Michalkiewicz UJAWNIA: Brutalna "ZEMSTA" Kasi. "Moje konto zostało wyzerowane"

✔ Kanał utrzymujemy z wpłat na "Fundację Najwyższy Czas!". NAZWA ODBIORCY: Fundacja Najwyższy Czas! | NUMER KONTA: 04 1910 1048 2256 3634 1684 0001 | SZYBKIE WSPARCIE: https://wolnosc24.pl/wsparcie/
✔SUBSKRYBUJ KANAŁ: https://bit.ly/2nigtW0

Rozmawiał: Radosław Piwowarczyk
Realizacja: Adrian Nielipiński
Produkcja: Orłowski Media.pl dla NCzas TV

100+ komentarze:

NSZ NSZ
NSZ NSZ:
Oszczędnośći trzeba trzymać w tzw.banku ziemskim.
Zofia Chełstowska
Zofia Chełstowska:
Wycofujmy pieniądze z banków.Zlodziejstwo w bialy dzień.W jakim krsju żyjemy.
kazik777777
kazik777777:
To samo robią banki i parabanki we współpracy z e-sądami. Sądy wydają wyroki za plecami sądzonych którzy nawet nie mają o tym pojęcia, bo powiadomienia są wysyłane na nieistniejące adresy. To jest powszechne. Czasem nawet to dotyczy kredytu który oszuści wzięli na niego bez wiedzy sądzonego, wykorzystując jego dane.
Mr.Greg771 Suwalki
Mr.Greg771 Suwalki:
To przerazajace w jakim kraju zyjemy !!
Hjht Bopight
Hjht Bopight:
Bez obaw,wierni miłośnicy pana Stanisława złożą się na tą grzywnę...Liberalizm liberalizmem a najważniejsze zawsze miłosierdzie chrześcijańskie i współczucie dla prześladowanego bliźniego...
evets iav
evets iav:
Dlatego pieniądze trzeba trzymać przy sobie a nie w złodziejskich bankach.
Tecler fredo
Tecler fredo:
Bank umieli szybko znaleźć ale gdzie "oskarżony" mieszka to już nie.
Maciek Wojtys
Maciek Wojtys:
Kapitalna rozmowa, poruszyliście Panowie wszystkie tematy, które mnie interesowały, w punkt!
Iza Kotek
Iza Kotek:
Należy jak najszybciej zmienić przepisy kpc o doręczeniach i tyle.
Andrzej Sypka
Andrzej Sypka:
No ale chyba sądy mają dostęp do systemu rejestrów państwowych, w których są adresy zameldowania?
Tomasz Ziala
Tomasz Ziala:
Można tu tylko dodać cytat z "Samych swoich" - "Sąd, sądem ale sprawiedliwość musi być po naszej stronie". Obawiam się, że wyjaśnianie całej tej sprawy potrwa zbyt długo i Pan Michalkiewicz popadnie w skrajną nędzę w majestacie prawa. Mam nadzieję, że wierni słuchacze Pana Michalkiewicza nie dopuszczą do takiej sytuacji.
Isa Kas
Isa Kas:
Kasa w banku to niebezpieczne dzisiaj
Lumperator
Lumperator:
Ja też cały czas uważam, że najleposzym kandydatem byłby pan Dziambor. Mówi bardzo wyraźnie, ma przyjazną aparycję, jest merytoryczny, postawny... idealny na prezydenta :)
slodkie cukierki
slodkie cukierki:
Rozumiem prawo nawet to nie sprawiedliwe ale prawo..Ale jak np;wyrok sadu wydany bezprawnie , nawet wbrew prawu lub tez z polamaniem prawa,stanowi moc prawna w dodatku egzekwowana!!!
