Napoli, Leicester, Spartak - Liga Europy niczym Liga Mistrzów!

#PrawdaFutbolu #MoblinyMagazynLOTTO - Roman Kołtoń po meczu Legia - Slavia (2:1) i awansie mistrza Polski do Ligi Europy. Tam czeka grupa, jak w Lidze Mistrzów! Napoli, Leicester i Spartak - nic tylko nie pękać. Pytanie po siły i środki, jakimi dysponuje Czesław Michniewicz... Pytanie o relacje z Dariuszem Mioduskim i Radosławem Kucharskim... Pytanie o kadrę w kontekście rywalizacji na europejskim podwórku, ale też w PKO Bank Polski Ekstraklasie i Pucharze Polski...

70 komentarze:

Wojtek Wojtek
Wojtek Wojtek:
O czym ty mówisz panie kołtun :)))grali cały mecz z przewaga 1 zawodnika .....dużo szczęścia ,taka prawda
krisn87
krisn87:
Szkada że Kapustka jest kontuzjowany, miałby okazję pokazać się na tle Leicester.
Adam W
Adam W:
22:55 Panie Romanie, drobna pomyłka, Janusz Gol strzelił na 2:3 bramkę głową. Z dystansu strzelił Maciej Rybus na 2:2.
Jacek Placek
Jacek Placek:
a ja tak sobie myślałem, wczoraj jeszcze przed rewanżem, że może lepiej jakby odpuscili ten rewanż i poszli do ligi konfederacji, kasa niewiele mniejsza, przynajmiej teoretycznie, bo mogliby zajść dalej i by się to jakoś wyrównało.. a jak patrzę na to losowanie, to bym bardziej jestem o tym przekonany.
Arkadiusz Kowalski
Arkadiusz Kowalski:
Bravo 👏👏👏 Legia Warszawa. Gratulacje dla pana Czesława. 👏👏😀😀🥅🥅🥅🏟️🏟️🏟️⚽⚽⚽⚽
Wojtek Rzepecki
Wojtek Rzepecki:
Braki w Legii są masakryczne
Kacper Napora
Kacper Napora:
BORUC jest najlepszy ale nie na najlepszym poziomie*
Marek Masiukiewicz
Marek Masiukiewicz:
Pan mioduski ma takie zasługi że trener traci czołowego zawodnika i musi kombinować bo w kasie pieniążków brakuje …
Wojciech M
Wojciech M:
Panie Romanie kiedy wraca Cafe Futbol ?
Torlin100
Torlin100:
Szkoda, że Pan nie wspomniał o dawnej grupie śmierci z Realem, Borussią i Sportingiem. Też Legia miała nie strzelić żadnej bramki, a strzeliła 9 i wylądowała na 3 miejscu i w Lidze Europy eliminując Lizbończyków.
rebel
rebel:
W kadrze powinien teraz bronić ktokolwiek byle nie Szczęsny. Szkoda, że Sousa nie powołał Gikiewicza.
Dodo2002
Dodo2002:
Lubię słuchać Pana Romana, ekstra robota!
Beata Stepien
Beata Stepien:
Brawo dla Pana trenera brawo dla bramkarza i dla piłkarzy ale wszystko wina prezesa bo sprzedaje piłkarzy zamiast wzmacniać jeśli tak dalej będzie robił to sam musi grac
Zdzisław Tobiasz
Zdzisław Tobiasz:
Roko euro 16 było ponad 5 lat temu heh. Jedzą też 5 lat starszy
Obi
Obi:
Grali przeciwko 10. Byłoby 11, awansu nie ma.
Jacek Krol
Jacek Krol:
Harry Kane coś mąci i chyba kręci.
" Jeżeli mnie wyceniacie na 15O mln.
to chyba trzeba podnieść mi pensję.
Michal Michal
Michal Michal:
Michniewicz slynie z tego ze potrafi grac z lepszymi od siebie. Przyklad kadra u21
Mysle ze wyjdziemy z tej grupy. Spartak to nasz poziom a z leicester powalczymy o 2 miejsce. Takie moje zdanie
Cichecki Mikołaj
Cichecki Mikołaj:
Top program⚽️Pozdrawiam
Franek Bigda
Franek Bigda:
Chyba dawno nie gralismy w pucharach z angielska druzyna? Kiedy to bylo ostatni raz? Ponad 20 lat w tyl? Super sprawa kibicowska
Tomek
Tomek:
3 teraz topowym za 3 mln wydać i na nich lepiej odpaść w takiej grupie niż takiej jak Lech mial
Pawel Licheniak
Pawel Licheniak:
Zapowiada się ciekawa piłkarska jesień w Polsce. Legia w pucharach, Lech Poznań w lidze nie zwalnia, ciekawi zawodnicy w Ekstraklasie: Boruc, Podolski, Grosicki,... Raków też nie zwolni. Naprawdę Polska piłka ruszyła do przodu. Brawo Panie Romanie za kolejny ciekawy odcinek Prawdy Futbolu. Pozdrawiam.
Geralt
Geralt :
Krytyczny zestaw pytań, pobudzający logiczne myślenie w odniesieniu do wyznania rzymskokatolickiego.
1.) Jak przestrzegać dziesiąte przykazanie według podziału katolickiego które brzmi ,,ani żadnej rzeczy która jego jest''?

