Mati: „Darek Szpakowski zasłużył na pożegnanie meczem, który sobie wybierze…”

#PrawdaFutbolu - nie ma, co ukrywać - nawet dowcipy wymyślano o parze Borek-Kołtoń. "Jakie 3 rzeczy Borek zabrałby na bezludną wyspę? Żel do włosów, Kołtonia i żel dla Kołtonia". Skomentowaliśmy razem trzy wielkie imprezy - Mundial 2002, Mundial 2006 i EURO 2008. Kilka finałów Champions League, mając po trzydzieści, trzydzieści kilka lat... A nawet grę komputerową. Później nastała era komentowania z piłkarzami, trenerami... Coś się kończy, coś zaczyna... Na dniach głośno było o zamieszaniu komentatorskim, jeśli chodzi o finał EURO 2020. 11 lipca 2021 roku na Wembley miał komentować Dariusz Szpakowski z Andrzejem Juskowiakiem. A jednak w Londynie zameldowała się para Mateusz Borek i Kazimierz Węgrzyn. Roko z Matim postanowił pogadać - po prostu! - jak do tego doszło? Pogadać, jak ważny jest komentator? Jak istotny co-komentator? Na ile liczy się głos? Czy jest coś takiego, jak sztafeta, w której był Jan Ciszewski, Dariusz Szpakowski, a teraz pałeczkę przejmuje Mateusz Borek? To będzie PRAWDA FINAŁU BORKA! Zapraszamy!

100+ komentarze:

CharisC22
CharisC22:
To był i jest najlepszy duet. Najlepiej się ich słucha. Drugiej takiej pary w polskim dziennikarstwie nie ma. Chciałbym słuchać ich częściej.
Damian Bydgoszcz
Damian Bydgoszcz:
Brawo Mati👏🏻 Daj z siebie wszystko w finale i zamknij usta krytyka 💪🏻😊 Powodzenia 😊
Roman Jankowski
Roman Jankowski:
Uwielbiam Borka i Kołtonia. Robicie wspaniałą robotę
Jacek Bachalski
Jacek Bachalski:
Dobra, ciekawa i radosna rozmowa. Najlepsi komentatorzy footbolu:-)
Tomasz Kawa
Tomasz Kawa:
Najlepszy duet do słuchania! Pozdrowienia!
Piotr Świergała
Piotr Świergała:
Wielki szacun dla Mateusza jest Top of the Top wśród komentatorów, ale powinien oddać ostatni mecz legendzie Panu Szpakowskiemu. Zasłużył na to po wszystkich latach spędzonych za mikrofonem. Finał powinien skomentować Szpakowski Borek !!!! To byłoby najlepsze rozwiązanie.
Zofia Sawuła
Zofia Sawuła:
można powiedzieć, że cały ten odcinek to rozwinięta odpowiedź Matiego i Roka na pytanie "Jak żyć?", klasa sama w sobie :)
Przemysław Piotrowski
Przemysław Piotrowski:
Powrót prawdziwej prawdy futbolu
seniora La seniores
seniora La seniores:
Brakowało mi waszych rozmów, to jest to 😊
Slawomir Korbas
Slawomir Korbas:
Tęsknię za Wami. Może jeszcze kiedyś razem coś skomentujecie :-)
Fan tarasa u Borasa
Fan tarasa u Borasa:
Kurtuazja kurtuazją ale to że finał skomentuje para Boras&Kazk to jest najlepsze co mogło się nam trafić tego wieczora. Legenda gaśnie a ktoś musi nam finał oświetlić. A któż nam to zrobi lepiej jak nie Mati. Nie życzę wam powodzenia bo jestem przekonany że przyostrzycie z wątroby i wyniesiecie ten mecz do rangi słynnych okolarow pana Borasa😎 tylko obawiam się w poniedziałek o wasze krtanie. Pozdrawiam i zapinam pasy. Do 21🙂
urbanacje
urbanacje:
chyba trochę się zagubiliście, to iż ktoś pracuje gdzieś długo nie oznacza iż jest w tym specem. Niektórzy nie uczą się na swoich błędach. A błędów Szpakowski popełnia wiele, irytuje sporą część oglądających ludzi. Skąd więc te peany i jakieś sentymenty iż w końcu został odsunięty od ważnego meczu? Z tego co pamiętam nie pierwszy raz zresztą. Dużo dużo lepszych komentatorów mamy w Polsce i na nich się skupmy a nie sentymentach dziwnych.
