Nowe obostrzenia związane z pandemią

#wieszwięcej #koronawirus
🔔 SUBSKRYBUJ NASZ KANAŁ NA YOUTUBE: https://www.youtube.com/channel/UCzQZbOb86WvhOPoR7jgAfsA?sub_confirmation=1
📰 SPRAWDŹ AKTUALNE WIADOMOŚCI Z KRAJU I ZE ŚWIATA: https://www.tvp.info
👉 ODWIEDŹ NASZ PROFIL NA FACEBOOKU: https://www.facebook.com/tvp.info
👉 ŚLEDŹ TVP INFO NA TWITTERZE: https://twitter.com/tvp_info

Powiązane wiadomości:

27 komentarze:

Renata Łuczuk
Renata Łuczuk:
" Ich umysły będą powiązane z ich wierzeniami, które my ustaliliśmy od dawien dawna "
maya s
maya s:
A kto niby tego przestrzega w komunikacji miejskiej … jeździłam autobusem w szczycie pandemii i był tłok a kto niby ma tego pilnować kierowca hehe siedzi zamknięty i ma to w nosie a ludzie poprostu chcą jechać a nie czekac na następny
Aldona Marasek
Aldona Marasek:
Tu jest P O L S K A, a nie polin, więc żadne obostrzenia, ogłaszane przez jakichś polińskich szabesgnojów,
nie dotyczą Polaków. Nas obowiązuje Konstytucja RP.
Towarzystwo Płaskiej Ziemi 2.0
Towarzystwo Płaskiej Ziemi 2.0:
Na nic nie trzeba być gotowym te obostrzenia dalej są wprowadzane na mocy rozporządzenia a nie ustawy. W Polsce nie jest też wprowadzony stan wyjątkowy. A nie jest bo ta śmieszna choroba nie jest wpisana nawet na listę chorób zakaźnych. I czemu ciągle mówicie o szczepionce, zmieniacie terminologię i świadomie wprowadzacie ludzi w błąd. To nie jest szczepionka tylko preparat medyczny w fazie testu dopuszczony warunkowo do 2023 r Czyli to co obecnie jest wprowadzone jest bezprawne, łamie prawo. Jeżeli TVP legitymizuje niezgodne z prawem przepisy to my żyjemy w jakimś kraju 3 świata. Gdzie jak się ma pieniądze można przyjść do każdego, zapłacić mu a potem słuchać w przekazie publicznym takich rewelacji. Czy wy naprawdę uważacie, że w Polsce żyje 38 mln idiotów ?
jarosław bielski
jarosław bielski:
Kto ma serce przewrotne, nie znajduje szczęścia,
kto ma mowę krętą, wpada w nieszczęście.
Marcin Myśliwiec
Marcin Myśliwiec:
Naprawdę panie Juliuszu Machulski jest Pan prorokiem zachęcam do przemyślenia słów końcowych z seksmisji na początku była była panika ale zagrożenie było miejsze niż się spoczatku wydawało ale łatwiej się nimi rządzi gdy się boją
Zelimus
Zelimus:
Kto to będzie pilnowal?XD poza tym u mnie w mieście samemu trzeba palcem otworzyć sobie drzwi do autobusu przyciskiem XD absurd goni absurd
AD AD
AD AD:
Co do kościołów...
Artykuł 53. Konstytucji RP:
1. Każdemu zapewnia się wolność sumienia i religii.
2. Wolność religii obejmuje wolność wyznawania lub przyjmowania religii według własnego wyboru oraz uzewnętrzniania indywidualnie lub z innymi, publicznie lub prywatnie, swojej religii przez uprawianie kultu, modlitwę, uczestniczenie w obrzędach, praktykowanie i nauczanie. Wolność religii obejmuje także posiadanie świątyń i innych miejsc kultu w zależności od potrzeb ludzi wierzących oraz prawo osób do korzystania z pomocy religijnej tam, gdzie się znajdują.
3. Rodzice mają prawo do zapewnienia dzieciom wychowania i nauczania moralnego i religijnego zgodnie ze swoimi przekonaniami. Przepis art. 48 zasada ochrony władzy rodzicielskiej ust. 1 stosuje się odpowiednio.
4. Religia kościoła lub innego związku wyznaniowego o uregulowanej sytuacji prawnej może być przedmiotem nauczania w szkole, przy czym nie może być naruszona wolność sumienia i religii innych osób.
