Marcelina Zawisza: co czwarta kobieta w Polsce dokonała aborcji | Onet Opinie

Gościem Bartosza Węglarczyka w programie "Onet Opinie" była Marcelina Zawisza, działaczka społeczna i polityczna, członkini Zarządu Krajowego Partii Razem.Subskrybuj kanał:
https://www.youtube.com/user/onetnews?sub_confirmation=1


Facebook Onet Wiadomości: https://www.facebook.com/OnetWiadomosci/

Aby śledzić więcej informacji, zapraszamy: www.onet.pl

14 komentarze:

Bartosz Szulc
Bartosz Szulc:
Do Gazety Szechter jednak robil specjalna selekcje /°)
Bestiegen
Bestiegen:
Nie można chyba powiedzieć głupszego niż ta kobieta.
Aneta Krukowska-Schah
Aneta Krukowska-Schah:
Marcelinka, a odsiedziałaś już wyrok za ten cudzy aparat fotograficzny, który sobie po złodziejsku przytuliłaś?
endrjunastoprocent
endrjunastoprocent:
Co czwarta kobieta w Polsce dokonała aborcji ;)))) to by było na tyle.
endrjunastoprocent
endrjunastoprocent:
Czy tylko ja uważam, że ta Pani opowiada brednie? Czy tylko ja widzę, że lewica to zwykle odrealnienie?
endrjunastoprocent
endrjunastoprocent:
Do główki pani Marcelinki, dziecko abortowane meczy się i dusi po usunięciu z ciała kobiety. To jej nie interesuje. To jest jakiś koszmar.
Dead Net Cord
Dead Net Cord:
Minus dla redaktora ze nie przycisnal w sprawie zespolu Downa
Jarek F
Jarek F:
To, że co 4 Polka miała aborcję, rzeczywiście jest prawdą. Jednak manipulacją jest niewspominanie o tym że wśród Polek do 35 roku życia (te co weszły w wiek rozrodczy razem z obecnym prawem ograniczającym aborcję) tylko co 8 miała aborcję! Zatem wysnuwanie na podstawie tego że co 4 Polka miała aborcję wniosku o aktualnej wielkości podziemia aborcyjnego jest już grubym zafałszowaniem nadużyciem.
Poza tym zastanawia mnie metodologia określenia wielkości podziemia aborcyjnego. Jeżeli przyjąto że co 4 Polka miała przeprowadzoną aborcję w ciągu swojego życia (nie w ostatnim roku - w ciągu całego życia!) to oszacowano że wielkość podziemia aborcyjnego to 400 tyś kobiet czyli niemal dokładnie tyle samo ile było zdrowych narodzin w zeszłym roku. Nie budzi to żadnych wątpliwości? Co czwarta dorosła Polka (choć w rzeczywistości co 8 w wieku rozrodczym) miała aborcję, więc aborcji było tyle co narodzin?
Bartek Lipczyński
Bartek Lipczyński:
Woow!!! Dowodzenie wymyślonych faktów na podstawie wymyślonych statystyk, starannie dobrane demagogiczne stwierdzenia. Powtarzanie nośnych hasełek ("prawa kobiet"), talent + wyszkolenie z "pasania bydła" przez media. Myślę, że ta pani zostanie niebawem trybunem wszystkich, głupawych, leniwych, nieudacznych, zakompleksionych, posiadających "moralność Kalego".
KR -
KR -:
Dziecko Polki z Wielkiej Brytanii ma być adoptowane przez parę homoseksualną. Jeśli ta rodzina spełnia warunki, to nie widzę tu problemu – oceniła Marcelina Zawisza
Jędrzej Przeradzki
Jędrzej Przeradzki:
Jak dobrze ,że taka eurokomuna nigdy nie dojdzie do władzy w Polsce
MegaRenegate1
MegaRenegate1:
Czerwona śmiertelna zaraza fuj. Szkoda czasu nie polecam. Pozdrawiam
fragles16
fragles16:
Najlepsza jest logika Kalego. Jeśli nawet aborcja jest niezgodna z polską konstytucją, to nic nie szkodzi, bo zakaz aborcji łamie prawa kobiet. To jest rozbrajające....
Dobrze, że takie bezmózgi nie rządzą, bo mielibyśmy u dziki kraj, króry nie miałby żadnego odniesienia w prawie.
klepa1800
klepa1800:
W takim razie 25% kobiet w Polsce jest okrutnymi morderczyniami zabijającymi własne dzieci, za taki czyn powinna grozić sroga kara. Ta pani ciągle mówi o prawach kobiet, a gdzie mowa o poszanowaniu praw zabijanych bezbronnych dzieci ??? Większość z tych kobiet martwi się bardziej zabijanymi zwierzętami futerkowymi niż zabijanymi dziećmi, to jest odrażający poziom odczłowieczenia...