Lidia Staroń kandydatką na nowego RPO? Gdula: to kandydatka z innej półki

- Na pewno jest to kandydatka z innej półki w porównaniu do pana Wróblewskiego czy Wawrzyka - mówił w programie "Onet Rano." Maciej Gdula, pytany o ewentualną kandydaturę senator Lidii Staroń na stanowisko nowego Rzecznika Praw Obywatelskich. - To kandydatura nie tak ostentacyjnie partyjna, jak poprzednie, więc dyskusja nad nią będzie wyglądała zupełnie inaczej – stwierdził poseł Lewicy w rozmowie z Januszem Schwertnerem.


#OnetRANO #OnetRanoWIEM

SUBSKRYBUJ Onet RANO:

http://bit.ly/OnetRanoSUB

Krzysztof Bosak zapowiada, czy poprze kogoś w I turze https://www.youtube.com/watch?v=TXISDRlfZPM
Prezydent Kołobrzegu: Plaża w tym roku będzie wyglądać inaczej https://www.youtube.com/watch?v=mysEhM1Bkt0
Wszystkie odcinki programu na VOD.pl: https://vod.pl/onet-rano

Jesteśmy też TU:
TT https://twitter.com/OnetRano
FB https://www.facebook.com/onetrano/
Insta: http://instagram.com/onetrano

Powiązane wiadomości:

7 komentarze:

Lidia Cerndt
Lidia Cerndt:
Jak ma być dobrze jeśli opozycja tak się zachowuje nie potrafią dogadać się w żadnej sprawie
Jarek F
Jarek F:
BTW. Lewicowy, dbający o środowisko poseł Gdula posiada 2 samochody w tym luksusowy BMW X1 palący średnio 10l benzyny na 100km. Dbający o biednych pan Gdula posiada również trzy lokale użytkowe których o dziwo nie przeznaczył na lewicowe squoty, a ciągnie z nich kułackie zyskji z najmu w wysokości ponad 10 tyś miesięcznie. Na szczęście już od przyszłego roku, czeog pan poseł jeszcze się nie dowiedział, z tych 10.000 co miesiąc dorzuci 900zł "do wspólnej kasy na zdrowie".
Jarek F
Jarek F:
Jako przedstawiciel "elity"(przynajmniej wg pana Gduli) uświadomię pana że zarabiam tyle ile zarabiam dzięki temu że pilnie się uczyłem i nauczyłem się również liczyć, więc wiem że gdy na JDG zarabiam 19.000 netto (netto nie oznacza na rękę - to przed opodatkowaniem i ozusowieniem, a po opłaceniu VAT) to dołożę do wspólnej kasy na zdrowie nie 500zł, tylko co MIESIĄC będę dokładał o 1500 zł więcej niż dziś.
waldi
waldi:
Milioner Gdula mam nadzieję, że nie wejdzie do następnego parlamentu.
Tomek Lucek
Tomek Lucek:
Najgorszym zagrożeniem dla Polski to rodziny PIS szabrowników i PO lewaków na swoim , oraz jankesi , brytole i syjoniści !
Michał Boniecki
Michał Boniecki:
Teraz jest sprawa czysta daliście coś za nic.
Eko Kotłownia
Eko Kotłownia:
Polecam każdemu poczytać o tej pacynce globalistów zwanym hołownią. Wystarczy wpisać w Google „ holownia-agenda2030”. To jest najgorsze co mogłoby spotkać polski naród . 😷💉☠️!