Mój problem z Małgorzatą Trzaskowską - Malina Błańska #33

Małgorzata Trzaskowska nie chce pójść śladami Agaty Dudy i zamierza być aktywną Pierwszą Damą. W najnowszym vlogu dzielę się z Wami moimi wątpliwościom, stawiam też pytanie: czy kobieta, która nie walczy o swoje prawa, jest w stanie zawalczyć o prawa kobiet- obywatelek?

Zapraszam na mojego Vloga i do dzielenia się swoimi przemyśleniami w komentarzach :)

Malina Błańska

Subskrybuj mój kanał aby być na bieżąco ? https://bit.ly/39VnU93

Obserwuj mnie na Instagramie:
https://www.instagram.com/malina_blanska/

Powiązane wiadomości:

100+ komentarze:

Sylwia M
Sylwia M:
Domysły.
Nie lubię takiego dziennikarstwa.
Katarzyna B
Katarzyna B:
Lubię Pani filmiki, a szczególnie rozmowy z gośćmi. Ale ten filmik to same domysły i spekulacje. No, chyba że siedziała Pani w szafie u Państwa Trzaskowskich i podsłuchiwała małżeńską rozmowę. Jeśli ma Pani wątpliwości to proszę po dziennikarsku zadzwonić do Pani Trzaskowskiej i zapytać jak było zamiast fantazjować.
Monika Bielecka
Monika Bielecka:
Myślę, że ocena która Pani przedstawia jest błędna.
Joanna
Joanna:
łooo matko... co tu się staneło...czy to jest relacja z salonu Państwa Trzaskowskim w którym ty Malina stałaś za kotarą? cóż za barwna opowieść oparta na własnych domysłach...brawo!
Izabela Pander
Izabela Pander:
Skąd pani wie co myśli pani Trzaskowska? Była pani w podobnej sytuacji?
Wiktoria PRIVATE
Wiktoria PRIVATE:
Nigdy nie komentuję, ale szczerze mówiąc takich bredni dawno słyszałam. Po pierwsze, czy Pani ma jakakolwiek wiedzę w tym temacie? Skąd ma Pani pewność, ze tak właśnie było? A może to Pani Trzaskowska miała ochotę zrezygnować z pracy? Masakra, unsub natychmiast
Magda Wilk
Magda Wilk:
To są twoje halucynacje, może skrycie marzyła o rzuceniu pracy biurwy. Praca w urzędzie jest odmóżdżająca i nie ma nic wspólnego z ambicją.
Andrzej Konstantynowicz
Andrzej Konstantynowicz:
Nie lansuje się kochanieńka bo nie masz nic do powiedzenia. Same bzdury i oczywistości !
Julia Orłowska
Julia Orłowska:
Wszystko zależy od narracji.
"Poświęciła karierę dla kariery męża" lub"nie obroniła swojej pozycji zawodowej" można zastąpić słowami "wsparła męża w jego karierze", " świadomie odeszła ze stanowiska, aby nie budzić kontrowersji ".
Turkusowy Kwiat
Turkusowy Kwiat:
Malina Ale Ty nie wiesz jakie byly ich prywatne rozmowy, ona nie jest glupia, skoro twierdzi ze wspolnie to ustalili no to wspolnie.. Znalezli inne wyjscia no I Co jak Co Ale do Pani Agaty mnie nigdy nie przekonasz..
Ewa Matczak
Ewa Matczak:
O to należy zapytać Małgorzatę, a nie oceniać wg siebie :)
Anna Malinowska
Anna Malinowska:
"nie wiem jak wygląda ich związek, mogę się jedynie domyślić z wywiadów których udzielają" - to już powinno być wystarczające do oceny tego nic nie wnoszącego filmu.

Pani Malino odnoszę wrażenie, że większość filmów, w których nie zaprasza Pani gości to istny bełkot, tematy niepoparte kompletnie niczym, zwykłe "pieprzenie od rzeczy". Poziom dziennikarstwa - żaden.
Anna Stromska-Cebulak
Anna Stromska-Cebulak:
Przykro mi bardzo ale to co Pani mowi to spekulacje.
Ewan Ewan
Ewan Ewan:
Wtf .
Monika Maga
Monika Maga:
Ale w czym problem? Jak Trzaskowskim taki układ pasuje to nic nam do tego! Chyba ten emocjonalny materiał nie zrobi nikomu dobrze. Zwłaszcza autorce!
Szynszylla Vanilla
Szynszylla Vanilla:
Skąd Pani wie, że M.Trzaskowska tak kochała swoją pracę? Co w tym złego, że razem podjęli taką decyzję? Strasznie słabe te argumenty... Śmieszny filmik i nikomu niepotrzebny!
