Michał Dworczyk: premier w tym tygodniu przedstawi działania w sprawie gastronomii

Premier Mateusz Morawiecki przedstawi w tym tygodniu dalsze działania w sprawie otwarcia gastronomii – poinformował w „Sygnałach dnia” minister Michał Dworczyk. Podkreślił, że spekulowanie na temat ewentualnych zmian jest nieodpowiedzialne. - Polska jest w coraz lepszej sytuacji, jest mniej zachorowań, ale nie możemy zamykać oczu na to, co jest za granicą – powiedział gość radiowej Jedynki. Michał Dworczyk zaznaczył, że nie ma w tej chwili decyzji o otwarciu hoteli. Pojawiające się w przestrzeni publicznej informacje na ten temat nie są oficjalne – zaznaczył minister.

3 komentarze:

hgg ggh
hgg ggh:
!💉☠️Polecam film o holowni na Cda. Wystarczy wpisać . Hołownia-Agenda 2030 i dowiecie się dlaczego tak namawia do szczepienia 💉☠️
marcin tomaszek
marcin tomaszek:
W masce chodził i zachorował, a taki był ładny, amerykański, szkoda.
Tomek Lucek
Tomek Lucek:
Dane jasno pokazują że jedyną rzeczą o którą walczy nierząd warszawski to jest masowa śmierć ludzi i likwidacja polskich firm . Co widzimy na własne oczy . 70 tys nadprogramowych zgonów ludzi nie mają nic wspólnego z tzw plandemią a z działaniami administracyjnymi nierządu . Na dodatek ich działania i urzędników są niezgodne z prawem i z Konstytucją RP . Naganiają też bezkrytycznie do EKSPERYMENTÓW MEDYCZNYCH na ludziach i je robią ! Nie podają zagrożeń ilości powikłań i ilości zgonów po ukłuciu , a takich jest mnóstwo ! Te wszystkie nielegalne działania to przestępstwo , nadużycie uprawnień i zbrodnia !