2.) Jak chodzenie na klęczkach wokół obrazu Czarnej Madonny, albo wożenie obrazu z eskortą straży pożarnej, gdzie na drodze przejazdu obrazu ludzie przyozdobili pobocze drogi wstążkami, jak takie praktyki mają się do przykazania z dekalogu które brzmi tak.
Ks. Wyjścia roz. 20:4.
,,Nie będziesz czynił żadnej rzeźby ani żadnego obrazu tego, co jest na niebie wysoko, ani tego, co jest na ziemi nisko, ani tego, co jest w wodach pod ziemią! Nie będziesz oddawał im pokłonu i nie będziesz im służył, ponieważ Ja YHWH, twój Bóg, jestem Bogiem gorliwym, który karze występek ojców na synach do trzeciego i czwartego pokolenia względem tych, którzy Mnie nienawidzą. Okazuję zaś łaskę aż do tysiącznego pokolenia tym, którzy Mnie miłują i przestrzegają moich przykazań.''

3.) Który dzień tygodnia Bóg w przykazaniu z dekalogu nakazał święcić(hebr. oddzielać)? Pierwszy dzień tygodnia(niedziele) czy siódmy dzień tygodnia?

4.) Dlaczego w katolickiej Biblii Tysiąclecia nie ma wersu ,,37'' z Dz roz. 8? Chodzi o wers który mówi o tym że chrzest(zanurzenie) powinien być świadomym wyborem . A tak brzmi ten brakujący wers ,,cóż przeszkadza, abym został ochrzczony?» 37 "Odpowiedział Filip: Można, jeżeli wierzysz z całego serca. Odparł mu: Wierzę, że Jezus Chrystus jest Synem Bożym".''
Po co kler odprawia egzorcyzmy nad nieświadomymi niemowlętami? A tutaj początek formuły Egzorcyzmu chrzcielnego używanej powszechnie do połowy lat 70. ,,Zaklinam cię, wszelki duchu nieczysty,..'' Pytanie w kontekście wzywania(przyzywania) złego bytu nad bezbronnym niemowlęciem. Co jeśli niemowlę jest czyste(niewinne), a ksiądz nad nim zwraca się do nieczystego(złego)? Czy to nie przypomina sytuacji z lekarzem, który aby miał pracę(woda na młyn), pacjent musi być chory albo zachorować.