Aga D
Aga D:
Wszystkie fakty przekoloryzowywane (ton głosu, mimika) pod posiadane już zdanie, brak obiektywności, takie filmy nie powinny istnieć
Paul Bystrzan
Paul Bystrzan:
"... zrobił TO żonie i kobietom" - jakim kobietom?!!! - "Nie wiem... znam tylko ich małżeństwo z prasy, ale się wypowiem".
Taki nagłówek i ta narracja... a na koniec "Nie oceniam - zostawiam was z tym - oceńcie sami". Hipokryzja godna pogardy. Hipokryzja godna pisowskiego trolla, a nie rzetelnej dziennikarki.
Skoro taka była ich decyzja, a nie słyszałem, żeby Pani Trzaskowska się żaliła to należy uznać, że jako zgodne małżeństwo razem podjęli taką decyzję. To się nazywa kompromis - wspieranie drugiej strony. Szkoda też że poza złotymi myślami nie padło, czym od 2018 roku po tej tragedii zajęła się w zamian Pani Małgorzata, a szkoda, bo bynajmniej nikt jej nie zdegradował do poziomu kury domowej i nadal aktywnie działała na różnych płaszczyznach.
Lubiłem posłuchać co ma Pani do powiedzenia - nie zawsze się zgadzałem, czasem dawałem się przekonać do szerszego spojrzenia pod danym kontem, a czasami "przybijałem piątkę" mówiąc w duchu - "ma Babka rację - szkoda, że więcej ludzi tak nie myśli, ale jak spotkam kogoś z kim będę takie kwestie poruszać to z chęcią przytoczę Jej argumenty, bo genialnie ten temat wyłożyła i nawet głupi zrozumie".
Niestety.
TO co Malina Błańska zrobiła teraz Panu Rafałowi, to w dobie kampanii gdzie waży się wiele to świństwo i click-bait, po którym juz zawsze zostanie mi niesmak. Przykre, bo właśnie w taki sposób traci się reputacje u odbiorców.
To co zrobiła Malina Błańska Pani Małgorzacie Trzaskowskiej jest nawet gorsze, ponieważ opierając się na niewiadomo czym, bo nie na faktach i dowodach, zamiast uznać, że deklarowane "podjęcie wspólnej decyzji" według wywiadów z obojgiem jest czymś naturalnym i miało miejsce - jak to w zgodnych małżeństwach bywa - uznała Pani, że Pani Małgorzata to słaba kura domowa o której losach decyduje jaśnie panicz mąż karierowicz.
Wierzę Pani Malwino, że to kwestia złego dnia, ale zanim wyrządzi niepotrzebnych szkód - a podkreślmy, że to nie jest rzetelnie i odpowiedzialnie przygotowany materiał - to warto się zastanowić, czy jednak go nie skasować. Zostawiając ten vlog to będzie trochę wstyd dla Dziennikarki Pani pokroju - walczącej o prawa i sprawy kobiet, a dla samej bohaterki odcinka być może i obelga, lub przykrość.
Pozdrawiam i życzę lepszego dnia ;)
Julianna Zdrodowska
Julianna Zdrodowska:
Nie rozumiem co Pani mówi, zazwyczaj z chęcią oglądam wywiady ale te wywody chyba poszły trochę za daleko. Pozdrawiam
Gosia Bartnikowska
Gosia Bartnikowska:
W wywiadach nie trzeba mówić szczegółów. A brak szczegółów powoduje często błędne dywagacje
OoOaleksandraOoO
OoOaleksandraOoO:
Jak to jest zmontowane...te zbliżenia, masakra. Jakie oceny osoby której nawet się nie zna. Bez sensu.
Margaret Lee
Margaret Lee:
Możesz rozmawiać z goścmi o dyrdymałkach, ale takich tematów się nie podejmuj bo zwyczajnie nie nadajesz się do tego. Wyszło tandetnie i na poziomie Pudelka. Słyszałam, podobno, myślę że, podejrzewam... Poziom podłogi Malina. Aspiracje aspiracjami, ale nie rób tego więcej.
Iwona Wlodarczyk
Iwona Wlodarczyk:
Same spekulacje😭😭😭😭
Anika
Anika:
Malina lubię Cię, ale to co mówisz to domysły...
Małgorzata Kozakiewicz-Witkowska
Małgorzata Kozakiewicz-Witkowska:
Weszłam i nie rozumiem kto to ogląda
Guinea Pig
Guinea Pig:
Państwo Trzaskowscy zrobili to, co uważali za słuszne. Gdyby to pani mąż kandydował na prezydenta kraju, to wtedy mogłaby się pani wypowiadać. Łatwo się ocenia, nie będąc w czyichś butach.