Piotr P
Piotr P:
Miałem podobnie. Ale dałem radę. To jest sk.... o naszego systemu prawnego. Wyrok zaoczny bez ciebie. Gość zrobił sobie jakąś obdukcję, powiedział lekarzowi ze to ja !!!! ten tak wpisał w obdukcje , poszedł na psy a mi przyszedł wyrok zaoczny. W sądzie wszystko padło .
sylw smith
sylw smith:
dlatego powinno wprowadzic sie place minimalna dla osob do 21 roku zycia nizsza niz dla osob po 21 roku zycia , tak jak jest w uk
libero80
libero80:
Z całym szacunkiem i sympatią dla p. Michalkiewicza, którego lubię słuchać: przyrównanie osoby skrzywdzonej seksualnie w sposób wyjątkowo perfidny (przez księdza) do prostytutki to jest podłość, za którą został Pan słusznie ukarany.
wladislaw Mac
wladislaw Mac:
Panie michalkiewicz Mono wspolczuje tak to niestety jest z tymi co sie sprzeciwiaja skor.....synstwo❤️🇵🇱
Henryk Suchecki
Henryk Suchecki:
A co by było, gdyby sąd wydał wyrok kary śmierci, wyrok to wyrok . Oto otwieramy drzwi, a tu słyszymy w imieniu .... i cieszymy się z ołowiu w mózgu.
iwo gajda
iwo gajda:
Szczęść Boże Panie Stanisławie! Niechaj Bóg ma Pana w swej opiece!
arkadiusz piotrkowicz
arkadiusz piotrkowicz:
Inteligentny człowiek a nie wie że kasę trzyma się w skarpecie bo w banku to nie twoje pieniądze
Krzysztof Auguścik
Krzysztof Auguścik:
Panie Michalkiewicz. Bardzo ładnie się Pan prezentuje na tle tej sowy za plecami. Wszyscy goście tego portalu pięknie na tym tle wyglądają. Widać bez masonów ani rusz..
gfgrzegorzf
gfgrzegorzf:
Sytuacja podobna do tego co spotkało MIAMI, tylko tutaj skoczyli na kasę
Richard Szyniszewski
Richard Szyniszewski:
🤔Zobaczymy jak te niezawisłe sądy potraktują wniosek Pana Stanisława; to będzie miara niezawisłości. Pan Stanisław często tę niezawisłość ujawnia a ta ujawniana niezawisłość może te niezawisłe sady martwić.
Mam nadzieję że moje obawy co do niezawisłości polskich sądów się nie sprawdzą.
Panie Stanisławie, życzę Panu by sprawy potoczyły się po Pana myśli.
Pozdrawiam z USA
Dos
Dos:
Wiem, że to straszne, ale cały czas w PL bardzo wielu ludzi głosuje na kandydata opierająca się o aparycję jegomościa, styl ubierania się, wypowiedzi i inne pierdoły nie mające żadnego politycznego znaczenia. Stąd też jest u nas, tak jak jest.
Musicheavenorg
Musicheavenorg:
Chcącemu nie dzieje się krzywda. Gdyby pan Michalkiewicz nie zaniedbał spraw, i się przemeldował to by o procesie wiedział.
Nie wspominając o tym, że porównanie użyte przez pana Stanisława, było skandaliczne. Porównanie dwunastoletniej ofiary do prostytutki to czysta niegodziwość.
TheKamil
TheKamil:
Bardzo nieodpowiedzialnie moim zdaniem takie sumy na koncie w banku przetrzymywać, szkoda..
Jarek Kutyna
Jarek Kutyna:
Zgroza !!! Na przykładzie Pana Stanisława widać jakimi metodami posługuję się państwo "prawa i sprawiedliwości". W razie zagrożenia całe postępactwo jednoczy się i wykorzysta cały aparat państwowy, łącznie z "przebrzydłą" kastą żeby wykończyć przeciwnika. Wszystko w majestacie prawa :-(((
Andrzej Rozycki
Andrzej Rozycki:
Wyrok zaoczny o zapłatę z klauzulą wykonalności z 91 roku spowodował długoletni proces który w 2007 roku wygrałem. Było to pyrrusowe zwycięstwo. Bo dość solidnie namieszało w moim życiu.
Wojtek
Wojtek:
Młodzieńczą jak Pan Staszek zauważył chłopaczkowatą aparycję Krzysztofa Bosaka da się obejść - wystarczy, że przytyje ze 20kg da się to zrobić szczególnie że święta za pasem
Leszek Kajumi
Leszek Kajumi:
Wycofanie z obiegu gotówki i te weekendowe serwisy banków dopiero dadzą w du.. . A jak wkroczy komornik, pozostanie 1650.
