Maciej Wąsik: służby za PO były nieskuteczne i nieporadne

- Dla mnie jednym z ważniejszych ustaleń komisji ws. Amber Gold było pokazanie indolencji służb, niemożności działania, przerzucanie odpowiedzialności i odsuwanie od siebie problemu - mówił w radiowej Jedynce zastępca koordynatora ds. służb specjalnych Maciej Wąsik.

Więcej: polskieradio24.pl/art129_2372836

9 komentarze:

Inger Rusin
Inger Rusin:
Polecam Filip Hagenbeck ''Zwyczajny szpieg'' wyd.2019
Inger Rusin
Inger Rusin:
Czy zrobiliście dobór *do* służb *chociażby taki jak w Stanach do SEALS'ów " ?
A może jak do ...''unitarki ''... chociażby do Dęblina ...?
PROMUJCIE PROGRAM WIEDZY SPOŁECZNEJ K.KARONIA
PROMUJCIE PROGRAM WIEDZY SPOŁECZNEJ K.KARONIA:
oj działo się wtedy.
Inger Rusin
Inger Rusin:
Który wywiad ''odpuszcz sobie '' stypendystów księży w sutannach i wtórną germanizację po kolei w parafiach,zaczynając od centrum miasta wojewódzkiego ???
Inger Rusin
Inger Rusin:
Jaki oficer RAF dopuściłby Mniejszość Niemiecką do powstania i do głosu politycznego w GB ?
Inger Rusin
Inger Rusin:
czy głosy Mniejszości Niemieckiej dla tuskolandii , to byłó za trudne do zobaczenia ...?
czy tapicer Tusk ..zostałby ..wybrany do sejmu jako słup ???
Inger Rusin
Inger Rusin:
A w PRL wywiad ...londyński polski miał żonę kolejną jednego szfów ''jedynki''..z cart driving licence ..w torebce vel biustonowszu i w ''Kryształowej ''- Katowice niby cinksirza, ma pan tą osobe w samolocie -scena filnu TVP ...szybko zakryta twarzą kobiety w uśmiechu..z pierwszego lotu z Katowic do Gdańska...Galerie sprzedażne obrazów w hotelach warszwskich lat 70-80 -kilka a ..spółki ex lotnik RAF , ex żołnierz z pod Lenino i ..itd..jakoś to finkcjonowało wtedy dla Polski oraz ..polskiego rządu na uchodźctwie... A potem po 1989 ???
Inger Rusin
Inger Rusin:
Indolencja służb to za mało powiedziane ;debilizm, nieodpowiedzialność ,głupota ale Kto te służby rozwiązywaŁ ??? Czy każdy rząd grzebie w GB w MI ..??? Czy każdy wywiad się destabilizuje i wywala do internetu z każdego państwa ...??...czy na urząd panstwa nie bada się CV rodzin ?..a do roboty -już tak ???
Inger Rusin
Inger Rusin:
jaki oficer wywiady,zwiadu oślepł na aktorzyny z Niemiec do seriali, by byś blisko mlodej Kwaśniewskiej , dalej -na dziennikarzy -naukowców i na fakt tuskolandii -buskolandii - przyjeżdząjących na ''wykłady dla Mniejszości Niemieckiej ? Kto powinien zainteresować się z wywiadu ,jak głeboko Niemcy penetrowali partie w Polsce -vide lek,wet,Kroll i w ZSL/PSL ,założyciel -slużyciel Mniejszości Niemieckiej,potem ciągłość prof.stypendysta ex -Paździor /