O postulatach ruchu kobiecego. Marta Lempart

O postulatach ruchu kobiecego mówi Marta Lempart, inicjatorka Czarnych Protestów. Aktywistka podkreśla też wagę świeckości państwa jako gwarancji przestrzegania praw kobiet.

Powiązane wiadomości:

7 komentarze:

XLeszek 8GXPT
XLeszek 8GXPT:
Widać jakie ma Pani znikome poparcie :) ludzie na ulicy się z tego śmieją.
Coorier
Coorier:
fajna mysiunia, ciekawe kto ją skrzywdził ;_;
Magda Magdalena
Magda Magdalena:
Wszystkie smierdzicie na zgnite ryby.
Finet Deux2
Finet Deux2:
Pamietacie drodzy "KOD" (Komitet Obrony Demokracji) - rzekomo obrony i Pana Mateusza K. jak na natrzepał kasy na lewo, z ta akcja proaborcyjna to ma cel podobny :( jak zwykle kazda tego typu akcja znajdzie wielu zwolennikow :( Czyli pewne osoby wykorzystują inne osoby, nawet cale tlumy dla swoich "wlasnych" korzyści, co gorsza, mogli sie zarazic koronawirusem i poniesc smierc. Coz, taki jest czlowiek :(
(017)
Michał Zduńczyk
Michał Zduńczyk:
Aaa... czyli że oni postulują pełną legalizacji aborcji znacznie wcześniej niż kościół PIS ja zdelegalizował całkiem... Aha. To istotny kontekst. Prawda że ten ruch jest opłacany z organizacji Sorosa i z Brukseli. Jak słyszę o ustawach anty- przemocowych to wiem że idzie terror, terrozym socjalny jak w Hiszpanii zrobili. Uchowaj Boże.
wroten
wroten:
Ta pani posiada wszystkie cechy stereotypowej feministki.
Fizyczne, psychiczne i intelektualne.
A może to nie tylko stereotypy...?
Joanna Bo-e
Joanna Bo-e:
Brawo, Pani Marto! Bardzo Pania podziwiam i dziekuje za to wszystko, co Pani robi. Zgadzam sie z tymi wszystkimi postulatami i popieram je w 100%. Pozdrawiam serdecznie.