Lockdown Energetyczny w Polsce! Oto Komu Wyłączą Prąd Według Planu Rządu - Analiza Ator Finanse Film

► Lockdown Energetyczny! Pierwszy Materiał ► https://youtu.be/dkh5OR36Goc
► Lockdown Energetyczny (Wyciek Filmików) ► https://youtu.be/-WcF8CKsw6Q
► Lockdown Energetyczny JUŻ OFICJALNIE! ► https://youtu.be/SFeDeyrvdFE
► Polacy Oficjalnie Szykowani na Brak Prądu ► https://youtu.be/yEAX0m4-8oc
► Elektrownią w Polsce Brakuje Węgla ► https://youtu.be/3qVpIIFoj-c
► Polska Sprzedaje Gaz a dla Polaków Brakuje ► https://youtu.be/Ukz5DQqc0PE


► Cała seria ► https://www.youtube.com/playlist?list=PLE58asSGZSR0715fSo3tmYNvkNYg-WG8M
►Fanpage kanału ► https://www.facebook.com/Wideoprezentacje/
►Fanpage autora filmu ► https://www.facebook.com/AtorOficjal
►Grupa Facebookowa ► http://bit.ly/PSA_GrupaFacebook
►Mój Twitter ► https://twitter.com/KrzysztofAtor
►Mój Instagram► https://www.instagram.com/ator_official/

Lockdown Energetyczny w Polsce! Oto Komu Wyłączą Prąd Według Planu Rządu - Analiza Ator Finanse Film - Krzysztof Ator Woźniak z YouTube Komentator na Wideoprezentacje mówi prosto z mostu jak jest bez owijania w bawełnę.

Powiązane vlogi:

1. ► Lockdown Energetyczny! Pierwszy Materiał ► https://youtu.be/dkh5OR36Goc
2. ► Lockdown Energetyczny (Wyciek Filmików) ► https://youtu.be/-WcF8CKsw6Q
3. ► Lockdown Energetyczny JUŻ OFICJALNIE! ► https://youtu.be/SFeDeyrvdFE
4. ► Elektrownią w Polsce Brakuje Węgla ► https://youtu.be/3qVpIIFoj-c
5. ► Polska Sprzedaje Gaz a dla Polaków Brakuje ► https://youtu.be/Ukz5DQqc0PE
6. ► Polacy Oficjalnie Szykowani na Brak Prądu ► https://youtu.be/yEAX0m4-8oc


Darowizny (wsparcie dla twórcy):
- Bank (koniecznie wpisz DAROWIZNA w tytule przelewu): PL 85 1560 0013 2243 3952 8000 0006 kod SWIFT (tzw. BIC): GBGCPLPK
- Paypal (koniecznie wpisz DAROWIZNA w tytule przelewu): https://www.paypal.me/AtorOficjal


► ► Kontakt biznesowy: [email protected] ► ►

► Źródło ►

Podane na vlogu

#komentator #polityka #pieniądze #ator

100+ komentarze:

kochanek93
kochanek93:
To co się odwala nie ma najmniejszego sensu, przeczą sami sobie, a społeczeństwo i tak im wierzy co też mnie nie dziwi ponieważ tylko w Twoich filmach Krzysiek słyszałem o locdownie co jest prawdą ponieważ są to decyzje administracyjne tak jak tłumaczyłeś, inni jutuberzy forsowali uparcie blackout już nie wspominając o głównych mediach nawet jak wchodziłem z nimi w polemikę w komentarzach i przytaczałem definicje i różnicę między lockdownem a blackoutem. Ja mam coraz większe wrażenie że duże grono jutuberów dostaje hajsy od rządu za robienie filmów informacyjnych zgodnych z ich narracją i kierunkiem polityki.
miszkin
miszkin:
Krzysztof nie rozumiem dlaczego tłumaczysz lockdown energetyczny brakiem paliw tylko... pośrednio tak..ale tak naprawdę jest to stworzone celowym działaniem!!! I to jest rzetelnie powiedziane..brak paliw kopalnych jest skutkiem celowego działania!!!!
ULA
ULA:
Ludzie mają MOC KREACJI . Gady nie mają w/w mocy, dlatego robią to ( wojny , lockdown itp. niechciane ) za pomocą Krzyśków itp. potakiwaczy. W ludziach cały czas ma się gotować od emocji... chodzi o pokarm w postaci negatywnej energii. O utrzymywanie ludzi w chronicznym lęku , co Krzysiek systematycznie robi , a niektórzy tu piszący nawet za to dziękują :)
SŁOŃCE RADOŚĆ
SŁOŃCE RADOŚĆ:
Zasięg!!! CHCĄ ABY LUDZIE MARZLI,BYLI GŁODNI,NIE MIELI PRACY itd... po co strzelać do ludzi???!!! Można inaczej"w białych rękawiczkach"!!!
kinomaniakk
kinomaniakk:
To zakrawa na dywersje. Nalezy przeciwdziałać wyłączeniom pradu, a nie przygotowywać mentalnie ludzi na jego brak. To kompletna nieudolność albo kolaboracja.
Mika Mi
Mika Mi:
Jaka my mamy dużą wolę przetrwania że żyjemy jeszcze w tym kraju 😳
SewiPl
SewiPl:
wczoraj byla burza jedyne wyladowania 17stycznia w europie byly w polsce i to szlo od granic do granic takze chyba cos testują i braki pradu
Arkadiusz Szwarga
Arkadiusz Szwarga:
Kupujta samochody elektryczne, kupujta, a prąd to z dupy będzie. To jasne, że chodzi o to, żeby ograniczyć swobodne przemieszczanie się. Dojebią ceny paliw do zaporowych, a już jest mowa/moda na transport zbiorowy. Nie ma teorii spiskowych, to są fakty.
Piotr Kubis
Piotr Kubis:
Jeżeli wszystko jest bezsensu, a jednak się dzieje to znaczy, że nie znamy prawdziwych intencji tych co to wprowadzają. Zapewne chodzi o przyzwolenie na jakieś dziadostwo od którego stracimy część wolności i pieniędzy. Nic nowego.
Pan Staszek
Pan Staszek:
Nastał następny stopień zamordyzmu - ja już przestałem dostawiać powiadomienia o nowych za-subskrybowanych przeze mnie programach ❕❗🤔🤦‍😉
Mikołaj Piotrowski
Mikołaj Piotrowski:
Śmiałem się kiedyś gdy przychodziłem do znajomych i lądowałem telefon mówiąc, "Kradnę wiadro prądu"... No cóż, chyba nie trzeba było śmieszkować.
Piotr Piotr
Piotr Piotr:
Panie Krzysztofie to co trzeba posłów w okolicy odwiedzić i dać i do zrobienia.Nieważne jaka partia,każde gówno z 465 bowiem śmierdzi tak samo .
luckyLuke
luckyLuke:
Lockdown energetyczny nie jest potrzebny. Wczoraj przez wiatr 6godzin nie było u mnie prądu, a dzieci odrabiały lekcje przy świeczkach i latarkach
Dariusz Razny
Dariusz Razny:
