Magdalena Ogórek - Debata Jedynki 17.12

Debata Jedynki. Gośćmi Magdaleny Ogórek są: Kamil Bortniczuk (Porozumienie) PR Opole i Paweł Zalewski.

Powiązane wiadomości:

24 komentarze:

Antoni Wysocki
Antoni Wysocki:
Nareszcie udało mi się odnaleźć - ”Naszą Magdę” - z czasów poprzednich wyborów prezydenckich !…
Witam i pozdrawiam - z odległego Kebeckiego Montreala !!!…
iwo gajda
iwo gajda:
Brońmy planu stworzenia "od zwierzęcosci do świętości" przed zamysłem destrukcji ... "do zezwierzęcenia" !
Kawaker Kawaker
Kawaker Kawaker:
Strasznie źle się słucha tego pana przez jego "y"
Kamil Breda
Kamil Breda:
Zalewski to wyjątkowo odrażająca postać. Zresztą jak cała PO.
iwo gajda
iwo gajda:
Brońmy Polskę przed i nwazją kultury kłamstwa i brzydoty !
Lonia Breczko
Lonia Breczko:
Magdalena -wspaniale prowadzisz program. GRATULUJE
iwo gajda
iwo gajda:
Od czasu ślubów lwowskich Maryja jest Królową Polski a Rzeczpospolita jest KRÓLESTWEM MARYJI !!!
iwo gajda
iwo gajda:
Brońmy Krzyża świętego od Giewontu do Bałtyku! Nie podcinajmy sami korzeni z których wyrastamy! Pamiętajmy o Bogu i Królowej Polski !!!
baca350
baca350:
Ogórek jest super.
Marek Kolenda
Marek Kolenda:
Protesty w Czechach.
Marek Kolenda
Marek Kolenda:
US Fed bank centralny moze wydac dodatkowo 1trylion $ nowych pieniedzy na finansowanie budzetu 2020 roku.
Ter Ort
Ter Ort:
Pomagali Amerykanom, bo zmieniali zleceniodawców.Pan Zalewski tego nie rozumie, czy glupa rznie? Ustrój sie zmienia, Rosja sie cofa, a co ze mną? Takie były myśli, a nie nagły patriotyzm.
iwo gajda
iwo gajda:
Transformacja od "nomenklatury komunistycznej" przez "socjalistów z ludzką twarzą" do "dobrze przystosowanych do transformacji ustrojowej" i "nadzwyczajnej kasty" !
Galaxy Stern
Galaxy Stern:
tego Goscia sluchac ciezko , z tym jego ,eeeee , eee ee , wybitny Tepak co slychac .
Elzbieta Witkowsta
Elzbieta Witkowsta:
Jak ich KARZE?????WSZYSTCY CO URODZILI SIE PO 89tymSA UKARANI BO ZYJA ZA DUZO MNIEJSZE EMERYTURY NIZ UBEKI I ESBEKI!!!!!!Ma my wyjsc na ulice zebyscie zobaczyli ilu nas jest????????
Galaxy Stern
Galaxy Stern:
Pani Madzia wszystko dobrze Prowadzi .
Mariusz Marciniak Gwiazdor Mariuszek Marciniak
Mariusz Marciniak Gwiazdor Mariuszek Marciniak:
Protesty za dumany
iwo gajda
iwo gajda:
Wy nas nie pokonaliście ... wy się z nami dogadaliście ... często interesownie
Kamil Breda
Kamil Breda:
Ustawa w sprawie ubeckich emerytur została "poprawiona" przez Dudę. Dodano możliwość odwołania. Od czego? Od ustawy? Paranoja. Co ma do tego pozytywna weryfikacja. Emerytury powinny być naliczane wg jednakowych dla wszystkich zasad. Koniec, kropka. Bez szczególnych przywilejów. Co ma do tego jakaś weryfikacja? A możliwość odwołania to szczególna głupota, wręcz kretyństwo. Ustawa powinna mieć brzmienie: Wysokość emerytury ustala się na zasadach jednakowych dla wszystkich obywateli Rzeczypospolitej Polskiej. Koniec, kropka. Co ma do tego jakaś weryfikacja? Odrażająca postać Paweł Zalewski broni ubeckich przywilejów.
piotr czyzewski
piotr czyzewski:
Roznica polega Panie Zalewski, na tym ze kidys ludzie protestowali przeciwko uprzywilejowanym komuchom a teraz uprzywilejowane komuchy protestuja przeciwko ludziom hehehe
Teresa Leszczynska
Teresa Leszczynska:
Nie wiedzą jak dojść do władzy, to buntują naród, żeby wyszli na ulicę, tylko za tych rządów, wreszcie ludzie żyją godnie, i nie ma takiej potrzeby, żeby słuchac takiego debilstwa i chamstwa
Piotr Handerek
Piotr Handerek:
Wszyscy tam jak i w studio tak i na urzedach pañstwowych macie wszystko do zawdzieczenia tym robotnikom gornikom i chlopom bo to Noni poniesli najwiekrze ofiary i do tej pory ponosza dzieki Wam a nie Im. Mieszkam za granicom kilkadziesiat lat przezylem w Polsce tak rok 70 - siaty jak i 81 - ty i cala ta bande komunistyczna ZBRODNIARZY ZLODZIEJI I ZDRAJCOW wlasnego Narodu i do tej pory nic zescie nie zrobili dla wynagrodzenia tym fszystkim i zadosc uczynienia ludziom przez ktorych Wy politykucie jestescie wyniesieni na oltarze. Wrecz przeciwnie macie Ich GDZIES Tak wiec ja w nastepnym roku nie bede glosowal na A. Dude ani tym bardziej na ta i tych z KO PO KCPZPR SLD CZY PSL Bo nie jestescie tego GODNI !!!! Nadal to spoleczeñstwo Polskie ktore ciezko i uczciwie pracuje za jalmuzne jest przez Was politykucie oszukiwane i gnebione a Ci co przed tem byli na piedestalach wladzy tak sedziowie jak komunisci i reszta tej PO- litycznej bandy nadal sie mieliscie i macie SUPER !!! I bede tutaj namawial ludzi aby nie glosowali tak na A. Dude jak. i na nikogo z KO PO KC PZPR SLD CZY PSL Tylko na kandydata z KONFEDRACJI parlamentarnej a nie Tej wymyslona przez PiS i Macierewicza !!!!
Przemysław Trawiński
Przemysław Trawiński:
a pani Magdalena jak przemoknięta kura w tej audycji...
Ivan Kaczynski
Ivan Kaczynski:
Taki ból odczuwamy w słowach pisowskich działaczy w polityce i mediach przy pacyfikacji górników z polskiej kopalni! Gdyby te słowa potraktować poważnie, to dlaczego pozwalacie banderowskim przyjaciołom pis-u PRZEZ 5 LAT KAŻDEGO DNIA PACYFIKOWAĆ GÓRNIKÓW NA DONBASIE?? Dlaczego to sponsorujecie?? Około 200 dzieci zamordowano przez ludzi, których podtrzymujecie i bronicie. Uważacie, że pan Bóg jest ślepy i głuchy?