Marcelina Zawisza (Partia Razem): UE powinna niwelować nierówności

- Chcielibyśmy, żeby państwa Unii Europejskiej nie konkurowały ze sobą. Chcemy, by zbudować Unię Europejską, która mogłaby realnie konkurować z Chinami - mówiła w Jedynce Marcelina Zawisza (Partia Razem). Jak oceniła, za mało prowadzimy dyskusji o przyszłości UE i jej problemach.

Więcej: https://www.polskieradio24.pl/art129_2306392

12 komentarze:

Bramin
Bramin:
Na 11 minut wywiadu polowa czasu to wywody Pani Redaktor ze spuszczonym wzrokiem...
Michal Ziobro
Michal Ziobro:
Ma racje. Choc w sumie nawet w USA rozne stany maja rozne stawki minimalnego wynagrodzenia.
Mentosik_99
Mentosik_99:
Prowadząca sama plecie ponad połowe swoje wywody, w dodatku przez wadę wymowy nie da się tego słuchać.
Mario
Mario:
Jak Polska może prowadzić rozmowy nt przyszłości UE jak, dzięki PiS-owi, jesteśmy krajem marginalnym w UE...
Jan L
Jan L:
ludzie, zobaczcie co to cos (bo to trudno nazwac inaczeje) mowi o przypadku adopcji przez gejow polskiego dziecka w Anglii. Wlosy sie jeza na glowie na sama mysl, ze takie cos chodzi po ziemi.
dolnoslazak
dolnoslazak:
Odpowiednią odpowiedzią na postulaty budowy baz wojskowych USA w Polsce, zwłaszcza rozmawiając z prawicą powinno być podkreślenie, że obecność obcych wojsk, podobno sojuszniczych, już żeśmy przerabiali w przeszłości. Prawica lubi podnosić kwestie polskiej suwerenności, ale kiedy pojawia się temat USA to nagle okazuje się , że w swoim serwilizmie przebija wszystkie inne środowiska polityczne, które za to krytykuje. Razem nie podejmuje tematu, szkoda. Można być partią pronatowską, ale nie można pomijać milczeniem bardzo uniżony stosunku Polski w relacjach ze Stanami.
Julita Nowacka
Julita Nowacka:
Nie dość, że głupia to brzydka. Słuchać i patrzeć nie można!!!
Michał Wiśniewski
Michał Wiśniewski:
Nie da się słuchac tych głupot, zerowa wiedza ekonomiczna ze strony tej Pani
Julita Nowacka
Julita Nowacka:
Idiotka to nijaka Marcelina
Faraon Amenhotep
Faraon Amenhotep:
Rzekomo prawicowe PiS, rządzące radiem publicznym (choć to radio powinno być neutralne, należące do wszystkich), wpuszcza sobie lewaczkę (pomijam zdolności umysłowe tej pani) zamiast ją pogonić i wyśmiać. Bo do niczego innego program lewactwa się nie nadaje. A z Konfederacji nikogo nie wpuszczają. Ot taka solidarność lewackich jajników. PiS = Lewactwo.
gadowski fans
gadowski fans:
ręce opadają, a raczej uszy więdną od mądrości tej Marceliny...komunizm wypala jednak mózg.
OpcjaSpoleczna - Videoblog
OpcjaSpoleczna - Videoblog:
nie rozumie że partia Razem Zyda Zandberga istnieje za pieniądze Zyda Sorosa walśnie po to aby w PL zarabiano 3 -4 razy mniej. Od tego był plan Balcerowicza napisany przez Sorosa i Sachsa dla Polski w 1989 roku. Unia własnie od tego jest od wyzysku Europy wschodniej a Marcelina zarabia niezłe pieniadze w Razem i chyba to jej pierwsza praca więc co ona wie . zapraszam na mój vlog Opcja Spoleczna .