Jedno kliknięcie i człowiek wyłączony z obiegu.A jak ktoś popadnie jak Pan......
Panie Stanisławie, niech Pan się trzyma, za tą pracę wielu z nas nie opuści Pana w potrzebie.
sceptyk01
sceptyk01:
Panie Stanisławie! Niech pan walczy jak lew, żeby sprawa NIE BYŁA ROZPATRYWANA W POZNANIU! Macki Jaśkiewiczów w Poznaniu są długie, lepkie i niszczące! W sprawie cywilnej spotkała mnie podobna sprawa. Sąd wydał prawomocne postanowienie o uznaniu mojego rzekomego długu, mawet NIE PRÓBUJĄC USTALIĆ MOJEGO ADRESU, tylko przyjmując adres wzięty z kapelusza przez pozywających (a w rzeczywistości próbujących WYŁUDZIĆ ode mnie sporo pieniedze!).
Olgierd noicoztego
Olgierd noicoztego:
Myślę że większość się myli zwalając winę na banki niestety jest to tylko sprawa sądu ponieważ nawet gdyby wysłali pismo o sprawie nawet pod wskazany adres a adresata by nie było np. jest na wakacjach to uważa się nie odebrane pismo w obowiązującym czasie za doręczone i w prawie polskim przeprowadza się postępowanie. Mój kolega został ofiarą komornika mimo iż poza imieniem i nazwiskiem wszystkie inne dane się nie zgadzały. To jest stara praktyka firm windykacyjnych które żądają zwrotu z reguły kwot które nie przekraczają kosztów postępowania sądowego więc każdy płaci bo taniej jest zapłacić niż tłuc się po sądach a żaden prawnik nawet w oczywistej sprawie nie zagwarantuje 100% wygranej.
Ewelina62
Ewelina62:
Taką samą sytuacje miałam i ja.Przedawniony dług - tyle , że pieniądze ni takie duże.Dałam za wygraną i zapłaciłam.To było za PO.Myślałam, że PiS to ukróci..
MAREK SABRAM
MAREK SABRAM:
Pełnomocnik pobrał prowizje 300 tyś,ciekawe ile biorą sędziowie w Poznaniu?Widać,że biznes kwitnie bo i Pana Stanisława okradli.
Rozbój w biały dzień!
Jarosław Kulik
Jarosław Kulik:
Bardzo cenię p. Stanisława, ale w tej konkretnej sprawie niestety nie mogę stanąć po jego stronie. Z tego co mi wiadomo zawiadomienia z sądu były jednak wysyłane, tyle, że nie na adres pod którym p. Stanisław mieszka, a ten, który od kilku lat figuruje w jego papierach (to niedopatrzenie p. Michalkiewicza, że nie zadbał o to już wiele lat temu). Po drugie nie mogę zgodzić się, aby ofiarę molestowania czy gwałtu nazywać kurwą. Pamiętam jak słuchałem komentarza p. Stanisława odnośnie tej sprawy i już wtedy bylem zniesmaczony takim porównaniem.
Darek G
Darek G:
Miałem podobną sytuację, na kwotę o połowę niższą. Polecam osobistą wizytę w sądzie i próbę umówienia się z przewodniczącym wydziału, oczywiście z kopiami pism o wstrzymaniu egzekucji. Udało mi się tym sposobem wstrzymać egzekucję. Z grzeczną i potulną miną może się udać.
golds gym
golds gym:
Nie przejmuj się Stasiu,po prostu będziesz teraz jadł więcej warzyw,jabłuszek,szczawiu i mirabelek,brzuszek spadnie,ogólny stan zdrowia ci się poprawi.190 tyś zleci jak z bicza strzelił;-)))
Halinus F.
