Operacja Żabka | Kamień Pomorski – biznes z franczyzą

#Żabka #FranczyzaŻabka #SklepŻabka #ŻabkaSklepy #OperacjaŻabka

Dowiedz się więcej: www.franczyza.zabka.pl

Franczyza Żabki to sprawdzony i bezpieczny model biznesowy ze wsparciem zaufanego partnera, chętnie wybierany przez osoby marzące o własnym biznesie. Jedną z takich osób jest pani Ania, która zgłosiła się do projektu Operacja Żabka, by poprawić wyniki sklepu, usprawnić logistykę i zoptymalizować pracę swojego zespołu.

Żabka Kamień Pomorski – metamorfoza

Sklep Żabka pani Ani przeszedł pełną metamorfozę zarówno od zewnątrz, jak i w środku – został w doposażony o w nowe meble i towary, zespół przeszedł niezbędne szkolenia, ma też zapewnione wsparcie na każdym kroku działalności.

Reorganizacja magazynu i zaplecza to ważny element pracy, a jego przemeblowanie zdecydowanie ułatwi i usprawni obsługę klientów. Każdy może poprowadzić własny sklep pod znanym szyldem Żabka. Wystarczy 5000 złotych jako wkład na start własnego biznesu, by prowadzić sklep z logo, które rozpoznaje aż 97% polskich konsumentów.

Operacja Żabka – jeszcze efektywniejszy biznes franczyzowy?

Żabka to sprawdzony parter biznesowy – zapewnia franczyzobiorcom pełne wsparcie, m.in. bezpłatne dostawy towaru, planogramy dotyczące ułożenia produktów, lokal i jego umeblowanie, cykl szkoleń praktycznych, wysoki standard obsługi klienta, wsparcie marketingowe i akcje promocyjne, nowoczesne rozwiązania techniczne, a także dostęp do pakietów Luxmed i Mikroflota Orlen. Bieżące monitorowanie wyników pozwolą utrzymać pracę sklepu na odpowiednim poziomie.

Rozkład Filmu:
00:00 – WSTĘP
00:25 – Na czym polega Operacja Żabka
00:54 – Zmiany w Sali Sprzedaży sklepu Żabka
01:09 – Zmiany w magazynie sklepu Żabka
02:17 – Jak Żabka pomaga franczyzobiorcy podczas Operacji Żabka
03:35 – Szkolenia dla franczyzobiorcy i pracowników sklepu Żabka
05:14 – Akcja promocyjna sklepu Żabka
06:08 – Jak wziąć udział w Operacji Żabka

#Żabka #FranczyzaŻabka #SklepŻabka #ŻabkaSklepy #OperacjaŻabka

1 komentarze:

Viator
Viator:
Mega!!