U mnie wyłączyli prąd na dwie godziny. Grzebią coś w transformatorze. Ator może powiedzieć: a nie mówiłem, przewidziałem to 😂😂 Pozdro dla wszystkich.
Jacek Lutrzykowski
Jacek Lutrzykowski:
Wczoraj mieliśmy wichury w Polsce i mieliśmy tego wersję demo . 🇵🇱🌪️➡️👨‍👩‍👧‍👦⛔⚡
Maciej Kupczyk
Maciej Kupczyk:
założę się o pół litra że politycy jakoś będą mieli normalnie prąd jakby nigdy nic
Piotr Ochalik
Piotr Ochalik:
TVP będzie grać do końca... Jak na Titanicu 😉🚢 Może warto wcześniej zmienić kurs naszego statku w tym roku? Na obecnym kursie jest góra lodowa. Kurski myśli o sobie, że jest niezatapialny - zarówno Kursk jak i Titanic też miały takie być 📺🚤
Satoshi Nakamoto
Satoshi Nakamoto:
Wczoraj u mnie wyłączyli prąd na 4h napisali ostrzeżenie że z powodu wiatru może wystąpić przerwa w dostawie prądu, a pogoda była bezwietrzna
Anna Jarzębowska
Anna Jarzębowska:
To są czasy ostateczne. Musi się skończyć coś żeby zaczęło się coś nowego lepszego :) Jeszcze dwa, trzy lata i będzie dobrze :)
Jednak powrotu do zgniłej tzw. "normalności" (czyli wszyscy udajemy, że jest normalnie i tak powinno wyglądać życie) już nie będzie.
Sylwia Nowicka
Sylwia Nowicka:
Nowy ład, stary skład :)
Adam W
Adam W:
Od 30 godzin nie mam prądu. Właśnie oglądam Cie dzięki zasilaniu awaryjnym które zbudowałem kilka miesięcy wcześniej także dziękuję za te poprzednie ostrzeżenia.
Dav33p
Dav33p:
Chcą wywołać ogromny kryzys gospodarczy, biedę, czyli wywołać zamieszki, i z niego uciec tak jak to ma miejsce w Kazachstanie
Bartosz Szotek
Bartosz Szotek:
Ator wypuścił filmik na temat lokdałnów energetycznych... i ceny agregatów prądotwórczych poszybowały w górę!
XYZ
XYZ:
Fajnie ,że powiedziałeś ,,według planu" bo to wszystko jeden wielki ,ale lipny plan.
Iwona Kowalska
Iwona Kowalska:
Ator: o co chodzi z węglem? No właśnie o to, aby go NIE WYDOBYWAĆ! Dlaczego? A czy przypominasz sobie sprzed kilku ładnych lat taką polską kopalnię blisko Czech? Nasz ówczesny rząd ją zamknął, bo stwierdzili, że ponoć złoże nieopłacalne. Więc Czesi zgłosi się do Polski z pytaniem, czy mogą pod ziemią od swojej strony wydobywać bo im się złoże opłaca. I tę zgodę dostali. I węgiel gratis też. I ktoś w łapę dostał. A naród okradziony. Dlaczego od tony polskich surowców Polak nie dostaje ani 1 PLN na konto? To dobro narodowe, a rząd to nie Sp. z o.o., że ma dochody generować dla siebie i topić je w dziwne projekty widmo. W krajach arabskich, tych w ropę bogatych, obywatel od każdej baryłki na konto ma przelew !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Bo to dobro wspólne tych obywateli, a rząd tamtego kraju dba o nich, bo wydobywa coś co należy do nich wszystkich. O gazie naszym łupkowym to chyba nie muszę pisać. Jaką bzdurą jest oddawanie go za darmo USA, bo my technologii nie mamy do jego wydobycia! To jakby oddać krowę obcemu w sytuacji, gdy nie posiadamy chwilowo kosy do trawy, żeby krowie dać super trawę do przeżucia. Mówił Pan Jackowski: rząd będzie robił rzeczy nielogiczne, których nie będziemy w stanie zrozumieć, tak dziwne będą (sens jego wypowiedzi, a nie cytat)
krzysiekcezar
krzysiekcezar:
Ma Pan rację, właśnie przywrócili mi zasilanie po 24 godzinach od wyłączenia. Zgłosiłem na alarmowy telefon i czekałem na pogotowie energetyczne, które nie przyjechało. Dziwne jest to, że dokoła ludzie mieli prąd, być może wyłączają dla ludzi o odmiennych poglądach lub tych, którzy te poglądy przedstawiają np. na YT.
b011
b011:
Kiedy weźmiemy taczki??? to już chyba ten moment...
AJ
AJ:
Serio zaczynam robić zapasy popcornu chipsów i coli aby mieć pewność że ludzie nie będą mieli problemów z przekąskami podczas oglądania przedstawień w których ta banda sqwysynów będzie wieszana i palona na stosach.
Zygmunt Graś
Zygmunt Graś:
Kiedy w końcu ten lockdown energetyczny, bo zaraz się zima kończy.
Joanna A.
Joanna A.:
Dziwny zbieg okoliczności, z tymi wyłączeniami prądu, bo na połowę lutego lub początek marca minister zdrowia mówi o szczycie zachorowań sięgającym nawet 140 000 dziennie...
__PL
__PL:
U mnie na Pomorzu był już pierwszy blackout 13 stycznia. Cała miejscowość i okolice bez prądu przez 2h. Powód? Po prostu awaryjne wyłączenie.
SurvivorMan PL
SurvivorMan PL:
Osobiście wolę wyłączony prąd w domu, niż w firmie produkcyjnej, która przez takie coś może się zwinąć w 24 godziny! Wtedy pracujący tam ludzie będą mieli większy problem niż zimną dupę na kanapie.
Carbon C
Carbon C:
Bankierzy dążą do rządu światowego ,do jednej waluty ,do zaczipowania całej populacji ludzkiej itd .....
Małymi krokami idą do celu !!!!
Warto posiadać broń palną !!!!!
Jacek
Jacek:
Krzysiu w Łodzi miało dziwne wyłączenie prądu latarń na ulicach na dobre parę minut i to nie jedna ulica jechałem dość długo i wszędzie ciemno może to przypadek ale jak jest awaria to przeważnie dotyczy jednej dwóch ulic a tu gdzie nie patrzyłem to było ciemno pozdrawiam
ENG.***
ENG.***:
Na wiejskiej nie zabraknie prądu ciepła i za pewne koryto bedzie pełne w restauracji sejmowej
Lukas189
Lukas189:
Wystarczy burza śnieżna, połamane słupy i już mamy blackout😂 Stare linie sprzed 50 lat🙃 Natomiast lockdown to już mieliśmy 10 sierpnia 2015 roku był 20 stopień zasilania.
Rela Smarzych
Rela Smarzych:
Jestem codziennym słuchaczem, jestem , jak to mówię cztery razy dojrzałą osobą, pamięć mam super, ale nie pamiętam żeby światło było wyłączone na dłużej jak kilka godzin z powodu konserwacji lub naprawy jakieś awarii. Raz była dość poważna awaria w elektrowni i było to trochę dłużej, ale i też nie trwało to kilku dni. Pragnę zaznaczyć że nie popieram rządu w wielu a zazwyczaj w większości spraw.
Nie popieram ładu, nie oglądam TVP, ale zawsze i to w każdym rządzie jeżeli jest coś dobrego to widzę. Może obecnie jest trudniej.
Legion Geth
Legion Geth:
Swoją drogą w sobotę na wieczór miałem co kilka minut kilkusekundowe przerwy w dostawie prądu na całej okolicy. Psipadek czy przygotowania? 😏 Chyba czas na zakup akumulatora z rowerkiem i prądnicą w zestawie 😂
Tomek B
Tomek B:
Krzysztofie zapasy węgla na haldach nadal są. Wysłałem Ci filmy na których było widać ile węgla leży na terenie kopalń.
Szymon Abram
Szymon Abram:
Zasieki, taczki, wywóz gruzu 💪💪💪
Andrzej Szymański
Andrzej Szymański:
Mieszkam pod Warszawą wczoraj 17.01.22 o 10.00 wyłączyli światło i nie było go do dzisiaj do 12.00. kotłownia bez prądu nie działa. Dobrze że temperatura nie spadła do -10 stC bo było by nieciekawie.
Michał 777
Michał 777:
A jednak Coś co jest nielogiczne okazuje się prawdziwe💥
Jacek Lutrzykowski
Jacek Lutrzykowski:
Bez prądu nie będzie filmów z Atorem . ⛔⚡➡️⛔🧔🏻🖥️🌐🎞️🎥🎬
TheVBuster
TheVBuster:
Lockdown sorwdown. Nic tylko sie powiesic :(
Dziekowa Krzysztofie za robote, ktora wykonujesz bez wytchnienia
maria klusek
maria klusek:
Ciekawe jak sobie wyobrażają życie ludzi w takich ograniczeniach. Czy mają wizję
Justine
Justine:
Do wysokiego garnka wrzucamy pomarańcze i przyprawy oraz zalewamy piwem. Podgrzewamy, ostrożnie mieszając, gdy napój jest gorący, ale nie zaczyna jeszcze wrzeć, ściągamy garnek z ognia. Grzane piwo rozlewamy do wysokich szklanek. Ucieramy żółtka z cukrem na kogel-mogel. Osobno w rondelku podgrzewamy piwo. Gdy napój jest już gorący, bardzo powoli wlewamy go do masy jajecznej i dokładnie mieszamy. Podajemy gorące :) Smacznego! :)
Darek
Darek:
Wiadome jest że będą wyłączać małym firmom, tak samo jak podnieśli ceny gazu
kondziu k
kondziu k:
Jeśli po czymś takim chociaż 1% ludzi będzie nadal uważało, że to nie wina jest rządu i nikt nie zechce ich wykopać z wiejskiej. Wtedy mogę śmiało powiedzieć, że tego kraju już nie ma
K H
K H:
Chodzi o dwie rzeczy: o to, żeby zwiększyć ceny prądu i żeby wybudować w Polsce elektrownię atomową. jak zabraknie prądu, to gawiedź sama zacznie prosić Morawieckiego, żeby wybudował elektrownię atomową i łyknie wyższe ceny prądu. Prąd będzie jeszcze droższy, bo przecież będzie napędzać samochody elektryczne,ą nie może być tak, żeby jazda samochodem elektrycznym była tańsza od jazdy benzynowym., bo rząd nie będzie na tym tyle zarabiać. Do tej pory energia elektryczna była tańsza od energii zawartej w benzynie lub oleju napędowym. Te ceny się zrównają, ale w górę.
Elektroparts
Elektroparts:
BLACKOUT to wypadniecie z produkcji kilku elektrowni. A ODPALENIE ponowne elektrowni trwa od kilkunastuh do kilku dni. Nikt normalny nie dopusci do wypadniecia bloku wytworczego , musza byc to planowane wyłączenia.
Małgorzata Sz
Małgorzata Sz:
Witaj Krzysiu, a niech się dzieje co chce,
Miało nie być prądu w grudniu, mówili że będzie brak węgla ,jakoś nie miałam problemu z kupnem węgla, a jak zapytałam czy faktycznie nie będzie ,sprzedawca odpowiedział że chyba zwariowałam.
Jeśli będzie brak prądu przeprowadzam się na wiejską tam na pewno będzie prąd
Serdecznie Pozdrawiam🙂🤗
Broniarek W
Broniarek W:
Zamiast podatek katastralny mamy podatek w cenie gazu , po prostu Polin
Ryszard Jozefczyk
Ryszard Jozefczyk:
Krzysio, czy Ty naprawdę nie dostrzegasz że ten scenariusz dzieje się na CAŁYM ŚWIECIE!!! nie czepiaj się rządzących, to marionetki w ręku innych a nie rządzacy!!! Otwórz oczy i porównaj co dzieje się w Niemczech, Francji, Hiszpanii, Austrii itd...
Sebastian Nurkowski
Sebastian Nurkowski:
ciekawi mnie co zrobią ci którzy mają "nowoczesne" domy gdzie instalacja grzewcza jest dosłownie z plastiku i wymaga aktywnego obiegu wody (pompą) inaczej piec zwyczajnie tą wodę zagotuje i rozerwie instalację ......
Co zrobią ci którzy zarabiają w domu przed komputerem
Co zrobimy z żywnością która zacznie się psuć przez brak chłodzenia
i tak dalej ....
A K
A K:
Pojęcie "lockdown energetyczny" do języka polskiego ja wprowadziłem xD