Halinus F.:
Pewne doświadczenia mamy na własne życzenie. Odpowiedzialność za słowa dotyczy tylko człowieka, a w szczególności dziennikarza i publicystę. Pies szczeka, kot miauczy. Tylko człowiek ma wybór w doborze słów.... prawda czy fałsz, miłość, czy nienawiść. I to on, wcześniej czy później poniesie za wybór konsekwencje... zmierzy się ze skutkami swoich wypowiedzi. Oko za oko, ząb za ząb. Panu Michałkiewiczowi życzę aby przetrwał w prawdzie.
Waldemar Ząbczyk
Waldemar Ząbczyk:
No, cóż. Sprawiedliwość chodzi swoimi drogami
Zbig P
Zbig P:
Pan Dziambor ma duże szanse w wyborach bo nawet J.Kurski mógłby mu pozazdrościć umiejętności wywracania kota ogonem :P
Aleksander Boberski
Aleksander Boberski:
Panie Michalkiewicz, trzeba było uważać co się mówi, wtedy nie byłoby problemu. Jeśli ktoś uważa, że bezkarnie może uwłaczać ofiarom przestępstw, to może się boleśnie zdziwić.
Jolanta Szymanska
Jolanta Szymanska:
Panie Stanisławie, niech Pan się nie da tym bandyta z Pn. I informuję nas o toczących się rozprawach. Kochanski 007 i kejkuty uknuli ten bandycki proceder.
Kontrfederat Barski
Kontrfederat Barski:
Takie przepisy prawa wprowadzone zostały przez PO za jej kadencji i umożliwiają egzekucję komorniczą w trybie przyspieszonym po rozprawie w której podsądny nie musi być obecny,i jeśli kara zasądzona jest w formie pieniężnej. Obrzucanie gównem za to bezprawie PiSu jest niesłuszne, choćby dlatego że Nadzwyczajna Kasta Ludzi wypowiedziała posłuszeństwo RP a UE poparła tą bandę.Przypominam że Traktat Lizboński pozbawił Polskę sporej części suwerenności,i można ich teraz cmoknąć w togę.
77zbyszek
77zbyszek:
...dlaczego nam brakuje takich politykow jak Pan Stanislaw!!!!
Jak bysmy mieli 50%takiego parlametu jak Pan Stanislaw !!!jestesmy potego wswiecie!!!
Zbigniew Pecyna
Zbigniew Pecyna:
czytałem Kafkę: "Proces". Wyglądało na coś niemożliwego, absurdalnego.
Powinna być możliwość, w takich sytuacjach, zaskarżenia państwa za niedopełnienie staranności. Tym bardziej, że z tego co słychać konto było na nowy adres.
GAZ GAZ
GAZ GAZ:
Bosak może być kandydatem na Prezia za 10 lat. Wtedy może być naprawdę ważnym kandydatem. I jak dożyję to zagłosuję na Pana Bosaka.
Piotr Rossudowski
Piotr Rossudowski:
Każdy może proszę Państwa. Ja nie zgodziłem się zapłacić kary za jazdę bez biletu, jak to określono, a bilet miałem, ale w obcym mieście nie wiedziałem, że są strefy i gdzie się one zaczynają lub kończą. Nie było informacji o tym na rozkładzie jazdy autobusu. Przyjechała policja itd. Czekałem na rozprawę sądową i uważałem, ze sprawa jest właściwie wygrana, ponieważ jak mam zapłacić za coś o czym nie wiem. Po jakimś czasie, minęło około 2 lat, pomyślałem, że już sprawy nie ma. Jakież było moje zdziwienie że po około 3 latach doszło do zajęcia komorniczego, na kwotę ponad 600 zł. I okazało się, że podobnie wyrok był zaoczny, sąd w Legnicy. Pięknie. Pięknie. KAŻDY MOŻE PROSZĘ PAŃSTWA.