Arek Wisniewski
Arek Wisniewski:
Super Mati Roko podobania mi się że tak szanuje Darka Szpakowskiego bo to jest legenda ma swoje lata i czasem mu się zdaża pomylić bo tylko ten się nie myli co nim nie robi a Darek jest najlepszy czy się komuś podoba czy nie taka jest moja prawda footbolu.🤘
Piotr Szewczyk
Piotr Szewczyk:
*Super rozmowa Panowie. Szacun od fana* 🔥
Marian P
Marian P:
Borek nie przejmuj się jak będziesz za okrągłym stołem zostaniesz nieśmiertelny jak strejlau
martinez 2
martinez 2:
Wow super wywiad ! Mega fajnie się tego słuchało
Rafał Borula
Rafał Borula:
Świetny live. Gratuluję Roman
krzysztof Niedzwiecki
krzysztof Niedzwiecki:
Jeśli był ktoś kto po Panu Darku miał by robić finał to tylko Pan Borek .
Tomasz
Tomasz:
Dobra zmiana. Bardzo dobra. Szpakowskiego już nie dało się słuchać - fantastyczny finał zasługuje na dynamicznego przekazującego fantastycznie emocje komentatora. A nie legendę która powinna komentować mecze Orłów Górskiego. Nie mogłem już wytrzymać z poprzednim komentarzem Szpakowskiego, to brzmiało jak mecz miedzy sanatoriami w Ciechocinku a i to z pomyłkami. Brawo Mateuszu - dzięki Tobie ten finał będzie jeszcze lepszy.
Marcin O.
Marcin O.:
Mati powodzenia!
Tomasz Biały
Tomasz Biały:
Mati to jest niesamowity czlowiek,bije od niego takie naturalne szczęście,mysle ze dzis jego glos dostarczy nam wiele emocji
rademene ss
rademene ss:
Myślę że nie zawsze się bierze to co dają,sam transfer do tvp był kontrowersyjny, oczywiste było że nie po to żeby komentować łyżwiarstwo
Lincoln Hawk
Lincoln Hawk:
Kołtoń-Borek to była chyba najlepsza para ever.
Ja pamiętam jak komentowali mecz finału ligi mistrzów mojego ukochanego ACMilan z Juve w Manchesterze i karne Doda vs Buffon
Mati lekko za Milanem a Mati za Juve.
To była para
Fabian Kozdrowicki
Fabian Kozdrowicki:
On zna Lewandowskiego dobrze.
Z Pierwszej Piłki
Z Pierwszej Piłki:
Redaktor Borek dostaje propozycję skomentowania finału i ją akceptuje. Normalna sprawa.
Jakby do mnie ktoś przyszedł z Super propozycja zawodową to bym nie rozkminiał czy są komentatorzy, którzy bardziej zasługują. Jeśli kogoś się czepiać to Szkolnikowskiego, że tak późno poszła komunikacja na temat obsady finału. Oczywiście Pan Szpakowski to historia, legenda i tego nie wolno mu odbierać.
Krzysztof K.
Krzysztof K.:
Taki szacunek do redaktora Szpakowskiego a więc z szacunku trzeba było grzecznie podziękować to byłaby klasa człowieka A tak to mam mieszane uczucia , jest Pan Borek coraz bardziej celebrytą... mam szacunek ale mógł się poprostu odsunąć
Zbigniew Świątek
Zbigniew Świątek:
Podejmuję zakład ... pierwsz słowa już mocno oklepane Borka ...