Ogląda Cie maksymalnie 100 tysięcy ludzi, dlatego się wpychasz na kanał Krzysztofa Jackowskiego żeby zwiększyć zasięg, a wydaje Ci sie, że generujesz trendy słowotwórstwa w 38 milionowym kraju..

Co za głupi grubas.
Jan Nowak
Jan Nowak:
Tak się zawsze kończy socjalizm. Przecież to już w Polsce przerabialiśmy. Tylko że wtedy potrafiliśmy sobie radzić. Dziś jesteśmy bezradni.
25atomika
25atomika:
Mój mąż mąż ze mnie leje na maksa jak robię zapasy. Śmieje się kiedy w końcu wyłączą, więc powiem tak: chciałabym, żeby wyłączyli, aby zobaczyć jego minę🤪
Dariusz Lipka
Dariusz Lipka:
To samo z RODO. Też uderza w małe firmy. Duże firmy mają zatrudnionego prawnika na pełen etat a małe muszą kombinować i aktualnego pracownika mianować inspektorem z dodatkiem funkcyjnym np. 1000zł. Oczywiście w dużej firmie wszystko jest na 100% a w małej aby aby. IOD jest powołany, w porywach jest też dokumentacja, ale to wszystko. Dane osobowe nadal są chronione tak jak wcześniej. W razie kontroli firma leży.
Mar. Mar.
Mar. Mar.:
To jak to jest... Podobno tyle jest już instalacji fotowoltaicznych, że mamy nadwyżki energii elektrycznej i sieci są przeciążone... A tutaj ograniczenia dostaw... Coś jest nie tak.
Epinafiusz
Epinafiusz:
To trzeba jak najszybciej wynieść politycznych z sejmu, zanim prąd wyłączą bo później z latarkami już będzie ciężej jak się pochowają...
Jerzy Pała
Jerzy Pała:
Polacy bądźmy gotowi i świadomi a wszystko będzie dobrze
Krzysztof Nowicki
Krzysztof Nowicki:
Najlepiej żeby braki w dostawie prądu dotyczyły tych którzy wymienili sobie piece c. o. Z tzw kopciuchów na nowoczesne ekologiczne piece gazowe czy też nowoczesne węglowe 😊 może kretyni się w końcu obudzą chodź wątpię w to 😏
coeursanddiamonds
coeursanddiamonds:
W Krakowie już był parę dni temu, cała duża dzielnica na 3 godziny została całkowicie pozbawiona prądu, łącznie w wyłączeniem nadajników telefonii komórkowej... W ten dzień pisano, że w Polsce zabrakło prądu.
Nie było internetu, nie działała sygnalizacja świetlna, nie działało ogrzewanie, nie było cieplej wody w kranie, sklepy były zamknięte, osiedla ze szlabanami uwięziły samochody. Ludzie na pracy zdalnej nie mogli pracować, ani nie mogli zgłosić powodu, ponieważ nie działały nawet ogólnopolskie sieci operatorów komórkowych. Kto ma kuchenkę na gaz, niech się nie pozbywa, jedyna możliwość podgrzania wody i ogrzania mieszkania.
LucasPL
LucasPL:
już wiadomo poco było zmuszanie do wymiany pieców, uzależnili ludzi od prądu i gazu by brać 5 razy więcej, a piec drewno-węgiel jest prawie niezależny
Piotr Kubis
Piotr Kubis:
Co do powerbanka polecam baterie LiFePO4 nie są zbyt drogie a bardzo trwałe (około 2000 cykli). Jest to kompromis między tanimi LiIon'ami a niezniszczalnymi i drogimi LTO. Przy okazji są bardzo bezpieczne. Już jedną przeładowałem, drugą przepolaryzowałem a trzecią rozszczelniłem i żadna z nich się nie zapaliła ani nie zagotowała. Pozdrawiam
Bo No
Bo No:
*KICK OUT ten nierząd. Natychmiast!!!*
Beata Rozalska
Beata Rozalska:
Krzysiu nie braknie prądu! Że względu na jego ceny, będziemy siedzieć przy lampach naftowych i swieczkach🤪
Zwykły zjadacz ryżu
Zwykły zjadacz ryżu:
Krzysztof co myślisz co zrobią z szczepionkami jak nie będzie prądu? Przecież mówią nam że szczepiaki są bardzo wymagające w przechowywaniu.
Jacek Lutrzykowski
Jacek Lutrzykowski:
Bez prądu nie ma internetu . ⛔⚡➡️⛔🖥️🌐
Andrzej Lasek
Andrzej Lasek:
za komuny przerwy w dostawach prądu były kilka razy w tygodniu,a produkcja rosła..
można?
można.
Jacek Lutrzykowski
Jacek Lutrzykowski:
Bez prądu nie będzie TVP . ⛔⚡➡️⛔🇵🇱📺. 😁👍😁👍
Jan Kowalski
Jan Kowalski:
16:08 jakimś magicznym sposobem...ten sposób to silne zaklęcie korupcji, magia umysłu która zniewala nawet tytanów choć najczęściej jest stosowana na wiejskich głupkach xD
