Nowe nagranie! Brakująca godzina przed zaginięciem Ewy Tylman

http://www.fakt.pl/polska/najnowsze-nagranie-w-sprawie-zaginiecia-ewy-tylman,film,597310.html

Nie o godz. 3.00 – jak do tej pory podawała policja – ale o 2.16 zaginiona w Poznaniu Ewa Tylman (26 l.) wyszła z Adamem Z. (24 l.) z klubu przy ul. Wrocławskiej. Na najnowszym nagraniu widać, jak młodzi ludzie idą ulicą. Zachowanie równowagi sprawia im trudność - wyglądają na kompletnie pijanych, przewracają się. Później leżą na ulicy. Co się z nimi działo przez następną godzinę?

32 komentarze:

Anna Lupa
Anna Lupa:
Ludzie jak Was czytam to mam wrażenie, że emocje pozjadały rozum. Założę się że jakbyście koło takiej parki przechodzili w weekendową noc to byście pomyśleli co najwyżej "ja prdl, pijani idioci" / "laska zapruta w dym, żałosne..." - w każdym razie scenka rodzajowa, a teraz wymyślacie teorie spiskowe i dopowiadacie coś czego nie można być pewnym, czego można się tylko domyślać. Nie trzeba mieć wielkiego doświadczenia w tej kwestii żeby wiedzieć, że pijana osoba potrafi być upierdliwa - prowadzenie takiej osoby to koszmar: utarczki słowne, wywrotki, szarpanie bo sobie umyśli że będzie wracać itd., więc to co widzimy na nagraniu nie musi koniecznie wskazywać na niecne zamiary tego człowieka, który ją prowadzi.

Nie twierdzę, że jest on niewinny, prokuratura ma swoje zdanie w tej sprawie i nie bez powodu jest głównym podejrzanym, bazując na obecnym stanie wiedzy to jest on ostatnią osobą która widziała ją żywą i to w tym krytycznym momencie zaginięcia, a to już jest znaczące na pewno bardziej od tego randomowego nagrania, z którego można wynieść tyle: zaginiona była pijana/odurzona, podejrzany Adam Z. był z nią mniej więcej w tych ramach czasowych w których ślad po niej zaginął. Swoją drogą to on też na zbyt trzeźwego nie wygląda i być może w rzeczywistości ta sprawa jest bardziej prozaiczna niż sugerowane mrożące krew w żyłach scenariusze, zdarzył się jakiś nieszczęśliwy wypadek, a teraz chłopak się rękami i nogami zapiera przed wzięciem odpowiedzialności mając świadomość co to dla niego oznacza w praktyce.