" jedenasty dzień lipca, stadion wembley" :-)
Radoslaw Zajdel
Radoslaw Zajdel:
nigdy w życiu Borek nie zastąpi Szpakowskiego narazie nie ma nikogo kto byłby w stanie przejąć paleczke po Ciszewskim i Szpakowaskim !!!! narazie nie ma nikogo
karol sawicki
karol sawicki:
Jak byłeś lepszy podczas turnieju to dostajesz potem finał, nie ma w tym nic dziwnego i nie musisz się tłumaczyć bo tylko winny to robi. Hajto zamiast Węgrzyna :)
Kamil Piątek
Kamil Piątek:
Pozwolę sobie ostatni raz: Dariuuuuusz Szpakowskiiiiii! Tymczasem Anglicy:)
DyNa Mo
DyNa Mo:
Szanuje Pana Szpakowskiego i kłaniam mu się w Pas. Ale z drugiej strony cieszę się ze mogę żyć w czasach Pana Borka, i bardzo się cieszę ze Mati będzie dzisiaj głosem meczu w moim skromnym domku. Pozdrawiam i Szacunek Panowie.
Konfederacja News
Konfederacja News:
Sporo to tych niespodzianek jednak nie było. Były tylko dwie duże sensacje. Porażka Francji i Holandii w 1/8 finału. Reszta zgodnie z planem.
Lukasz Krajniak
Lukasz Krajniak:
I oto cały Mati król życia !!!🏃‍♂️🍹⚽️
cezary gochnio
cezary gochnio:
Panie Kołtoń... Wybitny to jest Pan Twarowski.... W Canal plus Pan Borek ok top 3 ale na 3 miejscu Tyle wbTemacie
piotr swider
piotr swider:
podziekuja i wam taksamo mozecie byc tego pewni
gregory_11
gregory_11:
Szpakowski, Twarowski, Borek i Rosłoń THE BEST komentowania
paraniok
paraniok:
33:51 Nie podoba mi się ten funktor 'nigdy' za te 12 lat Unia Europejska będzie miała infrastrukturę do zrealizowania takiego pomysłu. Bez pandemii i z możliwością podróży pociągiem, bez samolotu z Warszawy do Lizbony w kilka godzin to byłby nawet ciekawy pomysł.
Czesław Trocha
Czesław Trocha:
Wiek emerytalny w Polsce 65 lat. Dariusz na karku 70-tka. Już wystarczy. Adios
Klocini
Klocini:
Ile ja bym dał żeby usłyszeć parę Kołtoń-Borek komentujących znowu jakiś mecz...TOP
Robert Ciślak
Robert Ciślak:
Wow myślałem że wasze drogi się rozeszły . A tu niespodzianka naj lepszy duet w kraju .pozdrawiam
dan os
dan os:
Potężny Mati Bór TOP!
Ulicznastrefa Chabry
Ulicznastrefa Chabry:
Zagram mecz fifa najlepszymi druzynami. Szpakowski zakomentuje
robert dem
robert dem:
Skandal że Szpakowskiego nie było
Matlew
Matlew:
Uwielbiam słuchać Don matiego
Tomasz
Tomasz:
Darek Szpakowski- Legend
TYLKO LECHIA GDAŃSK
TYLKO LECHIA GDAŃSK:
Przecież ta debata kto skomentuje finał jest żałosna.... Rynek jest wolny i tacy ludzie jak pan Szkolnikowski który ma odpowiednie stanowisko dobiera sobie ludzi i na bazie wykonanej pracy podczas mistrzostw decyduje kto co będzie robił w trakcie mistrzostw i zadecydował...Moim zdaniem wybór perfekcyjny ponieważ pan Darek popełnia wiele błędów np.nazywajac Duńczyków Szwedami lub Norwegami...Pan Szpakowski powinien sam zrozumieć że jego czas już minął natomiast dozgonny szacunek za wykonaną pracę....
w s
w s:
Wychowałem się na Szpakowskim i Szaranowiczu, najlepsi komentatorzy w moim młodym wieku, ale umówmy się, pan Szpakowski się kończy. A co do borka, to może być.
