#Nierozerwalni - Radosław Pazura i Dorota Chotecka-Pazura

Celem kampanii “Nierozerwalni” jest pokazanie więzi rodzinnych oraz relacji między dziećmi i rodzicami jako kluczowe dla prawidłowego rozwoju i funkcjonowania dzieci. Bardzo ważne jest dotarcie do rodzin w całej Polsce z przekazem edukacyjnym o budowaniu więzi w rodzinie. Liczymy także na to, że uda nam się stworzyć społeczność Nierozerwalnych, którzy swoim życiem będę promować wartości kochającej się rodziny oraz życie z pasją.

24 komentarze:

Patrycja 2323
Patrycja 2323:
Wspaniała i piękna para nie tylko na zewnątrz ! ❤
Bożena Pietras
Bożena Pietras:
Dziękuję bardzo za to świadectwo. Zdaję sobie sprawę, że jest ono trudniejsze gdy jest się rozpoznawalnym i sławnym. Mam jednak nadzieję, że dzięki temu przyniesie 100 krotny owoc. Życząc obfitości łask, pozdrawiam z całą dużą rodziną.
Martyna Kawecka
Martyna Kawecka:
Wspaniałe małżeństwo bardzo się kochają i szanują a tak dużo przeszli w życiu wszystkiego dobrego
Mateusz Karamazow
Mateusz Karamazow:
Miło się słucha takich ludzi! Pozdrawiam serdecznie całą rodzinę Pazurów
Lucynka Głąb
Lucynka Głąb:
Aja uwielbiam państwo Pazurów mają klasę i są debest 💕♥️❤️💞💖💕♥️❤️💞💕♥️❤️💞💖💕♥️❤️💞💖
orcio
orcio:
Piękna Para, tak trzymać!
Ewa Plewińska
Ewa Plewińska:
Brawo NIEROZERWALNI !!! ❤
Brawo dla WAS !!! ❤
Teresa Paczos
Teresa Paczos:
Wszystkiego Bożego dla nie rozelwalnych 🌞👍
B F
B F:
Szczęść BOŻE wspaniałej parze Aktorów!
AMEN 🌹🕊
Bozena Schiperski
Bozena Schiperski:
Cieszę się słuchając was piękna głęboka wypowiedz. Piękna Para. Dziękuję wam.
iwo gajda
iwo gajda:
Niech wam Bóg błogosławi !!!
notoco
notoco:
<3 <3 <3
Katarzyna Wasilewska
Katarzyna Wasilewska:
Ach jaki piękny byłby świat gdyby wszyscy małżonkowie byli NIEROZERWALNI ! Pan Bóg miałby mniej pracy 🥰 Moi kochani niech Was Bóg błogosławi na całe życie 💖 (Ja na szczęście tez jestem w takim związku 😉 )
Gosia Dam
Gosia Dam:
❤️🕊♥️
Małgorzata Plata
Małgorzata Plata:
❤️❤️❤️
Tesia P
Tesia P:
🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹
Wojtek Wesolowski
Wojtek Wesolowski:
Fundacyjki kasjera szatana czyli szooroszka czy jak mu tam , tego nigdy Wam nie wybaczą .
Nostalgi Nemo
Nostalgi Nemo:
Tez jestesmy taka para juz 45 lat razem, 5 lat po slubie cywilnym w najczarniejszym momencie stanu wojennego ponowilismy nasze slubowanie przed Bogiem w kosciele. Wiemy o czym mowicie . Wiemy jak to jest i mimo ze juz jestesmy niemlodzi jest nam bardzo dobrze razem a jako pensjonisci jestesmy 24 godz. na dobe razem, nie nudzimy sie. Piekne ze o tym mowicie wszem i wobec. Dzieki wam za to.
Adapa : it's my name.
Adapa : it's my name.:
Transhumanizm - Szczepionki będą zawierać środek sterylizujący , który trafi do każdego mężczyzny, kobiety i dziecka na tej planecie. Zasadniczym celem psychopatów jest podłączyć ludzki mózg do sztucznej inteligencji. Sztuczną inteligencja zabiera człowiekowi indywidualność i zaczniemy działać na zasadzie roju. Sztuczna inteligencja zrobi z nas podczłowieka i przejmie nasze końcowe myślenie. Staniesz się postczłowiekiem , to jest ich pomysł. Sztuczna inteligencja zastąpi ludzkie myślenie. Ludzki umysł będzie umysłem sztucznej inteligencji. Dlatego teraz manipulują percepcją aby osiągnąć cele. Indywidualnosc jest usuwana i do tego dochodzi maska , która odbiera indywidualność. Dochodzimy do punktu gdzie cały ten transhumanizm ma zastąpić człowieka. I to co nazywamy dzisiaj człowiekiem stanie się w przyszłości terminalem komputerowym. Więc gdzieś około roku 2030 będziemy mówić o przyszłości rasy ludzkiej a nawet o jej istnieniu. A ta mistyfikacja z tą pandemią ma na celu przyspieszenie tego programu.
Martyna Kawecka
Martyna Kawecka:
Może razem się zaszczepili w tym samym dniu tego nie wiemy.
Ryszard Potocki
Ryszard Potocki:
Staruszki
Grace Michalak
Grace Michalak:
Po szczepionke tez byli nie rozelwalni
Agnes Pierchała
Agnes Pierchała:
Trochę dziwny filmik. Bardzo nienaturalny...jakbyście się bali mówić o nierozerwalności. Bardzo nieśmiało i niepewnie. I tymbardziej jako aktorzy...świadczy to słabym fundamencie wiary. Ale dobrze, że robicie cokolwiek. Lepiej późno niż wcale. Życzę powodzenia i zapraszam do Wspólnoty Oazy Rodzin.
John C
John C:
opierasz pan nierozerwalnosc malzenska na czyms osobnym, na czyms zewnetrznym, na rzeczy, cudzym slowie, abstrakcie. do utrzymania zwiazku ten zewnetrzny przedmiot jest warunkiem koniecznym a bez niego to kto? ta sila spajajaca to nie sakramenty a milosc potem dzieci i przywiazanie, plynace z poznania sie, troski, przyzwyczajen, w koncu z uplywem wspolnych lat zycia....wiec trudnoscia nawiazania podobnej wiezi z kims zupelnie nieznanym. sluchanie dalsze to strata czasu. jestes mlody masz swieta kupujesz prezenty, dzieci ciesza sie a po 5 latach zona nudzi sie, chcesz mlodszy model ale wiesz ze to skok, nic wiecej, bo masz przed soba nie te lata, nie te emocje, nie te wspolne swieta, wakacje, cokolwiek i masz zaczynac od poczatku????? no chyba ze baba robi z ciebie frajera.