5.) Jak celibat i problem pedofilii wśród kleru ma się do zalecenia Apostoła Pawła z Pierwszego Listu do Tymoteusza roz. 3 wers od 2? Które brzmi tak, cytuje. ,,Biskup(nadzorca, starszy) więc powinien być nienaganny, mąż jednej żony, trzeźwy, rozsądny, przyzwoity, gościnny, sposobny do nauczania, nie przebierający miary w piciu wina, nieskłonny do bicia, ale opanowany, niekłótliwy, niechciwy na grosz, dobrze rządzący własnym domem, trzymający dzieci w uległości, z całą godnością. Jeśli ktoś bowiem nie umie stanąć na czele własnego domu, jakżeż będzie się troszczył o Zgromadzenie Boże?''

6.) Skąd kler wie że Wojtyła jest w niebie, kler ma w niebie kamery? Czy ta komisja która go ogłosiła świętym brała pod uwagę ze krył pedofilii i całował koran? Czy to Bóg decyduje o zbawieniu czy komisja ekspertów katolickich?
Skąd wiadomo że katoliccy święci są w niebie? Czy tylko mi system świętych katolickich w sensie patronów, przypomina panteon greckich albo rzymskich bogów gdzie każdy odpowiadał za jakąś sferę życia? Jak nauka o byciu świadomym w niebie albo w czyśćcu od razu po śmierci ma się do np. tego wersu? 1 Tes 4:15 ,,....my, którzy pozostaniemy przy życiu aż do przyjścia Pana, nie wyprzedzimy tych, którzy zasnęli.''

7.) Jak nauczanie katolickie polegające na modlitwie o wstawiennictwo do tzw. świętych(zmarłych), jak to ma się do zakazu Boga z Biblii aby nie kontaktować się ze zmarłymi? Albo do braku gwarancji że dana zmarła osoba nas słyszy i jest w niebie?

8.) Jak pogodzić naukę o wiecznym dziewictwie Mari z tym że Maria rodziła naturalnie a nie cesarskim cięciem? Jak fragment z ewangelii gdzie napisano że Józef nie obcował z Marią dopóki nie urodziła Jezusa Mat 1;25. Jak to ma się do zwrotu silnie podkreślanego i akcentowanego przez katolików. Chodzi o zwrot ,,Maryja Zawsze Dziewica''.
Czy ktoś się zastanawiał nad znaczeniem określenia ,,Matka Boska''. Jaka jest matka?-jest boska. Jezus odziedziczył boskość po Ojcu Bogu. Po kim według katolicyzmu Maria odziedziczyła boskość aby nazywać ją Matką Boską?

9.)Dlaczego katolicyzm przedstawia Maryję w symbolice nawiązującej do Słów które wypowiedział Bóg do węża? Chodzi o figury na których Maryja jest przedstawiana jako ta która depcze głowę węża, a przecież Bóg powiedział że to potomstwo(Niewiasty) ONO(np. Jezus) zdepcze węża a nie ONA(Niewiasta) Rdz 3:15.
Dlaczego katolicyzm przedstawia Niewiastę obleczoną w słońce z księżycem i 12 gwiazdami z 12 roz. Apokalipsy jako Maryję? Skoro nawet katolicki przypis z Biblii Tysiąclecia mówi że jest to symbol Ludu Bożego obu testamentów z pramatką Ewą i Marią włącznie. Symbolika 12 gwiazd to 12 plemion Izraela od 12 synów Jakuba(Izraela), potwierdzeniem jest historia Józefa brata Judy od którego pochodzi plemię JUDY(żydzi) i nazwa Religi JUDAizm. Józef miał sen że 11 gwiazd(braci) mu się pokłoni i słońce(ojciec) i księżyc(matka). Mówi o tym Rdz 37:9.

10.) Jak tytuł Ojca Świętego ma się do słów Jezusa z ewangelii Jana 17:11, gdzie Jezus Ojcem Świętym nazywa Boga Najwyższego. Czy tylko mi się wydaje że w instytucji cezara rzymskiego czy tam papieża brak pokory?

