MANIFESTACJA OBYWATELE W OBRONIE DEMOKRACJI - WARSZAWA 12.12.2015 - TRYBUNAŁ KONSTYTUCYJNY HD

Manifestacja "Obywatele w obronie DEMOKRACJI" 12 grudnia 2015
Marsz spod Trybunału Konstytucyjnego i manifestacja Komitetu Obrony Demokracji w obronie demokracji.

MUZYKA (Biblioteka YOUTUBE AUDIO LIBRARY):

Kevin MacLeod: Hidden Agenda – na licencji Creative Commons Attribution (https://creativecommons.org/licenses/by/4.0/)

Źródło: http://incompetech.com/music/royalty-free/index.html?isrc=USUAN1200102
Wykonawca: http://incompetech.com/

14 komentarze:

Lechosław
Lechosław:
KWIK różowych ryjów odrzynanych od koryta !!!
Zibi Warwas
Zibi Warwas:
to jest Targowica,kod podpala nasz dom.
Team Medival
Team Medival:
KOD: Komitet Obrony Dupy, własnej.
BankSterzy i POstkomuna tyle w temacie!!!!
Kanał Kanalia
Kanał Kanalia:
KOD na szrot!
Pato Log - zostaw SUBA
Pato Log - zostaw SUBA:
szczerze dziwnie tam bylo..wiekszosc to stare babki albo dziadki (ktore na bank glosowaly na pis) a krzyczaly "DEMOKRACJA"...takze tak... ja wbilem na 40min zeby tylko cokolwiek nakrecic :)
Ala2015 Thc
Ala2015 Thc:
A guzio było z czterech parti to całe gówn.. i do tego za kasę. Cała Polska z was się smieje komuniści i złodzieje.
Bozena B Psiuk
Bozena B Psiuk:
Czy PO i Petru wiedza co to demokracja?Jak zagarneli wszystkie stolki i rozgrabili co tylko sie dalo ,teraz boja sie ze trzeba to oddac to krzycza DEMOKRACJA.
MegaPtasiek
MegaPtasiek:
Od stołków oderwani,mózgi wyprane, próbują zrobić w Polsce drugi Majdan, a wypad z kraju oszołomy jak wam demokrację zabierają.W Brukseli znajdziecie jej więcej,tylko nie pomylcie z biurokracją.
Speedway Poland
Speedway Poland:
Raczej targowica dla koryta.
mksuslugi
mksuslugi:
haha to się normalnie w pale nie mieści , trybunał konstytucyjny liczy 15 członków , wszyscy byli wybrani przez PO , kiedy okazało się , że Duda wygrał wybory prezydenckie i już czuli nosem , że przesrają z kretesem wybory parlamentarne przyspieszyli wybór członków trybunału zwiększając dodatkowo jego skład o dwóch swoich ludków. Pytam się gdzie były wtedy te wszystkie autorytety , ci wybitni konstytucjonaliści którzy teraz szczekają o łamaniu konstytucji . Przecież intencja tego zagrania jest prosta jak cep , jakiekolwiek pozytywne zmiany , które chciałby przeprowadzić PIS zostałyby sabotowane przez "niezależny i apolityczny trybunał konstytucyjny ", chciano by rozbić korporacyjną mafie prawniczą - byłoby niekonstytucyjne , uchwalono by 500 zł na drugie i kolejne dziecko - orzekliby , że tak nie można bo na pierwsze też się należy czego rzecz jasna nie udźwignąłby budżet państwa i tak dalej i tak dalej . Ludzie to wiedzą i czują , przecież to widać , niezależnie co nadają dzień w dzień te służalcze i inspirowane z zagranicy meinstremowe media ludzie wiedzą o co w tym burdelu chodzi . Mam tylko jedną subtelna radę dla komitetu obrony demokracji i innych przebierańców finansowanych i inspirowanych przez Wyborczą , jeśli przegniecie pałę to ruszymy na warszawkę i zrobimy porządek . Nawet ja będąc ojcem rodziny zasuwającym od rana do wieczora znajdę na to czas , zbierzemy się wszyscy , przyjedziemy do stolicy i latarnie się ugną pod ciężarem zdrajców i sprzedawczyków.Czuję , że to się nie skończy ot tak spokojnie , ale jak co do czego przyjdzie możesz Jarek liczyć na wszystkich uczciwych patriotów , przyjedziemy i zrobimy porządek.
michnikuremek
michnikuremek:
Wrzaski ludzi przerażonych perspektywą odcięcia od koryta.
Buzzthesut B
Buzzthesut B:
Granatu dawaj...
avegromek
avegromek:
niespelna miesiac po objeciu rzadow a pisowi juz udalo sie wyprowadzic mase ludzi na ulice w calej polsce :)
Tadeusz Kowalczyk
Tadeusz Kowalczyk:
Błędny tytuł filmu. Powinien brzmieć, "Manifestacja anty-polaków w obronie DUPOKRACJI".
Gdzie byliście, ignoranci z mózgami wypranymi przez postkomunistyczne media, gdy PO/PSL dokonywało zamachu na Trybunał Konstytucyjny w czerwcu 2015 roku?!
Dlaczego durnie manifestujecie skoro, nawet po włączeniu do Trybunału Konstytucyjnego 5-ciu nowych sędziów przez PiS, opozycja (PO, Nowoczesna, PSL, a nawet Kukiz'15) wciąż będzie miała większość w TK?
Jesteście kompletnymi ignorantami - plastycznymi durniami wodzonymi za nos przez żydo-komuchów - lub sprzedawczykami, gotowymi Polskę zamienić na garść srebrników. Tfuu..!!

KOD - Komitet Obalenia Demokracji lub Komitet Ochrony Dupokracji.