Natalia 18
Natalia 18:
Żałosne domnienamia, nie wie Pani jak było
mruk5
mruk5:
Każdą głupotę Pani wymyśli byle tylko zaistnieć. To nawet bywa śmieszne ale i straszne, jeśli się pomyśli, że ktoś mógłby Pani zaproponować karierę w polityce.
Kalina __
Kalina __:
Uważam, że za wcześnie spekulować, jaką Pierwszą Damą będzie, o ile będzie Pani Trzaskowska. Oglądam wszystkie Pani filmy z ciekawością, po tym materiale nie wiem, czy wrócę..
Jestem zawiedziona..
dwdrd
dwdrd:
1. Pani wywód opiera się na jakowychś korwinowych stereotypach o roli męża i żony: jeśli mówią "my" to na pewno znaczy że "on". Skoro oboje mówią zgodnie, że to wspólna decyzja - to może tak właśnie jest? Może na prawdę to obgadali jak dobre małżeństwo?
2. Gdyby p. Małgorzata pracowała w ratuszu jako podwładna swojego męża, to rządzący natychmiast by ten temat grzali medialnie, nie zważając na to, że p. Małgorzata była tam wcześniej. Więc obiektywnie rzecz biorąc decyzja była słuszna.
3. I last bu not least: A może p. Małgorzata naprawdę niezręcznie by się czuła jako podwładna swojego męża? Dlaczego nie bierze Pani pod uwagę jej odczuć w tej kwestii? Przecież tu się otwiera ogromne pole do koriwnizmu: od tej pory awanse żony zależą od decyzji męża!
Jack Muszynski
Jack Muszynski:
Kobieto jak można klepać takie głupoty. Czy Ty znasz Trzaskowsską ??????
Justi August
Justi August:
Malina jak masz siedziec i takie bzdety nagrywac historyjki z ludziego zycia to moze proponuje napisz ksiazke !!!
elunia33
elunia33:
Uważam, że spekulacje i podkręcanie nie do końca sprawdzonych informacji jest nie potrzebne...,że nie zdementował tych słów ani nie skomentował? hmm..właściwie po co, przecież i tak każdy dopisze swój scenariusz. O tym jaka będzie kolejna ewentualna pierwsza dama to i tak pokaże czas....nie należy się nakręcać niepotrzebnie
sophie s
sophie s:
Zbytnie uproszczenie i nadinterpretacja.
Byłby to stosunek pracy pomiędzy mężem- jako przełożonym a żoną jako podwładna. I to czy byłyby bezpośrednim przełożonym czy nie- sytuacja potencjalnie a nawet więcej niż potencjalnie rodzaca konflikt interesów.Trzaskowscy chociaż się odnieśli do sytuacji. Można to odczytać też w drugą stronę- chcąc unikac ciągłych zarzutów o nepotyzm, brak obiektywizmu i inne ryzyka towarzyszące tej sytuacji (gdyby zatrudnienie trwało) łącznie z ochroną rodziny (dzieci mają zapewne dostęp do Internetu i mogłyby czytać artykuły z zarzutami typu " trzaskowski coś tam, bo w tym wydziale pracuje żona lub tym podobne ).
A Nasza milcząca i niewidzialna pięć lat pierwsza dama? Co z nią?Dudowie nawet raz nie napomknęli czemu milczy 5 LAT. Były plotki na początku kadencji że owszem, zgodziła się być pierwsza dama, ale nic nie będzie robić publicznie, co też czyni.
Czy to ich wspólna decyzja? Ani słowem o tym nie mówili. W każdym razie to jawne kpiny pierwszej damy z obywateli. Ta "nieodzywalnosc ". W zadnej sprawie nie zabrała głosu. Jest tyle przestrzeni gdzie mogłaby choć trochę pomóc...a przemoc wobec kobiet i dzieci eskaluje, przy przyzwoleniu partii męża, który skąd inąd ułaskawia sprawcę gwałtu 😠
Kornelia
Kornelia:
Domysły domysły
Przecież mogli postanowić tak razem, ona jako żona prezydenta na pewno też nie miałaby łatwo w pracy, zawsze byłaby jednak żona prezydenta.
Poza tym jeden fakt i cytat z super expressu(mało wiarygodne źródło), nie mówi nam wiele o tym jaką ona będzie pierwszą damą. Myślę, że aby film był rzeczowy to lepiej byłoby ocenić ją na podstawie bycia żona prezydenta Warszawy i porównać z obecną żoną prezydenta Polski.