11.) Dlaczego wiele starych kościołów jest zbudowanych na dawnych cmentarzach? Po co relikwie pod ołtarzem np. jako ludzkie palce, jak to ma się do nakazu Boga aby unikać martwego ciała jako czegoś nieczystego? Ja nie przypominam sobie aby Jezus położył trupa pod stołem na ostatnią wieczerze.

12.) Jak słowa Jezusa z Mat 16:18 poprawnie przetłumaczone czyli ,,a bramy krainy umarłych go nie przemogą''. Jak to ma się do świątyń katolickich budowanych często na dawnych cmentarzach? Chodzi o kościoły(kości+ściółka). Pytanie w kontekście budowli a nie zgromadzenia(wierzących). Gdzie znajduje się ta brama na cmentarz albo do krainy umarłych?

13.) Dlaczego tłumacze katoliccy do Biblii Tysiąclecia dopisali w ew. Mat 16:18 zwrot ,,czyli skała'' którego nie ma w greckim tekście?
Przypominam że Piotr po grecku to πετρος (Petros) kamień a Skała to πετρα (Petra).
Ciekawostka. W Starym testamencie Skałą nazywany był wiele razy Bóg, poniżej przykład.
„Bo któż jest Bogiem, prócz Pana(YHWH) lub któż jest skałą, prócz Boga naszego? ” (2Sm 22:32)

Poprawne tłumaczenie z greki Mat 16:16-18 ,,Odpowiedział Szymon Piotr: «Ty jesteś Chrystus, Syn Boga żywego». Na to Jezus mu rzekł: «Błogosławiony jesteś, Szymonie, synu Jony. Albowiem nie objawiły ci tego ciało i krew, lecz Ojciec mój, który jest w niebie. Otóż i Ja tobie powiadam: Ty jesteś Piotr, i na tej Skale zbuduję zgromadzenie moje, a bramy krainy umarłych go nie przemogą''
Pytanie. Czy Jezus mówiąc o Skale mógł nawiązywać do poprzedniego zdania gdzie mówił o Bogu Ojcu który w ST był określany Skałą?

14.) Czy gdy założymy że Jezus mówił o chlebie symbolicznie (to jest moje ciało), czy w takim przypadku możemy założyć że katolicy wierzą i głoszą innego Jezusa zwanego Eucharystycznym?

Przypominam że Bóg chciał wytracić Izraelitów za to że sporządzili cielca i twierdzili że cielec to Bóg(Elohim) który ich uwolnił z Egiptu. Czy to nie ta sama kategoria bałwochwalstwa?

Zapis z Soboru Trydenckiego KANON I: "Jeżeli ktokolwiek zaprzeczy, że ciało i krew razem z duszą i Bóstwem naszego Pana Jezusa Chrystusa, a więc cały Chrystus są prawdziwe, rzeczywiste i cieleśnie obecne w sakramencie Przenajświętszej Eucharystii i jeżeli twierdzi, że jest On tam tylko w sposób symboliczny — to niech będzie przeklęty!"
Jakbyśmy się czuli gdyby ktoś twierdził że jesteśmy dosłownie złotym posągiem albo waflem?

Jak poniższy wers ma się do cudów eucharystycznych albo do nauki katolickiej że komunia to literalnie i dosłownie Jezus z ciała? O czym mówi również powyższy cytat z Soboru Trydenckiego. Mat 24:23:26 ,,Wtedy jeśliby wam kto powiedział: "Oto tu jest Chrystus" albo: "Tam", nie wierzcie! Powstaną bowiem fałszywi mesjasze i fałszywi prorocy i działać będą wielkie znaki i cuda, by w błąd wprowadzić, jeśli to możliwe, także wybranych. Oto wam przepowiedziałem. Jeśli więc wam powiedzą: "Oto jest na pustyni", nie chodźcie tam!; "Oto wewnątrz domu", nie wierzcie!''