Marecheck1978
Marecheck1978:
Staszek, damy radę! Będziemy PRAĆ różańcami po gębach, żeby bardziej bolało :DDD Ostatnio, Cejrowski w MN pokazał niezły design takiej, mosiężnej "Strzelaczki". Ja też nie mam już nic do stracenia. Podobnie jak Pan, jestem po powrocie z tamtego Świata. Pozdrawia serdeczny fan, czytelnik i obserwator od sławetnego wejścia w "Reżymówce", podczas wyborów tow. Spawacza na prezydenta w 1990 roku i wyborów parlamentarnych w 1991 roku (przypominam; prowadzenie: tow. Lis, tow. Miecugow, tow. Małcurzyński i tow. Gugała). https://www.youtube.com/watch?v=sRZVmMiDUQ4 . Pięknie Pan wtedy podsumował i wyczuł klimat odrodzonej, Najjaśniejszej III RP, a Korwin z laptopem i286 analizował sobie w studio sam prognozy i wyniki :) Niby już nie było red. tow. Tumanowicza, et consortes, ale nic się od tej pory nie zmieniło... Ech, piękne czasy i tyle wspomnień, że człowiek ma gonitwę myśli... Mea Culpa ;D
Alex Brown
Alex Brown:
awizo pozostawione przez listonosza sąd uznaje za prawidłowe powiadomienie
Lidia Mikolajewska
Lidia Mikolajewska:
Od 18 lat mieszkam w Australii. W Polsce mam konto, na które wpływa moja emerytura. Przypadkowo zauważyłam, że na moim koncie też pojawiło się zajęcie komornicze i nie mam pojęcia za co. Zniknęła 1/3 emerytury. Bank nie wie o co chodzi...
SaycoRa
SaycoRa:
Trzeba było siedzieć cicho i płacić.Teraz się Pan będzie odwoływał to Panu to mieszkanie co sobie Pan wykupił komornik zajmie.
Rob Al
Rob Al:
29:35 Zwolennicy wprowadzania płac minimalnych (i innych socjałów) są zadowoleni z wysokiego poziomu bezrobocia wśród młodych. Bezrobocie w Hiszpanii w wysokości 60% wśród ludzi młodych ich bardzo satysfakcjonuje.
poulexvx
poulexvx:
No widać, że terror psychiczny powoli zaczyna sie przeradzac w fizyczny, na szczescie pan Bóg dal Panu Stanisławowi niezwykłą pogodę ducha zeby takie chwile przerwała :)
lusilda
lusilda:
90 % Polaków jest traktowanych przez sądy tak jak Pan od 30 lat SKĄD TAKIE ZDZIWIENIE U PANA skoro Pan poucza wszystkich ostatnio urzywając inwektyw.
NSZ NSZ
NSZ NSZ:
Kasacja kasacją, ale miliona jej nie będą kazali oddawać już o to zadbają niezawisłe sądy
Edward Ciecko
Edward Ciecko:
Dlatego nigdy nie używam żdnych innych płatnosci jak gotówką i to się nigdy nie zmieni. No chyba że złoto lub barter. Ogółem RZECZY MATERIALNE POD MOJĄ CAŁKOWITĄ KĄTROLĄ
Boguslaw Szostak
Boguslaw Szostak:
Coś tu nie gra
" od zajęcia na rachunku bankowym w 2018 roku wynosi 1.687,50 zł. Taka też kwota musi pozostać na koncie bankowym dłużnika. Zajęcie kwoty wyższej stanowi naruszenie przepisów prawa przez komornika i może stanowić podstawę do skutecznych działań tamujących działania egzekucyjne". Na czynności komornika można złożyć skargę, a przed wyrokiem zaocznym można się bronic , terminy biegną od momentu gdy dowiadujemy się o wyroku... No ale przecież Pan Michalkiewicz jest prawnikiem i to wszystko ma w jednym palcu.
A o tym że nie warto być bezczynnym gdy ktoś nas pozywa przekonał się już na przykład Wałęsa, gdy ktoś zażądał od niego te 100 tysięcy obiecane a Wałęsa to olał.
expression
expression:
Panie Stanisławie jak sam pan mawia....za łajdactwo trzeba płacić. I po co Pan to robi? Bronić kościelnych pedofilów to jak bronić dr Mengele. Po co? Za te parę minut w Rydzykowej telewizji? Absurd
M W
M W:
Jest kandytat , który ma i prezencje i charyzmę i wiedzę historyczną , i wiek odpowiedzni a przedewszystkim nieustępliwy w sprawach zasadniczych, i nie będzie na klęcząco korzystał z tej funkcji
tolek banan
tolek banan:
Gdy gotówka zniknie to ludzie wprowadzą własną walutę.Jezeli tylko w UE to tą walutą będzie dolar.Panstwo się nie odważy walczyć z dolarem. Jeżeli również w USA to zostają metale szlachetne.
