Minister edukacji Przemysław Czarnek: Przygotowujemy się na powrót uczniów do szkół

#wieszwięcej
http://www.tvp.info

Powiązane wiadomości:

31 komentarze:

Nowy 2000
Nowy 2000:
Zamykają wszystko a gadają o otwarciu szkół? Hahaha
0000marcin
0000marcin:
Co on pier...??... mamy marzec, zamykamy kolejne wojewodztwa i szkoły. A kolo bredzi o otwieraniu szkół? Alternatywna rzeczywistość? Czy dobry diler?
mikhuf yt
mikhuf yt:
Aktywny powrót do szkoły- versja tego samego bez tvpis - uczniowie, zrobimy ze szkoły piekło
Monika Bielak
Monika Bielak:
Ciekawe czy któraś dziennikarka TVPiS jest les ? (:
Dominik Kaliszewski
Dominik Kaliszewski:
Oni chyba się tam w PISIE nie komunikują ze sobą i każdy bredzi co chce, a wynik ostatecznie jest jeszcze inny, ale śmiać mi się chce, jak jest wzrost zakażeń( niby) a tu powrót do szkół. Otworzyć wszystko, dajcie nam normalnie żyć, bo to już jest totalitaryzm i zamordyzm !
ESC Poland
ESC Poland:
16 tysięcy zakażeń dziennie a ci będę szkoły otwierać 🤦🤦🤦🤦🤦
mir k
mir k:
Po co wracać gdziekolwiek jak zaraz znowu zamkną.
jarosław bielski
jarosław bielski:
Syn głupi jest zgryzotą ojca i goryczą dla tej, która go zrodziła.
Aldona Marasek
Aldona Marasek:
- Nie ma i nie było żadnej PANDEMII, ani nawet epidemii, a te zdarzające
się zachorowania, to zwyczajna sezonowa grypa. Więc S T O P namordnikom i
wyszczepianiu narodu jakimiś śmiercionkami. Zakończenia tej fake
pandemii, nie chcą politycy, którzy otrzymali furę milionów od Banku
Światowego, za przystąpienie do zmowy zagłady ludzkości.
luki.123
luki.123:
Kurwa mać. Co on gada. Morawiecki zaraz wprowadzi lockdown na min 3 miesiące
1768komandir
1768komandir:
Tak się robi pandemie, tak się robi ludzi w chuja www.youtube.com/watch?v=0v2uDkxdpik
Szalony Tomek
Szalony Tomek:
Ja wole zdalne
Mariola Moron
Mariola Moron:
BRUDNA PAŁA KU.WA powiedział by obajtek GENIUŚ kaczyńskiego nic nie mogę.
Ludwik Konwicki
Ludwik Konwicki:
Plandemiczne pieprzenie psychiatryczne .
Trap Crew
Trap Crew:
Pajace
Perr xyz
Perr xyz:
Ten gość jest ministrem edukacji ? Szok! Tłuściutki jak wieprzek się robi. 🤣
Lukas Lukas
Lukas Lukas:
Dlaczego wszystko drastycznie drożeje w czasie kiedy ludzie masowo tracą pracę ??? Mordercy !!!😷
Bożena Szymczak
Bożena Szymczak:
Klamcy Klamcy!!!
Mańkut
Mańkut:
On ma gdzieś obostrzenia i pandemię
https://youtu.be/kVSfZBjCLp0
Kacper_
Kacper_:
No co za odiota....
Mańkut
Mańkut:
Proszę nie usuwać komentarzy!
Greg
Greg:
460 posłów w Sejmie 100 Senatorów Tylu pajaców terroryzuje wojsko,personel medyczny,mundurówki i Polaków którzy na te ich podwyżki i na POlin pracują.Niech dalej zamrażają gospodarkę.
snp213
snp213:
Kiedy ten homofob odpowie za wejscie do szpitala gdy byl na kwarantannie?
Mańkut
Mańkut:
Hehehe https://youtu.be/kVSfZBjCLp0
Mańkut
Mańkut:
Czy ten książę kupił tytuł prawnika na stadionie?
https://youtu.be/kVSfZBjCLp0
zxcvbnm
zxcvbnm:
Gdzie ty i ruda macie kagańce na gębach PiSraelici antypolscy ?!
Tomek Lucek
Tomek Lucek:
Pinokio i cała jego spółka z o.o od A do Z - działają bezprawnie , bez podstaw naukowych i dowodów na to co robią , dmuchają FAŁSZYWĄ PANDEMIĘ . Niestety to przestępcy i FOLIARZE . Ich wrogie decyzje już doprowadziły do śmierci ok 100 tys ludzi . Naganiają do i robią EKSPERYMENTY MEDYCZNE NA LUDZIACH ! nie informując o tym i o zagrożeniach .Tego im społeczeństwo nie zapomni . Nikt nie jest bezkarny a tryby sprawiedliwości mielą powoli . Do końca swoich dni spokoju nie zaznają i pewnie już teraz żle śpią . Czeka ich proces za zbrodnie przeciw pokojowi , za nekanie i ludobójstwo na Narodzie Polskim zgodnie z Traktatem Norymberskim i nie tylko z tym Traktatem .
Mariusz Kulikowski
Mariusz Kulikowski:
A wy sukinsyny jobanyje. W takim samym kraju jak my, tuż za naszą granicą, teryrorium takie same jak nasze w dupie mieli koronę, żadnych obostrzeń, coś tam w listopadzie było z maseczkami w miejscach publicznych, ale nikt nikogo nie ganiał i nic nie było zamykane i wyobraźcie sobie, że na Białorusi zachorowało jedynie 292 tys osób, wyzdrowiało 282 000 a zmarło jedynie 2000 przez rok, gdzie w Polsce na grypę umiera kilka razy więcej i jest to całkowicie normalne i nikt nikogo nie gania nie zamyka nie ogranicza nie wygania ze szpitala. Polska została sprzedana tej propagandzie, nie dajmy się, pogońmy ten rząd, wybierzmy na kolejmy raz dobrze i sprawmy aby tacy ludzie jak Szumowski Niedzielski i inni, żeby nie mogli spać spokojnie.