Moim zdaniem bardzo sensowny jest postulat jej brata na który zbierane jest wsparcie finansowe w formie crowdfundingu, by przeszukano 250 km pas Warty - cudów nie ma, jeśli faktycznie tam jest jej ciało to prędzej czy później je znajdą, a jeśli nie to rodzą się już zupełnie inne pytania i wersje wydarzeń.
Qzkaaa
Qzkaaa:
widać, że ona nie chce z nim iść, on ją ciągle przekonuje, namawia. Widać to, bo ciągle ją przytrzymuje i pochyla głowę jakby jej chciał coś wyperswadować. Wywraca się z nią dla pozoru, żeby nie zauważyła, że on jest w o wiele lepszej formie.
TVall together
TVall together:
szkoda że nie pokazali drugiego gościa obok
Sky Lebovski
Sky Lebovski:
Sama wpadla pewnie ledwo na nogach stala on tez, kupe takich tragedi i przypadkow jest
Anna Mitros
Anna Mitros:
Ciekawe dlaczego kamera cały czas podążała za nimi. Lipa a nie nagranie.
AJJ
AJJ:
W 0:55 widać przechodzącą osobę. Na samym początku w oddali też widać zarys dwóch osób (może bramkarze?)
R Ryba
R Ryba:
nie rozumiem, koleś tak napalony ze nogi mu się placza, ledwo idą... szczupły ważył pewnie niecałe 60 kg nagle tak wytrzeźwień ze na filmach kiedy jest sam idzie sztywno, stabilnym krokiem , zupełnie trzeźwy? ??
Amiga Rulez
Amiga Rulez:
Moim zdaniem coś się musiało stać :/
Spartakus
Spartakus:
Sami detektywi się wypowiadają :D
Wróżka Hanna
Wróżka Hanna:
Wizja dotycząca Ewy Tylman. Jestem wręcz przekonana, że to co się jej stało było zamierzone. Za jej śmiercią stał morderca, ktoś nastawiony na cel - zabójstwo. Człowiek jaki mi się pokazał w wizji to ktoś o takiej charakterystyce, ale też ktoś niespełna sił, ale przede wszystkim chcący zabić. Ewa Tylman jako kobieta, która nie była osobą wybaczyć, takie miała wtedy nastawienie, zrozumieć jego podejście. Nie była w pełni świadoma co się dzieje, co ma miejsce. Ta osoba pokazała mi się jako ktoś też o bardzo pozytywnej, optymistycznej postawie. Raczej lider, aniżeli "ktoś z boku". Jestem przekonana, że w wizji pokazał się mężczyzna. Kobieta nie żyje. www.wrozkahanna.pl, www.facebook.com/wrozkahanna zapraszam, pozdrawiam :-)
meandryczny. pl
meandryczny. pl:
Będzie tak jak ze śmiercią Marcina Kozaryna w Poznaniu. Policja i biegli do niczego nie dojdą, a świadkowie będą nic nie pamiętać, kręcić i może ginąć. Także jak już zabijać to w Poznaniu bo tu prokuratura, Policja i biegli są nieudolni. W sprawie Kozaryna jego kolega tak jak Adam Z. był świadkiem i potem zmieniał zeznania, mieszał, niby nic nie pamiętał itd. Zginęło nagranie z monitoringu, a główny świadek "popełnił samobójstwo"
Anton Miks
Anton Miks:
ale miała bombę masakra !!!
Madlen Witch
Madlen Witch:
Tiaaaa , na tych nagraniach nawet nie widac kto to jest .
Phantom_ Lord
Phantom_ Lord:
ten typ w czapce podchodzi za blisko a adam cos do niego muwi wyrażnie to widać ustawka jak nic.
marzena mikołajczak
marzena mikołajczak:
Przygotowane albo na agenture albo na czesci kamer brak
Edyta Edyta
Edyta Edyta:
Mnie się zdaje że on ją chce wykorzystać a ona się broni
adamsgol
adamsgol:
pic to trzeba umic
Phantom_ Lord
Phantom_ Lord:
a jak sie przewrucili to widac jak sie adam podnosi i jej dowód wyciąga z torebki
Piotr Polska
Piotr Polska:
Polecialy narkotyki i tyle.
hebanowa kłoda vel trójnóg
hebanowa kłoda vel trójnóg:
1. Była niedziela , a raczej poniedziałek rano - kto doprowadza się do takiego stanu wiedząc, że rano idzie do pracy. No chyba ,że ma znajomego lekarza , albo mu słono płaci za to, by doprowadził Ją do stanu "używalności" kroplówkami.
2. Moim skromnym zdaniem dostała jakiś dodatek do szklanki.
3. To ,że widać "że chce, aby dał Jej spokój" może być pozorne - większość z nas spotkała się z agresją w stanie spożycia.