Karol Klima
Karol Klima:
Może dojść do niego tak jak powiedziałeś musi się nałożyć kilka wypadków w miarę łącznie albo atak terr albo atak hack.. i z niestabilności natężenia również....
Lulu
Lulu:
Na Śląsku juz 3 razy na dobę ,przez godzinę,wyłączają centralne ogrzewanie . Chyba już brakuje węgla na opał.
vieffiur
vieffiur:
Krzyśku... Media w czasie sytuacji kryzysowej jest jednym z kluczowych zasobow. Nie wiem skad u Ciebie ten szok...
miakaFMA
miakaFMA:
Po dwóch latach już wszystko jest możliwe.
K H
K H:
Na pierwszym miejscu wyłączeń będą polskie firmy. Na ostatnim miejscu do wyłączenia będą zagraniczne firmy i sklepy. Ktoś wątpi, że będzie inaczej?
one ferrdek
one ferrdek:
Przez kilkadziesiąt lat nie było lockdownu. Widać jak rządzą kasa do kieszeni zwali się na kogoś ...
Johny Eleven-Fingers
Johny Eleven-Fingers:
Panie Krzysztofie, nie robi się tak, że w prawie 30 minutowym filmie mówi się na samym początku, że "rząd ma plan" - bo jak to dalej oglądać..?! 😏
A słowo "Blackout" jest przez nich umyślnie w zły sposób używane, bo:
Lockdown - już każdemu obrzydło te słowo do granic możliwości, po co siać panike
Blackout - nie powiemy co to, ale na pewno pomyślą, że to coś nowego i lepszego niż Lockdown!
Często też sami nie znają znaczenia tych słów, a gadają aby coś gadać - jak zwykle zresztą.
Wielkopolska
Wielkopolska:
Pytanie, czy za okres kiedy wyłączą prąd nie będzie pobierana stała opłata? Będzie to uczciwie podzielone na wszystkie dni miesiaca?
Bo No
Bo No:
Nadaję komunikat energetyczny: poziom zasilania zero...mniej niż zero
Artimaxe
Artimaxe:
dobrze, że zanim coś się wydarzy są przypomnienia, najpierw plotka, potem informacja oficjalna, potem małe działanie uwiarygadniające teorie, by na końcu iść na całość zaskakując tych którzy w to nie dowierzali
zielona żabka
zielona żabka:
Właśnie wyłączyli u mnie prąd 😢
Aki Stratego
Aki Stratego:
Jestem też ciekaw, co z gospodarstwami domowymi, które posiadają instalacje fotowoltaiczne. Po odcięciu prądu z sieci zew., inwerter się nie załączą.To raczej jasno łamie umowę, bo nie z winy prosumenta, ten nie może korzystać z tego systemu. Można się o odszkodowanie sądzić.
Daro Daro
Daro Daro:
Niech już wyłączają ten prąd Niech nas podkurwią w końcu tak porządnie bo się doczekać nie możemy
Devu [Archiwum]
Devu [Archiwum]:
Przyznam, że jednak bardzo mile widziane by było dawanie linków do opisu gdy jest to możliwe, bo nie zawsze jest czas na oglądanie całego vloga, a tematów z którymi, dla bezpieczeństwa chce się być na bieżąco jest coraz więcej.
Lapus Lapowicz
Lapus Lapowicz:
- 150% strat ciepła Panie Dyrektorze
- Wyłączyć, natychmiast wyłączyć!
MiesoMielonee
MiesoMielonee:
Zbliża się noc oczyszczenia. Noc bezkarności. Mam nadzieje, że ludzie ruszą na polityków i ich rodziny. I robią to z nimi co z rodziną carską w Rosji.
Artur W
Artur W:
U mnie i w mojej okolicy w sylwestrową noc wyłączyli prąd na 4 godziny od godz. 22:00 do 02:00
ENG.***
ENG.***:
15:00 gaz sprzedaliśmy Macedoni. A wcześniej nasz prezydent był tam i go ich Pani prezydent za rączkę prowadziła bo nie wiedział nawet z której strony ma się ustawić do kamer. Są filmy z tego. Pewnie sprzedaliśmy im gaz poniżej bo niczego sobie ta ich prezydent
Kamil Nowak
Kamil Nowak:
Dobre podsumowanie :)
Michał Michał
Michał Michał:
Może wtedy ludzie się obudzą nie tylko w Polsce ale i w Europie?
gekonism
gekonism:
A ani będą elektryki wprowadzać 😂 po sześciu latach widać jak oni zdegradowali ten kraj do poziomu nędzy i rozpaczy.. Ciężko w to uwierzyć ale degradacia postępuje geometrycznie ciekaw jestem ile ludzie normalni jeszcze wytrzymają..
avange bc
avange bc:
Ator sie pzyznal ze wprowadzil ''lockdown energetyczny'' ;) 5:18
Luke
Luke:
A jak to się ma do umów indywidualnych z poszczególnymi dostawcami?

