O co chodzi w AFERZE PODATKOWEJ z MARCELINĄ ZAWADZKĄ? |SALON PLEJADY

W tym tygodniu Marcin Cejrowski wraz ze swoimi gośćmi omówi m.in. aferę podatkową z udziałem Marceliny Zawadzkiej, znanej z "Pytania na śniadanie". Dziennikarze przekażą też najnowsze doniesienia z życia Kamila Durczoka, który przez ostatnie miesiące zmagał się z poważnymi problemami zdrowotnymi.

Nie zabraknie delikatnego powiewu newsów zza oceanu, a to za sprawą rzekomego końca produkcji programu Ellen DeGeneres, która obecnie nie ma dobrej passy w prasie.
"Salon Plejady" z Marcinem Cejrowskim i jego gośćmi już dziś o godz. 19:00 na oficjalnym profilu Plejady na Facebooku i na YouTube.


Marcin Cejrowski wraz z innymi dziennikarzami show-biznesowymi: Mateuszem Hładkim, Pauliną Drażbą i Pauliną Koziejowską komentuje najbardziej ekscytujące wydarzenia mijającego tygodnia w celebryckim świecie. Prowadzący i jego goście połączą się ze swoich domów, by przedyskutować głośne wydarzenia ostatnich dni.

Powiązane wiadomości:

11 komentarze:

Ewelina Szaj
Ewelina Szaj:
Ciekawa rozmowa do posłuchania przy kawie pozdrawiam👍
Beata Kotecka
Beata Kotecka:
Co to znaczy nie moze zaoszczędzić?...zaoszczędzić można jak ma się z czego
dorma44
dorma44:
Czy wy nie przesadzacie z tymi ,,GWIAZDAMI,, ??...
Mateusz Albin
Mateusz Albin:
Tylko jakoś te prawdziwe gwiazdy typu Pazura , Linda , Gajos czy wielu innych nie płaczą robią swoje i mówią jest ciężko ale inni mają gożej . Ludzie robotę potracili a ci wkręcą się w hałturę i bedą do przodu . Kręcą jak mogą na vacie lewych interesach i im źle .
Anna S
Anna S:
Zapoznajcie się z pracą księgowego, to że księgowy bierze odpowiedzialnosc za stronę formalną i rachunkową i za rozliczenie podatkowe, to nie znaczy że księgowy jest duchem świętym i wie czy klient otrzymał towar czy nie , praca księgowego opiera się na dokumentach dostarczonych przez klienta, także zwalanie winy na księgowego jest niepoważne! Jeżeli ona nic nie zgłosiła, i nie załatwiła korekty tej faktury skoro towaru nie było, i nie zgłosiła tego do księgowości, to pretensje może mieć tylko do siebie! Mimo sympatii do Marceliny, to uważam że może warto też zapytać jej księgowego o publiczną opinię w tym temacie :)
Szymon Tryksza
Szymon Tryksza:
Wierzę w to, że Marcelina Zawadzka nie popełniła tych dwóch czynów umyślnie!!!
Krystyna Brzozowska
Krystyna Brzozowska:
Będzie winna księgowa emerytów sciga skarbówka za abonament TV a ona udaje niedouczona
Bożena Steiner
Bożena Steiner:
Beznadziejny trójka
Ela a
Ela a:
DZIĘKI BOGU ZE JEST PIS I KONTROLUJE W POLSCE PODATKI.NARESZCIE ZNALAZŁY SIĘ PIENIĄDZE NA 500+NA BIEDNE POLSKIE DZIECI.WCZESNIEJ PIENIĄDZE MIELI TYLKO BOGACZE NIE PRACUJĄC WOGOLE BO KRADLI
Ela a
Ela a:
SZKODA ZE NA MARCELIE TRAFIŁO NO ALE NA KOGOŚ MUSIAŁO. PIS KONTROLUJE FINANSE PAŃSTWA CO OSOBIŚCIE POPIERAM.PAN MORAWIECKI UMIE LICZYĆ W PRZECIWIEŃSTWIE DO GLABA TUSKA
Ula Pazurek
Ula Pazurek:
Pani Marcelina przecholowala.Dobrze sie wiedzie do czasu,jak sie jest na topie to stala sie coraz bardziej zachlanna.Tyle uczelni koncza a niewie co to netto czy brutto.A na wizji w sniadaniu kreuje sie na znawczynie kazdego tematu!Nieladnie..