Nie dlatego że jestem lewakiem lub prawicowcem tylko dlatego, że cenię rzetelne treści
Darek X
Darek X:
... a co z prawami mężczyzn?
kamikadze 92
kamikadze 92:
Ten kolor włosów lepjej pasuje👍😀
venka
venka:
Ja wyczuwam tu drugie dno. Zbliża się druga tura wyborów i mówienie o kandydatach sprawia, że ludzie o nich myślą. Nie wiem jakie są Twoje intencje ale mówiąc o swoich wątpliwościach wywołałaś burzę w komentarzach - ludzi którzy bronią ich jako rodziny i ich wspólnej decyzji. Moje pierwsze myśli były podobne - gdzie jest powiedziane, że ona KOCHAŁA swoją pracę, z mojej perspektywy wygląda na to że była niej zadowolona i wykonywała ją dobrze. To nie znaczy, że ją kochała :D
No.. a nawet jeśli będzie zbyt słaba(wg Twoich domysłów), i nie będzie walczyła o kobiety (to się okaże dopiero jak zostanie Pierwszą Damą), a obecna już wiadomo, że tego nie robi... To i tak bardziej liczy się prezydent a nie jego żona jeśli chodzi o rządzenie krajem:)
Moje wrażenie.. i domysł 😅😉 - specjalnie ruszyłaś ten temat w taki sposób, żeby ludzie komentowali, reagowali, popularność i algorytmy wypromują ten filmik.. Chociaż nie znam się na tym nie wiem czy łapki w dół promują..🤷‍♀️
Julia Bilarzewska
Julia Bilarzewska:
A może było tak, że tak naprawdę wcale nie kochała tej pracy i to był pretekst. A może już tak długo tam pracowała, że chciała coś zmienic. A może stwierdziła, że nie ma ochoty, żeby jej mąż był poniekąd jej szefem ? Trzaskowski dla mnie jest neutralny, ale obserwując Trzaskowską bardzo ją polubiłam, między innymi za to, że otwarcie powiedziała o tym jaki jest jej stosunek do kościoła.
Ania W.
Ania W.:
Ja mam wątpliwości czy pani nadaje się na dziennikarkę. Proszę obejrzeć 7 metrów pod ziemią i podglądać kolegę. Może się pani czegoś nauczy. Na razie to może pani pisać artykuły do gazetki w szkole podstawowej. PS. Udawanie błyskotliwej i inteligentnej też pani nie wychodzi...
Dawid Sulej Rudnicki
Dawid Sulej Rudnicki:
A ja to widzę tak: Małgorzata Trzaskowska, po parunastu latach dobrej, samodzielnej pracy zostałaby podwładną swojego męża. Trzaskowski bojąc się posądzeń o nepotyzm zablokowałby jej wiele możliwości w dotychczasowej pracy. Więc decyzja o zmianie pracy była dobra właśnie dla zachowania jej samodzielności zawodowej. A że była to decyzja trudna - nie wątpię.
DuchessMilianda
DuchessMilianda:
Jakby została, to byłaby zniszczona w TVP przez PiS, nie wiem co gorsze.
Ona NaTapecie
Ona NaTapecie:
TO TYLKO TWOJE SPEKULACJE I DOMYSŁY!!! Filmik poniżej dna. Wyobraź sobie, że dla większości ludzi praca to nie jest pasja bez której nie mogliby żyć - pomimo, że lubią swoją pracę to chodzą do niej tylko dlatego aby dopełnić budżet domowy. Jesli mąż zaczął zarabiać więcej kosztem większej ilości czasu spędzonego poza domem może faktycznie oboje doszli do wniosku, że będzie lepiej jak żona zrezygnuje z pracy. Widocznie nie kochała tej pracy tak bardzo i wg mnie bardzo niesprawiedliwie i pochopnie oceniasz ich relacje...materacem w ich związku chyba nie byłaś i jakim prawem robisz aluzje dotyczące tego jak będzie wyglądać prezydentura Trzaskowskiego? - czy jak masz bałagan w domu to znaczy, że w pracy też go masz? - nie. Za to Pan Duda doskonale pokazał przez swoją kadencję - zwłaszcza przez ostatnie kilka miesięcy jak bardzo nie liczy się dla niego głos narodu. Pozamykane przedszkola, szkoły, parki, galerie - ale wybory są bezpieczne (???) tylko dlatego bo już wtedy czół, że pali mu się grunt pod nogami. A gdzie dla Dudy liczyło się szczęscie setek tysięcy kobiet i rodzin z problemem niepłodności...gdzie dla kobiet JEDYNYM MARZENIEM było stanie się matką i te kobiety/rodziny nie otrzymały ani razu wsparcia na leczenie jakimikolwiek metodami? Za to każdorazowo były doceniane kobiety zdrowe mające dzieci...500+, przywileje dla rodzin - a co z kobietami tułającymi się od lekarzy do lekarzy prywatnie oczywiście, bo przecież na nfz nie ma co liczyć aby leczyć niepłodność? Co z kobietami które mają tylko to jedno jedyne marzenie? Malinko prawo kobiety to nie tylko praca ale i to aby mogła pozostać w domu jeśli tego chce - i są kobiety które pracę mimo że ją lubią chcą zostawić i pozostać w domu i zadbać o samorozwój, pasje, dom - i nic nikomu do tego. Jesteś niesprawiedliwa i jak lubiałam Twoje filmiki to ten jest dnem wyssanym z palca. Co ma życie prywatne Trzaskowskich do tego jakim on bedzie prezydentem? Jak masz w domu bałagan to nie oznacza, że w pracy będziesz też go mieć.