15.) Jak słowa powtarzane przez katolików na każdej mszy które brzmią ,,Niech Pan przyjmie ofiarę z rąk twoich..'', jak te słowa mają się do poniższych cytatów z Biblii?
Hbr. 10:12. ,,Lecz gdy On złożył raz na zawsze jedną ofiarę za grzechy, usiadł po prawicy Bożej.''
J 19:30 ,,A gdy Jezus skosztował octu, rzekł: «Wykonało się!»''
Ciekawostka, Jezus spożywał ostatnią wieczerze(wieczorówkę) paschalną przy(na) stole a nie przy(na) ołtarzu. Stoły są do jedzenia a ołtarze do składania ofiar.

16.) Po co w katolicyzmie system kapłański na wzór starotestamentowego kapłaństwa z plemienia Lewiego? Przypominam że w ST kapłaństwo było ściśle związane ze składaniem ofiar i świątynią Boga w której w chwili śmierci Jezusa zasłona została przerwana. Z kolei w roku 70 n. e. świątynia została zburzona przez Rzymian co przepowiedział Jezus i do dnia dzisiejszego jej nie ma.
Poniżej wersy do analizy w kontekście świątyni.
1 Kor 3:16 ,,Czyż nie wiecie, żeście świątynią Boga i że Duch Boży mieszka w was?
J 2:16,21 ,,Jezus w odpowiedzi rzekł im: "Zburzcie tę świątynię, a w trzy dni ją odbuduję"...On jednak mówił o świątyni swego ciała. '