Ja mam np. umowe w Tauronie i maksymalna nieplanowana dopuszczalna przerwa w dostawie prądu wynosi łącznie 48h w ciągu roku.
Kasia Ziółkowska
Kasia Ziółkowska:
Krzysiu tu już dawno mówiłeś o tym lockdownie energetycznym więc dlaczego nic z tym nie zrobili żeby surowców nie zabrakło ??? Coś mi się wydaje że o znowu celowe działania żebyśmy mniej używali byli biedni i najlepiej niczego nie posiadali!
Keisyzrk Amsok
Keisyzrk Amsok:
Ator. 19:30 chodzi o słynne 150% strat 😂👌 pozdrawiam. 😂
Jan Sabat
Jan Sabat:
Jeżeli będą wyłączać prąd to przy jakiej temperaturze na zewnątrz, na jak długo, jeżeli w związku z tym kto będzie płacił kary za gotowość za pozamarzane piece i kaloryfery i inne straty jakie ludzie będą ponosili ,zgodnie z umową z PGE prąd mają dostarczać nieprzerwanie ludzie płacą i ich trudności nikogo niego obchodzą ,to rząd jest za wszystko winien
lekarstwo na głupotę 💉🐏
lekarstwo na głupotę 💉🐏:
Jak będzie bieda to człowiek może iść do supermarketu, najeść się i dostanie najwyżej mandat którego nie zapłaci bo nie będzie mieć dochodu z powodu braku pracy 🤪 to jest samozaoranie naszych rządzących.😁
aaalojzy
aaalojzy:
14.00 zaczną wyłączać prąd w domach i jednocześnie podniosą ceny aby wywołać zamieszki na ulicach ...