Barba Kan
Barba Kan:
Grzegorz Braun jest pod każdym względem najlepszym kandydatem
Jan Kowalski
Jan Kowalski:
Nazywanie nieznajomej kobiety k... jest błędem pana Michałkiewicza, który trwale wpisze się w jego bardzo pożyteczny i bogaty dorobek. Stało się to w obronie zepsutego kościoła gdzie określenie k... bardziej by pasowało.
Adam Światowiec
Adam Światowiec:
Jakim my jesteśmy głupim narodem, smutno się mi robi z tego powodu, od 30 lat wybieramy lewicę do władzy...
Jaga Jackie
Jaga Jackie:
tak myślałam że to kara za notatkę z MSZ o szantażu wobec roszczeń żydowskich
janosik Duvan
janosik Duvan:
I weź tu trzymaj pieniądze w Polskim banku, a raczej w banku na terenie Polski.
To jest powód dla którego nie warto trzymać pieniędzy w bankach na terenie Polski.
Gutten
Gutten:
150k kary+ koszty sądowe za wyrażenie opinii? nieźle nieźle działa nasze jebane państwo prawa
Rob Al
Rob Al:
Jak wielokrotnie to było widać WYMIAR SPRAWIEDLIWOŚCI RP TO BANDYCI !!!
Maria Loren
Maria Loren:
Nie tak dawno prosił Pan na datki by mógł Pan wykupić koniecznie mieszkanie i od tej pory już tyle kasy odłożył.
Coś tu jest nieuczciwe.
SILVERCLOCK_MM
SILVERCLOCK_MM:
Okropność! Zupełnie nie zgadzam się z pańskimi wypowiedziami w tamtej sprawie, ale ta sytuacja to jakiś koszmar. Trzymam kciuki za odwrócenie tego losu 😥
stanisław suchy
stanisław suchy:
Stary numer z adresem . Przeszedłem to samo . Sku...syny to najdelikatniej mówiąc .
Wojciech Skrocki
Wojciech Skrocki:
Santander to najbardziej złodziejski bank w Polsce. Nie przypadkiem wszystkie sklepy sprzedają na raty właśnie za pośrednictwem tego banku. Tylko czekają na pretekst żeby zedrzeć z klienta dodatkowe odsetki. Unikać jak ognia!
Dobre dzieje
Dobre dzieje:
1. Ujawnianie danych osobowych jest w tym wypadku wstrętne. 2. To, co Michalkiewicz powiedział o skrzywdzonej dziewczynie - mam nadzieję, że skutecznie zatopi jego "karierę", bo jest to ohydne. 3. Wyrok w sprawie Michalkiewicza jest bardzo dobrym wyrokiem - skoro robi się komuś świństwo to trzeba za to zapłacić. 4. Wyrok w sprawie Pani Kasi jest bardzo mądrym wyrokiem - kościół katolicki kryje pedofilów równocześnie indoktrynując wiernych i wkładając im w głowy i na siłę, że to dobrze i tak ma być - niech więc kościół płaci. 5. Moda na przypominanie sobie - jesteście obaj ohydni i wstrętni - nie macie pojęcia jak działa ktoś, kto molestuje czy psychicznie czy fizycznie - ofiary nie są w stanie od razu mówić. Bo to boli . Wstydzi się ofiara, nie sprawca!!!! Skoro nie wiecie, to spieprzajcie ze swoimi sądami ohydnymi! Z tym się żyje latami!!! Ohydni niedouczeni ludzie!
Wilk Lesny
Wilk Lesny:
Widzicie teraz czym jest obrót bezgotówkowy, który stręczy Polakom Mateusz Morawiecki? BTW: Tu nie chodzi o jakieś  poszkodowane panienki tylko o 447.
Testing Channel
Testing Channel:
A trzeba było kupić sztabki złota i trzymać w sejfie w domu. To nieco ponad kilogram złota 999.