4. Niebieska kurtka nie przewrócił się specjalnie. Zakładając ,że Ewa waży ok. 60 kg ( on pewnie niewiele więcej ) nie będzie w stanie Jej utrzymać.
5. Za chwile będziemy lądować na Marsie, a człowiek przepada jak kamień w wodę! Na monitoring w miastach idą setki, jeżeli nie miliony złotych. Dlaczego nie ma kamer w najbardziej newralgicznych miejscach takich jak mosty , nabrzeża itp. To nie jest Ciućkowo z jedną ulicą tylko do cholery Poznań!!!
Wierzę, że żyje , chciałbym wierzyć ,że to było zaplanowane. Zaplanowane przez Nią, by tak właśnie to wyglądało. Nie znałem Ewy , ale może coś było z czym nie mogła sobie poradzić i znalazła jedyne rozwiązanie. Zaginięcie. Tylko do cholery , czy ktoś kto kocha swoją rodzinę , najbliższych tak załatwia sprawę?! Nie wiem i nigdy nie chcę się nad tym zastanawiać.
Ewcia ,jeżeli żyjesz dziewczyno to jestem przekonany ,że śledzisz co się tu wyprawia. Daj znać Najbliższym ,że żyjesz, że chciałaś takiego życia jakiem masz teraz.
Reain
Reain:
Okropne i żałosne to ich tarzanie się. :/
Czy ona miała parcie na szkło? Często balowała do rana? Zwłaszcza przed pracą.
Jeśli nie, to wierzę w dosypanie im czegoś do picia. Dlaczego nie wezwano taxi?
Okropna sprawa...
Damian Damiedzki
Damian Damiedzki:
czy tylko mi sie wydaje, ale 0:47 Gosc podklada jej noge?
EMILKA Nono
EMILKA Nono:
moze specjalnie ją upili zeby latwiej uprowadzic
aneta nowak
aneta nowak:
nawalona jak stodoła to wpadla do rzeki
gabee254
gabee254:
szeroko poszli po bandzie :) ..no z Warty to On już by Ewy raczej nie dał rady wyłowić..
Patusia Aaa
Patusia Aaa:
A zyje wkoncu czy nie ?
Jolanta Januszewska
Jolanta Januszewska:
INKUBATOR IWONY WIECZOREK LUDWIK KOSMALA MARCINA NOWOGORSKIEGO STRABAGIRENYDZIEDZICASJANBARBAYPATURYKIANOALICJLESNIAHAREKLURSZKOTARBABINAWRZOSEKBEAYTOMECKIAJANNABIALCZYANDRZEJMRASSABARBARWOJTCZAKIRENYWIKKCZAANDRZEJMRASSJACKABARTCZAKRUMUNDARDALEJNDROMARCINANOWSMANDABIFGMARCINWUALICIBATROROWICZWENIDZIKOWSKALYUKASZAQKJKTRAJOANNYSKRZYDLEWSKIEHEGARHGRAZYNYZEARNJIDRSNIVBAINKUBATUKCIRJKURWYKI900000000JKURYKKURWYNMBACKURWAJKKURWAKURWAKJURWA90000000LURWA
Yoko Ono
Yoko Ono:
Zauwazylam jednak, ze on tam szpera w jej torbie i cos wyjal. Tylo po co?
Ewelina k.
Ewelina k.:
Jak tacy pijani ,a raczej ona ...bo Adam był na tyle przytomny żeby jej dowód wyciągnąć z torebki ,po tym jak się przewrócił...miał plan i konsekwentnie go realizował,jestem 100% pewna ,że ona się tak nie upila,szła pewnie na drugi dzień do pracy,to jest normalna dziewczyna , on jej coś dosypal ,a potem prowadził cholera wie gdzie ona się ewidentnie broni ale jest na tyle znieczulenia że nie ma z nim szans...on na pewno ją komuś przekazał ucpal,wyjął jej dowód itp...a i może coś tam wypił ale na pijanego to on nie wygląda wypił żeby się trochę znieczulic bo doskonale wiedział co ma zrobić później...
Marysia O
Marysia O:
Nie rozumiem, jak kobieta może się tak schlać. Jestem trunkowa, ale nigdy się tak nie spilam, żeby nie trzymać pionu.
Ewelina k.
Ewelina k.:
A i na całym nagraniu widać ,że ten koleś w kapturze nie jest tam przez przypadek ,przecież to jest takie oczywiste,podchodzi za blisko do Adama i ten cwaniak przekazuje mu dowud osobisty Ewy ...przecież to wszystko było ukartowane ,na litość boską czy ta policja nie analizuje tych nagrań ...mam nadzieję że rzeka to tylko przykrywką ,a są już tam odpowiednie osoby które badają prawdziwy trop ,jestem pewną że ona żyje , nie robi się takiej szopki żeby kogoś zabić , tylko po to żeby sprzedać i uprowadzić ....
viperfan
viperfan:
jak mozna sie tak nawalic zeby nie mozna było ustac na nogach... pewnie ja ktos porwał. Swoja droga, jak była tak nawalona to taksówki nie wołała? Dziwna laska, 0 wyobraźni. Juz mi przechodzi współczucie... W zasadzie to juz mnie ta sprawa nie interesuje od teraz, bo nie widać postepu.