Jestem pewien gdyby nie TVP i inne szujowskie telwizje nie naganiały tego całego bełkotu, to byśmy żyli jak przedtem i śmiertelność by była mniejsza, bo by nie umarło kilka razy więcej osób niż zwykle przez brak dostępu do lekarza. Sami mamy opoznienie 3 miesiące w leczeniu nowotworu właśnie przez koronawirusa, tzn przez tą religię medialną. Zresztą co to za pandemia jak 80% testów jest bezobjawowa, grypa praktycznie zniknela w statystykach, a objawy takie jak zwykle przy przeziebieniu tzn brak zapachy smaku, nagle teraz zaczęły być objawami koronawirusa i ludzie dali się na to nabrać. Kolejna kwestia to podwojenie pensji lekarzom za obsługę pacjentów covid, sam znam przypadki, że wpisany był covid u 90 latka który już i tak miał wszystko chore, w zgonie był covid a rodzina miała oczywiście kwaramtanne i mieli problemy z sanepidem, żeby pojsc na pogrzeb, a on umarł bo miał raka, chore nerki, cukrzycę i inne. Oczywiście już się z nimi nie kłócili, odpuścili. Ale to jest ta cała pandemia.
Oficjalnie chorych bez innych było 5000 w Polsce ale i w taka liczbę not uwierzę. Czy dla 5tys śp. warto niszczyć życia 40 milionowego kraju za łapówki i układy możnych tego świata?
Sylwia Portra
Sylwia Portra:
Kto stawia pod tym materiałem łapkę w górę, ten ma ze sobą poważny problem, bo TVP to tuba propagandowa PiSu, gdzie kłamstwo, kłamstwem, kłamstwo pogania: https://www.facebook.com/103076261379812/videos/860438444749023 TVP za czasów PiS to ohydna, żałosna propaganda według sowieckich wzorców: https://www.youtube.com/watch?v=snrwK4cdXRo&t=8s Jedyna prawdziwa informacja w TVP Info? Aktualna godzina!
a Kaczyński po każdych wygranych wyborach wznosi toast: "Za debili, którzy uwierzyli w naszą propagandę i na nas głosowali, pomagając nam we wdrażaniu dyktatury w Polsce na wzór Białorusi". PiS jest gorszy niż PZPR! Wybitny aktor Pan Marian Opania powiedział o partii PiS: „– Uważam, tak jak za komuny, że jeżeli ktoś popiera ten typ władzy, to albo jest durniem, albo wyrachowanym łajdakiem, sprzedawczykiem. Innego wyjścia nie ma.”! Duda zabrał kasę ludziom umierającym na nowotwór i przekazał ja na działalność przestępczą PiSu!!! Porównajmy: Jurek Owsiak za pośrednictwem Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy zebrał na służbę zdrowia przez 28 lat 1,3 miliarda złotych. A Andrzej Duda ... zabrał aż 2 miliardy ze służby zdrowia i przekazał te pieniądze na działalność przestępczą PiSu! Te 2 miliardy starczyły przestępcom PiSowskim na jeden rok, bo PiS już w Budżecie Państwa przeznaczył ... kolejne 2 miliardy na propagandę PiSowską w TVP!!! (Przestępcy z PiS-u zapowiedzieli, że docelowo 10 miliardów złotych z budżetu „wyłudzą” na swoją propagandę w TVP!!!) Cytując Kabaret Paranienormalni: "To taki Święty Mikołaj tylko w drugą stronę!". Zestawmy te liczby: Jurek Owsiak przez 28 lat (dzięki hojności dobrych ludzi!) zebrał na szczytny cel, służbę zdrowia 1,3 miliarda złotych. Andrzej Duda swoimi podpisami, w pewnym sensie zabrał 4 miliardy służbie zdrowia i przeznaczył je na 2-letnią działalność przestępczą PiSowców, mającą na celu wdrażanie w Polsce Dyktatury!!! PiS wprowadza w Polsce rządy autorytarne na wzór takich reżimów jak Białoruś, Rosja, Kuba czy Korea Północna!!! Ośmiorniczki Sikorskiego - 1,4 tys. zł. Zegarek Nowaka - 10 tys. Pada rząd... Dotacja dla męża Szydło - 20 mln zł Dotacja dla brata Szumowskiego - 140 mln zł. Pada deszcz. A Daniel Obajtek? Była "Kariera Nikodema Dyzmy", teraz mamy "Karierę Daniela Obajtka". Obajtek to Pisowski Dyzma! On został wypatrzony przez Kaczyńskiego w tłumie dlatego, że nad nim wiszą karalne sprawy, nie ma czystego konta, prezes właśnie takich wybiera, których bardzo łatwo zaszantażować. Gdzie te zdolności menadżerskie Obajtka, który na dzień dobry zadłużył Pcim z 4 na 14 miliardów i tak jest wszędzie! Gdzie jest Obajtek tam pozostają zadłużenia! To samo stanie się z Orlenem, tylko troszkę poczekajmy! https://www.youtube.com/watch?v=jbLUwLS6BiQ
C - 0,18 RR
C - 0,18 RR:
widze ze i tu mamy Lewackich PA rchöw w komentarzach .
Pawel Pxa
Pawel Pxa:
Pisowska hołota!