Lipski odpalił torpedę! | TO BYŁ GOL! #15

To był dopiero 7. mecz Patryka Lipskiego w Ekstraklasie. Wszyscy zdawali sobie sprawę z dużego talentu młodego pomocnika, który prędzej czy później eksploduje. No i w meczu z Bruk-Bet Termaliką eksplodował. Lipski odpalił prawdziwą torpedę, po której każdy w Chorzowie złapał się za głowę.

TO BYŁ GOL! #15
Sezon 2015/2016, 6. kolejka

Ruch Chorzów 4:1 Bruk-Bet Termalica Nieciecza
53' Patryk Lipski

Ruch Chorzów remisował do przerwy z Bruk-Bet Termaliką 1:1. Beniaminek z Niecieczy okazał się wymagającym rywalem i Waldemar Fornalik niecierpliwił się na ławce rezerwowych. W 53. minucie Łukasz Surma zagrał do Patryka Lipskiego - młodego pomocnika, który dopiero zaczynał swoją przygodę z Ekstraklasą. Do bramki strzeżonej przez Sebastiana Nowaka było dobrych kilkadziesiąt metrów, ale ku zdziwieniu wszystkich Lipski szybko obrócił się i bez zastanowienia uderzył z całej siły. Piłka z niesamowitą mocą wpadła w samo okienko, a kibice Ruchu oszaleli z radości. Na prawdziwe świętowanie czas był jednak dopiero po meczu, bo chorzowianie pokonali tego dnia Bruk-Bet aż 4:1.

Zobacz Więcej:

Oficjalny kanał PKO BP Ekstraklasy - najpiękniejsze gole, niesamowite interwencje bramkarzy, najciekawsze momenty meczów, reportaże, wywiady, relacje i rankingi.
Official channel of the PKO BP Ekstraklasa - goals, highlights, best saves, top moments, interviews and more.