Eliza X
Eliza X:
W szczęśliwym związku ludzie potrafią podejmować decyzje dla dobra wspólnego :D pani komentarz jest na poziomie książki „dlaczego mężczyźni kochają zołzy”
Piotr L
Piotr L:
Niewiarygodne :)))
Meg Roseb
Meg Roseb:
Tak było zdrowiej. Krzywdy sobie nie zrobiła. Myślę, że znaleźli inne rozwiązanie. Nie snułabym tu niepotrzebnych teorii.
pit t
pit t:
Jak to mówią byle gorzej nie było 😁
To raczej nie będziemy eksperymentować...
Adam Pe
Adam Pe:
Oczywiście że dobrą, dała by wszystkim kupę serducha 🤣🤣🤣
Joanna Mozolewska
Joanna Mozolewska:
Jak nie jestem absolutnie wyborcą PO i Trzaskowskiego to muszę powiedzieć że większych głupot dawno nie słyszałam:D
Mateusz I
Mateusz I:
Slabeeeeeeeeeee
Jo Gra
Jo Gra:
Ale brednie - weszłam po raz pierwszy i z pewnością - ostatni! Tandeta !
Allillah
Allillah:
Lewaczka Malina agiutuje politycznie i narzeka na (byc może) - przyszłą Pierwsza Damę. Bo Malina wie najlepiej co by było warto., co by było trzeba. Serio Malina, zajmij sie problemami Madek w restauracjach a nie snujesz domysły! Ten filmik to żenada. Rownie dobrze możesz się czepiać p. Jolanty Kwasniewskiej dlaczego na czas prezydentury męza zrezygnowała z prowadzenia agencji nieruchomości. Z tego co widać - dla Ciebie partnerstwo i wspieranie drugiej osoby w karierze politycznej to zagadka i novum. Jeśli podjęła taka decyzję - to jej zapytaj dlaczego to zrobiła. Jak zawsze - zabrakło Ci empatii.
joanna p
joanna p:
Pani trzaskowska dostaje 2x 500+ i pracować nie musi
Beata Krauze
Beata Krauze:
Cała ta dywagacja to jakaś żenada, czy to ma coś wspólnego z dziennikarstwem?
paulina inaina
paulina inaina:
Subskrybuję, ze względu na to, że można tu znaleźć ciekawe tematy z ciekawymi gośćmi, ale te filmy w których prowadzisz monolog wgl do mnie nie trafiają a i to nie bez powodu. Nawet w wywiadach widać slychac twoje przekonania, gusta itd itp..(a najlepsze wywiady to te w których dziennikarz potrafi pokazać się jako osoba bezstronna..) ale jeśli chodzi o te monologi to już wgl, ło matko boskooo nawet jak czegoś nie chcesz nazwać po imieniu to i tak gestykulacja, mimika twarzy robisz to wyraźnie 😀 nie mam na celu cię krytykowac, ale seeeerio bardzo chętnie bym wysłuchała wywiadu w którym nie jesteś tak otwarta odnośnie własnych przekonań, pozdrawiam
Patrycja Borzucki
Patrycja Borzucki:
nie polecam
Magdalena Goroszko
Magdalena Goroszko:
Myślę, ze tutaj jest za duzo gdybania. Zona Hołowni tez powiedziala w wywiadzie, ze kiedy jej maz zostanie prezydentem, bedzie musiała zrezygnować z latania, a latanie kocha, i sama nie wie, jak sobie to wszystko ulozyc w głowie.
joanna p
joanna p:
Gdyby pani trzaskowska chciała pracować to by podjęła INNA pracę. Brak ofert w stolicy? To co mają począć kobiety ze wsi czy miasteczek
Gulczkwas1
Gulczkwas1:
Mu chodziło o prawa kobiet, ale żona to powinna znać swoje miejsce w szeregu 😁
dan gie
dan gie:
Masz racje i tyle.
