Maria Seweryn zaprasza do oglądania serialu BASIA na VOD!

Maria Seweryn - aktorka filmowa i teatralna, dyrektorka Och-Teatru w Warszawie, jej głos znają dzieci słuchający audiobooków z Basią.

Serial Basia widzowie zobaczą w ramach cyklu Kino Dzieci Prezentuje #MądreFilmyOnline, czyli selekcji bezpiecznych, wartościowych filmów dla dzieci dostępnych online.

Lista wszystkich filmów Kino Dzieci Prezentuje #MądreFilmyOnline wraz z zwiastunami, plakatami i opisami dostępna jest na stronie: www.kinodzieci.pl/filmy-on-line.

Kino Dzieci Prezentuje #MądreFilmyOnline to selekcja ponad 20 tytułów dla młodych widzów (w wieku 4-12+), znanych z międzynarodowych festiwali filmowych i nagradzanych przez młodą widownię, dostępnych legalnie, za niewielką opłatą na platformach vod. Filmy rekomendowane przez Kino Dzieci wyróżniają się walorami edukacyjnymi, artystycznymi oraz produkcyjnymi. Te elementy są dla nas składowymi dobrego kina, które charakteryzuje mądrość przekazu i bezpieczeństwo pod względem treści oraz formy wizualnej wyrażające się m.in. poprzez brak agresywnego montażu.