17.) Które zalecenia dietetyczne są ważniejsze? Zalecenia które ustalił kościół katolicki czyli jedz w piątki rybę bez mięsa, czy zalecenia Boga tzn. nie jedz wieprzowiny, kruków, myszy.
DARO ,
DARO ,:
Najlepsza grupa dla każdego kibica polskiej piłki.
Niech ta edycja Ligi Europy będzie w swoim rodzaju nagroda dla piłkarzy którzy dali z siebie 150% a myślę, że każdy który grał dał z siebie to coś.
Gratulacje też dla gościa który to poskładał do kupy, czyli Czesiu Michniewicz, myślę że reprezentacja za nie długi czas będzie stała dla niego wielkim otworem.
Czekają nas wielkie mecze, których tak bardzo brakuje w polskiej piłce.
Wojtek Wojtek
Wojtek Wojtek:
Michniewicz będzie tak długo w legi jak będą wyniki .nie będzie wyników nie będzie trenera :)
Tadeusz Czernia
Tadeusz Czernia:
Jeden punkt bedzie sukcesem.
Leto
Leto:
Najbardziej medialni rywale ;)
Mariusz Nowak
Mariusz Nowak:
Kibicowsko super losowanie- angole, wlosi i ruscy czyli mocne ekipy
Aga Kost
Aga Kost:
jest szansa na wyjście z grupy bo napoli i lester oleją lige europy ciepłm moczem i wystawią drugi skład
Arczi Marczi
Arczi Marczi:
o czym tu gadać?? lester napoli i Moskwa dostali po 6 punktow w losowaniu...
Roman Kurski
Roman Kurski:
Losowanie godne, sprawiedliwe i tak dalej i tak dalej.
TYLKO LECHIA GDAŃSK
TYLKO LECHIA GDAŃSK:
Bez ściemy..... Czesiu jest mega kotem.... Ogarnął temat....🖐👊
Mirosław Nikitiuk
Mirosław Nikitiuk:
to sędziowanie to kpina... ze stiełą powinien być karny dla Legii a teraz żółta nie czerwona...
Wasyl Koziagłówka
Wasyl Koziagłówka:
Panie Romanie Spartak jest spokojnie do ogarnięcia. Jeśli tylko będzie kto miał grać w Legii to 3 miejsce powinno być
Krzysztof Abramczuk
Krzysztof Abramczuk:
A z tymi bramkarzami to tak Fabiański top alesan wie że musi w klubie grać i się starać ale sił mu już nie starczy... Szczęsny to jest wogole tragedia ja nie wiem kto go ta wykreowal więcej wtop niż obroń....a mam dwóch majstrów Boruc i giki
Marek Chwałek
Marek Chwałek:
Taaaa. Szczesny niech broni w Juventyfusie a nie w Reprezentacji. Sorro. Szczesny tylko stoi miedzy slupkami i tyle
Maciej Skupień
Maciej Skupień:
daj trzy gwiazdki legii, co tam przecież i tak ten kontent ma zero merytoryki.
Łukasz Rojek
Łukasz Rojek:
Himalaje to absurdu wygaduje Pan prowadzący.
Slavia Praga lepszy klub od Legii... ale też nie pierwsza czy druga liga w Europie.
Chyba, że traktujemy polską piłkę klubową jako zaścianek Europy.
Proszę tylko to zaznaczyć.
Tymon Niezgoda
Tymon Niezgoda:
"Ta Legia z sezonu 21/22 jest zasługą również Dariusza mioduskiego"-w tym momencie przestałem słuchać
zenon bebel
zenon bebel:
POZDRO.
lukasgld
lukasgld:
Czerwień niezasłużona. Żółta to max.
Krzysztof Karwacki
Krzysztof Karwacki:
Super odcinek Panie Romku
krzysztof gradzik
krzysztof gradzik:
Kurwa ja zapierdalam cały tydzień a goście za grube pieniądze nie mogą grać co trzy dni?...jaja jakieś czy jak? Wymówek więcej niż ich pracy
Mariusz Szczepanczyk
Mariusz Szczepanczyk:
L E jak L M... ale urwal 😄😄
Pancerniak2093
Pancerniak2093:
Tak szczerze czytam sporo komentarzy o tym, że Legia nie ma czego szukać w tej grupie. I kręcę głową jak wielu jest pesymistów lub ludzi, którzy bardzo słabo są obeznani z tematem europejskich pucharów(według nich Legia miała już odpaść po blamażu z Bodo, Florą i Slavią). Ok Leicester czy Napoli zapewne zajmą dwa pierwsze miejsca, aczkolwiek im też zdarzały się gorsze mecze w Lidze Europy ze słabszymi rywalami. Po za tym czy któraś z tych drużyn zbliżyła się ostatnio choćby do wygrania takiej Ligi Europy nie wspominając o Lidze Mistrzów? No nie za bardzo. Więc nie ma co robić pod siebie i chować się w kąt słysząc nazwy tych zespołów. Jeśli Legia zagra z zaangażowaniem, a zapewne tak będzie, bo jednak to są europejskie puchary to myślę, że mogą się pokusić o urwanie punktów. A na pewno drużyną w zasięgu Legii jest Spartak, który z tego co czytałem nie za bardzo błyszczy formą. Więc kiełbasy w rękę i na nich. Myślę, że 3 miejsce jest jak najbardziej realne, co pozwoli zagrać w Lidze Konferencji na wiosnę. A to byłby naprawdę niezły wynik. Pozdrawiam :)