Joanna Nastały
Joanna Nastały:
Co za bzdury. Jak można oceniać relacje międzyludzkie nie znając ani Pana Trzaskowskiego, ani Pani Trzaskowskiej.
joanna p
joanna p:
INNĄ pracę mogła podjąć, ale nie chciała
Emil
Emil:
Żenujące wystąpienie
karola1108
karola1108:
Mistrzowska nadinterpretacja, spekulacja, manipulacja. Brawo!
Michał Malas
Michał Malas:
Idze idze z tym programem swoim
geregere 1234
geregere 1234:
widać, że Piiiissssss..... nie jest ci obcy!!!! lubisz to co?????
Pani Smok
Pani Smok:
Dla mnie też (jak i dla Pani) niezależność finansowa jest podstawą, i także daje mi ją praca.
Ale ciekawi mnie też, jakie decyzje podejmują inne kobiety w tej kwestii, i z jakich przyczyn.
Myślę, że najlepiej byłoby dowiedzieć się prawdy bezpośrednio u pani Małgorzaty.
Ale nie sądzę, żeby miała chęć na udzielenie wywiadu po tych insynuacjach.
Katarzyna Wysocka
Katarzyna Wysocka:
Odwieszam subskrybcję zniesmaczona Pani przedwyborczą agitacją. Każdy kandydat będzie lepszy od urzędującego , o pierwszej damie, zakneblowanej na 5 lat nie wspomnę. Jeśli chce Pani wesprzeć kobiety proszę robić to nie krytykując ich a popierając np. w wyborach. Zmaskulinizowany świat polityki nie chce się otworzyć na kobiety, dlatego należy kandydować, działać lub chociaż popierać. A pani Trzaskowskiej życzę powodzenia w roli pierwszej damy. Nawet jak musieli trzymać wysokie standardy by nie być oskarżanym o nepotyzm to należą jej się podziękowania a nie krytyka. Takich standardów i wartości w domu urzędującej pary prezydenckiej nie znajdziemy. Pani Duda nawet się nie zająknęła gdy małżonek ułaskawił gwałciciela własnej córki, a mogła tę rodzinę, w szczególności ofiarę przemocy, wesprzeć finansowo i psychologicznie aby dziewczynę uniezależnić od oprawcy.
Agnieszka Kustrzyńska
Agnieszka Kustrzyńska:
Malinko uwielbiam Cię ale czy jesteś pewna, że to dobry moment na taki film? Ja też mam wiele wątpliwości ale ...
Jolanta Magnet
Jolanta Magnet:
Bez szału ten program, a moze postawiła na wychowywanie dzieci ,ja odeszlam z pracy zeby poświęcić sie swojemu synowi ktory ma autyzm i mysle ze pani sama nie zna przyczyny a jak sie nie wie to po co wymyślać domysly
Krzysztof Cierpka
Krzysztof Cierpka:
Zawsze są tu takie przesiąknięte emocjami komentarze? xD (Co za igrzyska) Pani Malina wyraziła swoje wątpliwości, co do obietnic kandydata i jego małżonki, swoją drogą Pan Trzaskowski nie spełnił 90% swoich wyborczych obietnic na prezydenta Warszawy. W wyborach do sejmu za lat kilka polecam wybierać kandydatów z mniej popularnych ugrupowań. (Moim zdaniem bardziej zróżnicowany zespół do podejmowania decyzji wyjdzie wszystkim na zdrowie)
Julia Staśkiewicz
Julia Staśkiewicz:
Czy to jest prowokacja ? 🤭😀
Józef Zych
Józef Zych:
xd
Sylwia B.
Sylwia B.:
Tym razem niestety Pani przesadziła. Każdy może podejmować decyzje, osobiście duży szacunek dla Trzaskowskich. Myśle, ze oni już wcześniej mieli większe plany i była to naprawdę wizerunkowo dobra decyzja. A o tych kilku zdaniach wstępu o milczącej Pani Dudzie - tu jakoś mała krytyka a to ona jest bardzo wizerunkowo przeciw kobietom.