Kasztelan Żarnów fanklub
Kasztelan Żarnów fanklub:
W skrócie Borkowi jest trochę głupio z powodu całej sytuacji.
asfc vdsvds
asfc vdsvds:
romek na sam koniec pomylił odwage z odważnikiem
Rafał Talaga
Rafał Talaga:
DLA MNIE KOMENTOWANIE MECZU EMOCJAMI JEST CUDOWNE.NIE INTERESUJĄ MNIE GŁĘBOKIE NIUANSE.ZDECYDOWANIE KAZIMIERZ WĘGRZYN JEST POZYTYWNIE IMPULSYJNY.BARDZO DOBRY WYBÓR.OGLĄDAM MECZE Z KAZIEM I CZUJE MECZ JAKBYM BYŁ NA STADIONIE.A O TO W TM WSZYSTKIM CHODZI.NIE CHĘ SIE CHWALIC ALE NIE RAZ PROPONOWAŁEM KAZIA JAKO CO.KOMENTATORA.SUPER BRAWO KAZIU.
Sebastian Kowalewski
Sebastian Kowalewski:
Najlepszy polski komentator sportowy Mateusz Borek.
The Normal
The Normal:
Borek wziął fuchę Szpakowskiego.Czego nie rozumiecie?Nie ma dzisiaj sentymentów,kasa panowie,wyścig szczurów a Borek coś o tym wie.
piotr kloc
piotr kloc:
Gdyby Pan Borek bylby honorowym facetem to odmowilby ten mecz.Wtedy moglby mowic ze kogos szanuje.
Lukasz L
Lukasz L:
Szczerze Pan Szpakowski ma u mnie szacunek ale co przynudza to fakt z czasem coraz gorzej komentuje w trakcie meczu odpływa, a potem te wpadki pozdrawiam. BOREK Z Kazkiem są na topie i tyle!
Zbigniew Chłopecki
Zbigniew Chłopecki:
Świetny wywiad.
AIR Kocury
AIR Kocury:
Naprawdę zostawcie Szpakowskiego..Bo ten jest..Dobry bo emocjonalny, żyję wydarzeniem. Zostawcie też Boska bo jest taki sam na dziś. .A dziś jest takie jakie jest.Wy wszyscy macie oczy w tel.ile..?całe życie wam to zabierze..nim poznacie bliskich naprawdę. Taka różnica. .dziś. Nauczyciele się mówić dziękuję takim ludziom..Tylko tyle.I po tych kom.nie mów że dziekuje sz. .co do niektórych. Wybaczcie pisownie.
Darek Dz
Darek Dz:
chyba troche zle wyszlo z Ta nowa stacja na koniec… body language… chyba wyszlo za wczesnie
….Roman byl telefon od Matiego po programie?
Super program
Pozdrawiam
Adam Holubek
Adam Holubek:
Moim zdaniem Pan Dariusz Szpakowski zabranie Panu Szpakowskiemu finału bylo świństwem ze strony TVPis. Łatwo mi mowic, ale komentatorzy mogliby stanąć za swoim starszym kolegą i wszyscy jednogłośnie powiedzidc ze nikt z nich nie pojedzie zamiast Pana Darka.