Anna Szpilarewicz
Anna Szpilarewicz:
Jak pomoc Panu Michalkiewiczowi.
Jasiek
Jasiek:
na koncie w tym kraju trzyma się 200PLN na drobne zakupy np. biletu w tramwaju ,dziś wpłynęło dziś w te pędy wybieram gotowiznę , tym bardziej jeśli mamy takiego ministra finansów pochodzenia niewiadomego po technikum geologicznym.Bardzo naciska ,aby bezgotówkowo się rozliczać za wszystko , a polak myślący zrobi odwrotnie.
czekpan
czekpan:
Z jednej strony współczuję, z drugiej myślę, że pan Michalkiewicz wie , że adres zameldowania jest dla sądu adresem do korespondencji. Pewnie na taki były wysyłane te pisma i z tego cała sprawa. Proszę się zameldować u siebie w mieszkaniu, bo spraw może być więcej jak lewactwo poczuje krew...
Ela Kot
Ela Kot:
Zamordyzm i bezprawie kwitnie. Niech rząd nie dziwi się, że Unia oskarża nas o bezprawie. Bo ono jest i kropka.
JARO JARO
JARO JARO:
Chłopie a kto teraz kasę w banku trzyma ...i jeszcze na siebie...
12potok
12potok:
Pieniadze trzeba chowac w garneki i zakopac w ogrodku.
Robert Sparrow
Robert Sparrow:
A najsztub niewinny , babcia zbyt szybko szla przez pasy, wiec na co mu prawojazdy!!! buhaha i wszystko w temacie!!!
Łukasz Zawadzki
Łukasz Zawadzki:
Panie Stanisławie trzeba przyznac, że troszkę Pan przesadził w tej wypowiedzi, uważam, że trzeba równać do góry a nie zniżać się do ich poziomu. Nie zmienia to faktu, że to tylko pretekst by Panu przykręcić śrubę, sposób działania identyczny jak w przypadku Pieczonki.
Sdenek Smetana
Sdenek Smetana:
aktualnie emitentem pieniądza wirtualnego są źli ludzie więc pieniądz elektroniczny to zło.ai
Piotr Jedynak
Piotr Jedynak:
Przerażające ...
mil3k
mil3k:
Nie zdziwiło by mnie gdyby ten ukarany piłkarz sam nie był czarny.
kvmalines
kvmalines:
Czy w takim przypadku nie mozna odwolac sie do Strasburga?? Moze jednak nie wszystko stracone.
Anatol Balthasar
Anatol Balthasar:
Mam nadzieje, ze Pan bedzie trzymal pieniadze za granica. A gotowke mozna wyciagac w polskich bankomatach. Przykro ale mial Pan racje, ze w Polsce milicja dalej rzadzi. Po co komu wybory?
robs2203
robs2203:
Kasia kasuje za wszystko, za co sie tylko da... No i pieniądz przecież nie śmierdzi. Popieram Pana, przykro że to się Panu przytrafiło. Żal mi też tej 'kasi', bo jak pieniądze się jej skończą, to za te 800 złotych renty długo nie pociągnie - zwłaszcza, że żaden duchowny już jej tak ochoczo nie przemolestuje...
Stanisław Kowalski
Stanisław Kowalski:
Stachu, trzymaj się, nie daj się !!! PS: Prorocze słowa: ,, Zaczyna się epoka surowości".
SzaFot Grrr
SzaFot Grrr:
i trzymaj tu pieniądze w banku... jak to było? akcja *Polska bezgotówkowa* ? ... podpadniesz i cie nie ma
Leszek Stoncel
Leszek Stoncel:
Znam to z autopsji. Kiedy policja chce Ciebie znaleźć to zawsze trafia pod właściwy adres ale komornik będzie wysyłał pisma specjalnie pod stary adres sprzed 15 lat. Tak straciłem mieszkanie za 800zl. Musi Pan walczyć!!! Dobry prawnik sobie poradzić.
Zonia Świtajska
Zonia Świtajska:
OBRÓT bezgotówkowy doprowadzi naród do biedy....w razie upadku banków i gospodarki.. wojny.....
