Michał Bryndal & Voo Voo - "Niedziela" na żywo dla BeatIt

Specjalnie dla portalu perkusyjnego BeatIt, perkusista Michał Bryndal i zespół Voo Voo w koncertowym wykonaniu utworu "Niedziela", pochodzącego z albumu "7". Nagrania dokonano 1 kwietnia 2017 r. w poznańskim Centrum Kultury Zamek. Zapraszamy do oglądania! https://www.beatit.tv/

"Jesteśmy [w Voo Voo - przyp. Vik] coraz bardziej ze sobą zżyci, co słychać na scenie. Gramy w bardzo różnych miejscach. Są to średnie sale (takie jak CK Zamek), duże hale, plenery, ale także malutkie kluby. W tych ostatnich jest ultra kameralna atmosfera, my siedzimy jeden na drugim i wtedy są naprawdę ciary na plecach. Każdy ruch może spowodować efekt domina i historia muzyczna rozwija się w jakąś stronę, której nikt wcześniej sobie nie wyobrażał. W Voo Voo radar mamy włączony non stop, więc każdy może pociągnąć zespół w jakąś stronę. Nie podoba się komuś narracja utworu, to następuje tupnięcie nogą i zmiana kierunku."

"Jeśli chodzi o talerze, to zaczęło się od tego, że Tomek „Harry” Waldowski z zespołu LemOn wyjeżdżał do Turcji. Zadzwoniłem do niego i powiedziałem, że szukam ride’a 24” i podałem jaka ma być charakterystyka. Zadzwonił stamtąd i mówi, że jest świetny Istanbul Mehmet. Wrócił, spotkaliśmy się, uderzyłem raz i pozamiatane. Był to Istanbul Mehmet 61st Anniversary Ride 24”. Piękny!"
https://www.beatit.tv/michal-bryndal-voo-voo-niedziela-na-zywo-dla-beatit/

3 komentarze:

Deeper_Darkside
Deeper_Darkside:
Mistrzowsko połamany beat na garach. Dawno już nie grałem i jak to słyszę i widzę, to mocno mnie ciągnie do zastukania sobie czegoś. Pozdrawiam!
Drummer 123
Drummer 123:
Jeszcze sobota i jestem w niebie
Mateusz Szarrk
Mateusz Szarrk:
Pięknie się to snuje i czołga. Duża sztuka