EXPRESSIS VERBIS MG
EXPRESSIS VERBIS MG:
Poszedł koleś do swojego kolesia się wybielić. Panie Borek poleciałeś na propozycję jak na rolę w E=mc2. Tak na pstryczka i bez namysłu... Jesteś w moich oczach spalony karierowiczu. Mati Borek Super Star. Te kiczowate okulary ;) Styl polskiego handlarza dresami na bazarze.
feliks cair
feliks cair:
Co to w ogóle znaczy że na miejsce red, Szpakowskiego itd. Nikt nie jest wieczny a Panu Szpakowskiemu należy się szczególne pożegnanie jężeli będzie SAM chciał odejść. Nie jestem fanem delikatnie mówiąc M.Borka . Lubię gdy mecz komentuje Jacek Laskowski . Zawsze tak będzie że każdy komentator będzie maiał swoich fanów ale nie można mówić że ktoś kogoś ma zastąpić nawet gdy ten odchodzi na emeryturę. To jest poniżej pasa !!!
Tomasz Gozdek
Tomasz Gozdek:
Bardzo fajna rozmowa, Pozdrawiam
Benedykt Czydziesty
Benedykt Czydziesty:
Mati pozamiatał żabie oczko, a teraz jara Niemca :-))).
Pam rara ram
Pam rara ram:
Brawo Włochy dobry turniej .....
tylko poco ten var ??? skoro i tak sędziowie podejmują złe niesprawiiedliwe decyzje......yyyy
Mr Anonymous
Mr Anonymous:
Jek dorosne chcial bym byc taki jak mati boniek
Voo de Mar
Voo de Mar:
Borek jest znakomitym komentatorem, ale nie mogę znieść tego że powtarza słowo "gdzieś"
Янек Cмярдзючы
Янек Cмярдзючы:
11:46 "Borek dostał do Pana Boga pewne rzeczy" Roman ze Złotoryja nawiązuje do AFERY TAJSKIEJ
Lukasz Mizer
Lukasz Mizer:
W końcu! Myślałem, ze juz nie nagracie live! Pozdro! 👊
Fanek122
Fanek122:
Z całym szacunkiem do pana Szpakowskiego to jego czas jako komentatora juz minął i bardzo dobrze, że w końcu we władzach TVP to zauważyli i postawili na najlepszego obecnie komentatora.
Matthew Fillion
Matthew Fillion:
Romek wygadał Borka i jego współprace z NENT XD
Belle Diaboli
Belle Diaboli:
Poza pożegnaniem Szpakowskiego, należy się mecz pożegnalny Jakubowi Błaszczykowskiemu.
marcin
marcin:
Powiem tak lubie Mateusza ale ta sprawa smierdzi, nawet jak do niego zadzwoniles to co mial ci powiedziec Mati “nie mi sie to nalerzy, to ostatni final w moim zyciu” tyle nawijasz o klasie czlowieka a postawiles go w sytuaci glupiej i nie zrecznej. A tu troche zabralko klasy i sie nie potrafilo odmowic TVP ……… mogles wymysilic wszystko bo jak mowisz to w ostatniej chwili cie zapytali a ty juz miałes ponoc plany a jednak sie zgodziles
Mariusz Golczynski
Mariusz Golczynski:
Widzę ,że Mati mój rocznik😁
Lord Frog
Lord Frog:
Szkoda, że Mati dał się władować w tę przykrą sytuację. A tak przy okazji, Kazio jest ok, ale te jego wrzaski podczas komentowania są nie do zniesienia.
AkellaES [SFEU]-TEAM
AkellaES [SFEU]-TEAM:
Mam wielki szacunek do Dariusza Szpakowskiego, wychowałem się na jego komentarzach. Dzisiaj już takich komentatorów nie ma, Borek jest dobrym komentatorem, ale to już inna szkoła komentatorska, w której analiza wszystkiego zabija prawdziwe uczucia.
Wędkarz Amator
Wędkarz Amator:
Panie Mateuszu mam do Pana ogromny szacunek. Jak byłem gówniarzem uważałem Pana za zadufanego w sobie gwiazdora TV. Bardzo się pomyliłem. Przepraszam Pana i życzę wielu skomentowanych meczów.