Zibi 10
Zibi 10:
Dzięki Czesiowi Legia jeszcze żyje
Tomek
Tomek:
Michniewicz dostaje listę nazwisk jak jest już blisko
Lord Vader
Lord Vader:
No kurwa bez przesady z tą grupa śmierci 😄
DiRetro
DiRetro:
Taaaak naprwno LM :D hahaha
Pawel w
Pawel w:
Ale będzie wypierdol Roman. A ja liczyłem na Celtic.. Pozdrawiam serdecznie że Szkocji
Mario Mariusz
Mario Mariusz:
Legia to potęga Mexican Ole Wave pozdr.
PraiseThe Lord
PraiseThe Lord:
👍
Krzysiek Awajuk
Krzysiek Awajuk:
Roki mam nadzieję ,że przeczytasz. Boli mnie jedno wszystko się kręci w koło kasy. Uważam ,że oprócz kasy jest coś więcej. Co to za właściciel co patrzy tylko na biznes. Jeśli bym był właścicielem klubu to dla mnie było by mnie stać na prowadzenie tego Klubu do zwycięstw. To nie było by tylko biznesem z którego żyję. Za sprawę honoru bym miał pozycję klubu polskiego w Europie. Boli mnie podejście samych szefów. Nigdy Polska piłka nie będzie wyżej jak będziemy widzieć swój czubek nosa. Uważam ,że jak mnie nie stać nie biorę się za tą pracę czy interes. To co widzę czy słyszę to wstyd i żenada, Ciekawy jestem o Twoje zdanie. Proszę odpowiedz mi ,mimo że to trudny temat. PS Ciebie bardzo szanuję i uważam za obiektywnego.
Marcin Jackowski
Marcin Jackowski:
Roman zmeczony cos?/
KENNYLEGIA1
KENNYLEGIA1:
Panie Kołtoń piersi Panu urosły.
Ireneusz Mulawa
Ireneusz Mulawa:
Ta,Boruc do kadry? Tak,to był jego mecz a Roko, kto tylko dobrze zagra to go pcha do kadry....jego czas minął.....tak jak Fabiana(wielka szkoda😔) bo nie chciał być drugim przy takim "talencie" Szczęsnego...😄
Karasow
Karasow:
Brawa dla Legii, ale to, że grają dalej mogą zawdzięczać Borucowi i fartowi. To jes kryminał, że zespół grający w 10 ma tyle dogodnych sytuacji
BIAŁYWYKOP
BIAŁYWYKOP:
Himalaje farta dziadek Boruc jak wino coraz lepszy załatwił Legii fazę grupową, ta czerwona kartka to też taka na bon turystyczny a mimo to w 10 nas ganiali. Każdy fart się kończy i ten skończył się na losowaniu. O kotek
ZPK
ZPK:
strasznie ględzi i smęci Roko
lukasztrz
lukasztrz:
halavan TV :DDDDDDDDD
wut wut
wut wut:
xd
Damian Sporek
Damian Sporek:
Holes jest napastnikiem a nie defensorem to raz, dwa nie ze Sparty tylko slavii
Sancho Pancho
Sancho Pancho:
Trochę szczęścia mieli z tą czerwoną kartką bo coś czuję że gdyby nie ta kartka Legia by przegrała
Maciej Maciej
Maciej Maciej:
Pierwszy raz oglądam i szczerze fajnie się Romka słucha
Mietek P.
Mietek P.:
Ale ty gościu pier..... Europa ich wspólna sprawa! I w trakcie tak trudnych rozgrywek za pół darmo wyprzedają kluczowego zawodnika.
Wojtek Wojtek
Wojtek Wojtek:
Ciekawy jestem jakie byłyby komentarze gdyby było 0:2 dla slavi i to jeszcze grającej w 10 ....tyle w temacie ....byłby hejt hejt i lament ...pozdro
polishdude84
polishdude84:
Pierwszy
Arek Sobuta
Arek Sobuta:
Czerwona kartka i kibice dała awans cała prawda futbolu
Obywatel Nikt
Obywatel Nikt:
Dobrze opowiedziane fakt bardziej lubiłem pogaduchy Szarmach itd ale roko musi skomentować to co teraz...mi merytorycznie pasuje... klepie plusem i rozsądkiem...👍
JAK M
JAK M:
On ma cycki?
Indyk Baran
Indyk Baran:
Nie mogę tego słuchać. Rozumiem, że Czesław to kolega Romana, ale gdzie obiektywność? Dzisiaj daję łapkę w dół.