Niesforny Owczarek Kaukaski - zabawa z Drahmą

Zabawa z Owczarkiem Kaukaskim.

Owczarek Kaukaski:
Owczarek kaukaski (ros. кавказская овчарка) – rasa psa zaliczana do grupy molosów w typie górskim, wyhodowana na Kaukazie, na terenie dawnego Związku Radzieckiego, pierwotnie przeznaczona do pilnowania stad owiec przed drapieżnikami i złodziejami, w okresie zimnej wojny wykorzystywana w wojsku i milicji, a po upadku Muru Berlińskiego – jako pies stróżujący i obronny.

11 komentarze:

MsAsix93
MsAsix93:
Nie ucz psa ataku na sobie. NIGDY. 🙊
carolayna21
carolayna21:
czy ten złodziej to ty ?
Martyna Kostarek
Martyna Kostarek:
piekny pies❤❤❤❤❤❤
dawid gołębiewski
dawid gołębiewski:
bierz go zlodziej bierz go.... zostaw ,zostaw . Co za cudowna wspolpraca xD
Dominik Marczewski
Dominik Marczewski:
Pięknego masz pieska
Życie na 4 Łapy
Życie na 4 Łapy:
Ale piękny, gdybym miał warunki,kiedy będę miał warunki przygarnę takiego owczarka
Arka Derava Skala
Arka Derava Skala:
Szanowni Państwo. Z przykrością oglądam tego typu filmiki. Niestety ludzie tego pokroju miast wydać kila-set złotych na profesjonalne szkolenie psa , to próbują to robić sami....efekty nie trudno przewidzieć, wkurzony ogłupiały pies, który z zcasem będzie dużym masywnym ,, misiem"
Maciek
Maciek:
dziwne szkolenie ja nigdy nie szkolilem psa żeby kogokolwiek atakował i mogę z nim chodzić bez smyczy zero agresji do ludzi ale jak jest na swojej działce zaatakuje każdego kto WEJDZIE na teren
Karolina
Karolina:
Te pieski szybko się nudzą tym co robią jak nie są jeszcze "dorosłe". Podczas zabawy nie powinno się ich uczyć niszczyć rzeczy a przede wszystkim nie wolno ich uczyć skakać. Wiem,że dziwnie to brzmi ale nasza zmarła Dżesika ani teraźniejsza Beja wogole nie skakały nawet na bramę. Te psy nie jest łatwo okiełznać. Potrzebują żeby były posłuszne k grzeczne dużo dobrej tresury i zabawy.
peryskop peryskop
peryskop peryskop:
No pięknie psa szkolisz, żeby tylko te metody nie obrocily się przeciwko tobie..
Paulina Cyfer
Paulina Cyfer:
Czy tylko ja uczę swojego Kaukaza, że ludzie to przyjaciele i ma się ich nie bać a przede wszystkim nie pozwalam warczenia czy też skakania. Czy też powinniśmy robić jak ten bezmozg 😥