5. Wolność uzewnętrzniania religii może być ograniczona jedynie w drodze ustawy i tylko wtedy, gdy jest to konieczne do ochrony bezpieczeństwa państwa, porządku publicznego, zdrowia, moralności lub wolności i praw innych osób.
6. Nikt nie może być zmuszany do uczestniczenia ani do nieuczestniczenia w praktykach religijnych.
7. Nikt nie może być obowiązany przez organy władzy publicznej do ujawnienia swojego światopoglądu, przekonań religijnych lub wyznania.
CWP! Z Panem Bogiem!
mmgg0608
mmgg0608:
Obostrzenia są bezsensowne i nieskuteczne, więc....
wprowadzamy nowe
ThePivosh
ThePivosh:
Nie szczepić się kolejnymi dawkami. Nie robić sobie presji i nie słuchać obostrzeń Nie sprawdzać paszportu.. A szybko się pandemia skończy.
barany w maskach 2.0
barany w maskach 2.0:
Lapka w dol !
ADM .PL
ADM .PL:
*mniej pi€pszenia, więcej leczenia - co z lekami na "a..." oraz niedostępnym w Polsce lekiem na "i..."*w całej EU zamiast leczenia są wyszczepiania, no i efektem jest #najgorzej
ADM .PL
ADM .PL:
*obostrzenia nic nie dają, wyciągamy wnioski, uczymy się na błędach*
_niedzielski_
Rukamek Pl
Rukamek Pl:
Jak mam certyfikat bez dawki przypominającej to będę mógł się bawić? Pani łyka ślinę jak by nie wierzyła w to co mów,i czyli jak młodzież nie będzie chodzić do szkół bliscy nie będą robić zakupów w marketach to będzie OK! wtedy wychowamy ubogie intelektualnie społeczeństwo które będzie podatne na wszystkie sugestie.
Fi fi
Fi fi:
To wszystko się kupy nie trzyma więc dają jak najwięcej filmów o stanie epidemii w Polsce by ciemny lud uwierzył
Grazyna Kowalska
Grazyna Kowalska:
NAJLEPIEJ WSZYSTKO ZAMKNĄĆ I TYLE! PO CO SIĘ DUPCYĆ, TRZEBA BYĆ TWARDYM NORMALNIE! NAWET KOŚCIOŁY MOŻNA ZAMKNĄĆ, MSZĘ MOŻNA ZAWSZE W TELEWIZJI ZOBACZYĆ A SPOWIEDZ PRZEZ TELEFON ZROBIĆ!
Renata Łuczuk
Renata Łuczuk:
" Będziemy kontynuować kontrolę ich życia w strachu i gniewie poprzez obraz i dźwięk "
Marcin Myśliwiec
Marcin Myśliwiec:
Haha akurat przed świętami no bez jaj kto wreszcie powie a dość mam tych ciuciubabek nóż k.......m.....
Wojtek
Wojtek:
Ciekawa wiadomość
https://youtu.be/usGOFAQGVOk
Kacper Kępiński
Kacper Kępiński:
Nie ma obostrzeń cw.ele wszystko nielegalne
Albert W
Albert W:
Brzydze sie wami niemilosiernie.
Marcin Myśliwiec
Marcin Myśliwiec:
Z kończyć z obostrzeniami tylko zdelegalizować swiatkuw jahowy bo to oni roznoszą wszelkie paskuctwo czy na ulicy czy w internecie
Felek
Felek:
Zapraszam na ju tub PT, Spiesza się by otrzymać truciznę która im oferują
Greg
Greg:
Jakie obostrzenia ??? ja to mam w duuuuuuupie żyje po swojemu jak wolny człowiek.
Mariusz Hope
Mariusz Hope:
Jezus Chrystus jest Drogą, Prawdą, Życiem. Nikt nie przychodzi do Ojca inaczej, jak tylko przez Niego. Nie ma innego pośrednika. Niech ci Jezus błogosławi, zaufaj Mu, oddaj swoje życie - a On się o to zatroszczy. Powrot Jezusa Chrystusa Jest blisko. Nie czekaj, wroc poki nadal masz czas
Szwadron smierci
Szwadron smierci:
Te obostrzenia to śmiechu warte. Są tak minimalistyczne że nie zahamują 4 fali i kolejnych setek zgonow.
jebasznikov
jebasznikov:
Zamknąć nieszczepionych w ich domach! Zablokować im możliwość kontaktu ze strefa publiczna, chyba ze pod ścisła kontrola!