Nagi instynkt - opowiadanie erotyczne 18+ (fragment)

Całe opowiadanie znajduje się na stronie eroticca.eu
Link: https://eroticca.eu/nagi-instynkt/

Ponieważ na Youtube treści erotyczne są zakazane i zamieszczanie ich wiąże się nawet z usunięciem konta, na kanale e r o t i c c a zamieszczane są jedynie fragmenty.
Plusem jest jednak to, że na stronie eroticca.eu możecie Państwo nie tylko odsłuchać nagranie ale również przeczytać opowiadanie.

"Nagi instynkt" jest opowiadaniem, które pokazuje, że czasami życie samo podsuwa nam sytuacje, które przerodzić się mogą w romans. Należy mieć oczy szeroko otwarte, bystry umysł i odrobinę poczucia humoru aby później móc powiedzieć, że nie ma tego złego co by ... :-)

To jakie historie i jak często będą pojawiały się na tym kanale zależy od Was, od tego, czy będziecie chętnie słuchali, czytali, komentowali opowiadania, które znajdą się na kanale.

Pamiętajcie, że możecie swoją opinię wyrazić nie tylko tutaj, w komentarzach, ale również w formularzu kontaktowym, na eroticca.eu lub po prostu pisząc na [email protected]
Pisząc w formularzu kontaktowym na eroticca.eu nie musicie wpisywać żadnych swoich danych osobowych, ani nawet adresu e-mail chyba, że oczekujecie odpowiedzi...rzecz jasna :-)

Zatem do usłyszenia,
e r o t i c c a