Katarzyna Mosur
Katarzyna Mosur:
Co Pani chciała przekazać w tym filmie? Skoro aż tak przeżywa Pani co zrobiła pani Małgorzata to może niech pierwszą damą zostanie nadal ta sztywna bezuczuciowa Duda...ja tego nie chcę i wypowiedzi w tym filmie zniesmaczyły mi Pani osobę
michał kaskiewicz
michał kaskiewicz:
noto malgosia nie potrafi operować dżojstikiem rafalka
Beacia18
Beacia18:
Uważałam Panią za normalną osobę ale nie wiem o co tu Pani chodzi ?
Nie chcę już Pani słuchać.
Magdalena Kędzierska
Magdalena Kędzierska:
i co z tego względu Duda to lepszy kandydat? przypominam mamy wybór TYLKO między dwoma kandydatami! co za podprogowy przekaz promowania PIS!!!! Pani snuje domysły co się działo w małżeństwie Trzaskowskich! nie jest Pani do tego uprawniona! Podobno pozew rozwodowy Dudów był w sądzie przed kampanią prezydencką 2015 r. Nie wiemy co za tym stało i nikt za to Dudy nie atakuje. Trzaskowscy są razem, a Pani Małgorzata spełnia się w innej roli, realizuje swoje projekty. Pani snuje nieuprawione i bzdurne teorie. Więcej nie będę Pani oglądać. NIC PANI NIE WIE I NIE ROZUMIE Z POLITYKI! GDYBY ŻONA TRZASKOWSKIEGO ZOSTAŁA W RATUSZU PIS BY MU TEGO NIE DAROWAŁ!
Zuzanna R
Zuzanna R:
możemy spekulować i w drugą stronę, może Rafał właśnie spełnił jej marzenie o oddaniu się w pełni macierzyństwu? Tego nie wiemy, czyste domysły..
basiaks2102
basiaks2102:
Żenująco słabe. Poziom Pudelka. I po subskrypcji.
Magda Sz
Magda Sz:
ale dlaczego zakladasz, że on ją nakłaniał do tego, by odeszla z pracy? Może faktycznie wspólnie tak zdecydowali? Zresztą co to ma do troski o prawa kobiet. Malzenstwo to też sztuka kompromisu i może pani Trzaskowska wybrała to co wybrała, bo wlasnie na ten kompromis chciała pojsc. Gdyby w każdym związku każdy się ciągle upieral przy swoim to raczej szybko by się one rozpadały. A może jednak wcale aż tak bardzo swojej pracy nie kochała. Nie wygląda mi na osobę, która byłaby do czegoś zmuszana.
Bogusia B
Bogusia B:
Malina, widzę ogromny postęp, jeśli chodzi o dykcję i autoprezentację. Tylko te przeskoki ujęć męczą oko baaardzo
ewelina łuczak
ewelina łuczak:
Ja mam wrażenie, ze pani trzaskowska przy tym swoim mężu nie ma nic do powiedzenia. Myśle ze on rządzi i on podejmuje decyzje.
Andy Matalar
Andy Matalar:
praca u niemca najlepsza: https://www.youtube.com/watch?v=TH3jVl0foEk
Nika Ka
Nika Ka:
Ja myślę, że normalna para siada i dyskutuje. Może była lista plusów i minusów, kobiety nie muszą tupać nogą. Może zrobiła w zgodzie ze sobą. Po co te domysły?
Kamila Dorota
Kamila Dorota:
Dywagacje n.a. poziomie Super Expressu lub Faktu
planeciarz
planeciarz:
Skąd wiesz że na prawdę jest /była super niezastąpionym pracownikiem z wielkimi osiągnięciami (w urzędzie? 😁) może ktoś rzucił tylko taką gadkę dla PR. Tego my i ty na pewno nie wiemy jakim jest pracownikiem, może to zwykła szara myszka. Nie wiadomo jak to tam u nich prywatnie jest, z zewnątrz może to wyglądac zupełnie inaczej i ty to wiesz Malina 😉
lachicabonita4
lachicabonita4:
#fucklogic myślę że sam start w wyborach na prezydenta Warszawy był ich wspólną decyzją. Jeśli tak zdecydowali ok. Pani Małgorzata nie wygląda na osobę której można coś narzucić. Może sama czułaby się nieswojo pracując w urzędzie gdzie głównym szefem został jej mąż. Teraz ma szansę działać jako pierwsza dama/obywatelka i trzymam kciuki, żebyśmy znów miały kobiecy głos w pałacu prezydenckim ✌️
geregere 1234
geregere 1234:
o co tyle nerwów kobiety ??? - przeciez to oczywiste co autorka tego kanałyu sobą reprezentuje... słoma z butów zawsze wyjdzie!!!!
joanna p
joanna p:
Ofert pracy w stolicy brakuje?
