NIEPSUJ DOBIŁ WISŁĘ | Podbeskidzie - Wisła K. | Ekstraklasa 2020/21 | 23. Kolejka

Podbeskidzie Bielsko-Biała pokonało 2:0 Wisłę Kraków w 23. kolejce Ekstraklasy. W 13. minucie do siatki trafił Desley Ubbink. Tuż po przerwie wynik na 2:0 ustalił David Niepsuj, który do Podbeskidzia trafił właśnie z krakowskiej Wisły. Dla defensora “Górali” to pierwsza bramka w nowych barwach.

► TO BYŁ GOL!: Seria najpiękniejszych, najważniejszych, a czasem najdziwniejszych bramek jakie padły w historii Ekstraklasy

Oficjalny kanał PKO BP Ekstraklasy - najpiękniejsze gole, niesamowite interwencje bramkarzy, najciekawsze momenty meczów, reportaże, wywiady, relacje i rankingi.
Official channel of the PKO BP Ekstraklasa - goals, highlights, best saves, top moments, interviews and more.
Wszystkie skróty sezonu 2020/21
Mecze na żywo za granicą

Powiązane wiadomości:

47 komentarze:

Ekstraklasa
Ekstraklasa:
Walka o utrzymanie nabiera rumieńców 😎 Czy według was Podbeskidzie zostanie w Ekstraklasie na kolejny sezon? 🤔⚽😇
Autobusiarz z okolic Jeleniej Góry
Autobusiarz z okolic Jeleniej Góry:
Wisła dziś bladziutko. Najgorszy chyba ich mecz za Hyballi. Gratulacje dla Podbeskidzia ,zasłużone zwycięstwo.
AVE SzymQ
AVE SzymQ:
David Okazał Szacunek Do Wisły Ale Nie Dobre Było To Ze Nie Chciał Wiślaką Oddać Piłki W Akcji
KUBA TO BUBA:
Moje ukochane podbeskidzie w wakce o top 10!
Grzegorz Eylot
Grzegorz Eylot:
Legenda głosi że niepsuj gdy będzie grał przeciwko Wiśle Kraków nigdy nie zrobi cieszynki
boriboru 16:
Brawo Podbeskidzie! Zagrali dzisiaj świetnie, z pomysłem i z zaangażowaniem. Od meczu z Wisłą Płock nie ma u nas Gegenpressingu. Wisła dzisiaj zagrała taką padakę że szkoda gadać.

Aha i PS: Ja wiem że była 93 minuta i nic by się nie zmieniło, ale jednak nie zwalnia to sędziów z wykonywania ich obowiązków.
boriboru 16
Szacun za nie okazywanie radości przeciwko byłemu klubowi.
AdamKibol 1234
AdamKibol 1234:
Liczyłem na wygraną Wisły Kraków
Konrad
Konrad:
To był klasyk tylko dla wytrawnych koneserów Ekstraklasy.
K.A.D.:
Kiksy, rykoszety i przypadek. To polska liga. Co to za nieudacznik kopnął piętą, zamiast wbić ja do bramki po podaniu ze skrzydła? Xd
Jonix YT
Jonix YT:
Idzie idzie Podbeskidzie
Mariusz Trynkiewicz
Mariusz Trynkiewicz:
I jak tam europejskie puchary jeszcze w tym sezonie?
Szymcio YT:
Wisła grała koszmarnie ale sędzia się nie popisał pozwalał zawodnikom Podbeskidzia na zdecydowanie za dużo te wyrzucanie piłki, dużo fauli i to jeszcze na kartkę a na sam koniec jeszcze ten karny, zawodników Wisły to nie usprawiedliwia bo jedynie Lis Savić i Kuvejlić grali no i może Błaszczykowski, ale sędzia na duży minus
MStr
MStr:
Wina sędziego czy specjalnie się podłożyliście?

VlogDominoTV:
Wisla przegrala specjalne tylko po to zeby wypierdoloc z Ekstraklasy Cracovie bo Wisla wygra w derbach
Królowiec
Królowiec:
Wisla zagrała słabo ale sędzia mógł dać nam karnego ja nwm co sedziowie mają coś do Wisły jest var ale nie bo nie da
PROTECT PL
PROTECT PL:
Idzie..... Idzie...... PODBESKIDZIE!!!!!!!!
Piotr Wójcik
Piotr Wójcik:
4 mecz w którym gralismy gówno.
ŁYSY 5555
ŁYSY 5555:
Najsłabszy mecz Hyballi w Wiśle oczywiście ich kibice powiedzą że było super (było fatalnie) Trener Górali totalnie wyłączył Biała gwiazde. Wisła rdzewieje z kolejkę na kolejkę natomiast Peter staje się mistrzem Wędek.
Podsumowując. Ten mecz pokazuje czemu za rok Wisłę będzie stać na maks 8 natomiast Górale dzielnie walczą stawiając Stal pod ścianą dobrze że tak jest bo walka o spadek o wiele ciekawsza
Ofski
Ofski:
Jak zwykle Stefański trzyma poziom i nie podyktował karnego w 92 haha ale i tak Wisła padake grała