Pawel Licheniak
Pawel Licheniak:
Borek &Kolton i wszystko jasne!
John Borys
John Borys:
Ja z tych, którzy od samego początku nie trawili Szpakowskiego. Już pomijam fakt, że przynajmniej w moich oczach jest ikoną naszych klęsk i żenującego poziomu kopaczy - co nie jest jego winą, niemniej poziom jego komentowania był proporcjonalny do poziomu piłkarzy. A gadanie że Szpakowski jest legendą, fantastycznym komentatorem itd itp w pełni rozumiem. A co mają mówić w TV? Że był chujowy?
Barbara Salamucha
Barbara Salamucha:
Mogli zrobić tak żeby Borek razem ze Szpakowskim kometowali finał. I NIC by się nie stało ! Z całym szacunkiem! Ale ten frontowy pomocnik Kaziu słabo głosowo coś. No cóż...smutne to Euro dla niektórych.⚽
Pierre Górny
Pierre Górny:
Narzekanie na te testy, że nagle w Anglii jest inny świat. Bo wyszła z UE. Jakby leciał do którejś z Ameryk, czy Afryki, byłoby podobnie. UE to jest jednak wygoda, ale poza nią istnieje jeszcze inny świat.
Jędrzej Gąsiorowski
Jędrzej Gąsiorowski:
Bardzo lubię Matiego Borka jako komentatora, ale też nie można mówić, że Szpakowski jest zły. Szpak ma klasyczny, radiowy głos, świetną dykcję. Nie ma co marudzić.
Darts Master
Darts Master:
Adam Sławiński?? Przecież to Borek 😆
Dariusz FM
Dariusz FM:
Rozmowa nagle sie urwała.. ciekawe dlaczego... ?! ;) Pan Romek nie pomógł koledze...
znk
znk:
Piszczek legenda
oligrako
oligrako:
Super rozmowa.
Zbigniew Chłopecki
Zbigniew Chłopecki:
Panie Mateuszu szanuję Pana komentowanie, wiedzę i profesjonalność ale wraz z przejściem do tvp trzeba się liczyć, że nocnik w każdej chwili może być podstawiony pod rękę. Coś za coś.
piotr romanowicz
piotr romanowicz:
Czy to tak trudno zrozumieć że dużo ...dużo ludzi życzyło Panu Szpakowskiemu szczęśliwej emerytury zanim nabył do niej praw :) nawiasem mówiąc Szanownego Pana Borka lubi słuchać pewnie sam Pan Borek i Wielce Szanowny Pan Kołtoń ....cóż wszyscy którzy pamiętają ...tęsknią za Janem Ciszewskim obecnie nie ma komentatorów są jedynie Celebryci którzy chcą się troszkę wzbogacić na gadaniu o piłce nożnej ...bez urazy ale tak myślę ....miłego dnia ...:)
Arkadiusz
Arkadiusz:
Potrzebuję się wypowiedzieć. Dyrektor TVP Sport popełnił ogromny błąd, na sam koniec zamazał obraz naprawdę fajnie poprowadzonego medialnie Euro. Czym innym jest uważanie, że Pan Darek komentuje już słabo, a zupełnie czym innym słuszne oburzenie na to, że odebrano mu finał w sposób barbarzyński. Potężny Bór nie jest winny, rozumiem, ale nie rozumiem tłumaczeń, że to przecież nie koniec komentowania Szpaka, wówczas gdy następna duża impreza będzie miała od początku inną hierarchię komentatorów. Ten finał należał mu się jak psu buda. Jeżeli jednak zdecydowano, że to nie Pan Darek będzie komentowć, należało postawić na Pana Jacka Laskowskiego, który od lat lojalnie buduje swoją pozycję, a nie został jeszcze należycie doceniony, a przecież udowodnił, że komentatorem jest wybitnym! Mateusz Borek powinien stopniowo budować swoją pozycję w stacji. Seria niepotrzebnych, błędnych decyzji, w sumie szkoda, że tak wyszło...
