LIGA KONFERENCJI - wszystko co musisz wiedzieć!

Liga Konferencji Europy UEFA - co musisz o tym wiedzieć?
Nowe rozgrywki pod egidą UEFA ruszyły w tym sezonie. Po co w ogóle powstała Liga Konferencji Europy?
Kto ma szansę tam zagrać?
Jaki jest format rozgrywek?

Powiązane wiadomości:

15 komentarze:

Filip xdd retrun
Filip xdd retrun:
Fajnie że takie coś powstało bo w końcu możemy oglądać polskie kluby w Fazie grupowej częściej niż co 5 lat a po za tym kluby ze słabszych piłkarsko krajów będą mogły pokazać się światu
Klinika Zdrowia
Klinika Zdrowia:
Wow! Już tęskniliśmy za takimi materiałami od Pani Joli! U Nas w klinice wszyscy oglądamy nowe odcinki razem po pracy! :D
Maciej
Maciej:
Ekstra Material! Bardzo ciekawie wylozony temat! Czekamy na wiecej prezentacji Pani Jolu! <3 :D
Marcin K
Marcin K:
Pięknie Przedstawiona cala akcja! Mam nadzieje z Polskie kluby zyskają na popularności dzięki Lidze Konferencji. Czekam na materiał po najbliższych meczach! :) Świetną robota z materiałem i montażem! Oby Tak dalej :)
Self Picture
Self Picture:
Bardzo dobry odcinek! Więcej pani Joli, więcej!
Julshoo
Julshoo:
Super materiał! Bardzo lubię odcinki z tą panią pozdro
banio_
banio_:
Fajnie że coś takiego powstało bo polska pilka może się rozwinąć
Łukasz Gnach
Łukasz Gnach:
Włosy boskie:)
Pancerniak2093
Pancerniak2093:
Większość zespołów w Lidze Konferencji raczej nie jest zbyt medialnych, co jest na minus. Po za Romą i Tottenhamem(o ile obie drużyny przejdą 4 rundę eliminacji) ciężko szukać uznanych europejskich marek. Zapewne dojdzie do takiej sytuacji, że drużyny z tych zdecydowanie słabszych lig, które zakwalifikują się do fazy grupowej Ligi Konferencji będą marzyć, aby trafić na jednego z tych bardziej znanych rywali, aby móc pokazać się na ich tle. Dla polskich zespołów te nowe rozgrywki wydają się idealne. Jest szansa zgarnąć trochę pieniędzy plus poprawiać swój własny oraz ligowy ranking, co w przyszłości może zaowocować lepszą drogą do bardziej elitarnych rozgrywek. Natomiast dla polskich kibiców będzie wreszcie szansa na obejrzenie swojskich akcentów w europejskich pucharach. Oby tylko nasze kluby w każdym roku wykorzystywały tą szansę w jak najliczniejszym gronie i starały się pisać fajną historię swoich występów :) Dobry materiał. Pozdrawiam :)
Krzysztof Andrychowski
Krzysztof Andrychowski:
To spisek klubów zamożnych by z LM pozbyć się biedoty i nie dzielić siez Nimi kasiorą :-(
Oczywiście Polska na Lidze Konferencji skorzysta :-)
Piotr Trela
Piotr Trela:
No nareszcie ktoś wyjaśnił ten pomysl uefy
Peter K
Peter K:
Mnie zdziwiło to że w tym roku w lidze konferencji nie ma zespołu z Hiszpanii
Kubuś-.-
Kubuś-.-:
Może Tottenham coś wygra XD
Nemoo 2115
Nemoo 2115:
Ciekawe jak teraz będzie wyglądał super puchar Europy skoro będę 3 drużyny czyżby format każdy z każdym?...
Darek P
Darek P:
czyli spotkamy takie zespoły jak kartofliska ziemniak, który się będzie mierzył z zachodnią drużyną dżaberłoki bagdad. Już widzę, to zainteresowanie kibiców tymi meczami. Piłka osiągnie niedługo dno. Za dużo meczy, nikomu nie będzie się chciało oglądać. Ja sam oglądam skróty ale takie rozszerzone. Szkoda tracić cenny czas, którego tak mamy mało na piłkę. Teraz jest przesyt stąd fascynacja piłką spada. Kiedyś bardziej czekało sie na mecze. Zmiany w piłce są konieczne bo każdy mecz wygląda identycznie. Szczególnie nowe przepisy tak krytkowane, wprowadzą trochę potrzebnych zmian. Ludzie są konserwatywni i nie chcą nic zmieniać bo się tak przyzwyczaili. Fifa taka głupia nie jest bo widzą odpływ kibiców.