Amelia K
Amelia K:
Nie zgadzam sie z tym filmem. To ze p. Trzaskowska odeszla z pracy nie znaczy, ze bedzie zla Pierwsza Dama. Uwazam, ze dobrze zrobili podejmujac ta decyzje, ja tez nie chcialabym pracowac w miejscu gdzie moj maz jest na najwyzszym stanowisku.
A po za tym, moze odejscie z pracy bylo jej na reke, nie wiemy czy tak na prawde kochala swoja prace. A jezeli byla tam tak dlugi czas to zmiana srodowiska albo przerwa w karierze czasem jest potrzebna.
Malwina Stefańska
Malwina Stefańska:
Poziom ,,dziennikarki" niższy niż na pudelku. Same spekulacje i bezpodstawne domysły. Lekko poniosła Panią fantazja.
cello fromtheotherside
cello fromtheotherside:
Tak naprawdę nie wiadomo jak to było; a może Pani prezydentowa nie chciała już wcale pracować w urzędzie, tylko zająć się czymś innym (co jest tylko i wyłącznie jej sprawą). Oficjalnie decyzję podjęli razem, i ponieważ nie ma dowodów, na to że było inaczej, to nikt nie powinien wchodzić im z buta w życie, i to kwestionować. Uważam to za wysoce niekulturalny sposób prowadzenia dyskusji. A skoro już jesteśmy przy sposobach argumentacji, to skupiłabym się na jednym, pozamerytorycznym środkiem argumentacji zawartym w filmie Maliny. Mianowicie chodzi o przedstawianie błędnego, choć z pozoru logicznego rozumowania: skąd pomysł że jak w domu się w jakiś sposób ktoś zachowuje, to w pracy też będzie? Bardzo ciekawi mnie to, że Pani malina uznała ten fakt za oczywisty, choć jakby się nad nim zastanowić, wcale nie jest on taki oczywisty. Cały film, zaś uważam za doszukiwanie się za wszelką cenę przestrzeni, na których kobiety są dyskryminowane, jednak w tym wypadku jest bardzo bardzo na siłę. Rozumiem, że Trzaskowski teraz się klika, ale jeżeli Pani Malina jest prawdziwą feministką, to zamiast pruć się na małżonkę kandydata na prezydenta za to że podjęła osobistą decyzje o odejściu z pracy, której to motywacji nie znamy bo to nie nasza sprawa, to zajęłaby się kwestia nierównych wynagrodzeń czy wykorzystywania seksualnego kobiet w pracy. To są prawdziwe problemy które istnieją w rzeczywistości, w przeciwieństwie do problemów poruszanych w tym filmie które istnieją tylko jako wytwory jakże bogatej wyobraźni Pani Maliny. Pozdrawiam, i wszystkim co przeczytali, miłego dnia życzę ❤️.
joanna p
joanna p:
A co ze ściekami,nadal płyną do Wisły? Gdzie wtedy była ta pani? A teraz o ekologii, smogu..hipokryzja na potrzeby kampanii
Katarzyna Matras
Katarzyna Matras:
Jeżeli pani Małgorzata zostanie pierwsza damą, to się przekonamy! Nie ma co się teraz zastanawiać i gdybać jak będzie. Ale skoro tak sobie tu gdybiemy, to uważam że wyglądają na zgrane małżeństwo i bardzo dobrze się razem prezentują. Udanego wieczoru 🙂
Marta Gajaa
Marta Gajaa:
Tez to wyczuwam zaden detektyw z ciebie. To krucha kobieta to on rzadzi w zwiazku. Tak manipuluje w domu i narodem
Monika Rolak
Monika Rolak:
Cześć, potrzebuję jakiegoś źródła do tego cytatu z super express u.
Marta Paixão
Marta Paixão:
Pani Malwino, zbyt daleko interpretacyjnie idzie ta narracja... Oceniający materiał oparty na informacjach poszlakowych. Słaby i szkodliwy materiał. Nic wspolnego z dziennikarstwem. Raczej z plotkarstwem.
The Nifares
The Nifares:
Ale Ty jestes durna... Kazdy wywiad zenujacy a pseudokariera chyba za dawanie. Zajmij sie garami bo pieprzysz jak potluczona...
Zalosne ale widac komu pani sprzyja.
W glowie przeciag !
Taka typowa karierowiczka wcisnie sie wszedzzie mimo, ze nie ma NIC do powiedzenia
Julka
Julka:
Jeszcze nie ma nowej pierwszej damy a paniusia już strzępi język .Swoje wywody należy zachować dla siebie, wstyd - jest Pani cienka