Literackie ciekawostki #13. Krzysztof Kamil Baczyński

Zapraszamy na kolejne spotkanie z cyklu "Literackie ciekawostki". Bohaterem 13 odcinka jest Krzysztof Kamil Baczyński. W 2021 minęła 100 rocznica urodzin poety.

5 komentarze:

Cezary Stępień
Cezary Stępień:
Będę się powtarzał. Naprawdę jestem pełen uznania i podziwu z posiadanej przez Panie wiedzy. Praktycznie w każdym odcinku potrafią Panie zaskoczyć informacjami o których nie miałem pojęcia. Serdeczne podziękowania za wysiłek i włożoną w każdy odcinek pracę.
Jan Biel
Jan Biel:
Dziekuje! Wspaniale lekcje polskiego. Forma, erudycja pan, kopalnia wiedzy i anegdot o bohaterach tych wykladow...Cudo. Prosze o wiecej i wiecej😊.
larkadiusz
larkadiusz:
Moje ulubione "Literackie ciekawostki"... no, zaraz po "Literackich przysmakach" :)
jj mm
jj mm:
Dziękuję za przypomnienie o tej postaci.
Barsa Largo
Barsa Largo:
Za każdym razem słucham Pań z nieukrywaną ciekawością, bo o każdej przedstawianej postaci mówicie Panie w sposób bardzo interesujący, "sprzedając" przy okazji wiele tzw. smaczków, a wiadomo - wszyscy lubimy ploteczki.😉 Wspaniale się Panie uzupełniacie i z odcinka na odcinek czujecie się coraz pewniej na wizji.👍 Przy okazji może mała prośba techniczna - byłoby super, gdybyście miały Panie wyregulowane mikrofony na mniej więcej podobnym poziomie głośności, słuchałoby się Was jeszcze bardziej komfortowo. Może to kwestia tego, że Pani po lewej stronie (w sukience) ma przymocowany mikrofon z boku, a Pani w spodniach wprost pod brodą i dlatego lepiej ją słychać.🙂 I jeszcze jedna mała i myślę, że słuszna sugestia - gdybyście zachciały Panie wprowadzić do swojego zwyczaju przedstawianie się swoim słuchaczom na początku każdego kolejnego odcinka, chociaż z imienia, nie musiałabym na przyszłość zwracać się do Pań: "pani w sukience", "pani w spodniach".😄 Apropos, do Pani po lewej stronie - bardzo ładna sukienka.🙂 Pozdrawiam serdecznie obydwie sympatyczne Panie.❣️🥰
PS Podaję też propozycję, pomysł, na następną tematykę odcinka. Myślę, że większość z sympatyków tej strony chętnie poznałoby Panie trochę bliżej. Czy mogłyby Pani zrealizować odcinek poświęcony Paniom? Czym się zajmujecie na co dzień, co Panie skłoniło do wyboru takiego zawodu, zajęcia, no a potem do realizacji powyższego projektu "Literackich ciekawostek". Co lubicie Panie robić na co dzień, jaką literaturę czytacie najchętniej, itp. Co Panie na to? 😎