Marek Nowakowski
Marek Nowakowski:
Ta historia zaczęła się jak Szpakowski odmówił udziału w Quzie pod napięcie w tym co Patyra jest za niego
ATR Wierzbit
ATR Wierzbit:
Były naczelny przeglądu sportowego chciałby spisać autobiografię Borka... 57:05
Piotr Szewczuk
Piotr Szewczuk:
Panie Mateuszu brat zrobił i nie żałuję. Opowiadał, że czuć spalone białko (korekta laserowa) zapłacił sporo, ponosił tydzień okulary przeciwsłoneczne a dzisiaj bez żadnych soczewek i okularów.
Andrzej Wykopek
Andrzej Wykopek:
Mecz finałowy może tylko udźwignąć Borek, z całym szacunkiem dla Szpakowskiego ale jego błędy i nagminne mylenie nazwisk to trochę za dużo.
Darts Master
Darts Master:
Te euro było też zaplanowane jak plandemia... wszystko się zgadza
chokolokoist
chokolokoist:
Jakby Szpaków zabrać flegmatycznego Juskowiaka, a dać kogoś żywszego to może byłby inaczej odbierany
Leszek Janus
Leszek Janus:
Zajebisty odcinek
Maciej W
Maciej W:
Trudno uwierzyć że p.Borek nie ma nic z tym wspólnego... Przecież na siłę nikt Go nie wysyłał. Swoją drogą TVP Sport mogłoby wysłać innego dziennikarza, z dłuższym stażem w tej stacji. Wyszło na to, że p.Borek wszedł do TVP, i zrobił finał mimo, że najkrócej pracuje. Czy można sobie wyobrazić sytuację, w której p.Borek mówi: "Ok, dzięki za propozycję, ale szanuję ekipę komentatorów, jestem tu krótko i głupio będzie komentować, niech idzie ktoś inny". Pewnie nie, każdy komentator to trochę egoista - skomentować finał to zawsze jest wyróżnienie i podnosi rangę komentującego, który jest bardziej ceniony i znany, może negocjować wyższe stawki. Dajcie spokój z igrzyskami - impreza bez kibiców, a kajakarstwo ma znikomą widownię...
Kum Szapiro
Kum Szapiro:
Ale to jest dziwaczne. Czy to hipokryzja czy nie, dziwacznie wygląda to, jak Borek z jednej strony w samych superlatywach mówi o Szpakowskim, uważa, że „może sobie wybrać mecz pożegnania”, a z drugiej strony sam ten mecz komentował XDD Trochę śmiesznie Panie Borek, co nie zmienia faktu, że Szpakowski powinien odejść jakieś 10-15 lat (np. po WC w Niemczech). To co wyprawia od kilku lat Szpakowski woła o pomstę do nieba. I nieważne jest to, że komentował 100 lat i 1000 meczów. Trzeba wiedzieć, kiedy odejść, a jak się tego nie wie, to wychodzą takie sytuacje.
Szokująco piękny kawaler
Szokująco piękny kawaler:
DON BORLEONE UPLASTYCZNIA W NIEDZIELNY PORANEK
Kris Pawlak
Kris Pawlak:
Poprostu Mateusz to jest Mateusz Darek też mógłby komentować nie mam z tym problemu jest tak ma być emocjonujmy sie finałem panowie i panie a Mati z Kazkiem nam jak najlepiej to skomentują
tomasz ryzner
tomasz ryzner:
może z karnowskimi cosik pożyteczego byś zrobił, sky is the limit, nicht wahr?
miroslaw lapinski
miroslaw lapinski:
Wszyscy sie podniecaja,ze szkoda Darka ok -a co kibic ma powiedziec jak slucha i patrzy i nie wie co ten facet gada.Ok pozegnanie mu sie nalezy ale nie przesadzajmy.