Robert Frączak
Robert Frączak:
powinien teraz ją oskarżyć o kradzież, bo z tego co wiem to on jej od kurew nie wyzwał.
i oddanie kasy + drugie tyle jako odszkodowanie.
ja bym tak zrobił.
udowadniałbym co powiedziałem i udowodniłbym, że baba przeinaczyła celowo moją wypowiedź, żeby wyłudzić kasę.
Nelisa & Lara
Nelisa & Lara:
weszlismy w ere szatana, oby po tym byla era pokoju, logiki, milosci, tolerancji i glebokiej wszechobecnej idei fair play
Bogdan Ski
Bogdan Ski:
Dziki kraj
papillon
papillon:
No szlag ! A ja wspieram wolno słowo a ta k forsę zgarnia !!
Heniu Szczęśliwy
Heniu Szczęśliwy:
I PRAWIDŁOWO !!! Widać PiS za MAŁO poprzez " TV TRWAM " i " ojca " RYDZYKA za MAŁO PŁACIŁ !!!
Andrzej Stoszek
Andrzej Stoszek:
w przypatku podwazenie naukowech twierdzen g, Thunberg moze byc skonfiskowany majatek dzeci i wnukuw ...
Tomasz Lee
Tomasz Lee:
34:05 - aborcja i jej zakaz to sztucznie nakręcany problem, a sprawa jest banalna
1. dwie gamety to nie płód, płód to nie dziecko - podobnie zapłodnione jajko nie jest kurą, a robienie jajecznicy nie jest kurobójstwem
2. piętnowanie zakazu aborcji nie świadczy o jej popieraniu - wręcz przeciwnie np. Holandia o skrajnie liberalnym podejściu do aborcji (za darmo w państwowych klinikach) ma najniższy wskaźnik usuniętych ciąż w przeliczeniu na ilość ciężarnych, dla rodowitych Holenderek jest to 10x mniej niż w Polsce
3. Jeżeli ktoś jest przeciw aborcji, to zwyczajnie nie usuwa ciąży i żyje zgodnie z własnymi przekonaniami
4. Jeżeli ktoś chce, aby inna osoba nie usuwała ciąży - to ma kilka wyjść:
- niech sobie weźmie niechciany płód i go donosi (problemy techniczne? to wymyśl sposób prolajfowcu - wymagaj od siebie nie od innych)
- niech przekupi ciężarną - np. 100 tys. zł być może skłoni niejedną Polkę do donoszenia ciąży zamiast jednodniowej wycieczki na Słowację za 2000zł
- niech zobowiąże się do pomocy materialnej i pomocy w opiece nad dzieckiem które się urodzi - np. deklaracja jednej doby w tygodniu, bez możliwości rezygnacji z obowiązku - to się bardzo przyda matkom przymuszonym do urodzenia ułomnnych dzieci

Ciekawostka, dla tych co uważają płód za człowieka. Naruszenie nietykalności osobistej, polega na kontakcie fizycznym wbrew woli osoby poszkodowanej. Zatem, jeżeli płód jest człowiekiem i dotyka kobiety, a kobieta tego nie chce to mamy do czynienia z przestępstwem z Art. 217 Kodeksu Karnego (zagrożone karą więzienia do 1 roku). Bardzo dobrze wpływa na sumienie, jak się innych poucza co do moralności, trudniej jest wziąć na klatę konsekwencje tego pouczania...

Jesteś prolifowcem z misją narzucania innym zasad moralnych i oburzył Cię mój komentarz? To mam pytania kontrolne:
1. Jeżeli jesteś kobietą: ile masz dzieci, czy jesteś w ciąży każdego roku? Twoje Ciało jest przygotowane na ok. 30...40 ciąż niemnogich - żądasz od innych rodzenia dzieci, zacznij od siebie i nie marnuj jajeczek
2. Jesteś mężczyzną: ile kobiet zapłodniłeś w tym tygodniu? Ile dzieci masz na swoim utrzymaniu? Czy wydajesz zdecydowaną większość pieniędzy na dzieci (niekoniecznie swoje) zamiast na nowy telefon, samochód czy telewizor?