziński:
A czy to prawda że Grosicki to alkoholik i hazardzista a Nawalka jest tylko nastawiony na hajs a nie na dobro drużyny narodowej?